Ο εύκολος τρόπος να κάνετε νέες γνωριμίες και σχέσεις!
Με περισσότερα από 535.000 μέλη,
το Sxeseis.gr είναι το μεγαλύτερο ελληνικό site γνωριμιών.
Το Sxeseis.gr συνδυάζει με μοναδικό τρόπο λειτουργίες κοινωνικής δικτύωσης ,σελίδας γνωριμιών, forums και chat rooms δίνοντας στα μέλη του περισσότερες δυνατότητες και ευκαιρίες επικοινωνίας και γνωριμίας, από οποιοδήποτε άλλο μέσο.
Μάθετε περισσότερα για το Sxeseis.gr
Είμαι :
Ενδιαφέρομαι για :
Ημ. Γεννήσης μου :
Κατοικώ :
Νομός :
Περιοχή :
Ουπς! Ξεχάσατε να συμπληρώσετε κάποιες πληροφορίες!
Ουπς! Η ημερομηνία γέννησης δεν είναι σωστή!

ΒΟΗΘΕΙΑ!ΖΗΤΩ ΑΠΟΨΕΙΣ...

Σελίδα : 1

Dwraaa

# 1 στις 7/9/2011
author
Γυναίκα / 32 / Σε σχέση
Ν. Αττικής (Αθήνα) / Αθήνα
Θέματα: 1
Απαντήσεις: 1
'Aρεσαν+: 0%

Βοηθεια!Ζητω αποψεις...

Text ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΣΕ ΟΛΟΥΣ.Ο ΛΟΓΟΣ ΠΟΥ ΓΡΑΦΩ ΕΙΝΑΙ ΕΝΑ ΘΕΜΑ ΠΟΥ ΜΕ ΑΠΑΣΧΟΛΕΙ ΠΟΛΥ ΕΔΩ ΚΑΙ ΚΑΙΡΟ ΚΑΙ Ο ΜΟΝΟΣ ΑΝΘΡΩΠΟΣ ΠΟΥ ΕΧΩ ΜΙΛΗΣΕΙ ΓΙ ΑΥΤΟ ΕΙΝΑΙ ΕΙΝΑΙ Η ΚΟΛΛΗΤΗ Μ.ΤΟ ΘΕΜΑ ΕΧΕΙ ΩΣ ΕΞΗΣ.
ΕΙΜΑΙ 21 ΕΤΩΝ ΚΑΙ ΕΔΩ ΚΑΙ 4 ΧΡΟΝΙΑ ΕΧΩ ΜΙΑ ΣΟΒΑΡΗ ΣΧΕΣΗ Η ΟΠΟΙΑ ΕΙΝΑΙ ΑΠΟΔΕΚΤΗ ΑΠΟ ΟΛΟ ΤΟ ΚΥΚΛΟ ΜΑΣ ΓΟΝΕΙΣ ΣΥΓΓΕΝΕΙΣ ΦΙΛΟΙ ΚΛΠ.ΕΚΕΙΝΟΣ ΕΙΝΑΙ 25.ΕΙΜΑΣΤΕ ΠΛ ΚΑΛΑ ΚΑΙ ΣΑΝ ΖΕΥΓΑΡΙ ΠΕΡΝΑΜΕ ΟΜΟΡΦΕΣ ΣΤΙΓΜΕΣ ΦΡΟΝΤΙΖΟΝΤΑΣ Ο ΕΝΑΣ ΤΝ ΑΛΛΟΝ ΚΑΙ ΚΑΝΟΝΤΑΣ ΟΤΙ ΚΑΛΥΤΕΡΟ.ΟΙ ΓΟΝΕΙΣ ΤΟΥ ΜΕ ΑΓΑΠΟΥΝ ΠΛ ΚΑΙ ΠΑΝΤΑ ΕΙΣΠΡΑΤΩ ΚΑΛΑ ΛΟΓΙΑ ΓΙΑ ΤΟ ΧΑΡΑΚΤΗΡΑ ΚΑΙ ΤΗΝ ΕΜΦΑΝΙΣΗ Μ,ΟΠΩΣ ΚΑΙ ΑΠΟ ΞΑΔΕΛΦΙΑ ΚΑΙ ΦΙΛΟΥΣ ΤΟΥΣ.ΤΟ ΠΡΟΒΛΗΜΑ Μ ΕΙΝΑΙ Ο ΑΔΕΛΦΟΣ ΤΟΥ....ΟΧΙ ΑΚΡΙΒΩΣ ΠΡΟΒΛΗΜΑ..ΔΛΔ ΜΕ ΒΑΖΕΙ ΣΕ ΣΚΕΨΕΙΣ...ΟΛΟ ΑΥΤΟΝ ΤΟ ΚΑΙΡΟ ΕΧΩ ΔΕΙ ΔΙΑΦΟΡΑ ΣΚΗΝΙΚΑ ΠΟΥ Μ ΚΙΝΟΥΝ ΤΗ ΠΕΡΙΕΡΓΕΙΑ....ΕΝΤΟΝΑ ΒΛΕΜΜΑΤΑ...ΔΕΙΧΝΕΙ ΦΡΟΝΤΙΔΑ ΑΠΕΝΑΝΤΙ Μ...ΕΠΙΣΗΣ ΒΡΙΣΚΕΙ ΕΥΚΑΙΡΙΑ ΝΑ ΜΕΙΩΝΕΙ ΤΟΝ ΑΔΕΛΦΟ ΤΟΥ ΜΠΡΟΣΤΑ Μ...ΚΑΡΦΩΝΕΙ ΤΟ ΒΛΕΜΜΑ ΤΟΥ ΚΑΙ ΜΕ ΧΑΖΕΥΕΙ...ΑΠΟ ΤΟΤΕ ΠΟΥ ΕΚΑΝΑ ΑΥΤΗ ΤΗ ΣΧΕΣΗ ΕΚΕΙΝΟΣ ΠΑΕΙ ΚΑΙ ΠΕΦΤΕΙ ΣΕ ΠΕΡΙΠΤΩΣΕΙΣ ΚΟΡΙΤΣΙΩΝ Κ ΟΛΟ ΧΩΡΙΖΕΙ ΚΑΙ ΠΑΝΤΑ ΤΟΝΙΖΕΙ ΟΤΙ ΤΟΥ ΑΡΕΣΟΥΝ ΚΟΠΕΛΕΣ ΠΟΥ ΕΧΟΥΝ ΤΑ ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΤΙΚΑ Μ ΚΑΙ ΟΤΙ ΚΑΜΙΑ ΔΝ ΤΟΥ ΚΑΝΕΙ...ΚΛΠ..ΠΡΟΣΦΑΤΑ ΣΗΚΩΘΗΚΕ ΚΑΙ ΕΦΥΓΕ ΑΠΟ ΤΙΣ ΔΙΑΚΟΠΕΣ ΜΕΤΑ ΑΠΟ ΜΙΑ ΒΡΑΔΙΝΙ ΕΞΟΔΟ ΠΟΥ ΕΙΧΑΜΕ,ΠΟΥ ΕΙΜΑΣΤΑΝ ΟΛΟΙ ΜΑΖΙ ΚΑΙ ΕΚΑΝΕ ΣΥΝΕΧΩΣ ΛΕΣ ΚΑΙ ΤΟΝ ΤΣΙΜΠΟΥΣΕ ΜΥΓΑ...Η ΚΟΛΛΗΤΗ Μ ΠΟΥ ΕΧΕΙ ΒΓΕΙ ΜΑΖΙ ΜΑΣ ΣΕ ΚΑΠΟΙΕΣ ΕΞΟΔΟΥΣ ΚΑΙ ΑΠΟ ΑΥΤΑ ΠΟΥ ΤΗΣ ΕΧΩ ΠΕΙ ΕΧΟΥΝ ΓΙΝΕΙ ΠΟΛΛΑ ΑΛΛΑ ΔΝ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΤΑ ΓΡΑΨΩ ΟΛΑ ΜΟΥ ΛΕΕΙ ΟΤΙ ΠΟΛΥ ΠΙΘΑΝΩΝ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΕΡΩΤΕΥΜΕΝΟΣ ΜΑΖΙ ΜΟΥ ΚΑΙ ΟΤΙ ΤΟΥ ΒΓΑΙΝΕΙ ΣΑΝ ΑΝΤΙΔΡΑΣΗ ΓΙΑΤΙ ΕΙΝΑΙ Ο ΑΔΕΛΦΟΣ ΤΟΥ ΣΤΗ ΜΕΣΗ
..ΕΣΑΣ ΠΟΙΑ ΕΙΝΑΙ ΑΠΟΨΗ ΣΑΣ?ΤΙ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΚΑΝΩ???

# 2 στις 8/9/2011
author
Ανενεργό μέλος
Θέματα:
Απαντήσεις:
'Aρεσαν+: %
το πρόβλημα είναι δικό του...κ για να παραμείνει δικό του πρέπει εσύ να τηρήσεις τις σωστές αποστάσεις....κ λεκτικά κ σωματικά
εσύ δεν πιστεύω να τον γουστάρεις ετσι?

Ran_Tan_Plan

# 3 στις 8/9/2011
author
Ανδρας / 63 / Παντρεμένος
Ν. Χίου / Χίος
Θέματα: 25
Απαντήσεις: 9.705

Παράθεση:
Originally posted by 1nina
το πρόβλημα είναι δικό του...κ για να παραμείνει δικό του πρέπει εσύ να τηρήσεις τις σωστές αποστάσεις....κ λεκτικά κ σωματικά
εσύ δεν πιστεύω να τον γουστάρεις ετσι?

Ε οχι ρε παιδι μου!!

Ακους εκει "να τον γουσταρει"!!!

Απορω πως σου περασε απο το μυαλο κατι τετοιο!!

Ετσι κολανε τις ρετσινιες στους ανθρωπους!!!
...μωρε αμα δεν τον γουσταρε κι αν δεν την "εφτιαχνε" η ολη κατασταση θα το'χε κανει θεμα?
"Πρεπει να'σαι λερα για να κυβερνας γαλερα"

DoReMaKi

# 4 στις 8/9/2011
author
Ανενεργό μέλος
Θέματα:
Απαντήσεις:

Παράθεση:
Originally posted by Dwraaa
ΤΙ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΚΑΝΩ???

Την πάπια.
Αν εκδηλωθεί ή αρχίσει να σε ενοχλεί, να τον βάλεις στη θέση του.
Μέχρι τότε, τίποτα.

(εκτός αν σε τρώει και σένα, οπότε...)

HighLow

# 5 στις 8/9/2011
author
Ανδρας / 47 / Ελεύθερος
Ελλάδα
Θέματα: 0
Απαντήσεις: 367
Να μαντέψω; είναι ο μικρότερος από το γκόμενό σου?
Αν ναι και αν ισχύουν αυτά που γράφεις, παίζει το 90% της κάψας του να είναι θέμα ανταγωνισμού. Το άλλο 10% μπορεί επειδή έχεις ωραίο κwλαρ@κι (0% για χαρακτήρα/προσωπικότητα).
Από την άλλη παίζει να το έχεις δει σε κανά Παπακαλιάτη...
Εσύ μπορείς να κάνεις ό,τι θέλεις. Θέλεις την ωραία σχέση? κράτα τον σε απόσταση (μη κάνεις κουβέντα στον δικό σου είναι πολύ λεπτό το θέμα...), θέλεις κάτι καινούριο (ε, τι? με τον ίδιο γκόμενο από τα 17... έτσι θα τη βγάλεις?) χώρισε με το δικό σου και μετά φτιάξτα με τον άλλον, θέλεις να τα κάνεις σκάτά όλα και οι υπέροχοι γονείς του γκόμενού σου που σε λατρεύουν να πάθουν εγεφαλικά κεράτωνέ τον...
Το σωστό είναι το πρώτο, το πιο ιντριγκαδόρικο το τρίτο... διαλιέχτεεεεε!!!!!
Αλλά δε μας είπες τι τύπος είναι ο αδελφός? θα μας πεις?

# 6 στις 8/9/2011
author
Ανενεργό μέλος
Θέματα:
Απαντήσεις:
Καλησπερα Δωρα,

η σταση που θα πρεπει να κρατησεις κατα την γνωμη μου,
ειναι καταρχην να παψεις να το συζητας,
και στην φιλη σου να πεις πως εκανες λαθος και ηταν τυχαιο (υπαρχει ο κινδυνος να γινει θεμα απο τριτους).

Απεναντι στον μικρο κυριο θα εισαι ευγενικη ,δεν θα δειξεις το παραμικρο και παντα θα τονιζεις οτι χαιρεσαι που απεκτησες ενα τετοιο αδερφο !!

Επειδη ειμαστε ανθρωποι ομως,εαν...περασε κατι απο το μυαλο σου...
θα πρεπει να το βγαλεις !!!

Ακομη και σε περιπτωση χωρισμου σου,
δεν θα πρεπει να υπάρξει τιποτα αναμεσα σε εσας.

MARILYN1975

# 7 στις 8/9/2011
author
Γυναίκα / 47 / Παντρεμένη
Κύπρος
Θέματα: 6
Απαντήσεις: 1.158

Παράθεση:
Originally posted by nikoskant
Καλησπερα Δωρα,

η σταση που θα πρεπει να κρατησεις κατα την γνωμη μου,
ειναι καταρχην να παψεις να το συζητας,
και στην φιλη σου να πεις πως εκανες λαθος και ηταν τυχαιο (υπαρχει ο κινδυνος να γινει θεμα απο τριτους).

Απεναντι στον μικρο κυριο θα εισαι ευγενικη ,δεν θα δειξεις το παραμικρο και παντα θα τονιζεις οτι χαιρεσαι που απεκτησες ενα τετοιο αδερφο !!

Επειδη ειμαστε ανθρωποι ομως,εαν...περασε κατι απο το μυαλο σου...
θα πρεπει να το βγαλεις !!!

Ακομη και σε περιπτωση χωρισμου σου,
δεν θα πρεπει να υπάρξει τιποτα αναμεσα σε εσας.

Everybody looks for an angel!!! I found mine!!!

Pseydonymo0

# 8 στις 8/9/2011
author
Ανδρας / 83 / Ελεύθερος
Βερμούδες
Θέματα: 16
Απαντήσεις: 399
Δώς του να καταλάβει ότι τα έχεις με τον αδερφό του, όχι με αυτόν.
Αν γράφεις greeklish δεν ξέρεις ούτε Αγγλικά ούτε Ελληνικά. Αγράμματος. Ωρίμασε και ξαναέλα.

Pseydonymo0

# 9 στις 9/9/2011
author
Ανδρας / 83 / Ελεύθερος
Βερμούδες
Θέματα: 16
Απαντήσεις: 399

Παράθεση:
Originally posted by Ran_Tan_Plan

...μωρε αμα δεν τον γουσταρε κι αν δεν την "εφτιαχνε" η ολη κατασταση θα το'χε κανει θεμα?

Εσύ, βέβαια, όπως πάντα, νομίζεις ότι όλοι έχουν τα βρώμικα τα μούτρα σου
Αν γράφεις greeklish δεν ξέρεις ούτε Αγγλικά ούτε Ελληνικά. Αγράμματος. Ωρίμασε και ξαναέλα.

marita_Love

# 10 στις 8/9/2011
author
Γυναίκα / 32 / Ελεύθερη
Κύπρος
Θέματα: 3
Απαντήσεις: 17
Se 8eli ke to dixni poli ka8ara... ektos ke an prospa8i na se xorisi apo ton aderfo tou gia na tou di3i oti mpori na pari ta panta... den ime sigouri... an 8elis to agori sou krata apostasis...an 8elis ton aderfo tou.. ee ti na sou po .. kane oti goustaris...

Ran_Tan_Plan

# 11 στις 9/9/2011
author
Ανδρας / 63 / Παντρεμένος
Ν. Χίου / Χίος
Θέματα: 25
Απαντήσεις: 9.705

Παράθεση:
Originally posted by Pseydonymo0

Παράθεση:
Originally posted by Ran_Tan_Plan

Εσύ, βέβαια, όπως πάντα, νομίζεις ότι όλοι έχουν τα βρώμικα τα μούτρα σου

Βρε καλως τον Παρασκευα!

Που ησουνα χαμενος Παρασκευουκο?

Καιρο ειχες να εμφανιστεις να μας τα ζαλισεις.

Ησυχια ειχαμε!

Αλλα να σε ρωτησω κατι ρε Παρασκευουκο?

Την επεσα καποτε στην γκομενα σου και δεν το θυμαμαι?

Εσυ βεβαια για να μιλας για τα μουτρα μου και την συμπεριφορα μου κατι θα θυμασαι ή κατι θα σε τσουζει....

...για θυμησε μου λοιπον?

"Πρεπει να'σαι λερα για να κυβερνας γαλερα"

Lora9

# 12 στις 9/9/2011
author
Ανενεργό μέλος
Θέματα:
Απαντήσεις:
Μεγάλη κοπέλα είσαι δεν ξέρεις τι θα κάνεις ?
Μακριά και αγαπημένη. Ισως να υπήρχε μια ζήλια σαν αδέλφια από παλιά, και να του βγήκε τώρα...
Διακριτικά θα είσαι σε απόσταση μέχρι να καταλάβει ότι είσαι του αδελφού του.
Αφού τον βλέπεις έτσι, ένας λόγος παραπάνω να είσαι προσεκτική, και να έχεις τις τυπικές επαφές και μόνο .

tzoulia49

# 13 στις 9/9/2011
author
Ανενεργό μέλος
Θέματα:
Απαντήσεις:
δεν ξερουμε αν αυτος ο νεαρος σκεφτεται πονηρα για σενα η απλως σε θαυμαζει .μια και γινεται απ ολη την οικογενεια αυτο .δεν ξερουμε αν θα ηθελε κι αυτος μια κοπελλα οπως ο αδελφος του που αυτο παλι δεν σημαινει οτι θελει εσενα .πιθανον να ζηλευει την τυχη του αδελφου του .δεν ειναι υποχρεωτικο να θελει κατι να ζησετε μαζι .και δεν ειναι σωστο να το τριγυρνας σαν αποψη γιατι εφ οσον δεν εισαι σιγουρη μπορει να προκαλεσεις καβγα μεταξυ των αδερφων .η σωστη κινηση ειναι να παψεις να το συζητας .να εισαι σταθερη σοβαρη σαν να μην συμβαινει τιποτα .και στην τελικη ολο ειναι στο μυαλο σου δεν σου ειπε ανοιχτα τιποτα ο αδερφος του .κι αν αυτος υποθετικα σκεφτεται κατι τετοιο εσυ δεν πρεπει να ενδωσεις .αν παλι το θελεις κανε οτι νομιζεις.παντως ειναι λαθος.
Σελίδα : 1
Δεν μπορείτε να απαντήσετε
lastpost