Ο εύκολος τρόπος να κάνετε νέες γνωριμίες και σχέσεις!
Με περισσότερα από 535.000 μέλη,
το Sxeseis.gr είναι το μεγαλύτερο ελληνικό site γνωριμιών.
Το Sxeseis.gr συνδυάζει με μοναδικό τρόπο λειτουργίες κοινωνικής δικτύωσης ,σελίδας γνωριμιών, forums και chat rooms δίνοντας στα μέλη του περισσότερες δυνατότητες και ευκαιρίες επικοινωνίας και γνωριμίας, από οποιοδήποτε άλλο μέσο.
Μάθετε περισσότερα για το Sxeseis.gr
Είμαι :
Ενδιαφέρομαι για :
Ημ. Γεννήσης μου :
Κατοικώ :
Νομός :
Περιοχή :
Ουπς! Ξεχάσατε να συμπληρώσετε κάποιες πληροφορίες!
Ουπς! Η ημερομηνία γέννησης δεν είναι σωστή!

Ελληνιδες??

Επιλέξτε σελίδα: (1-2)
Σελίδες 12

# 21 στις 12/9/2011
author
Ανενεργό μέλος
Θέματα:
Απαντήσεις:
'Aρεσαν+: %

Παράθεση:
Originally posted by Breaker

Κορυφαίος...

Μας βλέπω παρέα να κυνηγάμε κροκοδειλάκια και θεογκομενάκια στην Αστραλία...

Αφεντικο τα γκομενακια θα ειναι σαν αυτα που μας παρέθεσες?
Πού έχει κροκόδειλους είπαμε?

# 22 στις 12/9/2011
author
Ανενεργό μέλος
Θέματα:
Απαντήσεις:

Παράθεση:
Originally posted by XAIVANI

Παράθεση:

Κορυφαίος...

Τους καρχαρίες ξεχάσατε!

# 23 στις 12/9/2011
author
Ανενεργό μέλος
Θέματα:
Απαντήσεις:

Παράθεση:
Originally posted by naruto

Παράθεση:
Originally posted by XAIVANI

Παράθεση:

Κορυφαίος...

Τους καρχαρίες ξεχάσατε!

Ε κάνε και συ τίποτα ντε, ολα απο μας τα περιμενεις?

Αφου εισαι της θάλασσας παιδι, θυμαμαι τη φωτογραφία, καπετάνιος άλφα άλφα!

# 24 στις 12/9/2011
author
Ανενεργό μέλος
Θέματα:
Απαντήσεις:

Παράθεση:
Originally posted by Heptamer

Παράθεση:

Προβλέπω 8 και 9 Οκτωβρίου να γίνει κοσμοσυρροή ανδρών για μία θέση μόνιμη μακρυά από το ελλαδιστάν:

http://www.tanea.gr/ellada/article/?aid=4653564
http://www.immi.gov.au/skillexpos/upcoming-events.htm

Εγώ πάντως θα είμαι εκεί, έτοιμος με βαλίτσες.

Έχω και συγγενείς εκεί κάτω. Και γεια σας...

Kάτι ειχα ακουσει για αυτο,αλλα δεν ηξερα λεπτομερειες.

Ενδιαφερον.....

Μπορει να περασω απο εκει - διχως βαλιτσες (ακόμα).

Εγώ πάντως είμαι έτοιμος να την κάνω για Καναδά όπως την κάναν το 60 οι γονείς μου !!

Μισό αιώνα πίσω μας πήγαν τα τρωκτικά,μόνο αν φύγουν οι μισοί όπως την δεκαετία του 60 θα επιβιώσουν και οι άλλοι μισοί που θα μείνουν !
υ.γ. και τότε Καραμανλή -Παπανδρεου είχαμε και τώρα οι απόγονοί τους τα ξανακάναν ΣΚΑΤΑ και διώχνουν τους Ελληνες από την Ελλάδα !!

Και να δεις ρε φούστη που στις επικείμενες εκλογές πάλι τους ίδιους μαλάκες θα ψηφίσουμε !!

# 25 στις 12/9/2011
author
Ανενεργό μέλος
Θέματα:
Απαντήσεις:

Παράθεση:
Originally posted by Shooting_Star

Εγώ πάντως είμαι έτοιμος να την κάνω για Καναδά όπως την κάναν το 60 οι γονείς μου !!

Μισό αιώνα πίσω μας πήγαν τα τρωκτικά,μόνο αν φύγουν οι μισοί όπως την δεκαετία του 60 θα επιβιώσουν και οι άλλοι μισοί που θα μείνουν !
υ.γ. και τότε Καραμανλή -Παπανδρεου είχαμε και τώρα οι απόγονοί τους τα ξανακάναν ΣΚΑΤΑ και διώχνουν τους Ελληνες από την Ελλάδα !!

Και να δεις ρε φούστη που στις επικείμενες εκλογές πάλι τους ίδιους μαλάκες θα ψηφίσουμε !!

Μόνο που αυτοί που φύγαν τότε ζούσαν μέσα στην πραγματική φτώχεια και ίσα που είχαν ένα πιάτο φαί να φάνε.Τώρα το καλομαθημένο ελληνόπουλο που τα βρήκε όλα έτοιμα και έμαθε στο 'χαλλλαρα' ας πάει εκεί να τον πλακώσουν στη δουλειά,να μην μιλάει τη μητρική του γλώσσα,να'χει και κwλόκαιρο συνέχεια και να δούμε τί ωραία που θα είναι.

Για τους πολιτικούς εντάξει,κάτσε να βολεύανε ακόμα κόσμο όπως παλιά και θα σου λεγα εγώ τι 90αρια θα μάζευαν πάλι.Τώρα βέβαια που τελειώσαν αυτά και όσοι πρόλαβαν βολεύτηκαν,πηγαίντε και παιξτε το όλοι αγανακτισμένοι.

(Βγήκαμε εκτός θέματος λίγο αλλά όλα σχετικά είναι).

# 26 στις 12/9/2011
author
Ανενεργό μέλος
Θέματα:
Απαντήσεις:

Παράθεση:
Originally posted by Sotos1
Μόνο που αυτοί που φύγαν τότε ζούσαν μέσα στην πραγματική φτώχεια και ίσα που είχαν ένα πιάτο φαί να φάνε.Τώρα το καλομαθημένο ελληνόπουλο που τα βρήκε όλα έτοιμα και έμαθε στο 'χαλλλαρα' ας πάει εκεί να τον πλακώσουν στη δουλειά,να μην μιλάει τη μητρική του γλώσσα,να'χει και κwλόκαιρο συνέχεια και να δούμε τί ωραία που θα είναι.

Για τους πολιτικούς εντάξει,κάτσε να βολεύανε ακόμα κόσμο όπως παλιά και θα σου λεγα εγώ τι 90αρια θα μάζευαν πάλι.Τώρα βέβαια που τελειώσαν αυτά και όσοι πρόλαβαν βολεύτηκαν,πηγαίντε και παιξτε το όλοι αγανακτισμένοι.

(Βγήκαμε εκτός θέματος λίγο αλλά όλα σχετικά είναι).

Ας μην το γενικευουμε, δεν ειναι ολα τα Ελληνοπουλα στην καφετέρια με τρίωρους φραπέδες και 7 παρτίδες τάβλι κάθε μέρα.

Υπάρχουν και Ελληνοπουλα που σκιζονται στη δουλεια, υπάρχουν Ελληνοπουλα που έχουν ξεχάσει τι θα πει διασκέδαση.

Κυρίως στα βαριά επαγγέλματα θα έχει πρόβλημα ο Ελληνας, σε αυτά που χρόνια τώρα έχει μάθει οτι ειναι για ... τους Αλβανους και τους Ρουμάνους.

Σε διαφορετικου τύπου δουλειές ομως ο Ελληνας όταν θέλει ειναι ο καλυτερος ολων. Σε βαθμο που χαρακτηριζεται ...εργασιομανης απο τους ξένους.
Σου μιλάω εκ πείρας για αυτο...

Το θέμα ειναι αν θα προσφερθουν καλες δουλειές σε Ελληνες με προσοντα, ή θα καταλήξουμε σαν κάτι Ουκρανους και Ρώσους με ...πτυχία ιατρικής που έρχονται στην Ελλάδα και πλένουν σκάλες...
Εκεί ο Ελληνας θα έχει πρόβλημα, δύσκολα θα το αποδεχτεί.

Επιλέξτε σελίδα: (1-2)
Σελίδες 12
Δεν μπορείτε να απαντήσετε