Ο εύκολος τρόπος να κάνετε νέες γνωριμίες και σχέσεις!
Με περισσότερα από 535.000 μέλη,
το Sxeseis.gr είναι το μεγαλύτερο ελληνικό site γνωριμιών.
Το Sxeseis.gr συνδυάζει με μοναδικό τρόπο λειτουργίες κοινωνικής δικτύωσης ,σελίδας γνωριμιών, forums και chat rooms δίνοντας στα μέλη του περισσότερες δυνατότητες και ευκαιρίες επικοινωνίας και γνωριμίας, από οποιοδήποτε άλλο μέσο.
Μάθετε περισσότερα για το Sxeseis.gr
Είμαι :
Ενδιαφέρομαι για :
Ημ. Γεννήσης μου :
Κατοικώ :
Νομός :
Περιοχή :
Ουπς! Ξεχάσατε να συμπληρώσετε κάποιες πληροφορίες!
Ουπς! Η ημερομηνία γέννησης δεν είναι σωστή!

ΚΑΠΟΙΕΣ ΦΟΡΕΣ ΕΙΜΑΣΤΕ ΚΑΛΥΤΕΡΟΙ ΑΠΟ ΤΑ ΠΡΟΤΥΠΑ ΜΑΣ

Σελίδα : 1

trellokoritso

# 1 στις 8/9/2011
author
Γυναίκα / 32 / Ελεύθερη
Ν. Αττικής (Αθήνα) / Αλιμος
Θέματα: 20
Απαντήσεις: 218
'Aρεσαν+: 0%

Καποιες φορες ειμαστε καλυτεροι απο τα προτυπα μασ

λοιπον εγω απ την α δημοτικου θαυμαζα 1 παιδι γιατι ηταν καλο ησυχο και παντα γνωριζε και κατι παραπανω...τυπικος καλος μαθητης...Εγω ημουν πολυ καλη μαθητρια αλλα αυτος λειτουργουσε ως το προτυπο μου...Ωσπου καποια στιγμη στο γυμνασιο τον ξεπερασα και ξεχωρισα.Χωρις βεβαια αυτο να ηταν αυτοσκοπος.Ηρθαν ετσι τα πραγματα...Ετσι αρχισα να δεχομαι 1πολεμο απο το συγκεκριμενο ατομο χωρις λογο.Με εθαβε στους καθηγητες στα παιδια της ταξης στους" φιλους " του...Ελεος εγω στενοχωρηθηκα ειλικρινα γιατι καταλαβα πως ειχα εντελως λαθος προτυπα...Βεβαια ολοι με υποστηριζουν και με καταλαβαινουν...Ειναι τυχαιο που δεν τον συμπαθει κανεις;Οι δε φραστικες επιθεσεις που εχω δεχτει απο αυτον δεν περιγραφονται!Ευτυχως που υπαρχουν ανθρωποι που με αγαπουν γιατι με ξερουν και με στηριζουν...!!!

trellokoritso

# 2 στις 8/9/2011
author
Γυναίκα / 32 / Ελεύθερη
Ακομη και τωρα να με δει θα με κοιταξει με μισο ματι!Αλλα γενικοτερα ενω εγω ειμαι πολυ ηπιων τονων δεν ξερω γιατι οι αλλοι με βλεπουν πολυ ανταγωνιστικα ακομη και φιλες μου ενω εγω δεν το δημιουργω αυτο!!Τι να πω; Φταιω εγω η δικο τους ειναι το προβλημα;ΑΠΟΡΙΑ.....

marita_Love

# 3 στις 8/9/2011
author
Γυναίκα / 32 / Ελεύθερη
Κύπρος
Θέματα: 3
Απαντήσεις: 17
den ftes esi.. isos aftoi na ftene... diko tous provlima ine.. an se enoxli na pas sta isa ke na tous to pis.. na tous rotisis ti provlima exoun ke na to antimetopisis!!!

trellokoritso

# 4 στις 9/9/2011
author
Γυναίκα / 32 / Ελεύθερη
Στο προτυπο.....χα...ειχα μιλησει γιατι πραγματικα δεν αντεχα αλλο...και μου ειπε οτι δεν εχει τιποτα μαζι μου και οτι ολα ειναι οκ...αλλα με εβριζε με εθαβε του παρουσιασα ΓΕΓΟΝΟΤΑ και δε δεχτηκε τιποτα ενω ακομη συνεχιζει στον ιδιο σκοπο..

inioxos52

# 5 στις 10/9/2011
author
Ανδρας / 67 / Σε διάσταση
Ν. Θεσσαλονίκης / Πανόραμα
Θέματα: 27
Απαντήσεις: 7.281
Kοριτσι μου, καποτε ενας παλιος συναδελφος μου εμπορος μεγαλο ονομα, μου ειπε. "Εγω φιλε μου, την επιτυχια μου την χτιζω κομματακι κομματακι χρονια ολοκληρα, με το ΕΝΑ χερι. Γιατι με το αλλο, γκρεμιζω οτι χτιζουν οι ανταγωνιστες μου". Νομιζω πως κατι πρεπει να σου λεει το παραδειγμα. Εαν σου κανει κρατα το, αλλιως πεταξε το.
...Ναι στην χρηση των Ελληνικων στο διαδικτυο. Σε σας το λεω Ελληνολατρες, που εχετε ακομη Εγγλεζικα ψευδωνυμα. Και δεν εννοω την γραφη...
Σελίδα : 1
Δεν μπορείτε να απαντήσετε