Ο εύκολος τρόπος να κάνετε νέες γνωριμίες και σχέσεις!
Με περισσότερα από 535.000 μέλη,
το Sxeseis.gr είναι το μεγαλύτερο ελληνικό site γνωριμιών.
Το Sxeseis.gr συνδυάζει με μοναδικό τρόπο λειτουργίες κοινωνικής δικτύωσης ,σελίδας γνωριμιών, forums και chat rooms δίνοντας στα μέλη του περισσότερες δυνατότητες και ευκαιρίες επικοινωνίας και γνωριμίας, από οποιοδήποτε άλλο μέσο.
Μάθετε περισσότερα για το Sxeseis.gr
Είμαι :
Ενδιαφέρομαι για :
Ημ. Γεννήσης μου :
Κατοικώ :
Νομός :
Περιοχή :
Ουπς! Ξεχάσατε να συμπληρώσετε κάποιες πληροφορίες!
Ουπς! Η ημερομηνία γέννησης δεν είναι σωστή!

Μπλεξιματα με το αγορι και τον κολλητο μου

Σελίδα : 1

MaryBloo

# 1 στις 31/8/2011
author
Γυναίκα / 32 / Ελεύθερη
Ν. Αττικής (Αθήνα) / Γαλάτσι
Θέματα: 2
Απαντήσεις: 6
'Aρεσαν+: 0%

Μπλεξιματα με το αγορι και τον κολλητο μου

Ειμαι με το αγορι μου εδω και ενα χρονο κ ειμαστε μια χαραμεχρι που τους τελευταιους 4 μηνες περιπου αρχισα να κανω κολλητη παρεα με ενα παιδι.μιλαγαμε καθε μερα στο τηλβγαιναμε μονοι μας και αν κ γω διαβεβαιωνα το αγορι μου οτι δεν χρειαζεται να ζηλευει εκεινος ηταν σιγουρος οτι με γουσταρει!Οποτε μου το λεγε αυτο θυμωνα κ του λεγα οτι δεν με εμπιστευεται ομως τελικα ειχε δικιο..ο φιλος μου αρχισε να μου την πεφτει κ μου πε οτι με γουσταρει εμεσα και τοτε εκανα οτι δεν καταλαβαινα.τα ειπα στο αγορι μου κ θυμωσε κ μ πε να σταματησω να μιλαω μαζι του.ξεκοψα για ενα διαστημα ομως μετα αρχισαμε παλι να μιλαμε κ ν βγαινουμε.απο τοτε που τον απερριψα δεν εκανε αλλη κινηση κ οταν μ λεγε γ αλλες ζηλευα.Τσακωθηκα και με ταγορι μου κυριως γ αυτο τον λογο και γυρισα κ ειπα στν φιλο μ οτι μαρεσει αλλα εκεινος μου πε δεν μπορω να κανω κατι γ αυτο!!πραγματικα ειμαι σε απογνωση!τωρα πια δεν μιλαω με τον φιλο μου αν και δεν εχει περασει πολυς καιρος και παρολο που τα βρηκα με τ αγορι μου δεν ξερω αν τον θελω οπως παλια και νιωθω διχασμενη. Η μαλλον δεν ξερω πως να νιωσω ειμαι τοσο μπερδεμενη

LeftOut81

# 2 στις 31/8/2011
author
Ανδρας / 41 / Διαζευγμένος
Ν. Θεσσαλονίκης / Θεσσαλονίκη
Θέματα: 1
Απαντήσεις: 1.298
Μα κι αυτος?
Να τον διαβεβαιωνεις οτι δεν τρεχει τιποτα και να αμφιβαλλει?
Τς,τς,τς...

Αλλα κι ο αλλος?
Να αφησει στην ακρη την αγνη φιλια,για την κ@^λα του?
Τς,τς,τς...
Ρε κοπελια...κακοπεσες.
Κριμα και φαινεται να αξιζες κατι καλυτερο...

Κοιτα να χαρεις την ανεμελια της ηλικιας σου χωρις
να προβληματιζεσαι και πολυ.Απλα να σαι ξεκαθαρη με τους αλλους.
μια φορα ακομα να σε δω να κανεις φαουλ ,και σε εβγαλα...

marita_Love

# 3 στις 31/8/2011
author
Γυναίκα / 32 / Ελεύθερη
Κύπρος
Θέματα: 3
Απαντήσεις: 17
na minis me to agori sou ke apo ton allon apomakrinsou. ektos an agapas ton allon ...!

MaryBloo

# 4 στην 1/9/2011
author
Γυναίκα / 32 / Ελεύθερη
Ν. Αττικής (Αθήνα) / Γαλάτσι
Θέματα: 2
Απαντήσεις: 6

Παράθεση:
Originally posted by marita_Love
na minis me to agori sou ke apo ton allon apomakrinsou. ektos an agapas ton allon ...!

Αυτο επελεξα και τωρα θελω να ξαναπροσπαθησω να μαι οπως πριν με τ αγορι μου και αν δω οτι εχουν αλλαξει τα πραγματα θα τ πω ν χωρισουμε
Σελίδα : 1
Δεν μπορείτε να απαντήσετε