Ο εύκολος τρόπος να κάνετε νέες γνωριμίες και σχέσεις!
Με περισσότερα από 535.000 μέλη,
το Sxeseis.gr είναι το μεγαλύτερο ελληνικό site γνωριμιών.
Το Sxeseis.gr συνδυάζει με μοναδικό τρόπο λειτουργίες κοινωνικής δικτύωσης ,σελίδας γνωριμιών, forums και chat rooms δίνοντας στα μέλη του περισσότερες δυνατότητες και ευκαιρίες επικοινωνίας και γνωριμίας, από οποιοδήποτε άλλο μέσο.
Μάθετε περισσότερα για το Sxeseis.gr
Είμαι :
Ενδιαφέρομαι για :
Ημ. Γεννήσης μου :
Κατοικώ :
Νομός :
Περιοχή :
Ουπς! Ξεχάσατε να συμπληρώσετε κάποιες πληροφορίες!
Ουπς! Η ημερομηνία γέννησης δεν είναι σωστή!

Να σου το πω ψιθυριστά ή να στο τραγουδήσω?

Επιλέξτε σελίδα: (1-15)
Σελίδες 12345678910Τελ.»

# 21 στις 24/8/2011
author
Ανενεργό μέλος
Θέματα:
Απαντήσεις:
'Aρεσαν+: %

Παράθεση:
Originally posted by ntinos-exi
Ανάλογα τον άντρα....και για πόσο άντρα μιλάτε...
υπάρχουμε και εμείς...
αυτού του είδους....

που λειτουργούμε...δίχως να κουφαθούμε

Eσυ τωρα προσπαθεις σαν το μικρο παιδακι να αποδειξεις στη μαμα οτι δεν εκανες εσυ ο Γιωργακης τη σκανδαλια αλλα ο Κωστακης την εκανε:

Λες δηλαδη οτι δεν εισαι σαν τους αλλους τους αντρες με τη φραση ''υπαρχουμε και εμεις αυτου του ειδους'' σαν να υποννοεις οτι οι υπολοιποι αντρες ειναι καποιου αλλου ειδους του οποιου κατηγορουν οι γυναικες. Οι αλλοι αντρες οι''Κωστακηδες'' φταινε και κανανε τη σκανδαλια δηλαδη εκεινοι ειναι οι ''ΚΑΚΟΙ'' ενω εσεις οι ''Γιωργακηδες'' ειστε οι '' ΚΑΛΟΙ'' αντρες.

Εχω να σου πω κατι μπας και σε ξυπνησει: Για τις γυναικες που σε κατηγορουν η που κατηγορουν ολους τους αντρες γενικα ΠΑΝΤΑ θα εισαι κι εσυ το μαυρο προβατο διοτι εισαι αντρας. Οτι και να πεις και οτι και να κανεις επειδη εισαι αντρας εισαι και ΕΝΟΧΟΣ. Δεν προκειται ουτε με γλυκολογα να τις πεισεις για το αντιθετο δηλαδη να βγαλεις απο πανω σου την κατηγορία του οτι εισαι αντρας. Θα εισαι παντα αυτος που φοραει τα γυαλλια και που θα πρεπει παντα να απολογειται γιατι φοραει τα γυαλλια. Αυτες οι φεμινιστριες ΠΑΝΤΑ θα σε πυροβολανε οτι και να κανεις ή οτι και να πεις και θα εισαι παντα ενοχος για αυτες. Η ρετσινιά του αντρα δε θα βγει ποτε απο πανω σου. ΜΗΝ απολογεισαι επομενως και μην προσπαθεις να αποδειξεις οτι δεν εισαι ελεφαντας η μαλλον κουφος. Τη στιγμη που εισαι αντρας εισαι αυτοματως ενοχος και απορριπτεος.

Επομενως δεν υπαρχουν καλοι και κακοι αντρες. Υπαρχουν αντρες και γυναικες.
Υπαρχουν οι ενοχοι και οι αθωες πληγωμενες καρακαηδονες.

Ελπιζω να σε προσγειωσα στη πραγματικοτητα και οχι με κομπλεξικα στιχακια.

ntinos-exi

# 22 στις 24/8/2011
author
Ανδρας / 46 / Ελεύθερος
Ν. Κερκύρας / Κέρκυρα
Θέματα: 0
Απαντήσεις: 264
'Aρεσαν+: 0%

Παράθεση:
Originally posted by tp_1978

Παράθεση:
Ανάλογα τον άντρα....και για πόσο άντρα μιλάτε...
υπάρχουμε και εμείς...
αυτού του είδους....

που λειτουργούμε...δίχως να κουφαθούμε

Eσυ τωρα προσπαθεις σαν το μικρο παιδακι να αποδειξεις στη μαμα οτι δεν εκανες εσυ ο Γιωργακης τη σκανδαλια αλλα ο Κωστακης την εκανε:

Λες δηλαδη οτι δεν εισαι σαν τους αλλους τους αντρες με τη φραση ''υπαρχουμε και εμεις αυτου του ειδους'' σαν να υποννοεις οτι οι υπολοιποι αντρες ειναι καποιου αλλου ειδους του οποιου κατηγορουν οι γυναικες. Οι αλλοι αντρες οι''Κωστακηδες'' φταινε και κανανε τη σκανδαλια δηλαδη εκεινοι ειναι οι ''ΚΑΚΟΙ'' ενω εσεις οι ''Γιωργακηδες'' ειστε οι '' ΚΑΛΟΙ'' αντρες.

Εχω να σου πω κατι μπας και σε ξυπνησει: Για τις γυναικες που σε κατηγορουν η που κατηγορουν ολους τους αντρες γενικα ΠΑΝΤΑ θα εισαι κι εσυ το μαυρο προβατο διοτι εισαι αντρας. Οτι και να πεις και οτι και να κανεις επειδη εισαι αντρας εισαι και ΕΝΟΧΟΣ. Δεν προκειται ουτε με γλυκολογα να τις πεισεις για το αντιθετο δηλαδη να βγαλεις απο πανω σου την κατηγορία του οτι εισαι αντρας. Θα εισαι παντα αυτος που φοραει τα γυαλλια και που θα πρεπει παντα να απολογειται γιατι φοραει τα γυαλλια. Αυτες οι φεμινιστριες ΠΑΝΤΑ θα σε πυροβολανε οτι και να κανεις ή οτι και να πεις και θα εισαι παντα ενοχος για αυτες. Η ρετσινιά του αντρα δε θα βγει ποτε απο πανω σου. ΜΗΝ απολογεισαι επομενως και μην προσπαθεις να αποδειξεις οτι δεν εισαι ελεφαντας η μαλλον κουφος. Τη στιγμη που εισαι αντρας εισαι αυτοματως ενοχος και απορριπτεος.

Επομενως δεν υπαρχουν καλοι και κακοι αντρες. Υπαρχουν αντρες και γυναικες.
Υπαρχουν οι ενοχοι και οι αθωες πληγωμενες καρακαηδονες.

Ελπιζω να σε προσγειωσα στη πραγματικοτητα και οχι με κομπλεξικα στιχακια.

Βρε ας είμαι άντρας και ας είμαι ότι είπες …και όταν με κατηγορούν και μου γκρινιάζουν πως έγω φταίω για όλα, μου αρεσει

Όποιος είναι υπαίτιος είναι και αυτός που εχει τον έλεγχο στην ζωή του
Προτιμώ να κάνω και να φταίω παρά να ειμαι άπραγος και γεμάτος ανύπαρκτους ή υπαρκτούς ενδοιασμούς

Μικρή η ζωή καημένο μου,πολύ μικρή ....ΞΥΠΝΑ ΣΤΗΝ ΠΑΙΡΝΕΙ ΑΛΛΟΣ

# 23 στις 24/8/2011
author
Ανενεργό μέλος
Θέματα:
Απαντήσεις:

Παράθεση:
Βρε ας είμαι άντρας και ας είμαι ότι είπες …και όταν με κατηγορούν και μου γκρινιάζουν πως έγω φταίω για όλα, μου αρεσει

Προτιμώ να κάνω και να φταίω παρά να ειμαι άπραγος και γεμάτος ανύπαρκτους ή υπαρκτούς ενδοιασμούς

Αν προτιμας να σε ευνουχιζουν οι φεμινιστριες και να σου ριχνουν στα αυτια, (επειδη αυτες μισουν ΟΛΟΥΣ τους αντρες χωρις καμια εξαιρεση και χωρις καμια βασιμη κατηγορία), προκειμενου να κανεις τη δουλεια σου τοτε κατσε να υποστεις τις συνεπειες.

Εγω προσωπικα προτιμω να εχω το κεφαλι ψηλα. Δε θα παιξω το παιχνιδι τους.

ntinos-exi

# 24 στις 24/8/2011
author
Ανδρας / 46 / Ελεύθερος
Ν. Κερκύρας / Κέρκυρα
Θέματα: 0
Απαντήσεις: 264

Παράθεση:

Παράθεση:

Αν προτιμας να σε ευνουχιζουν οι φεμινιστριες και να σου ριχνουν στα αυτια, (επειδη αυτες μισουν ΟΛΟΥΣ τους αντρες χωρις καμια εξαιρεση και χωρις καμια βασιμη κατηγορία), προκειμενου να κανεις τη δουλεια σου τοτε κατσε να υποστεις τις συνεπειες.

Εγω προσωπικα προτιμω να εχω το κεφαλι ψηλα. Δε θα παιξω το παιχνιδι τους.

Βρε μπορούν να με ευνουχίσουν έμενα …ρε τι λες πας καλά
γυναίκες είναι θα πουν
Οι άντρες δεν μιλουν πολύ,ενώ oι γυναικες λένε, είναι στην φύση τους και στην δική μου φύση είναι να μην πτοούμαι

Ακου να με ευνουχίσουν, ρε πας καλα!!!!!!!!

Άλλα μου κάνουν σε αυτό το σημείο ......

# 25 στις 24/8/2011
author
Ανενεργό μέλος
Θέματα:
Απαντήσεις:

Παράθεση:
Βρε μπορούν να με ευνουχίσουν έμενα …ρε τι λες πας καλά
γυναίκες είναι θα πουν
Οι άντρες δεν μιλουν πολύ,ενώ oι γυναικες λένε, είναι στην φύση τους και στην δική μου φύση είναι να μην πτοούμαι

Ακου να με ευνουχίσουν, ρε πας καλα!!!!!!!!

Ξερω εγω τι λεω. Οι φεμινιστριες θελουν να ευνουχισουν ολους τους αντρες. Δε θελουν εμεις οι αντρες να εχουμε ερωτική επιθυμια για τις γυναικες. Δε θελουν σεξ. Θελουν να μας κανουν ολους ΓΚΕΙ διοτι ετσι τους βολευει.

Οποτε δεν ειναι μονο αυτο που λες οτι οι γυναικες λενε, λενε, λενε και οτι οι αντρες δε μιλουν πολυ. Το αντιθετο συμβαινει. Οι αντρες εχουν το μπλα μπλα γιατι προσπαθουν να ριξουν τις γυναικες, ενω οι δε γυναίκες κατηγορουν τους αντρες και προσπαθουν να τους ευνουχισουν. Μιλαω παντα για τις φεμινιστριες.

Οποτε οταν σου λενε γιατι φορας γυαλια, να απαντας -''Γιατι ετσι γουσταρω''
Επισης αν σου λενε οτι εισαι κουφος να απαντας -''Ετσι γουασταρω να ειμαι''
Επισης αν σου λενε οτι ολοι οι αντρες ειστε ιδιοι γουρουνια-γαϊδουρια, η οτι αλλο παρεμφερη ζωο, τοτε εσυ να απαντας -''Κι εσεις ειστε ολες μηξοπαρθενες''

better_in_time

# 26 στις 24/8/2011
author
Γυναίκα / 36 / Ελεύθερη
Ν. Αττικής (Αθήνα) / Γλυφάδα
Θέματα: 104
Απαντήσεις: 1.467
νυχτα για εμας λεει....

κοιτα τιποτα.

παραμενεις ενα τιποτα

προσπαθησε να βελτιωθεις για το καλο σου

αγαπαμε τους αντρες,και δεν ειμαστε φεμινιστριες.απλα εγω προσωπικα δεν εχω δειξει να συμπαθω καπιους ιδιαιτερα,αυτο δεν σε κανει ευνουχο.πρεπει να ανεχομαστε δηλαδη τον καθε ανωμ΅***Ο? ελεος πια!
Τα συγκρατημένα πάθη κάνουν συνηθισμένους ανθρώπους

# 27 στις 24/8/2011
author
Ανενεργό μέλος
Θέματα:
Απαντήσεις:

Παράθεση:
Originally posted by better_in_time
νυχτα για εμας λεει....

κοιτα τιποτα.

παραμενεις ενα τιποτα

αγαπαμε τους αντρες,και δεν ειμαστε φεμινιστριες.απλα εγω προσωπικα δεν εχω δειξει να συμπαθω καπιους ιδιαιτερα,αυτο δεν σε κανει ευνουχο.πρεπει να ανεχομαστε δηλαδη τον καθε ανωμ΅***Ο? ελεος πια!

Moνο το ειρωνικο στιλακι σου και η αυθαδεια που βγαζεις δειχνεις το επιπεδο σου που δεν ειναι κατι καλυτερο απο τα σκα-τα.
Το αν αγαπας τους αντρες η οχι το εχεις δειξει εδω μεσα σε πολλους με το να ειρωνευεσαι και να κατηγορεις ολους τους αντρες σε ολα τα θεματα. Μη με αναγκασεις λοιπον να ποσταρω αυτα που εχεις γραψει στο παρελθον για αλλους αντρες, διοτι τα εχω διαβασει και δε σε συμφερει να τα δει ολος ο κοσμος. Σε εχω δει με τι ειρωνια μιλας ΚΑΙ για αλλους συνδυκτιους αντρες του φορουμ (εκτος απο μενα) αλλα και για προσωπα αντρες μεσα απο τα θεματα.

Μολις λοιπον ξεκαβαλισεις το καλαμι τοτε ξεκινα να βαζεις θεματακια και να λες αν φοραει ο αλλος γυαλια η αν ειναι κουφος. Αλλιως σε βλεπω να μενεις με την κακια σου.

dindon

# 28 στις 24/8/2011
author
Γυναίκα / 39 / Ελεύθερη
Ν. Αττικής (Αθήνα) / Αθήνα
Θέματα: 9
Απαντήσεις: 8.663
βρε τπ για ονομα πια!!

ποιος μισει ποιον???

εμεις τους αντρες? μα οχι, προς Θεου!!! εγω τους αντρες τους αγαπαω... πιο πολλους εχω φιλους αντρες παρα γυναικες!

εσυ δεν λες θα τις εκδηκηθεις τις γυναικες αλλα ταυτοχρονα θελεις να βρεις και μια να πηδηξεις??

εγω θελω εναν αντρα να αγαπω και να φροντιζω.. ποιος μισει ποιον?
"Why is it something so good Just can't function no more? Love ... love will tear us apart again..."

# 29 στις 24/8/2011
author
Ανενεργό μέλος
Θέματα:
Απαντήσεις:

Παράθεση:
Originally posted by dindon
βρε τπ για ονομα πια!!

ποιος μισει ποιον???

εμεις τους αντρες? μα οχι, προς Θεου!!! εγω τους αντρες τους αγαπαω... πιο πολλους εχω φιλους αντρες παρα γυναικες!

εσυ δεν λες θα τις εκδηκηθεις τις γυναικες αλλα ταυτοχρονα θελεις να βρεις και μια να πηδηξεις??

Φαινεται δεν εχεις διαβασει τι εχει γραψει σε αλλα θεματα.

dindon

# 30 στις 24/8/2011
author
Γυναίκα / 39 / Ελεύθερη

Παράθεση:

Παράθεση:
βρε τπ για ονομα πια!!

ποιος μισει ποιον???

Φαινεται δεν εχεις διαβασει τι εχει γραψει σε αλλα θεματα.

τι με νοιαζει τι εχει γραψει ΣΕ αλλα θεματα?
εδω δεν βλεπω κατι το κακο, εσυ δηλαδη την κυνηγας για να της την πεις?

εγω παντου εσενα διαβαζω να λες απαραδεκτες αποψεις- πολυ επιθετικες και αν δεν ειχα ξαναδιαβασει ποστ σου θα σε ελεγα και μισογυνη!
"Why is it something so good Just can't function no more? Love ... love will tear us apart again..."

Guava

# 31 στις 24/8/2011
author
Ανενεργό μέλος
Θέματα:
Απαντήσεις:
Χαλαρώστε παιδες.

Ο τπ απλά αντάλλαξε απόψεις με τον Ντίνο τον σεξυ τιποτα παραπάνω.

Τωρα αν κάποιοι γουστάρουν και παιρνουν προσωπικά κατι που είπε, είναι άλλο θέμα.

οσα είπε δεν έχουν να κανουν με παρεβρισκόμενους συνδίκτυους.

----

Δεν μπηκα να κάνω τον διαιτητή αλλα μην τρελενόμαστε χωρίς να υπάρχει ζητημα.

dindon

# 32 στις 24/8/2011
author
Γυναίκα / 39 / Ελεύθερη

Παράθεση:

Παράθεση:
νυχτα για εμας λεει....

κοιτα τιποτα.

παραμενεις ενα τιποτα

Moνο το ειρωνικο στιλακι σου και η αυθαδεια που βγαζεις δειχνεις το επιπεδο σου που δεν ειναι κατι καλυτερο απο τα σκα-τα.
Το αν αγαπας τους αντρες η οχι το εχεις δειξει εδω μεσα σε πολλους με το να ειρωνευεσαι και να κατηγορεις ολους τους αντρες σε ολα τα θεματα. Μη με αναγκασεις λοιπον να ποσταρω αυτα που εχεις γραψει στο παρελθον για αλλους αντρες, διοτι τα εχω διαβασει και δε σε συμφερει να τα δει ολος ο κοσμος. Σε εχω δει με τι ειρωνια μιλας ΚΑΙ για αλλους συνδυκτιους αντρες του φορουμ (εκτος απο μενα) αλλα και για προσωπα αντρες μεσα απο τα θεματα.

Μολις λοιπον ξεκαβαλισεις το καλαμι τοτε ξεκινα να βαζεις θεματακια και να λες αν φοραει ο αλλος γυαλια η αν ειναι κουφος. Αλλιως σε βλεπω να μενεις με την κακια σου.

Με συγχωρεις βρε guava... αλλα αυτη του η απαντηση δεν ειναι οτι πιο πολιτισμενο!
και δεν ανταλαξε αποψεις αν δεις.. μπηκε στο θεμα για να "την πει " στη θεματοθετρια με ασχημο τροπο..

Guava

# 33 στις 24/8/2011
author
Ανενεργό μέλος
Θέματα:
Απαντήσεις:

Παράθεση:

ωραίος

Guava

# 34 στις 24/8/2011
author
Ανενεργό μέλος
Θέματα:
Απαντήσεις:

Παράθεση:

Με συγχωρεις βρε guava... αλλα αυτη του η απαντηση δεν ειναι οτι πιο πολιτισμενο!
και δεν ανταλαξε αποψεις αν δεις.. μπηκε στο θεμα για να "την πει " στη θεματοθετρια με ασχημο τροπο..

Εριξα πάλι μια γρήγορη ματιά.

Το φυτίλι ηταν το ποιημα του ντίνου.

τελικά όμως ο ντίνος ειναι 100 φορές πιο πονηρός από όσο δείχνει στο ποιημα του

οπότε τσάμπα μπηκε ο τπ να τον συμβουλέψει.
-----

τωρα αν ο τπ είπε κατι για λεσβίες αυτο ισως αναψε την κουβέντα.

αλλα ηταν άτοπο να το πάρει προσωπικά η θεματοθέτρια

----------------------------------

γιατί οι λεσβίες δεν έχουν τις τάσεις αυτοκαταστοφής που έιχει μια συναισθηματικη και γλυκιά γυναικα που έχει πληγωθεί από αντρες.

οπότε άτοπη η παρεξηγηση!

# 35 στις 24/8/2011
author
Ανενεργό μέλος
Θέματα:
Απαντήσεις:

Παράθεση:

Την λεω σε οποιον ειρωνευεται τους αντρες.

# 36 στις 24/8/2011
author
Ανενεργό μέλος
Θέματα:
Απαντήσεις:

Παράθεση:
Originally posted by Guava

Δεν ηταν καθολου ατοπο για να το παρει προσωπικα η θεματοθετρια. Ξερει αυτη.

# 37 στις 24/8/2011
author
Ανενεργό μέλος
Θέματα:
Απαντήσεις:

Παράθεση:
γιατί οι λεσβίες δεν έχουν τις τάσεις αυτοκαταστοφής που έιχει μια συναισθηματικη και γλυκιά γυναικα που έχει πληγωθεί από αντρες.

Δε μιλησε κανεις για λεσβιες. Μιλησα για φεμινιστριες, οι οποιες φεμινιστριες προκειμενου να κατηγορησουν τους αντρες και να βγαλουν ολα τα κομπλεξ τους και ολη την κακία που εχουν, κρυβονται πισω απο την καραμελα οτι και καλα ειναι πληγωμενες απο τους αντρες, οποτε με αυτον τον τροπο εχουν πατημα για να ειρωνευονται και να κατηγορουν.

# 38 στις 24/8/2011
author
Ανενεργό μέλος
Θέματα:
Απαντήσεις:
Εγώ τους αγαπάω και τους αποθεώνω τους άντρες πάντως .

Είναι ότι καλύτερο μπορεί να συμβεί ένας πραγματικός άνδρας στη ζωή μιας συναισθηματικής αλλά και δυναμικής γυναίκας.

(Καλημέρα better...καλημέρα tp...καλημέρα άντρες και γυναίκες!!!)

# 39 στις 24/8/2011
author
Ανενεργό μέλος
Θέματα:
Απαντήσεις:

Παράθεση:
νυχτα για εμας λεει....

κοιτα τιποτα.

παραμενεις ενα τιποτα

Ναι...άλλωστε σχεδόν όλοι για προσωπική βελτίωση μπήκαμε εδω...Βελτιώνομαι καθημερινά!

dindon

# 40 στις 24/8/2011
author
Γυναίκα / 39 / Ελεύθερη

Παράθεση:

Παράθεση:

Εριξα πάλι μια γρήγορη ματιά.

Το φυτίλι ηταν το ποιημα του ντίνου.

τελικά όμως ο ντίνος ειναι 100 φορές πιο πονηρός από όσο δείχνει στο ποιημα του

οπότε τσάμπα μπηκε ο τπ να τον συμβουλέψει.
-----

τωρα αν ο τπ είπε κατι για λεσβίες αυτο ισως αναψε την κουβέντα.

----------------------------------

οπότε άτοπη η παρεξηγηση!

καλα, εγω δεν θα το συνεχισω στον τπ, εξαλου... η αληθεια ειναι πως τον εχουμε μαθει πια!!

αλλα η λεσβια ποια ειναι ?

μηπως εχασα κατιτις?

σχωρεστε με.... κουτουλαω απο νυστα και βαρεμαρα!

βλεπεις... ειμαι γραφειο Αυγουστατικα.
Επιλέξτε σελίδα: (1-15)
Σελίδες 12345678910Τελ.»
Δεν μπορείτε να απαντήσετε