Ο εύκολος τρόπος να κάνετε νέες γνωριμίες και σχέσεις!
Με περισσότερα από 535.000 μέλη,
το Sxeseis.gr είναι το μεγαλύτερο ελληνικό site γνωριμιών.
Το Sxeseis.gr συνδυάζει με μοναδικό τρόπο λειτουργίες κοινωνικής δικτύωσης ,σελίδας γνωριμιών, forums και chat rooms δίνοντας στα μέλη του περισσότερες δυνατότητες και ευκαιρίες επικοινωνίας και γνωριμίας, από οποιοδήποτε άλλο μέσο.
Μάθετε περισσότερα για το Sxeseis.gr
Είμαι :
Ενδιαφέρομαι για :
Ημ. Γεννήσης μου :
Κατοικώ :
Νομός :
Περιοχή :
Ουπς! Ξεχάσατε να συμπληρώσετε κάποιες πληροφορίες!
Ουπς! Η ημερομηνία γέννησης δεν είναι σωστή!

Τι να κάνω-πάρω για την επέτειο 2χρόνων;;

Επιλέξτε σελίδα: (1-2)
Σελίδες 12

neraida812

# 1 στις 19/8/2011
author
Γυναίκα / 31 / Σε σχέση
Ν. Σερρών / Σιδηρόκαστρο
Θέματα: 1
Απαντήσεις: 1
'Aρεσαν+: 0%

Τι να κάνω-πάρω για την επέτειο 2χρόνων;;

Σας παρακαλώ βοηθήστε με...χαχαχα! Την πρώτη επετειο ήμασταν μαλωμένοι και δεν κάναμε τίποτα...φέτος θέλω να κάνω κάτι ξεχωριστό!

ArthourosGR

# 2 στις 19/8/2011
author
Ανδρας / 39 / Σε σχέση
Ν. Αττικής (Αθήνα) / Ελληνικό
Θέματα: 0
Απαντήσεις: 134
αν θέλετε να κάνετε κάτι ξεχωριστό σε αυτή την επέτειο απλά μη μαλώσεται πάλι αυτο είναι ένα δώρο και για τους 2, οτι μαθένεται τα λάθη σας και προχωράτε....
Have fun.Δώρα του τύπου εσώρουχα ρομαντικό δείπνο δεν είναι μόνο για την επέτειο, είναι για κάθε μέρα.Να σται καλά.

# 3 στις 19/8/2011
author
Ανενεργό μέλος
Θέματα:
Απαντήσεις:
'Aρεσαν+: %
...του εχεις κανει δωρο τον εαυτο σου...τι αλλο θελει πια ο αχαριστος??? μην του παρεις τιποτα...να σου παρει αυτος κατιτις....

mathilda

# 4 στις 19/8/2011
author
Ανενεργό μέλος
Θέματα:
Απαντήσεις:
Στα τοσα χρονια που ειμαι σε αυτο το φορουμ, δεν εχω διαβασει ΟΥΤΕ ΕΝΑ θεμα "τι δωρο να κανω στην καλη μου που εχουμε επετειο", γραμμενο απο αντρα.

Ενω, τουλαχιστον μια φορα το μηνα θα σκασει ενα σχετικο θεμα απο μια κοπελιτσα...

Βγαζω λοιπον το συμπερασμα οτι οι αντρες εχουν ΚΑΚΙΣΤΗ μνημη, δεν θυμουνται επετειους ενος χρονου σχεσης, ενος μηνα πηδηματος, τριων μηνων απο τοτε που του ειπε σ αγαπω κτλ. Αντιθετα θυμουνται με ολες τις λεπτομερειες σε ποιο λεπτο των καθυστερησεων κερδισε πεναλντυ ο Ολυμπιακος στο ματς των αιωνιων πριν απο τρια χρονια, θυμουνται το ονομα του διαιτητη και του εποπτη γραμμων, ακομη και τι χρωμα σωβρακο φορουσαν εκεινη τη μερα.

Αρα, για να ξεμπερδευεις, παρτου ενα πακετο ΝΟΒΑ (ή οποιο αλλο εχει πρωταθλημα φετος). Θα το εκτιμησει περισσοτερο απο οποιοδηποτε αρκουδακι/λουλουδακι/σκατουλακι.

daidalos

# 5 στις 19/8/2011
author
Ανδρας / 53 / Παντρεμένος
Ν. Χίου / Δεν έχει επιλεγεί
Θέματα: 6
Απαντήσεις: 683

Παράθεση:
Originally posted by mathilda
.... λεπτο των καθυστερησεων κερδισε πεναλντυ ο Ολυμπιακος στο ματς των αιωνιων πριν απο τρια χρονια.......

... αμ το αλλο !!!

.. που 'χε ακυρωσει πεντακαθαρο γκολ του παναθηναικου στις καθυστερησεις της παρατασης κι εστειλε το ματς στα πεναλτι ?

..το ξεχνας αυτο ?
... ξυπνα ΚαραΛάζοοο ... το σκασε η Λολα

mathilda

# 6 στις 19/8/2011
author
Ανενεργό μέλος
Θέματα:
Απαντήσεις:

Παράθεση:
Originally posted by daidalos

Παράθεση:
.... λεπτο των καθυστερησεων κερδισε πεναλντυ ο Ολυμπιακος στο ματς των αιωνιων πριν απο τρια χρονια.......

... αμ το αλλο !!!

.. που 'χε ακυρωσει πεντακαθαρο γκολ του παναθηναικου στις καθυστερησεις της παρατασης κι εστειλε το ματς στα πεναλτι ?

..το ξεχνας αυτο ?

I rest my case..

Lora9

# 7 στις 19/8/2011
author
Ανενεργό μέλος
Θέματα:
Απαντήσεις:
Για δώρο σκέψου να πάρεις κάτι που να είναι πολύ κοντά σε κάτι που του αρέσει πάρα πολύ να κάνει, πχ σε κάποιο χόμπι, ή κάτι σε τεχνολογία, ή σε κάτι άλλο που του αρέσει να φτιάχνει.
Θα το εκτιμήσει, γιατί θα είναι κάτι που θα καταλάβει ότι σκέφτεσαι και τις άλλες
ανάγκες του .
Το να κάνεις φαντασία θέλει ...

nefeli300

# 8 στις 20/8/2011
author
Γυναίκα / 48 / Ελεύθερη
Ν. Θεσσαλονίκης / Πανόραμα
Απαντήσεις: 11
dese mia kokkini kordela sto laimo sou....
fora kai to arwma sou...
kai tpt allo.... aide apo kei... f9inw
KAI praktiko.....

Therion

# 9 στις 20/8/2011
author
Ανενεργό μέλος
Θέματα:
Απαντήσεις:

Παράθεση:
Στα τοσα χρονια που ειμαι σε αυτο το φορουμ, δεν εχω διαβασει ΟΥΤΕ ΕΝΑ θεμα "τι δωρο να κανω στην καλη μου που εχουμε επετειο", γραμμενο απο αντρα.

Ενω, τουλαχιστον μια φορα το μηνα θα σκασει ενα σχετικο θεμα απο μια κοπελιτσα...

Βγαζω λοιπον το συμπερασμα οτι οι αντρες εχουν ΚΑΚΙΣΤΗ μνημη, δεν θυμουνται επετειους ενος χρονου σχεσης, ενος μηνα πηδηματος, τριων μηνων απο τοτε που του ειπε σ αγαπω κτλ. Αντιθετα θυμουνται με ολες τις λεπτομερειες σε ποιο λεπτο των καθυστερησεων κερδισε πεναλντυ ο Ολυμπιακος στο ματς των αιωνιων πριν απο τρια χρονια, θυμουνται το ονομα του διαιτητη και του εποπτη γραμμων, ακομη και τι χρωμα σωβρακο φορουσαν εκεινη τη μερα.

Αρα, για να ξεμπερδευεις, παρτου ενα πακετο ΝΟΒΑ (ή οποιο αλλο εχει πρωταθλημα φετος). Θα το εκτιμησει περισσοτερο απο οποιοδηποτε αρκουδακι/λουλουδακι/σκατουλακι.

Δε ρωτάμε προφανώς γιατί ξέρουμε πως οτιδήποτε κάτω απο διαμάντια δεν τη συγκινεί άρα παίρνουμε οτι να'ναι. Έτσι και αλλιώς ή θα το αλλάξει ή θα το φοράει μια φορά το χρόνο. LOL!

# 10 στις 20/8/2011
author
Ανενεργό μέλος
Θέματα:
Απαντήσεις:

Παράθεση:
Originally posted by neraida812
Σας παρακαλώ βοηθήστε με...χαχαχα!

αμα δε ξερεις μετα απο δυο χρονια σχεσης τι να παρεις στον άνθρωπό σου και περιμένεις απ τους συμβουλάτορες εδω μέσα να σου πουν...

φασκελοκουκούλωσταααα!!

douce-indecis

# 11 στις 20/8/2011
author
Γυναίκα / 33 / Ελεύθερη
Ν. Αττικής (Αθήνα) / Αθήνα
Θέματα: 6
Απαντήσεις: 141
γιατι αγχωνεσαι τοσο γιατο τι δωρο θα του παρεις
να αγχωνεσαι αν θα σου αρεσει-ξετρελανει το δωρο που εκεινος προκειται να σου παρει

παρτου δωρο σε γενεθλεια γιορτες κτλ

trelaerwteumeni

# 12 στις 19/8/2011
author
Γυναίκα / 29 / Σε σχέση
Ν. Θεσσαλονίκης / Θεσσαλονίκη
Απαντήσεις: 4
ena wraio dwro kata tin gnwmi mou einai ena omorfo kompso roloi mazi me kati sumvoliko (esu 3ereis) alliws ua mporoyses na to sunodepseis me mia wraia karta i ena erwtikoromantiko gramma!! kali epituxia!!!!

_PALIATZHS_

# 13 στις 20/8/2011
author
Ανενεργό μέλος
Θέματα:
Απαντήσεις:

Παράθεση:
Σας παρακαλώ βοηθήστε με...χαχαχα! Την πρώτη επετειο ήμασταν μαλωμένοι και δεν κάναμε τίποτα...φέτος θέλω να κάνω κάτι ξεχωριστό!

εγώ ξέρω έναν που στη δεύτερη επέτειο εστειλε τη γυναίκα του ταξίδι στο Θιβέτ
( θα πάει να την φέρει πίσω στην χρυσή επέτειο )

_PALIATZHS_

# 14 στις 20/8/2011
author
Ανενεργό μέλος
Θέματα:
Απαντήσεις:

Παράθεση:

ο σωστός άντρας προσπαθεί να ξεχάσει το κακό που τον βρήκε !!!

new_way

# 15 στις 20/8/2011
author
Γυναίκα / 46 / Ελεύθερη
Ν. Αττικής (Αθήνα) / Καλλιθέα
Απαντήσεις: 21

Παράθεση:
Originally posted by daidalos

... αμ το αλλο !!!

..το ξεχνας αυτο ?

Τσ... τσ... τσ... Άντρες....

new_way

# 16 στις 20/8/2011
author
Γυναίκα / 46 / Ελεύθερη
Ν. Αττικής (Αθήνα) / Καλλιθέα
Απαντήσεις: 21

Παράθεση:
Originally posted by flagman

αμα δε ξερεις μετα απο δυο χρονια σχεσης τι να παρεις στον άνθρωπό σου και περιμένεις απ τους συμβουλάτορες εδω μέσα να σου πουν...

φασκελοκουκούλωσταααα!!

Σωστά!!!!

wish_

# 17 στις 20/8/2011
author
Ανενεργό μέλος
Θέματα:
Απαντήσεις:
Αυτός θα σου κάνει? Γιατί την κόβω τη δουλειά εσύ να τρέχεις για δώρα,ετοιμασίες,φαί και αυτός αραχτός να μην κάνει τπτ.

Εγώ θα προτιμούσα να μαγειρέψω κάτι σπίτι,μ΄ένα κρασί και έπειτα...ότι ήθελε προκύψει!Η μπορείς αντί να μαγειρέψεις κάτι να έχεις μόνο κρασί,σαμπάνια ή ότι άλλο ποτό θες..φρούτα..λιωμένη σοκολάτα...σαντιγύ..και να παίξετε..τρώγοντας!

modexristos

# 18 στις 20/8/2011
author
Ανδρας / 48 / Ελεύθερος
Ν. Αττικής (Αθήνα) / Αθήνα
Θέματα: 13
Απαντήσεις: 7.888

Παράθεση:

Κι αυτος και οι φιλοι του !
Ετσι ειναι, αν ετσι πιστευεις οτι ειναι.

Pseydonymo0

# 19 στις 20/8/2011
author
Ανδρας / 83 / Ελεύθερος
Βερμούδες
Θέματα: 16
Απαντήσεις: 399

Παράθεση:

Κάν του δώρο κάτι για το αγαπημένο χόμπι του εις διπλούν (για τα δύο έτη).
Α, και μη μαλώσετε πάλι...
Αν γράφεις greeklish δεν ξέρεις ούτε Αγγλικά ούτε Ελληνικά. Αγράμματος. Ωρίμασε και ξαναέλα.

Katpain

# 20 στις 23/8/2011
author
Γυναίκα / 29 / Σε σχέση
Ν. Ζακύνθου / Καταστάρι
Απαντήσεις: 3
Εαν ειναι καπνιστης μια ωραια ζιπο αναπτηρα με τα αρχηκα σας θα ηταν τελειο.
Επιλέξτε σελίδα: (1-2)
Σελίδες 12
Δεν μπορείτε να απαντήσετε