Ο εύκολος τρόπος να κάνετε νέες γνωριμίες και σχέσεις!
Με περισσότερα από 535.000 μέλη,
το Sxeseis.gr είναι το μεγαλύτερο ελληνικό site γνωριμιών.
Το Sxeseis.gr συνδυάζει με μοναδικό τρόπο λειτουργίες κοινωνικής δικτύωσης ,σελίδας γνωριμιών, forums και chat rooms δίνοντας στα μέλη του περισσότερες δυνατότητες και ευκαιρίες επικοινωνίας και γνωριμίας, από οποιοδήποτε άλλο μέσο.
Μάθετε περισσότερα για το Sxeseis.gr
Είμαι :
Ενδιαφέρομαι για :
Ημ. Γεννήσης μου :
Κατοικώ :
Νομός :
Περιοχή :
Ουπς! Ξεχάσατε να συμπληρώσετε κάποιες πληροφορίες!
Ουπς! Η ημερομηνία γέννησης δεν είναι σωστή!

Τι να κάνω-πάρω για την επέτειο 2χρόνων;;

Επιλέξτε σελίδα: (1-2)
Σελίδες 12

MsSpourgitaki

# 21 στις 25/8/2011
author
Γυναίκα / 48 / Σε σχέση
Ν. Θεσσαλονίκης / Αγιος Αθανάσιος
Θέματα: 24
Απαντήσεις: 1.563
'Aρεσαν+: 0%
Αν κι εκείνος είναι του στυλ "ρομαντικός" με δωράκια, φρου φρου κι αρώματα, κάντου κι εσύ κάτι τέτοιο. Αν δεν είναι το στυλ του, και μόνο εσύ σκέφτεσαι επετείους και δώρα, τότε μην κάνεις τίποτα, γιατί δε θα το εκτιμήσει.

milkamarious

# 22 στις 25/8/2011
author
Γυναίκα / 27 / Ελεύθερη
Ν. Ηρακλείου / Ηράκλειο
Θέματα: 21
Απαντήσεις: 257
εγω για την δευτερη επετειο , εκτυπωσα 14 φωτογραφιες (τις πιο ωραιες μας), πηρα χαρτονι πολυχρωμο και εκανα κατι σαν ενα τετραδιακι.. Στο ε3ωφυλλο εγραψα αυτα που ειχε γραμμενα σε ενα μα3ιλαρακι που μου ειχε παρει, που ελεγε αυτη ειναι η αλφαβητα της αγαπης μας και μετα αρχισα να κολλαω τις φωτογραφιες μας.. Απο την πρωτη μεχρι την πιο προσφατη, και απο κατω εγραφα λιγα λογια.. στο τελος εγραψα ενα κειμενο που λεει αγαπη ειναι.. κλπ.. Και το τετραδιακι αυτο το εραψα,.. πως ειναι ραμμενα τα βιβλια του σχολειου, καπως ετσι.. Αυτο ολο με πηρε 4 ωρες (!).. Kαλη τυχη κ ελπιζω να σε βοη8ησα!! Α!! Και πανω απο τις φωτογραφιες εγραψα ενα τραγουδι (εκεινο που ακουγαμε οταν φιλη8ηκαμε πρωτη φορα..) Στιχο στιχο.. Δηλαδη πανω απο την πρωτη φωτο εγραφα τον πρωτο στιχο.. πανω απο την δευτερη εγραφα τον επομενο..
Ειναι καποιες χημειες που δεν σβηνουνε ποτε...

# 23 στις 25/8/2011
author
Ανενεργό μέλος
Θέματα:
Απαντήσεις:
'Aρεσαν+: %

Παράθεση:
Originally posted by neraida812
Σας παρακαλώ βοηθήστε με...χαχαχα! Την πρώτη επετειο ήμασταν μαλωμένοι και δεν κάναμε τίποτα...φέτος θέλω να κάνω κάτι ξεχωριστό!

Mήπως να του πάρεις γάντια του μποξ και καμιά δεκαριά κινέζικα βάζα (απ'τα φτηνιάρικα)ως πολεμοφόδια έτσι για να σας βρίσκονται;Γιατί κάτι που έγινε τίποτα δεν εγγυάται ότι μπορεί να ξαναγίνει.

# 24 στις 26/8/2011
author
Ανενεργό μέλος
Θέματα:
Απαντήσεις:

Παράθεση:
Originally posted by mathilda
Στα τοσα χρονια που ειμαι σε αυτο το φορουμ, δεν εχω διαβασει ΟΥΤΕ ΕΝΑ θεμα "τι δωρο να κανω στην καλη μου που εχουμε επετειο", γραμμενο απο αντρα.

Ενω, τουλαχιστον μια φορα το μηνα θα σκασει ενα σχετικο θεμα απο μια κοπελιτσα...

Βγαζω λοιπον το συμπερασμα οτι οι αντρες εχουν ΚΑΚΙΣΤΗ μνημη, δεν θυμουνται επετειους ενος χρονου σχεσης, ενος μηνα πηδηματος, τριων μηνων απο τοτε που του ειπε σ αγαπω κτλ. Αντιθετα θυμουνται με ολες τις λεπτομερειες σε ποιο λεπτο των καθυστερησεων κερδισε πεναλντυ ο Ολυμπιακος στο ματς των αιωνιων πριν απο τρια χρονια, θυμουνται το ονομα του διαιτητη και του εποπτη γραμμων, ακομη και τι χρωμα σωβρακο φορουσαν εκεινη τη μερα.

Αρα, για να ξεμπερδευεις, παρτου ενα πακετο ΝΟΒΑ (ή οποιο αλλο εχει πρωταθλημα φετος). Θα το εκτιμησει περισσοτερο απο οποιοδηποτε αρκουδακι/λουλουδακι/σκατουλακι.

Είμαστε ίσοι αλλά όχι και ΙΔΙΟΙ.Τόσο δύσκολο είναι να το πιάσετε αυτό;Και άλλα δεν κάνουν οι άντρες αλλά δε βλέπω να τους κατηγορείτε γι'αυτό.Δείχνετε "κατανόηση".Με φαντάζεσαι εμένα να παίρνω το Μήτσο αλά μπρατσέτα και να πηγαίνουμε στα μαγαζιά;Και μόνο που το ακούς καγχάζεις.Έτσι είναι και με τις επετείους και το ποδόσφαιρο.Έκαστος εφ'ώ ετάχθη καλή μου και αυτό είναι η γοητεία.Διότι παλεύουμε -και τα δύο φύλα εννοώ - να κάνουμε τον άλλο σαν τα μούτρα μας και μετά τον σκυλοβαριόμαστε.Άντε να συνεννοηθούμε καμιά φορά επιτέλους σ'αυτή τη ζωή.Και αυτό το μίσος για το ποδόσφαιρο άλλα αίτια έχει αλλά επιφυλάσσομαι.

# 25 στις 26/8/2011
author
Ανενεργό μέλος
Θέματα:
Απαντήσεις:

Παράθεση:
Originally posted by _PALIATZHS_

Παράθεση:
Στα τοσα χρονια που ειμαι σε αυτο το φορουμ, δεν εχω διαβασει ΟΥΤΕ ΕΝΑ θεμα "τι δωρο να κανω στην καλη μου που εχουμε επετειο", γραμμενο απο αντρα.

Ενω, τουλαχιστον μια φορα το μηνα θα σκασει ενα σχετικο θεμα απο μια κοπελιτσα...

Βγαζω λοιπον το συμπερασμα οτι οι αντρες εχουν ΚΑΚΙΣΤΗ μνημη, δεν θυμουνται επετειους ενος χρονου σχεσης, ενος μηνα πηδηματος, τριων μηνων απο τοτε που του ειπε σ αγαπω κτλ. Αντιθετα θυμουνται με ολες τις λεπτομερειες σε ποιο λεπτο των καθυστερησεων κερδισε πεναλντυ ο Ολυμπιακος στο ματς των αιωνιων πριν απο τρια χρονια, θυμουνται το ονομα του διαιτητη και του εποπτη γραμμων, ακομη και τι χρωμα σωβρακο φορουσαν εκεινη τη μερα.

Αρα, για να ξεμπερδευεις, παρτου ενα πακετο ΝΟΒΑ (ή οποιο αλλο εχει πρωταθλημα φετος). Θα το εκτιμησει περισσοτερο απο οποιοδηποτε αρκουδακι/λουλουδακι/σκατουλακι.

ο σωστός άντρας προσπαθεί να ξεχάσει το κακό που τον βρήκε !!!

Σωστός!Εύγε νέε μου!!!

achinos

# 26 στις 27/8/2011
author
Γυναίκα / 57 / Ελεύθερη
Μονακό
Θέματα: 0
Απαντήσεις: 13.762
Δε χρειαζεται πολυ σκεψη.
Αν του λενε κατι αυτα με τις επετειους θα σου κανει αυτος δωρο κ συ θα...παθεις. Ετσι δεν τρελλαινουν τ αγορια τα κοριτσακια; Αν παλι δε του λεει τιποτα καλυτερα να το ξεχασεις κ συ...
Α... κ καλυτερα ποδοσφαιρο παρα... ποδογυρο...λεω μαλιστα να του κανεις ερωτησεις-παγιδες του στυλ "το σωβρακο του διαιτητη στον αγωνα Ολυμπιακου-Παναθηναικου προχτες ηταν μπλε με καρδουλες;"

milkamarious

# 27 στις 27/8/2011
author
Γυναίκα / 27 / Ελεύθερη
Ν. Ηρακλείου / Ηράκλειο
Θέματα: 21
Απαντήσεις: 257

Παράθεση:
Originally posted by Saint-Zust

Παράθεση:
Originally posted by _PALIATZHS_

Παράθεση:

ο σωστός άντρας προσπαθεί να ξεχάσει το κακό που τον βρήκε !!!

Σωστός!Εύγε νέε μου!!!

Αμα τον βρηκε κακο τοτε τι 8ελει και μενει μαζι με την κοπελα? Ο Μαζοχας...
Ειναι καποιες χημειες που δεν σβηνουνε ποτε...

-Syrup-

# 28 στις 27/8/2011
author
Γυναίκα / 53 / Ελεύθερη
Ν. Αττικής (Αθήνα) / Αθήνα
Θέματα: 7
Απαντήσεις: 527
...ένα εισιτήριο διαρκείας για τη σχέση.. δεν ξέρω που μπορείς να το βρεις, αλλά αν το βρεις να το πάρεις όσο κι αν κάνει..
Μισώ τις δουλειές του σπιτιού. Στρώνεις τα κρεβάτια, πλένεις τα πιάτα κι έξι μήνες μετά άντε πάλι από την αρχή!
Επιλέξτε σελίδα: (1-2)
Σελίδες 12
Δεν μπορείτε να απαντήσετε