Ο εύκολος τρόπος να κάνετε νέες γνωριμίες και σχέσεις!
Με περισσότερα από 535.000 μέλη,
το Sxeseis.gr είναι το μεγαλύτερο ελληνικό site γνωριμιών.
Το Sxeseis.gr συνδυάζει με μοναδικό τρόπο λειτουργίες κοινωνικής δικτύωσης ,σελίδας γνωριμιών, forums και chat rooms δίνοντας στα μέλη του περισσότερες δυνατότητες και ευκαιρίες επικοινωνίας και γνωριμίας, από οποιοδήποτε άλλο μέσο.
Μάθετε περισσότερα για το Sxeseis.gr
Είμαι :
Ενδιαφέρομαι για :
Ημ. Γεννήσης μου :
Κατοικώ :
Νομός :
Περιοχή :
Ουπς! Ξεχάσατε να συμπληρώσετε κάποιες πληροφορίες!
Ουπς! Η ημερομηνία γέννησης δεν είναι σωστή!

μια ερωτηση!

Σελίδα : 1

stel_gr

# 1 στις 15/6/2011
author
Ανδρας / 33 / Ελεύθερος
Ν. Αττικής (Αθήνα) / Αιγάλεω
Θέματα: 1
Απαντήσεις: 3
'Aρεσαν+: 0%

μια ερωτηση!

παιδια καλησπερα και καλως σας βρηκα!
Eπειδη θελω να κανω εγχειρηση στο διαφραγμα κυριως(αλλα και με την ευκαρια να ισιωσω και την μυτη μου κιολας)οποιος εχει εμπειρια απο τετοια επεμβαση η απο κανα καλο πλαστικο χειρουργο ας γραψει εδω η ας μ στειλει πμ καλυτερα(σε περιτωση που δεν επιτρεπεται να γραψετε το ονομα!)
ευχαριστω!

eleptheriaria

# 2 στις 15/6/2011
author
Γυναίκα / 31 / Παντρεμένη
Ν. Έβρου / Διδυμότειχο
Θέματα: 15
Απαντήσεις: 2.368
Έχω κάνει εγχείρηση διάφραγμα και κόγχες, αλλά τη μύτη μου δε την πείραξα, μ'αρέσει.

Την πλαστική όντως τη χρειάζεσαι; Έχεις μιλήσει με το γιατρό σου και γι'αυτό που θες να κάνεις; Αν συμφωνεί, ίσως να γνωρίζει κάποιον πολύ καλό πλαστικό.

Απλά, να το ψάξεις πολύ..

stel_gr

# 3 στις 16/6/2011
author
Ανδρας / 33 / Ελεύθερος

Παράθεση:
Originally posted by eleptheriaria
Έχω κάνει εγχείρηση διάφραγμα και κόγχες, αλλά τη μύτη μου δε την πείραξα, μ'αρέσει.

Την πλαστική όντως τη χρειάζεσαι; Έχεις μιλήσει με το γιατρό σου και γι'αυτό που θες να κάνεις; Αν συμφωνεί, ίσως να γνωρίζει κάποιον πολύ καλό πλαστικό.

Απλά, να το ψάξεις πολύ..

εχουν κανει δυο φιλοι μου και στους δυο ομως η μυτη εβγαζε μια κλιση προς τα δεξια...για αυτο θελω πλαστικο χειρουργο....εχω ρωτησει δυο γιατρους μερικα ονοματα και εχω παρει αλλα ντ'αλλων γνωμες!για αυτο αν εχει καποιος προσωπικη εμπειρια η καναν γνωστο θα με βοηθουσε ιδιαιτερα!

# 4 στις 17/6/2011
author
Ανενεργό μέλος
Θέματα:
Απαντήσεις:
'Aρεσαν+: %
Πρωτα να εισαι σιγουρος,αν υπαρχει προβλημα οξυγονωσης και δυσκολευεσε στην αναπνοη.
Να εισαι σιγουρος οτι δεν υπαρχουν αλλης φυσης προβληματακια που την δυσκολευουν ( αγχος , παθολογικα κλπ ).
Τελος αν το θεμα της αισθητικης της μυτης σου σε ενοχλει τοσο κανετο αν θα νοιωσεις καλα,μα να θυμασε 3 πραματακια ,
1) το κοκαλο σπαει με σκαρπελο , πονα και πριζετε για ενα διαστημα.
2) οι γυναικες δεν ασχολουνται με την μυτη σου , οσο με την σχεση σου μαζι της (την αυτοπεποιθηση και τον χαρακτηρα σου δηλαδη ).
3) Ο Πινοκιο εγινε παραμυθι και αρεσει πολυ.

eleptheriaria

# 5 στις 17/6/2011
author
Ν. Έβρου / Διδυμότειχο

Παράθεση:
Originally posted by nikoskant
Πρωτα να εισαι σιγουρος,αν υπαρχει προβλημα οξυγονωσης και δυσκολευεσε στην αναπνοη.
Να εισαι σιγουρος οτι δεν υπαρχουν αλλης φυσης προβληματακια που την δυσκολευουν ( αγχος , παθολογικα κλπ ).
Τελος αν το θεμα της αισθητικης της μυτης σου σε ενοχλει τοσο κανετο αν θα νοιωσεις καλα,μα να θυμασε 3 πραματακια ,
1) το κοκαλο σπαει με σκαρπελο , πονα και πριζετε για ενα διαστημα.
2) οι γυναικες δεν ασχολουνται με την μυτη σου , οσο με την σχεση σου μαζι της (την αυτοπεποιθηση και τον χαρακτηρα σου δηλαδη ).
3) Ο Πινοκιο εγινε παραμυθι και αρεσει πολυ.

Έτσι.

Ran_Tan_Plan

# 6 στις 18/6/2011
author
Ανδρας / 61 / Παντρεμένος
Ν. Χίου / Χίος
Θέματα: 25
Απαντήσεις: 9.705
Βρασιδα ενα σου λεω.... ΥΠΟΦΕΡΕΙΣ !!!!

Εκτος του οτι πονας κανα δυο μερες μετα σου φευγει ο κwλος στην ταλαιπωρια με τις γαζες και τα σωληνακια που σου εχουν γεμισει τη μυτη!
Και μετα οταν σου βγαζουν τις γαζες εκει να δεις πονο!

Ακουσα οτι τωρα γινεται και με λεϊζερ κια δεν πονας και δεν υποφερεις μετα.
Δες κι αυτη την περιπτωση.
Παντως μετα απο 5 χρονια εγω χρειαζεται να κανω διορθωτικη γιατι ο γιατρος μαλλον ηταν αλμπανης ....

"Πρεπει να'σαι λερα για να κυβερνας γαλερα"

methismeno_troufaki

# 7 στις 18/6/2011
author
Γυναίκα / 30 / Σε σχέση
Ν. Ξάνθης / Ξάνθη
Θέματα: 12
Απαντήσεις: 20.540

Παράθεση:
Originally posted by Ran_Tan_Plan

Εκτος του οτι πονας κανα δυο μερες μετα σου φευγει ο κwλος στην ταλαιπωρια με τις γαζες και τα σωληνακια που σου εχουν γεμισει τη μυτη!

Παντως μετα απο 5 χρονια εγω χρειαζεται να κανω διορθωτικη γιατι ο γιατρος μαλλον ηταν αλμπανης ....

Ο πατέρας μου που έκανε εγχείρηση στο διαφραγμα πριν 2-3 χρόνια πάντως υπέφερε όταν του έβγαζαν τις γάζες!
Μην ψάχνεις την ευτυχία, είναι πάντα μέσα σου...

eleptheriaria

# 8 στις 18/6/2011
author
Ν. Έβρου / Διδυμότειχο

Παράθεση:

Βρε Θεμιστοκλή, μη το τρομάζεις το παιδί! Μόνο οι άντρες πονάτε τελικά, και ένας θείος μου τα ίδια... Λιγόψυχα πλάσματα! τς τς τς..
Το '08 την έκανα εγώ, και όχι με λεϊζερ, δεν πονάει όσο νομίζεις πουλί μου, κάνε το και θα δεις διαφορά! Απλά ψάξε καλό γιατρό. Και όχι σε νοσοκομείο...καλύτερα σε κλινική. Εγώ σε κλινική την έκανα και είμαι πολύ ευχαριστημένη!

# 9 στις 18/6/2011
author
Ανενεργό μέλος
Θέματα:
Απαντήσεις:
'Aρεσαν+: %

Παράθεση:
Originally posted by eleptheriaria

Παράθεση:

Βρε Θεμιστοκλή, μη το τρομάζεις το παιδί! Μόνο οι άντρες πονάτε τελικά, και ένας θείος μου τα ίδια... Λιγόψυχα πλάσματα! τς τς τς..
Το '08 την έκανα εγώ, και όχι με λεϊζερ, δεν πονάει όσο νομίζεις πουλί μου, κάνε το και θα δεις διαφορά! Απλά ψάξε καλό γιατρό. Και όχι σε νοσοκομείο...καλύτερα σε κλινική. Εγώ σε κλινική την έκανα και είμαι πολύ ευχαριστημένη!

Απλα και χαλαρα...
αφηνεις την μυτουλα σου 10 ποντους και την παραλαμβανεις 10+5 και με συνδεμενη την σωληνωση.
Οντως Ελευθερια ειστε ανθεκτικοτερες και φαινεται στο ληξιαρχιο...

modexristos

# 10 στις 19/6/2011
author
Ανδρας / 46 / Ελεύθερος
Ν. Αττικής (Αθήνα) / Αθήνα
Θέματα: 13
Απαντήσεις: 7.888

Παράθεση:

Το θυμαμαι Αργυρη που μου το εχεις πει.
Ησουν ατυχος επειδη το εκανες πριν γνωριστουμε σ'εκεινο το Ιατρικο Συνεδριο στην Οδησσο.

Κανονικα επρεπε να εισηγηθουμε να του παρουν το διπλωμα του αλητη.
Ετσι ειναι, αν ετσι πιστευεις οτι ειναι.

stel_gr

# 11 στις 19/6/2011
author
Ανδρας / 33 / Ελεύθερος
ευχαριστω για τις απαντησεις σας!την διαδικασια την ξερω απλα θελω να απω σε καποιον που ξερει για να μην εχουμε επιπλοκες και παρατραγουδα...σκεφτομαι για μετροπολιταν και την καρα...αν!εχετε ακουσει τπτ?εκανα search και βρηκα ενα θεμα που ειχε ανοιχτει εδω παλαιοτερα(το 2006 αν δεν κανω λαθος)που ειχα γραφτει αρκετα καλα λογια...
Σελίδα : 1
Δεν μπορείτε να απαντήσετε
lastpost