Ο εύκολος τρόπος να κάνετε νέες γνωριμίες και σχέσεις!
Με περισσότερα από 535.000 μέλη,
το Sxeseis.gr είναι το μεγαλύτερο ελληνικό site γνωριμιών.
Το Sxeseis.gr συνδυάζει με μοναδικό τρόπο λειτουργίες κοινωνικής δικτύωσης ,σελίδας γνωριμιών, forums και chat rooms δίνοντας στα μέλη του περισσότερες δυνατότητες και ευκαιρίες επικοινωνίας και γνωριμίας, από οποιοδήποτε άλλο μέσο.
Μάθετε περισσότερα για το Sxeseis.gr
Είμαι :
Ενδιαφέρομαι για :
Ημ. Γεννήσης μου :
Κατοικώ :
Νομός :
Περιοχή :
Ουπς! Ξεχάσατε να συμπληρώσετε κάποιες πληροφορίες!
Ουπς! Η ημερομηνία γέννησης δεν είναι σωστή!

Ποσο σημαντικο θεωρειτε το ερωτικο στοιχειο σ'ενα πολυετη γαμο?

Επιλέξτε σελίδα: (1-4)
Σελίδες 1234

# 61 στις 14/7/2011
author
Ανενεργό μέλος
Θέματα:
Απαντήσεις:
'Aρεσαν+: %

Παράθεση:
Originally posted by AMARYLLIS_30
Ο έρωτας είναι κινητήριος δύναμη.Οι ερωτευμένοι άνθρωποι μπορούν να δημιουργήσουν
και έχουν την ικανότητα να τα βλέπουν όλα αισιόδοξα και εύκολα γιατί έχουν συναισθηματική ασφάλεια...Πολύ σημαντικό αυτό, ειδικά όταν κάποιος μπορεί να συνειδητοποιήσει πόσο δυνατός και πόσο αδύναμος είναι την ίδια στιγμή.Το λάθος που κάνουν όλοι όσοι βρίσκονται σε αυτή την κατάσταση μέθης είναι να πιστεύουν ότι πρέπει να τη διατηρήσουν πάση θυσία και μένουν στάσιμοι νομίζοντας ότι εφόσον κάποιος τους αγάπησε γι αυτό που είναι έτσι πρέπει και να μείνουν...
Πώς μπορεί κάποιος να βιώνει την ίδια κατάσταση επί δεκαετίες;Αυτό λοιπόν συμβαίνει στις μακροχρόνιες σχέσεις και διαλύονται η μια μετά την άλλη
Κυρίες μου ας αγαπήσουμε λίγο τον εαυτό μας τους δύσκολους αυτούς καιρούς και ας αφήσουμε τους όρκους αιώνιας πίστης.Αν κάποια σχέση αντέξει στον χρόνο θα είναι αυτή στην οποία το ζευγάρι θα περάσει από το στάδιο του έρωτα στο στάδιο της αγάπης, θαυμασμού και αναγνώρισης μοιραζόμενοι κοινούς στόχους που θα τους κάνουν να αισθάνονται εξίσου ερωτευμένοι αλλά παράλληλα δημιουργικοί, ικανοποιημένοι κυρίως για την πορεία τους...Η αυτοπραγμάτωση είναι μεγάλη υπόθεση...

ΕΤΣΙ,ΕΤΣΙ,ΕΤΣΙ !!!!!
Αυτη ειναι η πραξη μακρυα απο τις ομορφες ερωτοφιλοσοφιες !!!!!
Ο ερωτας ειναι η περιοδο για να χτισει καποιος και να απολαυσει το οικοδομημα της ΑΓΑΠΗΣ.

ΥΓ. Απο τα προηγουμενα γραφομενα μου δεν ΑΠΟΚΡΥΨΑ τιποτα,οπως ακουστηκε,
και φυσικα οσο και αν θα το επιθυμουσα δεν ανταποκρινομε ΠΛΕΟΝ στο Νικολακη...

# 62 στις 14/7/2011
author
Ανενεργό μέλος
Θέματα:
Απαντήσεις:
'Aρεσαν+: %

Παράθεση:
Originally posted by Jack _Skellington
OMG αυτή άρχισε να με παίρνει στα σοβαρά.

Γιατί όχι , Jack ;;;
Δε θέλεις σε μερικά έστω θέματα να σε αντιμετωπίζουν σοβαρά ;;;;

Αφού έχω παρατηρήσει πως σε ορισμένα δίνεις σοβαρές και σωστές απαντήσεις ..... και σε άλλα κάνεις την πλακίτσα σου....

Μια χαρά ισορροπημένο παιδί είσαι !!!!!!!
Επιλέξτε σελίδα: (1-4)
Σελίδες 1234
Δεν μπορείτε να απαντήσετε
lastpost