Ο εύκολος τρόπος να κάνετε νέες γνωριμίες και σχέσεις!
Με περισσότερα από 300.000 μέλη,
το Sxeseis.gr είναι το πιο δημοφιλές κοινωνικό δίκτυο γνωριμιών στην Ελλάδα.
Το Sxeseis.gr συνδυάζει με μοναδικό τρόπο λειτουργίες κοινωνικής δικτύωσης ,γνωριμιών, forums και chat rooms δίνοντας στα μέλη του περισσότερες δυνατότητες και ευκαιρίες επικοινωνίας και γνωριμίας, από οποιοδήποτε άλλο μέσο.
Μάθετε περισσότερα για το Sxeseis.gr
Είμαι :
Ενδιαφέρομαι για :
Ημ. Γεννήσης μου :
Κατοικώ :
Νομός :
Περιοχή :
Ουπς! Ξεχάσατε να συμπληρώσετε κάποιες πληροφορίες!
Ουπς! Η ημερομηνία γέννησης δεν είναι σωστή!

chat και σχεσεις

Επιλέξτε σελίδα: (1-2)
Σελίδες 12

LeftOut81

# 21 στις 28/8/2011
author
Ανδρας / 38 / Διαζευγμένος
Ν. Θεσσαλονίκης / Θεσσαλονίκη
Θέματα: 1
Απαντήσεις: 1.298
'Aρεσαν+: 0%
Με αυτον, πιθανον να κερδισουν καποια στιγμη οι ενοχες και να το τελειωσεις
σε αυτο το "αθωο" σταδιο που βρισκεστε τωρα.

Αν ομως συνεχισεις να "νιωθεις ωραια" και να "περνας καλα" εξω απο τη σχεση σου,τοτε καπου παραπερα,στον επομενο η μεθεπομενο, δεν θα αρκεστεις στο "αθωο" φλερτ που θα συνεχιζεται για καιρο...
Οταν σταματας να ψαχνεις αυτο που σου λειπει μεσα στη σχεση σου,
τοτε εχει ηδη αρχισει ο χρονος να μετραει αναποδα...

Ψαξου λοιπον...
μια φορα ακομα να σε δω να κανεις φαουλ ,και σε εβγαλα...

alladin82

# 22 στις 25/7/2012
author
Ανδρας / 36 / Ελεύθερος
Θέματα: 2
Απαντήσεις: 333
Εκεινου τα κινητρα ποια ειναι? Σου ζητησε τα στοιχεια σου τα πραγματικα και φωτο σου? Δε νομιζω να συνεχισει για πολυ αν δε τα δωσεις. Αναποφευκτα τα τσατ πανε στο γκομενικο.

sweety1234

# 23 στις 23/11/2018
author
Γυναίκα / 25 / Ελεύθερη
Ν. Αττικής (Αθήνα) / Αγιος Δημήτριος
Θέματα: 0
Απαντήσεις: 1
Προσπαθησε οτι συζητας με τον αγνωστο συνομιλητη σου Τις ιδιες κουβεντες να μεταφερεις και στον αντρα σου.. Οι αντρες ακουνε! Στην αρχη δεν θα μιλαει πολυ αλλα μετα θα τον φερεις στα νερα σου Θα ειναι σαν να "ξαναγνωριζεστε" ?

Heptamer

# 24 στις 23/11/2018
author
Ανδρας / 52 / Διαζευγμένος
Ν. Αττικής (Αθήνα) / Χαλάνδρι
Θέματα: 36
Απαντήσεις: 13.668

Το σχολιο αργησε 6 χρονια...

Με ποσους θα εχει τσαταρει η θεματοθετρια στο μεταξυ...

Αρέσει στα μέλη Mary250918, MiltosRNLI1930 και σε ακόμα 1 μέλος.

Gianniskev1977

# 25 στις 5/1/2019
author
Ανενεργό μέλος
Θέματα:
Απαντήσεις:
'Aρεσαν+: %

Παραμύθια

Ειναι δυνατον να το βλεπεις αυτο φυσιολογικο;; εισαι με τα καλα σου;; αφου δεν τον γουσταρεις τον ανθρωπο σου γιατι δεν τον χωριζεις;; πω ρε φουστη μου τι ακουω;; τα ιδια με εκανε κ η πρωην μου κ ηταν ενας λογος που συντελεσε στο χωρισμο.. Οχι μονο αυτο αλλα κ αυτο..

marie_la_journaliste

# 26 στις 16/5/2019
author
Γυναίκα / 49 / Σε διάσταση
Θέματα: 15
Απαντήσεις: 404

αυτη ειναι η ιστορια της ζωης των περισσοτερων εδω μεσα

Επιβεβαιωση; αυταρέσκεια,ρουτινα,περιέργεια μοναξιά παντα υπαρχει ένας λόγος που σε κάνει να φλερτάρειςη απλά να κουβεντιάζεις με φίλους μεσα σένα τσατ γνωριμιών!επικινδυνο το σπορ ειδικα οταν εισαι καλα με τον συντροφο σου,,,Αργα η γρηγορα η στραβη θα γίνει, συμφωνώ μαζί σου οτι ξεκινάει αθώα αλλά ο διάολος έχει πολλά ποδάρια...εγω πιστεύω οτι τα παντα ειναι προδιαγραμμενα! οτι ειναι να γινει θα γινει...

Παράθεση:
Σχόλιο # 1 από Ms_litsa28

chat και σχεσειςεχω αραβωνιασμενη με ενα πολυ καλο παιδι.ειμαστε μαζι αρκετα χρονια κι ολα ειναι καλα.μάρεσει να κανω chat kai κουβεντιαζω για διαφορα θεματα.ετσι, πριν ενα μηνα γνωρισα καποιον μεσω chat.μιλαμε αρκετες ωρες τη μερα για διαφορα θεματα.του χω πει ελαχιστα πραγματα για μενα.ουτε φωτο του εχω στειλει εννοειται.ουτε εχω σκοπο να τον γνωρισω απο κοντα.απλα μ'αρεσει η συζητηση μαζι του.και αυτο το φλερτ αν μπορουσα να το πω ετσι, που υπαρχει.κανω κατι κακο?πιστευετε οτι πρεπει να κοψω την επικοινωνια?ξερω οτι στον αντρα μου δεν θα αρεσε και πολυ αν το μαθαινε..αλλα εμενα με κανει και νιωθω ομορφα.περναει η ωρα μου ευχαριστα.δεν λεω μάρεσει ο τυπος αλλα δεν εχω σκοπο να αποκαλυψω την πραγματικη του ταυτοτητα ουτε βεβαια να τον γνωρισω απο κοντα.τι με συμβουλευετε?

Αρέσει στο μέλος Silektis

lollipop123

# 27 στις 16/5/2019
author
Ανενεργό μέλος
Θέματα:
Απαντήσεις:
'Aρεσαν+: %

Στην Ελλαδίτσα , ό,τι δηλώνεις είσαι 

Όπου ακούς πολλά  " κεράσια "  κράτα και μικρό καλάθι ...

Πωλούνται φύκια για μεταξωτές κορδέλες ... κάργα ...

Be  careful   

Παράθεση:

chat και σχεσειςεχω αραβωνιασμενη με ενα πολυ καλο παιδι.ειμαστε μαζι αρκετα χρονια κι ολα ειναι καλα.μάρεσει να κανω chat kai κουβεντιαζω για διαφορα θεματα.ετσι, πριν ενα μηνα γνωρισα καποιον μεσω chat.μιλαμε αρκετες ωρες τη μερα για διαφορα θεματα.του χω πει ελαχιστα πραγματα για μενα.ουτε φωτο του εχω στειλει εννοειται.ουτε εχω σκοπο να τον γνωρισω απο κοντα.απλα μ'αρεσει η συζητηση μαζι του.και αυτο το φλερτ αν μπορουσα να το πω ετσι, που υπαρχει.κανω κατι κακο?πιστευετε οτι πρεπει να κοψω την επικοινωνια?ξερω οτι στον αντρα μου δεν θα αρεσε και πολυ αν το μαθαινε..αλλα εμενα με κανει και νιωθω ομορφα.περναει η ωρα μου ευχαριστα.δεν λεω μάρεσει ο τυπος αλλα δεν εχω σκοπο να αποκαλυψω την πραγματικη του ταυτοτητα ουτε βεβαια να τον γνωρισω απο κοντα.τι με συμβουλευετε?

Spiros--

# 28 στις 3/7/2019
author
Ανδρας / 49 / Ελεύθερος
Ν. Αττικής (Αθήνα) / Νέα Χαλκηδόνα
Θέματα: 2
Απαντήσεις: 321

Το νέο, το άφθαρτο, η εξερεύνηση, το φλέρτ, ο κίνδυνος, το παράνομο και όλο αυτό τέλος πάντων που βίωνε η θεματοθέτρια, είναι γλυκά και ακαταμάχητα για πολλούς! Άπειρες σχέσεις έχουν καταστραφεί εξαιτίας τους. 

Η συγκεκριμένη κοπελιά, έλεγε πως είναι καλά με τον αρραβωνιαστικό της, αλλά έφτασε στο σημείο να περνά καλά και με τον τύπο στο Chat. Ο αρραβωνιαστικός δεν ήξερε τίποτα, όπως και ο Chatικός δεν ήξερε ότι η κοπέλα απλά πέρναγε την ώρα της. Οπότε δούλευε 2 ανθρώπους, μόνο και μόνο για να γεμίσει τα κενά της... Θαυμάσιο !!!

Επίσης σε τέτοιες καταστάσεις ο πιο επικίνδυνος αστάθμητος παράγοντας δεν είναι να μην το μάθει ο αρραβωνιαστικός, αλλά είναι ο ίδιος μας ο εαυτός, ο οποίος ένα πρωί μπορεί να ξυπνήσει και να θέλει περισσότερα απ τον Chatικό! 
Λίγο η ρουτίνα ή ίσως ένας τσακωμός, μπορεί να αλλάξουν τα πράγματα μέσα μας. Και τότε έρχεται το τέλος, γιατί το να περνάς όμορφα σε ένα Chat, με κάποιον άλλον, σημαίνει πως ο σύντροφός σου δεν σου καλύπτει όλες σου τις ανάγκες.
Αρέσει στο μέλος giannhsn

Louna_

# 29 στην 1/8/2019
author
Γυναίκα gay / 35 / Ελεύθερη
Βέλγιο
Απαντήσεις: 40
Εγώ πάλι απορώ πού βρίσκουν το χρόνο να μιλάνε τόσες ώρες στα τσατ.Δε σημαίνει βέβαια ότι χάνει η σχέση τους απαραιτητα.Ούτε σημαίνει πως για όλα τα στραβά ευθύνονται τα τσατ ,πειρασμοί υπάρχουν πάντα και παντού.

satsok_65

# 30 στις 4/9/2019
author
Ανδρας / 54 / Παντρεμένος
Ν. Μεσσηνίας / Εκτός Ελλάδας
Απαντήσεις: 9

Παράθεση:

για πηγεναι κοντα και  τοτε θα δουμε  αν σου αρεσει η απλα  μονο μιλας

panagiotis117

# 31 στις 16/9/2019
author
Ανδρας / 39 / Ελεύθερος
Ν. Αττικής (Αθήνα) / Καλλιθέα
Θέματα: 1
Απαντήσεις: 13
Να σας πω από προσωπικη εμπειρία εγω πήρα διαζύγιο από email που βρήκα ότι είχε πλατωνικη σχέση από dating site με κάποιον στο USA . Τελικά ακολούθησε το όνειρο της. Πούλησαμε το σπίτι και είναι εδώ και 5 χρόνια μαζί του βολταροντας με τη super νταλίκα όλα τα states. Να κάνεις ότι νιώθεις αλλά οφείλεις να του πεις ότι σου λείπει το φλερτ και αν δεν μπορεί να σε ανεβάσει εκτίμησε την αξία του και πράξε αναλογα.
Αρέσει στο μέλος Silektis
Επιλέξτε σελίδα: (1-2)
Σελίδες 12
Δεν μπορείτε να απαντήσετε