Ο εύκολος τρόπος να κάνετε νέες γνωριμίες και σχέσεις!
Με περισσότερα από 535.000 μέλη,
το Sxeseis.gr είναι το μεγαλύτερο ελληνικό site γνωριμιών.
Το Sxeseis.gr συνδυάζει με μοναδικό τρόπο λειτουργίες κοινωνικής δικτύωσης ,σελίδας γνωριμιών, forums και chat rooms δίνοντας στα μέλη του περισσότερες δυνατότητες και ευκαιρίες επικοινωνίας και γνωριμίας, από οποιοδήποτε άλλο μέσο.
Μάθετε περισσότερα για το Sxeseis.gr
Είμαι :
Ενδιαφέρομαι για :
Ημ. Γεννήσης μου :
Κατοικώ :
Νομός :
Περιοχή :
Ουπς! Ξεχάσατε να συμπληρώσετε κάποιες πληροφορίες!
Ουπς! Η ημερομηνία γέννησης δεν είναι σωστή!

κακος συζυγος καλος πατερας

Επιλέξτε σελίδα: (1-3)
Σελίδες 123

gauros77

# 41 στις 11/7/2011
author
Ανδρας / 48 / Ελεύθερος
Ν. Αττικής (Αθήνα) / Γαλάτσι
Θέματα: 4
Απαντήσεις: 86
'Aρεσαν+: 0%
ΠΡΟΦΙΛ ΔΗΜΙΟΥΡΓΕΙ ΑΥΤΟς ΠΟΥ ΑΝΑΖΗΤΑ ΚΑΤΙ ΠΑΡΑΠΑΝΩ ΕΓΩ ΔΕΝ ΕΨΑΧΝΑ ΤΙΠΟΤΑ ΠΡΙΝ 4 ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΥ ΕΓΙΝΑ ΜΕΛΟς ΚΑΙ ΕΜΠΑΙΝΑ ΜΠΡΟΣΤΑ ΣΤΗΝ ΓΥΝΑΙΚΑ ΜΟΥ ΜΙΑς ΚΑΙ ΥΠΟΛΟΓΙΣΤΗς ΕΙΝΑΙ ΣΤΟ ΜΑΓΑΖΙ ΒΕΒΑΙΑ ΕΙΜΑΙ ΛΙΓΟ ΚΥΝΙΚΟς ΜΕ ΤΟΥς ΑΛΛΟΥς ΓΕΝΙΚΑ .ΑΠΟ ΜΟΝΟ ΤΟΥ ΤΟ ΠΡΟΦΙΛ ΕΙΝΑΙ ΑΠΩΘΗΤΙΚΟ ΚΑΙ ΕΙΝΑΙ ΕΠΙΛΟΓΗ ΜΟΥ

gauros77

# 42 στις 11/7/2011
author
Ανδρας / 48 / Ελεύθερος
Α ΚΑΙ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΠΟΥ ΑΝΕΒΑΣΕς ΤΟ ΤΡΑΓΟΥΔΙ!!!! ΣΟΥ ΑΡΕΣΕ?

# 43 στις 11/7/2011
author
Ανενεργό μέλος
Θέματα:
Απαντήσεις:
'Aρεσαν+: %

Παράθεση:
Originally posted by gauros77
Α ΚΑΙ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΠΟΥ ΑΝΕΒΑΣΕς ΤΟ ΤΡΑΓΟΥΔΙ!!!! ΣΟΥ ΑΡΕΣΕ?

To θέμα είναι να αρέσει στη γυναίκα σου ......

Προσηλώσου λοιπόν σε εκείνη και στα υπαρκτά ή ανύπαρκτα προβλήματά σας ...

Τη γνώμη μου στην είπα και ελπίζω να σου είναι χρήσιμη όπως κι αν έχουν τα πράγματα ........

# 44 στις 14/7/2011
author
Ανενεργό μέλος
Θέματα:
Απαντήσεις:
ΑΚΡΙΒΩΣ ΤΟ ΙΔΙΟ ΚΑΝΩ ΚΑΙ ΕΓΩ 5 ΧΡΟΝΙΑ ΤΩΡΑ ΑΛΛΑ ΠΟΣΟ ΚΑΛΟΣ ΠΑΤΕΡΑΣ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΑΝ ΔΕΝ ΦΕΡΕΤΑΙ ΣΕ ΜΕΝΑ ΚΑΛΑ.ΤΑ ΠΑΙΔΙΑ ΚΑΤΑΛΑΒΑΙΝΟΥΝ.ΠΟΣΟ ΝΑ ΑΝΤΕΞΕΙΣ ΝΑ ΖΕΙΣ ΧΩΡΙΣ ΑΓΑΠΗ.ΧΩΡΙΣ ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΑ ΜΙΑ ΚΑΛΗ ΚΟΥΒΕΝΤΑ ΜΙΑ ΑΓΚΑΛΙΑ???ΕΛΠΙΖΩ ΝΑ ΜΗΝ ΤΟ ΜΕΤΑΝΙΩΣΟΥΜΕ.ΤΟ ΚΑΚΟ ΟΜΩΣ ΕΙΝΑΙ ΟΤΙ ΚΑΤΑ ΒΑΘΟΣ ΕΛΠΙΖΕΙΣ ΟΤΙ ΚΑΠΟΤΕ ΘΑ ΓΙΝΕΙ ΕΝΑ ΘΑΥΜΑ ΚΑΙ ΘΑ ΤΑ ΞΑΝΑΒΡΕΙΣ ΜΑΖΙ ΤΟΥ.ΚΑΙ ΟΤΑΝ ΑΥΤΟ ΔΕΝ ΣΥΜΒΑΙΝΕΙ ΠΛΗΓΩΝΕΣΑΙ ΔΙΠΛΑ.ΑΔΙΕΞΟΔΟ ΕΙΔΙΚΑ ΑΝ ΔΕΝ ΕΙΣΑΙ ΟΙΚΟΝ.ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ ΝΙΩΘΕΙΣ ΠΑΓΙΔΕΥΜΕΝΗ.ΓΙΑΤΙ ΝΑ ΔΙΑΛΕΓΟΥΜΕ ΠΑΝΤΑ ΑΥΤΟΥΣ ΠΟΥ ΜΑΣ ΠΛΗΓΩΝΟΥΝ????????

# 45 στις 16/7/2011
author
Ανενεργό μέλος
Θέματα:
Απαντήσεις:

Παράθεση:
Originally posted by JOANNA1979
ΑΚΡΙΒΩΣ ΤΟ ΙΔΙΟ ΚΑΝΩ ΚΑΙ ΕΓΩ 5 ΧΡΟΝΙΑ ΤΩΡΑ ΑΛΛΑ ΠΟΣΟ ΚΑΛΟΣ ΠΑΤΕΡΑΣ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΑΝ ΔΕΝ ΦΕΡΕΤΑΙ ΣΕ ΜΕΝΑ ΚΑΛΑ.ΤΑ ΠΑΙΔΙΑ ΚΑΤΑΛΑΒΑΙΝΟΥΝ.ΠΟΣΟ ΝΑ ΑΝΤΕΞΕΙΣ ΝΑ ΖΕΙΣ ΧΩΡΙΣ ΑΓΑΠΗ.ΧΩΡΙΣ ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΑ ΜΙΑ ΚΑΛΗ ΚΟΥΒΕΝΤΑ ΜΙΑ ΑΓΚΑΛΙΑ???ΕΛΠΙΖΩ ΝΑ ΜΗΝ ΤΟ ΜΕΤΑΝΙΩΣΟΥΜΕ.ΤΟ ΚΑΚΟ ΟΜΩΣ ΕΙΝΑΙ ΟΤΙ ΚΑΤΑ ΒΑΘΟΣ ΕΛΠΙΖΕΙΣ ΟΤΙ ΚΑΠΟΤΕ ΘΑ ΓΙΝΕΙ ΕΝΑ ΘΑΥΜΑ ΚΑΙ ΘΑ ΤΑ ΞΑΝΑΒΡΕΙΣ ΜΑΖΙ ΤΟΥ.ΚΑΙ ΟΤΑΝ ΑΥΤΟ ΔΕΝ ΣΥΜΒΑΙΝΕΙ ΠΛΗΓΩΝΕΣΑΙ ΔΙΠΛΑ.ΑΔΙΕΞΟΔΟ ΕΙΔΙΚΑ ΑΝ ΔΕΝ ΕΙΣΑΙ ΟΙΚΟΝ.ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ ΝΙΩΘΕΙΣ ΠΑΓΙΔΕΥΜΕΝΗ.ΓΙΑΤΙ ΝΑ ΔΙΑΛΕΓΟΥΜΕ ΠΑΝΤΑ ΑΥΤΟΥΣ ΠΟΥ ΜΑΣ ΠΛΗΓΩΝΟΥΝ????????

Aυτό ακριβώς συζητούσα Ιωάννα μου ........χθες με μια φίλη μου ....

Μετάνιωσε που άφησε τη δουλειά της για να μπορέσει λόγω δύσκολης εγκυμοσύνης να κάνει παιδιά και να αφιερώσει όλο το χρόνο της στην οικογένεια ....... και τώρα είναι εγκλωβισμένη σε μια πολύ προβληματική κατάσταση .........

Μην περιμένεις θαύματα .... αντιμετώπισε την κατάσταση ως έχει .... ξεκαθάρισέ την ..... προσπάθησε να λυθούν τα προβλήματα οριστικά ..... να μπει μια τάξη .....
αυτές οι καταστάσεις εάν χρονίσουν θα σε τσακίσουν ψυχολογικά ......

ταυτόχρονα ψάξε για δουλειά .... όπως και να έχουν τα πράγματα ......

Όσον αφορά το κομμάτι της αγάπης , επικοινωνίας κ.τ.λ. βγάλτο από το μυαλό σου ..... κάνε ένα απλό κλικ και πες πως δεν το χρειάζεσαι .....

Δεν είναι απαραίτητο η καλή κουβέντα και η αναγνώριση να προέρχεται από το σύζυγο .......Μην είσαι εξαρτημένη από αυτόν ......

Φίλες , φίλοι , συγγενείς .... τα παιδιά σου (το κυριότερο) μπορεί να σου συμπαρασταθούν καλύτερα !!!!!!!!!!!!!!!

# 46 στις 16/7/2011
author
Ανενεργό μέλος
Θέματα:
Απαντήσεις:

Παράθεση:
Originally posted by hAnemos

καρδιά διαθέτεις ;;;;;

Από ότι κατάλαβα όχι... μόνο προσβολές έχει και μη σεβασμό στην
προσωπικότητα του άλλου επίσης.
Έχει επίσης "τα δικά μας δικά μας και τα δικά σας δικά μας"
Αυτό φαίνεται από τα γραπτά του και την συμπεριφορά του...

gauros77

# 47 στις 18/7/2011
author
Ανδρας / 48 / Ελεύθερος
λυπαμαι ειλικρινα γιατι δεν ειναι δυο η τρεις που μπορει να σκεφτονται κατα αυτο τον τροπο αλλα μια μεγαλη πλειοψηφια που για διαφορετικους λογους αντιλαμβανονται κατα αυτον τον τροπο τα πραγματα . πιστευω οτι σε μια σχεση δεν μπορει να φταιει ποτε μονο ο ενας και για της γυναικες αυτος να ειναι παντα ο αντρας ο ρολος της γυναικας στην κοινωνια εχει αναβαθμιστη σε σημειο που πολλες φορες εχει δημιουργηση ανισοτητες εις βαρος του αντρα κυριως ως προς το θεμα τον παιδιων αλλα και στο συναισθηματικο κομματι θεωρειτε ως θηλαστικο ζωο που θελει να επιβαλει την κυριαρχια του κατουρωντας το καπακι του μπανιου εθεσα ενα θεμα σε γενικο πλαισιο κακος συζυγος καλος πατερας ποσο σημαντικο ειναι για μια συγχρονη γυναικα να ειναι καποιος κακος συζυγος δεν προσδιορισα τον λογο για καθε μια θα ειναι διαφορετικος , πια ειναι τα ορια?βιοπραγια?προφανως ξου,μεθυσος ξου, χαρτοπαιχτης ? ξου, και αλλες πολλες ακραιες συμπεριφορες που μπορει να υπαρχουν δεν ζητω απαντηση για αυτες τις συμπεριφορες τις οποιες καταδικαζουν ολοι ..παμε παρακατω κακος συζυγος γιατι δεν την καλυπτει συναισθηματικα η δεν τις αρεσει ο τροπος του η αντιδρασης του κ.α πολλα που ειναι συχνες αιτιες διαζυγιου την εποχη που ζουμε .και βλεπω τον τροπο που το προσεγγιζουν το θεμα καποιοι με τους οποιους διαφωνω γιατι ειναι εκτος θεματος εκτος ελαχιστον εξαιρεσεων που δεν χρειαζεται να αναφερω .Μπαινω λοιπον στο πειρασμο να ερωτησω τους εκτος θεματος γιατι μου δημιουργησαν πολλες αποριες ο τροπος που απαντησαν στο θεμα.1ον επιλεγεις εναν συντροφο ο οποιος στην διαρκεια της συμβιωσεις καταλαβαινεις οτι δεν σου κανει,δεν εχεις την ευθυνη τις επιλογης σου?????φταιει μονο αυτος που δεν καταφερε να σε καλυψει να σε γεμισει η οτι αλλο ονειρευοσουνα???και εσυ τον καλυψες ?? ο τροπος που απαντησαν πολλοι εδω μεσα προσεγγισαν το θεμα μονομερος χωρις κανενα στοιχειο αυτοκριτικης και δειχνει ανθρωπους με ασχημα βιωματα ειτε σε προσωπικο επιπεδο ειτε στο γονεακο τους περιβαλλον.
ειναι δυνατον ποτε να φταιει μονο ο ενας? ολα στο βωμο τις ικανοποιισης τις γυναικας?ακουω και το αλλο το τρελο μενει για οικονομικους λογους και τι σου φταιει ο αλλος ?ευθυνεται αυτος για τους οικονομικους λογους η σου εταξε οικονομικη ανεξαρτησια αν κατι δεν παει καλα στο γαμος σου?ευθυνη τις γονεακης οικογενεια σου δεν ειναι να σε καλυψει??και καποιος μπορει να σκεφτει το(βαρος)του παιδιου εννοειται οτι οσο αφορα το παιδι ειναι απο κοινου οι ευθυνες αλλα και η χαρες του παρολο που στην εποχη μας το μονο που αναγνωριζονται στον αντρα ειναι η υποχρεωσης απεναντι στο τεκνο του και τα αλλα ανηκουν ολα στην γυναικα δηλαδη πραγματικο θυλαστικο μονο ντοκυμαντερ δεν μας εχουν βγαλει ακομα να καθομαστε στν καναπε με το τηλεκοντολ στο χερι μιας και ο αρχηγος της οικογενειας και ποτε να κλανουμε ποτε να ρευομαστε και να βγαζουμε το πουλι μας να κατουραμε συνηθως εξω απο την λεκανη και την κακομοιρα την γυναικα να ανεχεται ολα αυτα με μια σφουγγαριστρα ανα χειρα και το μαντηλι στο κεφαλι.και τελειωνω λεγοντας οτι μεγαλωσα σε μια οικογενεια που οι ρολοι των δυο γονιων ηταν ξεκαθαροι ,χωρις να σημαινει αυτο προσδιορισμο εργασιων ,με πατερα παρον και ενεργο ρολο, και αγαπω το ιδιο και τους δυο χωρις να μπορω να ξεχωρισω πατρικοτητα η μητρικοτητα αλλα και τους δυο ως γονιους.ΤΕΛΟς ΑΠΟ ΠΟΤΕ Η ΑΛΗΘΕΙΑ Η ΠΕς ΤΟ ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΟΤΗΤΑ ΕΙΝΑΙ ΠΡΟΣΒΟΛΗ? ΣΤΗΝ ΚΟΙΝΩΝΙΑ ΖΩ ΚΑΙ ΣΑς ΞΕΡΩ, ΚΟΜΠΛΕΞΙΚΗ, ΚΟΙΝΩΝΙΚΑ ΑΜΟΡΦΩΤΟΙ,ΚΑΤΑΘΛΙΠΤΙΚΗ,ΟΥΤΕ ΠΙΣΩ ΑΠΟ ΕΝΑ ΚΟΥΤΙ ΜΠΟΡΕΙΤΕ ΝΑ ΤΟ ΚΡΥΨΕΤΕ.ΚΑΙ ΕΠΕΙΔΗ ΟΤΑΝ ΓΡΦΤΗΚΑ ΜΕΛΟς ΠΡΙΝ ΑΡΚΕΤΑ ΧΡΟΝΙΑ ΘΕΩΡΟΥΣΑ ΟΤΙ ΕΙΝΑΙ ΕΝΑς ΝΕΟς ΤΡΟΠΟς ΕΠΟΙΚΙΝΩΝΙΑς ΜΠΗΚΑ ΣΤΟΝ ΚΟΠΟ ΝΑ ΠΑΩ ΚΑΙ ΣΕ ΣΥΝΑΝΤΗΣΗ ΑΥΤΟΥ ΤΟΥ ΣΑΙΤ ΚΑΙ ΔΙΑΠΙΣΤΩΣΑ ΟΤΙ Η ΜΕΓΑΛΗ ΠΛΕΙΟΨΗΦΙΑ ΕΙΝΑΙ ΚΟΙΝΩΝΙΚΑ ΑΠΟΚΛΕΙΣΜΕΝΗ ΠΟΥ ΒΡΗΚΑΝ ΕΝΑΝ ΝΕΟ ΤΡΟΠΟ ΝΑ ΕΚΦΡΑΣΟΥΝ ΤΗΝ ΠΡΟΣΩΠΙΚΟΤΗΤΑ ΤΟΥς ΚΑΙ ΠΡΟΦΑΝΩς ΔΕΝ ΕΧΩ ΚΑΝΕΝΑ ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΜΕ ΑΥΤΟ ΑΛΛΑ ΝΑ ΠΕΡΑΣΟΥΜΕ ΣΤΟ ΑΛΛΟ ΑΚΡΟ ΝΑ ΤΟ ΠΑΙΖΟΥΝ ΕΙΔΗΜΩΝ ΓΙΑ ΤΑ ΠΑΝΤΑ ΚΑΙ ΝΑ ΔΙΑΠΙΣΤΩΝΕΙς ΚΑΚΙΑ Ε ΑΥΤΟ ΜΕ ΕΝΟΧΛΕΙ. ΚΑΙ ΟΠΟΙΟς ΘΕΛΕΙ ΝΑ ΑΠΑΝΤΗΣΗ ΣΕ ΑΥΤΑ ΠΟΥ ΛΕΩ ΤΟΝ ΠΡΟΚΑΛΩ ΚΑΙ ΤΟΝ ΠΑΡΑΚΑΛΩ ΝΑ ΒΡΕΙ ΤΟ ΘΑΡΡΟς ΝΑ ΤΑ ΠΕΙ ΚΑΤΑ ΠΡΟΣΩΠΟ ΚΑΙ ΟΧΙ ΚΡΥΜΕΝΟς ΠΙΣΩ ΑΠΟ ΤΟ ΚΟΥΤΙ ΓΙΑΤΙ ΕΧΩ ΟΛΟΙ ΤΗΝ ΔΙΑΘΕΣΗ ΝΑ ΖΗΤΗΣΩ ΚΑΙ ΣΥΓΝΩΜΗ ΑΝ ΚΑΝΩ ΛΑΘΟς .ΣΑς ΚΑΛΩ ΛΟΙΠΟΝ ΣΕ ΜΙΑ ΣΥΝΑΝΤΗΣΗ ΝΑ ΜΕ ΠΡΟΣΒΑΛΕΤΕ ΚΑΙ ΝΑ ΣΑς ΤΟ ΑΝΤΑΠΟΔΩΣΩ ΣΤΑ ΜΟΥΤΡΑ ΣΑς . WIND550KILA

# 48 στις 19/7/2011
author
Ανενεργό μέλος
Θέματα:
Απαντήσεις:

Παράθεση:
Originally posted by gauros77

Όλο αυτό το κατεβατό σε εμένα απευθυνόταν???

Και αν όχι τι εννοείς όταν λες wind 550 κιλά???

hns1602

# 49 στις 22/7/2011
author
Γυναίκα / 44 / Σε σχέση
Ν. Αττικής (Αθήνα) / Γλυφάδα
Θέματα: 6
Απαντήσεις: 7.671
Για ποιο λόγο να ακουστούν προσβολές σε μία συνάντηση; Δε γίνεται να γίνει σε ήπιο κλίμα και ο καθένας να πει την άποψή του; Γιατί αρπάζεσαι έτσι βρε γαύρε;

Όλοι όσοι σου απάντησαν στο θέμα σου, είχαν όλη την καλή διάθεση να το κάνουν και να βοηθήσουν στο όποιο πρόβλημα θεώρησαν ότι υπήρχε! Από εκεί και πέρα, δεν υπάρχει λόγος για συγκρούσεις!

Και αν θέλεις συνάντηση, εδώ είμαστε... ενημέρωσε και ερχόμαστε!
I want a perfect body... I want a perfect soul...
Επιλέξτε σελίδα: (1-3)
Σελίδες 123
Δεν μπορείτε να απαντήσετε