Ο εύκολος τρόπος να κάνετε νέες γνωριμίες και σχέσεις!
Με περισσότερα από 535.000 μέλη,
το Sxeseis.gr είναι το μεγαλύτερο ελληνικό site γνωριμιών.
Το Sxeseis.gr συνδυάζει με μοναδικό τρόπο λειτουργίες κοινωνικής δικτύωσης ,σελίδας γνωριμιών, forums και chat rooms δίνοντας στα μέλη του περισσότερες δυνατότητες και ευκαιρίες επικοινωνίας και γνωριμίας, από οποιοδήποτε άλλο μέσο.
Μάθετε περισσότερα για το Sxeseis.gr
Είμαι :
Ενδιαφέρομαι για :
Ημ. Γεννήσης μου :
Κατοικώ :
Νομός :
Περιοχή :
Ουπς! Ξεχάσατε να συμπληρώσετε κάποιες πληροφορίες!
Ουπς! Η ημερομηνία γέννησης δεν είναι σωστή!

Προς τα τους άντρες κυρίως

Σελίδα : 1

isavella_

# 1 στις 17/6/2011
author
Γυναίκα / 30 / Ελεύθερη
Ν. Αττικής (Αθήνα) / Αθήνα
Θέματα: 15
Απαντήσεις: 56
'Aρεσαν+: 0%

Προς τα τους άντρες κυρίως

Μου έχει τύχει το εξής.. ήμουν με μια παρέα για καφέ και ήταν και ο πρώην μου..εμείς εκτός από το 'γεια' και 2-3 άλλες κουβέντες δεν είπαμε..αλλά μου έκανε εντύπωση το γεγονός ότι κάθισε και έλεγε στην κολλητή μου για τις σχέσεις του και γενικά τι έπαιξε και ανέφερε 3-4 κοπέλες(μετά απο μένα)..όλα κάλά εμένα δεν μου έκανε κάτι εκτός από το γεγονός ότι με την 1η που έκανε ότι έκανε ήταν λίγο πριν είναι μαζί μου και εμένα δεν μου είχε πει κάτι..Σήμερα μαθαίνω από ένα κολλητό μου που είναι φίλοι ότι όλα αυτά που είπε δεν ισχύουν ή τουλάχιστον σε εκείνους δεν ανέφερε τίποτα από όλα αυτά.. (είχαν συζήτηση για τις σχέσεις τους κτλ)

Κάπου δεν λέει την αλήθεια λογικά αλλά γιατί; Συνηθώς δεν είναι μεταξύ σας που παραφουσκώνετε τις κατακτήσεις σας για φιγούρα;;
Δεκτεί κάθε γνώμη

# 2 στις 17/6/2011
author
Ανενεργό μέλος
Θέματα:
Απαντήσεις:
'Aρεσαν+: %
τωρα εσυ θελεις να ακουσεις οτι τα ειπε για να ζηλεψεις, αρα καιγεται για εσενα.
κ φυσικα τρωγεσαι να του στειλεις sms αλλα θα ηθελες κ λιγο σπρωξιμο.

οκ λοιπον.

θα το κανω εγω το ψυχικο:

ισαβελλα μου, ο πρωην σου ειναι ακομα ερωτευμενος μαζι σου.
ολα αυτα τα ειπε για να ζηλεψεις.
χτυπαει το τηλ του κ ευχεται να εισαι εσυ...
κοιμαται κ σε βλεπει στον υπνο του.
...ξυπναει κ παει στο μπανιο κ την παιζει για σενα.
κανει χαλια το καπακι της λεκανης με το καυτο του σπερμα.

επαναπροσεγγισε τον κ δε θα χασεις!
καλη τυχη!
ενταξει τωρα??

# 3 στις 17/6/2011
author
Ανενεργό μέλος
Θέματα:
Απαντήσεις:
Καλο θα ηταν να μας ελεγες ποσο καιρο ειστε χωρια,ποσο ηταν η σχεση σας,και γιατι χωρισατε.
Η πρωτη εικονα δειχνει οτι τα λογια του ηταν ψευτικα,απλα για να ζηλεψεις.

isavella_

# 4 στις 17/6/2011
author
Γυναίκα / 30 / Ελεύθερη
Έχεις δίκαιο κακώς ασχολήθηκα και ρώτησα

# 5 στις 17/6/2011
author
Ανενεργό μέλος
Θέματα:
Απαντήσεις:

Παράθεση:
Originally posted by isavella_

Έχεις δίκαιο κακώς ασχολήθηκα και ρώτησα

isavella_

# 6 στις 17/6/2011
author
Γυναίκα / 30 / Ελεύθερη
Η προηγούμενη απάντησή μου ήτα προς την JeanHarlow

Πότε χωρίσαμε?
-Δεκέμβρη

Πώς ήταν η σχέση?
-Είχε προϊστορία να είμαστε μαζί αλλά μετά δεν ήταν ότι περίμενα

Γιατί χωρίσαμε?
- Δεν ξέρω

Τώρα?
- Η κατάσταση είναι άβολη..εκείνος την κάνει έτσι βσκ..εκτός από το τυπικό "γεια" ενώ θα μπορούσαμε θεωρώ να έχουμε καλές σχέσεις

# 7 στις 17/6/2011
author
Ανενεργό μέλος
Θέματα:
Απαντήσεις:
με οσα μου λες βλεπω οτι δεν σε πολυδιαφερει και ισως ασχοληθηκες επειδη δεν εχεις τιποτα αλλο.
Απο την μερια του.και το τυπικο γεια,το μεταφραζω οπως και τα ψεματακια του , δειχνει αδιαφορια για να σε προσεγγισει.
Κατι πετυχε ομως,πλησιασε αρκετα το θελω του.
Ομως με οσα ειπες ( εχασες εδιαφερον , δεν ξερεις γιατι χωρισατε κλπ ),
αστο να τελειωσει...

12nikolakis21

# 8 στις 18/6/2011
author
Ανδρας / 34 / Χήρος
Θέματα: 1
Απαντήσεις: 1.302

Παράθεση:
Κάπου δεν λέει την αλήθεια λογικά αλλά γιατί; Συνηθώς δεν είναι μεταξύ σας που παραφουσκώνετε τις κατακτήσεις σας για φιγούρα;;
Δεκτεί κάθε γνώμη

Λοιπόν isavella_. Ο πρώην σου λέει μπούρδες όπως κατάλαβες ψέματα λέει. Οπότε αυτό το κάνει για να ζηλέψεις και να το κάνετε γιατί έχει χαρμανιάσει ο καημένος και δεν του κάθεται και καμιά άλλη!! Οπότε θα το κάνετε 2 φορές αυτήν την περίοδο για να ξεχαρμανιάσει και μετά πάλι από 3-4 μήνες λίγο πολύ περίπου πάλι το ίδιο σκηνικό!!!! Ευτυχώς που είσαι καλή στο κρέβατι αλλιώς δεν θα ασχολούταν καν!! Τώρα σκέψου εσύ τι θέλεις να κάνεις!

Παράθεση:
Originally posted by JeanHarlow
κανει χαλια το καπακι της λεκανης με το καυτο του σπερμα.

Αυτό δεν παίζει!!!! Να'λεγες το πληκτρολόγιο οκ!! χαχαχα

isavella_

# 9 στις 18/6/2011
author
Γυναίκα / 30 / Ελεύθερη
τώρα αυτό που θα πω θα ακουστεί παράξενο..αλλά μεταξύ μας δεν έχει γίνει κατι..

Therion

# 10 στις 18/6/2011
author
Ανενεργό μέλος
Θέματα:
Απαντήσεις:

Παράθεση:
τώρα αυτό που θα πω θα ακουστεί παράξενο..αλλά μεταξύ μας δεν έχει γίνει κατι..

LOL

# 11 στις 18/6/2011
author
Ανενεργό μέλος
Θέματα:
Απαντήσεις:
Συγνώμη αλλά δεν κατάλαβα τίποτα.

isavella_

# 12 στις 19/6/2011
author
Γυναίκα / 30 / Ελεύθερη
όπως ξαναέγραψα και παλαιότερα επειδή η σχέση μπήκε σχεδόν αμέσως στην απόσταση δεν έγινε κάτι μεταξύ μας..και ούτε ποτέ συζητήσαμε κάτι σχετικό.

# 13 στις 19/6/2011
author
Ανενεργό μέλος
Θέματα:
Απαντήσεις:

Παράθεση:
όπως ξαναέγραψα και παλαιότερα επειδή η σχέση μπήκε σχεδόν αμέσως στην απόσταση δεν έγινε κάτι μεταξύ μας..και ούτε ποτέ συζητήσαμε κάτι σχετικό.

ΙΣΑΒΕΛΑ ,
αμεσως αποσταση , καμμια συζητηση σχετικη ,κλπ
πως βγηκε το πορισμα για υπαρξη σχεσης και τι σημαινει ¨"ο πρωην μου " ?

isavella_

# 14 στις 19/6/2011
author
Γυναίκα / 30 / Ελεύθερη
εννοώ καμία συζήτηση ως προς το τι άλλες εμπειρίες είχε πριν..

πώς βγήκε το πόρισμα ότι είμαστε μαζί?
-επειδή το είπαμε..οκ ακούγεται χαζό και το καταλαβαίνω.

# 15 στις 19/6/2011
author
Ανενεργό μέλος
Θέματα:
Απαντήσεις:

Παράθεση:
πώς βγήκε το πόρισμα ότι είμαστε μαζί?
-επειδή το είπαμε..οκ ακούγεται χαζό και το καταλαβαίνω.

ΟΧΙ βεβαια . Καθολου χαζο,ειναι πολυ γλυκο και ομορφο.
Ολοι το ζησαμε και οι μεγαλυτεροι θα θυμουνται ατακες τυπου " θες να τα φτιαξουμε ?"-"ωραια,τα εχουμε τωρα"(και δωστου προβες στον καθρεφτη για το πρωτο φιλι).
Απλα δεν το περιμενα να το ξανακουσω(χωρις τον καθρεφτη φανταζομαι)στις μερες μας.
Αρα να ζυγησεις την κατασταση ως φλερτ και οχι σχεση,και σαν φλερτ,κανει την προσπαθεια το παλικαρι.

observer1

# 16 στις 19/6/2011
author
Ανδρας / 49 / Ελεύθερος
Ν. Αττικής (Αθήνα) / Καλλιθέα
Θέματα: 74
Απαντήσεις: 3.742
Είναι σίγουρο οτι τα είχατε???
Το ρωτάω μπας και έγινε καμιά παρεξήγηση και δεν ξεκαθαρίστηκε πλήρως ότι τα είχατε. Γιατι όλα κι όλα...σ'αυτά τα πράγματα πρέπει να είσαι ξεκάθαρος και να μην αφήνεις τίποτα να αιωρείται. Κι αφού το ξεκαθαρίσεις και υπογραφούν και τα συμβόλαια κάνεις κι ένα χχχφτου στην παλάμη και κολλάς τα χέρια για το γούρι.....
Αντίστοιχα και στο "χάλασμα" πρέπει να γίνει απολύτως κατανοητό πως τα χαλάς...Φωνάζεις με στεντόρια φωνή ξανα και ξανά: "Τα χαλάμε"...
Κι αφού γίνει κατανοητό ρωτάς για επιβεβαίωση:
"Εντάξειειει"???

Υ.Γ. Ε ρε τι τραβάμε εμείς οι καουμπόηδες...
Πάλι καλά που υπάρχουν αυτές οι εκπομπές μαγειρικής και παίρνουμε καμιά ιδέα για κανένα νέο τατουάζ.

# 17 στις 23/6/2011
author
Ανενεργό μέλος
Θέματα:
Απαντήσεις:

Παράθεση:
Μου έχει τύχει το εξής.. ήμουν με μια παρέα για καφέ και ήταν και ο πρώην μου..εμείς εκτός από το 'γεια' και 2-3 άλλες κουβέντες δεν είπαμε..αλλά μου έκανε εντύπωση το γεγονός ότι κάθισε και έλεγε στην κολλητή μου για τις σχέσεις του και γενικά τι έπαιξε και ανέφερε 3-4 κοπέλες(μετά απο μένα)..όλα κάλά εμένα δεν μου έκανε κάτι εκτός από το γεγονός ότι με την 1η που έκανε ότι έκανε ήταν λίγο πριν είναι μαζί μου και εμένα δεν μου είχε πει κάτι..Σήμερα μαθαίνω από ένα κολλητό μου που είναι φίλοι ότι όλα αυτά που είπε δεν ισχύουν ή τουλάχιστον σε εκείνους δεν ανέφερε τίποτα από όλα αυτά.. (είχαν συζήτηση για τις σχέσεις τους κτλ)

Δεκτεί κάθε γνώμη

Λοιπον αγαπητη θεματοθετρια. Ο λογος που ελεγε ολα αυτα τα ψεματα στη φιλη σου για τις υποτιθεμενες σχεσεις του ειναι ενας και μοναδικός: Την επεφτε στη φίλη σου. Και απορω πως οι υπολοιποι συνδικτιακοι δεν το καταλαβαν.

Συνηθως οι αντρες για να ριξουν μια γυναικα, λενε ψεματα οτι τα ειχαν με 100 γυναικες πιο πριν, ουτως ωστε να την κανουν να ψαρωσει και να τσιμπισει, και ας μην ισχυει ουτε η μια στις εκατο απο αυτα που λενε.

Το ιδιο λοιπον εκανε ο πρωιν σου με τη φιλη σου. Της το επαιζε γκομενιαρης για να την ριξει στο κρεβατι. Διαφορετικά αν της ελεγε οτι δεν ειχε καμια γκομενα και ειχε μονο εσενα, τοτε η φιλη σου δε θα του εδινε καμια σημασια. Οποτε δεν το εκανε για να ζηλεψεις εσυ, αλλα για να ριξει τη φιλη σου.
Αλλωστε επειδη ειναι πολυ δυσκολο ενας αντρας να ριξει μια γυναικα, χρησιμοποιει λοιπον ΟΛΑ τα μεσα που διαθετει, ακομα και τα ψεματα του αιωνα προκειμενου να πετυχει τον ακατορθωτο στοχο του.

# 18 στις 28/8/2011
author
Ανενεργό μέλος
Θέματα:
Απαντήσεις:

Παράθεση:

Δεκτεί κάθε γνώμη

Πολύ ωραία τα λέτα αγαπητή.Αλλά τί ακριβώς μας λέτε;
Σελίδα : 1
Δεν μπορείτε να απαντήσετε
lastpost