Ο εύκολος τρόπος να κάνετε νέες γνωριμίες και σχέσεις!
Με περισσότερα από 535.000 μέλη,
το Sxeseis.gr είναι το μεγαλύτερο ελληνικό site γνωριμιών.
Το Sxeseis.gr συνδυάζει με μοναδικό τρόπο λειτουργίες κοινωνικής δικτύωσης ,σελίδας γνωριμιών, forums και chat rooms δίνοντας στα μέλη του περισσότερες δυνατότητες και ευκαιρίες επικοινωνίας και γνωριμίας, από οποιοδήποτε άλλο μέσο.
Μάθετε περισσότερα για το Sxeseis.gr
Είμαι :
Ενδιαφέρομαι για :
Ημ. Γεννήσης μου :
Κατοικώ :
Νομός :
Περιοχή :
Ουπς! Ξεχάσατε να συμπληρώσετε κάποιες πληροφορίες!
Ουπς! Η ημερομηνία γέννησης δεν είναι σωστή!

neo xekinima!!

Σελίδα : 1

trelaerwteumeni

# 1 στις 18/8/2011
author
Γυναίκα / 29 / Σε σχέση
Ν. Θεσσαλονίκης / Θεσσαλονίκη
Θέματα: 1
Απαντήσεις: 4
'Aρεσαν+: 0%

νεο ξεκινιμα!!

καλησπερα σε ολους...λοιπον..ειμαι καινουργια κ θελω κι εγω να μοιραστω την ιστορια μου μαζι σας και να ακουσω τις κριτικες και τις αποψεις σας..πριν πανω κατω δυο μηνες τελειωσε για μενα μια σχεση 2 χρονων..το αγορι δεν ελεγε να το καταλαβει αλλα εμπαση περιπτωση εγω δεν ημοθν πια ερωτευμενη μαζι του..εκτιμησα οσα μου προσφερε και συνεχιζω να νοιαζομαι ακομη και τωρα και για παντα γι αυτο το ατομο..τελος παντων αυτο το καλοκαιρι πριν 20 μερες πηγα στο εξοχικο της κολλητης μου και εκει μου συναιβει αυτο το οποιο δεν περιμενα με τπτ να γινει και δεν ηθελα κιολας..δεν το ειχα στο ''προγραμμα''. γνωρισα ενα παιδι τοσο διαφορετικο και ξεχωριστο που δεν το πιστευα..αυτος με πλησιασε και ηθελε να με γνωρισει..εγω ημουν δυστακτικη γτ καταλαβα οτι του αρεσα και ενω ηταν πανεμορφος..ηθελα να κατσω και λιγο μονη ελευθερη να χαρω τις διακοπες μου με τις φιλες μου..με διαφορα καλοκαιρινα χτυποκαρδια και φλερτ αλλα τπτ σοβαρο..ηθελα να ανεβω λιγο σε διαθεση αλλα προεκυψε αυτο..τελος παντων στην συνεχεια μετα απο συζητησεις κλπ αρχισα να ενθουσιαζομαι και να τον θελω τρελα οσπου τελικα καταληξαμε να ειμαστε μαζι...ειμαστε 17 μερες μαζι και περναμε υπεροχα..ταιριαζουμαι στα παντα γελαμε σκεφτομαστε τα ιδια πραγματα (εγω ταυρος αυτος ιχθυς) και νιωθω πιο ερωτευμενη απο ποτε..ηταν πολυ ξεκαθαρος μαζι μου πολυ ειλικρινης και γενικα ολη του η σταση απεναντι μου με τραβηξε..τωρα ζουμε εναν απιστευτο ερωτα και δεν μπορουμε στιγμη ο ενας χωρις τον αλλο (αν και τοσο νωρις) ανοιγομαστε και λεμε καθε μας σκεψει..επισης κατι που μου εκανε φοβερη εντυπωση ειναι πως ακομη ενω ειχε εμπειριες πολλες στην ζωη του εμενα με σεβαστηκε και δεν μου εχει πιασει τπτ απολυτως.. ειναι 3 χρονια μεγαλυτερος απο εμενα
παρολα αυτα ομως εχει δυο αρνητικα κατα την γνωμη μου τα οποια δεν ξερω πως να τα αντιμετωπισω...1ον) νευριαζει ευκολα..καταλαβαινει το λαθος του και ζηταει συγνωμη αλλα καποια πραγματα τα οποια εσενα σου φαινονται ασημαντα αυτον ισως τον πειραξουν πλ κ 2ον) ενω αυτος ανησυχει και θελει ανα πασα στιγμη να ξερει που ειμαι (χωρις αυτο να σημαινει πιεστικος και με ανακριση)..πολλες φορες χανεται κ δεν απανταει..συνεχεια κοιμαται η γυριζει με την μηχανη και πολλες φορες τον χανω..του εχω πει οτι με ενοχλει και συνεχιζει να το κανει..φοβαμαι πως αν του το ξαναζητησω θα νευριασει (το 1ον που λεγαμε...) για να υπαρχει αλλη δεν παιζει..κατα την γνωμη μου ειναι κ αυτος τρελος και παλαβος αλλα...τι μπορω να κανω για να αλλαξω αυτα τα πραγματα?
σας ευχαριστω πολυ για την υπομονη σας..περιμενω να ακουσω τις αποψεις σας!!!

# 2 στις 18/8/2011
author
Ανενεργό μέλος
Θέματα:
Απαντήσεις:
'Aρεσαν+: %
...ποσο εισαστε μαζι??? 17 μερες??? καλα ενταξει....στις 57 ελα να με ξαναβρεις...ο τυπακος θα εχει λακησει με το παπακι του, τα νευρα και την μισοζηλεια του θα εχουν ανοιξει και τα σχολεια και εσυ θα πρεπει να το ριξεις στην μορφωση...καλοκαιρινη περατζαδα με ημερομηνια ληξης 20 σεπτεμβρη...remember me..

ArthourosGR

# 3 στις 18/8/2011
author
Ανδρας / 39 / Σε σχέση
Ν. Αττικής (Αθήνα) / Ελληνικό
Θέματα: 0
Απαντήσεις: 134
Καταρχάς μάλλον απο τα λεγομενά σου, απο τον τρόπο που τα λες πρέπει να είσαι μικρούλα. Έχεις φτιάξει μια ιστορία στο μυαλό σου και τη θέλεις όπως την θέλεις εσύ και μάλιστα να την ακολουθούν και οι άλλοι.Το θέμα σου είναι οτι ζέις στο κόσμος σου.Νομίζεις οτι ζεις σε ταινία του στύλ....Είχα μια σχέση και τον άφησα γιατί ένιωθα κενή και αυτός με παρακάλαγε και εγώ δε μπορούσα δεν ένιωθα τίποτα αλλά δε θα τον ξεχάσω ποτέ γιατι μου πρόσφερε τόσα πολλά ο Μαλ...κας....Άραγε γιατί είμουν μαζί του..τι ρομαντικό. ΚΑι μετά γνώρισα ένα παλικάρι στο εξοχικό μιας φίλης που μου άρεσε και εγω έκανα πως δεν ήθελα με τα χίλια ζόρια,αλλά μετά ήθελα και μετά απο 17 μέρες αφού έχουμε ζήσει τα πάντα μαζί, θέλω να του αλλάξω 2-3 πράγματα στο χαρακτήρα του, για να είναι τέλειος για εμένα.Αλλά είναι Ιχθύς και μου είπανε οτι ταιράζουμε απόλυτα σαν Ζωδια..... Σύνελθε κοριτσάκι μου που νομίζεις οτι βρίσκεσαι βγές λίγο στο κόσμο εξω να δεις πως γυρίζει πως λειτουργεί και ύστερα τα ξαναλέμε. Και για να λέμε του στραβού το δίκιο εσύ είσαι τέλεια??? ...μηπως τον πιέζεις? γιατι μετά απο 17 μέρες να του λες μη αυτο και μη εκείνο και δε μου αρέσει αυτό δε νομίζεις πως είναι υπερβολικό?
Το θέμα ποιο είναι? αν είναι καλοκαιρινός έρωτας ή να μάθει η κοπέλα να εκτιμάει καταστάσεις? ...Και απο εδώ θα πάρεις μια ιδέα έξω όμως θα δείς τη πραγματικότητα βγές έξω και ζήσε.

Guava

# 4 στις 19/8/2011
author
Ανενεργό μέλος
Θέματα:
Απαντήσεις:

Παράθεση:
Originally posted by ArthourosGR

Guava

# 5 στις 19/8/2011
author
Ανενεργό μέλος
Θέματα:
Απαντήσεις:

Παράθεση:
Originally posted by trelaerwteumeni

εμενα με σεβαστηκε και δεν μου εχει πιασει τπτ απολυτως..

τωρα ζουμε εναν απιστευτο ερωτα

συνεχεια κοιμαται η γυριζει με την μηχανη και πολλες φορες τον χανω!

Λοιπόν...

Συνεχισε να ποστάρεις στο φόρουμ μας και θα κάνω την ζωή σου βιβλίο!

"Ο έρωτας στα χρόνια της Φέεεεεεεεεετας"!

Υ.Γ: Ααααααχχχχχ (Αλλά Γ.Βασιλειάδου! )

Ran_Tan_Plan

# 6 στις 19/8/2011
author
Ανδρας / 63 / Παντρεμένος
Ν. Χίου / Χίος
Θέματα: 25
Απαντήσεις: 9.705
Ρε συ Κορνηλια δεν ξερεις γιατι εχει νευρα?
Γιατι ακριβως "σε εχει σεβαστει και δεν εχει πιασει τιποτα"
Απο την αγαμια (λογω σεβασμου βεβαιως) ειναι.
Ξερει ομως οτι αγαλι αγαλι γινεται η αγουρδα μελι και οτι τελικα θα το ριξει το πριονι που θελει.
...και μετα θα χαθει δια παντος!
Τωρα ψιλοχανεται για να κρατει επαφη και με την αλλη ωστε να μη μεινει απο γυναικα αμα σου τη δωσει και λακισεις εσυ!

Τουλαχιστον πατε καμμια καλη βολτα με το παπι γιατι προβλεπω οτι θα ειναι και το μονο καλο που θα σου μεινει οταν στις 57 μερες γινει πουλοπουλος ο Κιτσος ο λεβεντης!
"Πρεπει να'σαι λερα για να κυβερνας γαλερα"

_crystal_

# 7 στις 20/8/2011
author
Ανενεργό μέλος
Θέματα:
Απαντήσεις:
γνωριζεις αυτο το ατομο μονο 17 μερες κ νομιζεις οτι το ξερεις καλα? που ξερεις οτι με τα απο λιγο καιρο ισως δειξει τον πραγματικο του εαυτο κ μπορει ν μην σου αρεσει κ πολυ αυτο..Το γεγονος οτι εχει νευρα ειναι ενα μειονεκτημα κ σκεψου οτι οτι αν ειναι τωρα ετσι ισως καποτε ξεσπασει κ πανω σου ,η το αλλο οτι με την παραμικρη δυσκολια θελει να ξεφυγει.Σκεψου ειναι αυτο που ψαχνεις? μπορει να κρατησει για πανταη εχει ημερομηνια ληξης με το τελος του καλοκαιριου?

douce-indecis

# 8 στις 20/8/2011
author
Γυναίκα / 33 / Ελεύθερη
Ν. Αττικής (Αθήνα) / Αθήνα
Θέματα: 6
Απαντήσεις: 141
1)εισαι μικρη και τον γνωριζεις λιγο καιρο οποτε θα σου ελεγα να μη βγαζεις ευκολα συμπερασματα
2)μην το σκεφτεσαι πολυ ολο αυτο που σου συμβαινει ισως εισαι ερωτευμενη,απλα ζηστο και μην αγχωνεσαι για τπτ
επειδη συμφωνα με οσα μας γραφεις φαινεσαι ευτυχισμενη εγω δεν θα σου πω να χωρισεις η'να μην πιστευεις σε ολο αυτο γιατι εισαι μικρη κτλ
απλα να προσεχεις μην πατησεις.:

trelaerwteumeni

# 9 στις 21/8/2011
author
Γυναίκα / 29 / Σε σχέση
Ν. Θεσσαλονίκης / Θεσσαλονίκη
Θέματα: 1
Απαντήσεις: 4
μμμ δεν το εχω σκεφτει ετσι ααγαπητη crystal..βασικα δεν με ενδιαφερει και τοσο αν ειναι ο...''εκλεκτος'' μου φτανει που μου ανεβαζει την διαθεση και περναω καλα μαζι του...οντως ειμαι πολυ ερωτευμενη douce-indeus και αυτο θελω και εγω. να το ζησω ολο αυτο και να μην με νοιαζει η καταληξη..ειναι οντως νωρις και πιστευω πως με το περασμα του χρονου θα αλλαξουν καποια πραγματα..αν οχι... βλεπουμε!! παντα ομως κραταω πισινες και εχω το μυαλο μου..!!! ισως φταιει το οτι εχει πολυ φορτομενο προγραμμα κ..'''χανεται''..θα δειξει!!
Σελίδα : 1
Δεν μπορείτε να απαντήσετε