Ο εύκολος τρόπος να κάνετε νέες γνωριμίες και σχέσεις!
Με περισσότερα από 535.000 μέλη,
το Sxeseis.gr είναι το μεγαλύτερο ελληνικό site γνωριμιών.
Το Sxeseis.gr συνδυάζει με μοναδικό τρόπο λειτουργίες κοινωνικής δικτύωσης ,σελίδας γνωριμιών, forums και chat rooms δίνοντας στα μέλη του περισσότερες δυνατότητες και ευκαιρίες επικοινωνίας και γνωριμίας, από οποιοδήποτε άλλο μέσο.
Μάθετε περισσότερα για το Sxeseis.gr
Είμαι :
Ενδιαφέρομαι για :
Ημ. Γεννήσης μου :
Κατοικώ :
Νομός :
Περιοχή :
Ουπς! Ξεχάσατε να συμπληρώσετε κάποιες πληροφορίες!
Ουπς! Η ημερομηνία γέννησης δεν είναι σωστή!

ΑΛΟΙΜΟΝΟ....

Σελίδα : 1

littleponny

# 1 στις 10/9/2011
author
Γυναίκα / 40 / Σε σχέση
Ν. Ζακύνθου / Λαγανάς
Θέματα: 7
Απαντήσεις: 56
'Aρεσαν+: 0%

Αλοιμονο...

ΣΑΦΩΣ ΚΑΙ ΟΛΟΙ ΣΑΣ ΘΑ ΕΧΕΤΕ ΑΚΟΥΣΕΙ,ΘΑ ΕΧΕΤΕ ΣΙΓΟΤΡΑΓΟΥΔΗΣΕΙ ΤΟ ΑΝΑΤΡΙΧΙΑΣΤΙΚΟ ΑΥΤΟ ΤΡΑΓΟΥΔΙ ΤΟΥ κ.ΜΗΤΡΟΠΑΝΟΥ...ΣΑΒΒΑΤΟ ΒΡΑΔΥ ΚΑΙ ΑΝΑΡΩΤΙΕΜΑΙ ΠΩΣ ΘΑ ΗΤΑΝ Η ΖΩΗ ΧΩΡΙΣ ΑΓΑΠΗ..ΧΩΡΙΣ ΕΡΩΤΑ..ΧΩΡΙΣ ΚΑΡΔΙΟΧΤΥΠΙ...ΤΕΛΙΚΑ ΠΟΝΑΕΙ Η ΑΓΑΠΗ Η ΟΧΙ? ΚΑΘΕ ΧΩΡΙΣΜΟΣ ΕΙΝΑΙ ΟΡΙΣΤΙΚΟΣ? ΓΙΑΤΙ ΕΙΝΑΙ ΤΟΣΟ ΜΑ ΤΟΣΟ ΔΥΣΚΟΛΕΣ ΟΙ ΣΧΕΣΕΙΣ? ΠΑΛΑΙΟΤΕΡΑ ΥΠΗΡΧΕ ΜΕΓΑΛΥΤΕΡΗ ΚΑΤΑΝΟΗΣΗ,ΣΕΒΑΣΜΟΣ..ΤΩΡΑ ΠΙΑ ΑΛΛΑΞΑΝ ΟΛΑ...ΠΑΝΤΟΥ 16ΧΡΟΝΑ ΣΧΕΔΟΝ ΝΤΥΜΕΝΑ...ΜΑΚΙΓΙΑΖ ΣΤΟ ΦΟΥΛ...ΑΝΤΡΕΣ ΛΙΓΟΥΡΙΑ... ΓΥΝΑΙΚΕΣ ΣΝΟΜΠ..ΚΑΠΟΙΕΣ ΑΛΛΕΣ ΠΑΛΙ ΤΑ ΔΙΝΟΥΝ ΟΛΑ ΣΤΟ ΠΙΑΤΟ...ΦΕΙΣΜΠΟΥΚ..Η ΠΗΓΗ ΤΟΥ ΚΑΚΟΥ...ΟΙ ΓΟΝΕΙΣ ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ? ΓΙΑΤΙ ΑΥΤΑ ΤΑ ΠΑΙΔΙΑ ΕΙΝΑΙ ΤΟΣΟ ΜΑ ΤΟΣΟ ΑΝΕΞΕΛΕΓΚΤΑ? ΞΥΠΝΗΣΤΕ !!!!! ΚΑΝΤΕ ΚΑΤΙ ΝΑ ΑΛΛΑΞΟΥΜΕ ΤΟΝ ΚΟΣΜΟ !!! ΔΙΑΣΚΕΔΑΣΗ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΜΟΝΟ Η ΜΥΚΟΝΟΣ,ΤΑ ΚΛΑΜΠ ΜΕ ΤΟ ΑΜΕΡΙΚΑΝΙΚΟ ΣΤΥΛ...ΤΑ ΚΟΥΝΗΜΑΤΑ ΣΤΙΣ ΜΠΑΡΕΣ !!! ΕΡΩΤΕΥΤΗΤΕ..ΑΞΙΖΕΙ... ΑΛΛΑΞΑΝΕ ΟΙ ΚΑΙΡΟΙ...ΧΑΘΗΚΕ Η ΜΑΓΕΙΑ ΤΟΥ ΦΛΕΡΤ... ΤΑ ΠΑΛΙΑ ΤΡΑΓΟΥΔΙΑ ΕΙΧΑΝ ΝΟΗΜΑ...ΚΙ ΑΥΤΟ ΤΟ ΒΡΑΔΥ ΘΑ ΚΑΝΩ ΜΙΑ ΑΝΑΔΡΟΜΗ....ΣΤΙΣ ΜΑΓΙΚΕΣ ΕΚΕΙΝΕΣ ΦΩΝΕΣ ΤΟΥ ΤΟΤΕ... ΚΑΛΟ ΜΑΣ ΧΕΙΜΩΝΑ ΜΕ ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΗ ΑΓΑΠΗ ΚΑΙ ΑΥΤΟΕΚΤΙΜΗΣΗ...

elix_geo

# 2 στις 10/9/2011
author
Ανδρας / 69 / Ελεύθερος
Ν. Αττικής (Αθήνα) / Γλυφάδα
Θέματα: 277
Απαντήσεις: 8.590
Καλέ τι έπαθες εσύ βραδιάτικα και φωνάζεις;
Έχει χαλάσει το αιρ κοντίσιον ή είσαι με τους αγανακτισμένους;

Καλά όλα αυτά που λες εκτός από τα κουνήματα στις μπάρες. Άσε τις κοπιλίτσες να εκφραστούν. Πειράζουν κανένα;
YES I DOES... Το μόνο που ζητάω είναι να μην προκαλεί και υποτιμάει τη νοημοσύνη μου ο οποιοσδήποτε ανεγκέφαλος, αριβίστας, διψασμένος για εξουσία έναντι οποιουδήποτε τιμήματος, λαϊκιστής πολιτικός! Θα συμμαχήσω και με το διάβολο, είχε πει κάποτε! Θέλουμε γκούλαγκ με αιρ κοντίσιον!

LeftOut81

# 3 στις 10/9/2011
author
Ανδρας / 41 / Διαζευγμένος
Ν. Θεσσαλονίκης / Θεσσαλονίκη
Θέματα: 1
Απαντήσεις: 1.298
29?

Πολλη μαυριλα...
μια φορα ακομα να σε δω να κανεις φαουλ ,και σε εβγαλα...

littleponny

# 4 στις 10/9/2011
author
Γυναίκα / 40 / Σε σχέση
Ν. Ζακύνθου / Λαγανάς
δεν ειναι θεμα μαυριλας...ειναι θεμα προβληματισμου...σκεψης...ριξτε μια ματια γυρω σας..δεν επαθα κατι...δεν με ενοχλησε κατι...απλα εκανα και εξεθεσα καποιες σκεψεις...αν ειμαι 29 ή 39 η 89 δεν παιζει ρολο...ολοι μας ειμαστε μελη μιας κοινωνιας...σαφως και υπαρχουν αποψεις..καποιο τις εκφραζουν και καποιοι αλλοι οχι...

# 5 στις 10/9/2011
author
Ανενεργό μέλος
Θέματα:
Απαντήσεις:
'Aρεσαν+: %
Από το μέλος littleponny - 10/09/11 07:07
ΤΕΛΙΚΑ ΠΟΝΑΕΙ Η ΑΓΑΠΗ Η ΟΧΙ? ...

Αν πονάει λέει; Ρωτάς;
ΠΑΛΑΙΟΤΕΡΑ ΥΠΗΡΧΕ ΜΕΓΑΛΥΤΕΡΗ ΚΑΤΑΝΟΗΣΗ,ΣΕΒΑΣΜΟΣ.. ..

Παλαιότερα υπήρχε συμβιβασμός.
Ποιος τολμούσε και να πει τι;
Επικρατούσε ανδροκρατία.
ΟΙ ΓΟΝΕΙΣ ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ? ΓΙΑΤΙ ΑΥΤΑ ΤΑ ΠΑΙΔΙΑ ΕΙΝΑΙ ΤΟΣΟ ΜΑ ΤΟΣΟ ΑΝΕΞΕΛΕΓΚΤΑ? ..
Γιατί οι γονείς κάνουν την ζωή τους, και τα παιδιά λαμβάνουν από τους γονείς
αυτά τα μηνύματα.
(Το καλύτερο παράδειγμα είμαστε εμείς οι ίδιοι).
ΞΥΠΝΗΣΤΕ !!!!! ΚΑΝΤΕ ΚΑΤΙ ΝΑ ΑΛΛΑΞΟΥΜΕ ΤΟΝ ΚΟΣΜΟ !!! ...
Δεν αλλάζει ο κόσμος καρδιά μου.
Το μόνο που μπορούμε να κάνουμε είναι να αλλάξουμε (πάντα προς το καλύτρο) εμάς.
... ΕΡΩΤΕΥΤΗΤΕ..ΑΞΙΖΕΙ... ...
Αξίζει;
(Με τα σημερινά πάντα δεδομένα).

LeftOut81

# 6 στις 11/9/2011
author

Παράθεση:
Originally posted by littleponny
δεν ειναι θεμα μαυριλας...ειναι θεμα προβληματισμου...σκεψης...ριξτε μια ματια γυρω σας..δεν επαθα κατι...δεν με ενοχλησε κατι...απλα εκανα και εξεθεσα καποιες σκεψεις...αν ειμαι 29 ή 39 η 89 δεν παιζει ρολο...ολοι μας ειμαστε μελη μιας κοινωνιας...σαφως και υπαρχουν αποψεις..καποιο τις εκφραζουν και καποιοι αλλοι οχι...

Μπορεις να δεις και κατι αισιοδοξο γυρω σου...
Το οτι ο κοσμος πριν καποια χρονια ηταν σε ολα καλυτερος,
οπως περιγραφεις,δεν μπορω να το συμμεριστω...

Ναι εχουν "φτηνηνει" πολλα, ναι τα ηθη -οπως τα εννουσαν οι πατεραδες μας- χαλαρωσαν, ναι οι ανθρωποι αλλαξαν, αλλα αυτος δεν ειναι λογος
να τα βλεπεις ολα μαυρα, ουτε να χτυπας καμπανες πανικου και να
δαιμονοποιεις τα παντα...

Οι ανθρωποι αλλαξαν αλλα βελτιωθηκαν κιολας σε τομεις.
Τα ηθη χαλαρωσαν,αλλα αυτη η "ηθικη" για την οποια κανεις λογο,
ηταν γεματη υποκρισια...

Ο κοσμος δεν γινεται ουτε "καλυτερος" ουτε "χειροτερος"...απλα αλλαζει.
Γιατι οι καιροι αλλαζουν.

Και στο κατω κατω...τι σε νοιαζει ο κοσμος τελικα?
Αξια εχουν οι ανθρωποι που μας αγαπουν και μας περιβαλουν με αισθηματα.
Αυτοι ειναι ο "κοσμος" μας...

littleponny

# 7 στις 11/9/2011
author
Γυναίκα / 40 / Σε σχέση
Ν. Ζακύνθου / Λαγανάς
zozefin μου χαιρομαι που βλεπεις τα πραγματα αποα υτου του ειδους την οπτικη γωνια...
leftout81 μου συμφωνω εν μερει μαζι σου..ασφαλως και μετρανε οι ανθρωποι που μασ περιβαλλουν,εννοειται πως αυτο ειναι το σημαντικοτερο..εχουμε πανω κατω την ιδια ηλικια..εσυ δηλαδη,ως αντρας και εχοντας συναναστροφες με ατομα φιλικα ή απο το οικογενειακο σου περιβαλλον δεν ακους τετοιου ειδους προβληματισμους? αν ακους καμπανες δεν ευθυνομαι εγω,υπαρχουν και οι ω.ρ.λ οπως θα ξερεις..τωρα οσον αφορα τον χαρακτηρισμο ''δαιμονοποιεις'' δεν θα μπω καν στην διαδικασια να σου εξηγησω ΑΚΟΜΑ ΜΙΑ ΦΟΡΑ το τι εννοω...

littleponny

# 8 στις 11/9/2011
author
Γυναίκα / 40 / Σε σχέση
Ν. Ζακύνθου / Λαγανάς
zozefin μου χαιρομαι που βλεπεις τα πραγματα αποα υτου του ειδους την οπτικη γωνια...
leftout81 μου συμφωνω εν μερει μαζι σου..ασφαλως και μετρανε οι ανθρωποι που μασ περιβαλλουν,εννοειται πως αυτο ειναι το σημαντικοτερο..εχουμε πανω κατω την ιδια ηλικια..εσυ δηλαδη,ως αντρας και εχοντας συναναστροφες με ατομα φιλικα ή απο το οικογενειακο σου περιβαλλον δεν ακους τετοιου ειδους προβληματισμους? αν ακους καμπανες δεν ευθυνομαι εγω,υπαρχουν και οι ω.ρ.λ οπως θα ξερεις..τωρα οσον αφορα τον χαρακτηρισμο ''δαιμονοποιεις'' δεν θα μπω καν στην διαδικασια να σου εξηγησω ΑΚΟΜΑ ΜΙΑ ΦΟΡΑ το τι εννοω...

LeftOut81

# 9 στις 11/9/2011
author

Παράθεση:
εσυ δηλαδη,ως αντρας και εχοντας συναναστροφες με ατομα φιλικα ή απο το οικογενειακο σου περιβαλλον δεν ακους τετοιου ειδους προβληματισμους?

Του τυπου "η πηγη του κακου","ξυπνηστε" και "καντε κατι να αλλαξουμε τον κοσμο", λυπαμαι οχι δεν ακουω. Αν τυχει ομως να ακουσω,θα κανω λιγο πιο 'κει να σαι σιγουρη...

Παράθεση:
αν ακους καμπανες δεν ευθυνομαι εγω,υπαρχουν και οι ω.ρ.λ οπως θα ξερεις..

Σ'ευχαριστω για την προτροπη σου.

Παράθεση:
τωρα οσον αφορα τον χαρακτηρισμο ''δαιμονοποιεις'' δεν θα μπω καν στην διαδικασια να σου εξηγησω ΑΚΟΜΑ ΜΙΑ ΦΟΡΑ το τι εννοω...

Δεν πειραζει.
Ειμαι σιγουρος πως οι περισσοτεροι καταλαβαμε με την πρωτη...
Καλο σου βραδυ λοιπον...

littleponny

# 10 στις 11/9/2011
author
Γυναίκα / 40 / Σε σχέση
Ν. Ζακύνθου / Λαγανάς
καλο βραδυ και σε σενα λοιπον ...

# 11 στις 11/9/2011
author
Ανενεργό μέλος
Θέματα:
Απαντήσεις:
Το μυστικό νομίζω ειναι αυτο ακριβως που ειπατε φίλοι μου...ν αλλαξουμε εμεις...και φυσικά προς το καλύτερο...να βελτιωθούμε...να γινουμε πιο ανθρωπινοι με τους άλλους...να βαλουμε στη παντα το υπερεγώ μας... να υπερβούμε τις υποκριτικές πρακτικές και τους καθωσπρεπισμούς που δεν μπορουμε να υποστηρίξουμε πια...να γινουμε πιο αληθινοί...πιο πρακτικοί... πιο προσαρμοστικοί στις σαρωτικές αλλαγες που συμβαινουν γυρω μας...

Να προσπαθησουμε να κατανοήσουμε την εταιρότητα... οχι να την ερμηνεύσουμε... αυτο νομιζω οδηγει εκ του ασφαλούς στην απορριψη...απλα να τη προσεγγίσουμε... να τη δουμε σαν μια αλλη πλευρά της ζωής, οπου εμεις δε μπορουμε να "κατοικήσουμε" βρε αδελφέ...παει τέλειωσε. Ομως υπάρχει αυτη η πλευρά...και για να υπάρχει καποιο σκοπο εξυπηρετει...

Στο κατω κατω κι εμεις στα μάτια του οποιουδήποτε αλλου εχουμε τις δικές μας ιδιαιτερότητες... ευκολα η δυσκολα κατανοητές...ομως υπάρχουν για τους άλλους...τι να κανουμε...

Δεν ειμαστε το κέντρο του κόσμου...ας το καταλαβουμε επιτέλους...δεν περιστρεφονται ολα γυρω απο μας...Κι η ταπεινοτητα δεν ειναι αδυναμία...οχι... ειναι ενα τεραστιο απενεργοποιημένο και παραμελημμένο πλεονέκτημα που μπορουν ολοι να το αποκτήσουν...

Οι φόρμες επικοινωνίες ειναι τοσο απλές και τόσο μα τόσο πρσβάσιμες...σχεδον δίπλα μας...

Ας δουλέψουμε λιγο...ας ασκηθούμε στο να μπορουμε πρωτα να ακουμε και μετά...πολύ μετά... να μιλάμε...

Σκεφτειτε το... ο καθένας ξεχωριστα...ποσες δυσαρεστες καταστασεις θα ειχαμε γλιτώσει αν δίναμε χρονο στον εαυτό μας...αν ειμαστε λιγοτερο παρορμητικοί... λιγοτερο επικαλυπτικοί των αλλων...

Αν αντι να φωνάζουμε...συζητούσαμε...

...αν αντι να απαιτούμε... παρακαλούσαμε...

...αν αντί να μετανοούμε...προλαβαίναμε...

Ειναι πικρή η ζωή αλλα και γλυκιά...

...δε μας φταινε οι σχέσεις αν εμεις δε μπορούμε να ανεχτουμε...δε μπορουμε να κατανοήσουμε ουτε τον ιδιο μας τον εαυτό...

καλη κυριακή σε ολους...

# 12 στις 11/9/2011
author
Ανενεργό μέλος
Θέματα:
Απαντήσεις:
Από το μέλος flagman - 11/09/11 07:56
... Δεν ειμαστε το κέντρο του κόσμου...ας το καταλαβουμε επιτέλους...δεν περιστρεφονται ολα γυρω απο μας...Κι η ταπεινοτητα δεν ειναι αδυναμία...οχι... ειναι ενα τεραστιο απενεργοποιημένο και παραμελημμένο πλεονέκτημα που μπορουν ολοι να το αποκτήσουν...

Οι φόρμες επικοινωνίες ειναι τοσο απλές και τόσο μα τόσο πρσβάσιμες...σχεδον δίπλα μας...
Mε εκτίμηση ή με ιδιαίτερη εκτίμηση.

littleponny

# 13 στις 11/9/2011
author
Γυναίκα / 40 / Σε σχέση
Ν. Ζακύνθου / Λαγανάς

Παράθεση:
Originally posted by flagman

Το μυστικό νομίζω ειναι αυτο ακριβως που ειπατε φίλοι μου...ν αλλαξουμε εμεις...και φυσικά προς το καλύτερο...να βελτιωθούμε...να γινουμε πιο ανθρωπινοι με τους άλλους...να βαλουμε στη παντα το υπερεγώ μας... να υπερβούμε τις υποκριτικές πρακτικές και τους καθωσπρεπισμούς που δεν μπορουμε να υποστηρίξουμε πια...να γινουμε πιο αληθινοί...πιο πρακτικοί... πιο προσαρμοστικοί στις σαρωτικές αλλαγες που συμβαινουν γυρω μας...

Να προσπαθησουμε να κατανοήσουμε την εταιρότητα... οχι να την ερμηνεύσουμε... αυτο νομιζω οδηγει εκ του ασφαλούς στην απορριψη...απλα να τη προσεγγίσουμε... να τη δουμε σαν μια αλλη πλευρά της ζωής, οπου εμεις δε μπορουμε να "κατοικήσουμε" βρε αδελφέ...παει τέλειωσε. Ομως υπάρχει αυτη η πλευρά...και για να υπάρχει καποιο σκοπο εξυπηρετει...

Στο κατω κατω κι εμεις στα μάτια του οποιουδήποτε αλλου εχουμε τις δικές μας ιδιαιτερότητες... ευκολα η δυσκολα κατανοητές...ομως υπάρχουν για τους άλλους...τι να κανουμε...

Δεν ειμαστε το κέντρο του κόσμου...ας το καταλαβουμε επιτέλους...δεν περιστρεφονται ολα γυρω απο μας...Κι η ταπεινοτητα δεν ειναι αδυναμία...οχι... ειναι ενα τεραστιο απενεργοποιημένο και παραμελημμένο πλεονέκτημα που μπορουν ολοι να το αποκτήσουν...

Ας δουλέψουμε λιγο...ας ασκηθούμε στο να μπορουμε πρωτα να ακουμε και μετά...πολύ μετά... να μιλάμε...

Σκεφτειτε το... ο καθένας ξεχωριστα...ποσες δυσαρεστες καταστασεις θα ειχαμε γλιτώσει αν δίναμε χρονο στον εαυτό μας...αν ειμαστε λιγοτερο παρορμητικοί... λιγοτερο επικαλυπτικοί των αλλων...

...δε μας φταινε οι σχέσεις αν εμεις δε μπορούμε να ανεχτουμε...δε μπορουμε να κατανοήσουμε ουτε τον ιδιο μας τον εαυτό...

καλη κυριακή σε ολους...

flagman μου σε ευχαριστω ειλικρινα για αυτα τα λογια...ειλικρινα ειναι οτι πιο συνειδητιποιημενο εχει ακουστει εδω μεσα.. να σαι καλα...

# 14 στις 12/9/2011
author
Ανενεργό μέλος
Θέματα:
Απαντήσεις:

Παράθεση:
Originally posted by flagman

καλη κυριακή σε ολους...

Εξαιρετική τοποθέτηση,συμφωνώ σε όλα

modexristos

# 15 στις 13/9/2011
author
Ανδρας / 48 / Ελεύθερος
Ν. Αττικής (Αθήνα) / Αθήνα
Θέματα: 13
Απαντήσεις: 7.888

Παράθεση:
Originally posted by LeftOut81

29?

Πολλη μαυριλα...

Εμπρος λοιπον Σταυρο !
Πεταξου παρε 3 κιλα χρωμα και ξεκινα βαψιμο.
Ετσι ειναι, αν ετσι πιστευεις οτι ειναι.

LeftOut81

# 16 στις 13/9/2011
author

Παράθεση:
Originally posted by modexristos

Παράθεση:
Originally posted by LeftOut81

29?

Πολλη μαυριλα...

Εμπρος λοιπον Σταυρο !
Πεταξου παρε 3 κιλα χρωμα και ξεκινα βαψιμο.

Δημο διακοπευες μια βδομαδα???

ε,βεβαια...οταν εχει μερεμετια η στον Αγ.Κωνσταντινο θα εισαι η στα Καμμενα Βουρλα...

(Πρωτα εμενα περασω ενα χερι...)

Lora9

# 17 στις 14/9/2011
author
Ανενεργό μέλος
Θέματα:
Απαντήσεις:

Παράθεση:
ΣΑΦΩΣ ΚΑΙ ΟΛΟΙ ΣΑΣ ΘΑ ΕΧΕΤΕ ΑΚΟΥΣΕΙ,ΘΑ ΕΧΕΤΕ ΣΙΓΟΤΡΑΓΟΥΔΗΣΕΙ ΤΟ ΑΝΑΤΡΙΧΙΑΣΤΙΚΟ ΑΥΤΟ ΤΡΑΓΟΥΔΙ ΤΟΥ κ.ΜΗΤΡΟΠΑΝΟΥ...ΣΑΒΒΑΤΟ ΒΡΑΔΥ ΚΑΙ ΑΝΑΡΩΤΙΕΜΑΙ ΠΩΣ ΘΑ ΗΤΑΝ Η ΖΩΗ ΧΩΡΙΣ ΑΓΑΠΗ..ΧΩΡΙΣ ΕΡΩΤΑ..ΧΩΡΙΣ ΚΑΡΔΙΟΧΤΥΠΙ...ΤΕΛΙΚΑ ΠΟΝΑΕΙ Η ΑΓΑΠΗ Η ΟΧΙ? ΚΑΘΕ ΧΩΡΙΣΜΟΣ ΕΙΝΑΙ ΟΡΙΣΤΙΚΟΣ? ΓΙΑΤΙ ΕΙΝΑΙ ΤΟΣΟ ΜΑ ΤΟΣΟ ΔΥΣΚΟΛΕΣ ΟΙ ΣΧΕΣΕΙΣ? ΠΑΛΑΙΟΤΕΡΑ ΥΠΗΡΧΕ ΜΕΓΑΛΥΤΕΡΗ ΚΑΤΑΝΟΗΣΗ,ΣΕΒΑΣΜΟΣ..ΤΩΡΑ ΠΙΑ ΑΛΛΑΞΑΝ ΟΛΑ...ΠΑΝΤΟΥ 16ΧΡΟΝΑ ΣΧΕΔΟΝ ΝΤΥΜΕΝΑ...ΜΑΚΙΓΙΑΖ ΣΤΟ ΦΟΥΛ...ΑΝΤΡΕΣ ΛΙΓΟΥΡΙΑ... ΓΥΝΑΙΚΕΣ ΣΝΟΜΠ..ΚΑΠΟΙΕΣ ΑΛΛΕΣ ΠΑΛΙ ΤΑ ΔΙΝΟΥΝ ΟΛΑ ΣΤΟ ΠΙΑΤΟ...ΦΕΙΣΜΠΟΥΚ..Η ΠΗΓΗ ΤΟΥ ΚΑΚΟΥ...ΟΙ ΓΟΝΕΙΣ ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ? ΓΙΑΤΙ ΑΥΤΑ ΤΑ ΠΑΙΔΙΑ ΕΙΝΑΙ ΤΟΣΟ ΜΑ ΤΟΣΟ ΑΝΕΞΕΛΕΓΚΤΑ? ΞΥΠΝΗΣΤΕ !!!!! ΚΑΝΤΕ ΚΑΤΙ ΝΑ ΑΛΛΑΞΟΥΜΕ ΤΟΝ ΚΟΣΜΟ !!! ΔΙΑΣΚΕΔΑΣΗ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΜΟΝΟ Η ΜΥΚΟΝΟΣ,ΤΑ ΚΛΑΜΠ ΜΕ ΤΟ ΑΜΕΡΙΚΑΝΙΚΟ ΣΤΥΛ...ΤΑ ΚΟΥΝΗΜΑΤΑ ΣΤΙΣ ΜΠΑΡΕΣ !!! ΕΡΩΤΕΥΤΗΤΕ..ΑΞΙΖΕΙ... ΑΛΛΑΞΑΝΕ ΟΙ ΚΑΙΡΟΙ...ΧΑΘΗΚΕ Η ΜΑΓΕΙΑ ΤΟΥ ΦΛΕΡΤ... ΤΑ ΠΑΛΙΑ ΤΡΑΓΟΥΔΙΑ ΕΙΧΑΝ ΝΟΗΜΑ...ΚΙ ΑΥΤΟ ΤΟ ΒΡΑΔΥ ΘΑ ΚΑΝΩ ΜΙΑ ΑΝΑΔΡΟΜΗ....ΣΤΙΣ ΜΑΓΙΚΕΣ ΕΚΕΙΝΕΣ ΦΩΝΕΣ ΤΟΥ ΤΟΤΕ... ΚΑΛΟ ΜΑΣ ΧΕΙΜΩΝΑ ΜΕ ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΗ ΑΓΑΠΗ ΚΑΙ ΑΥΤΟΕΚΤΙΜΗΣΗ...

Αλλαξαν όλα η αγάπη έγινε καψούρα, έτσι για να μην υπάρχει και πολύ κλάμα στο τέλος...

Δεν είναι τόσο το θέμα με τα 16χρονα που βάφονται, και χορεύουν στα κλαμπάκια, που πειραματίζονται με το ίδιο φύλο που λένε , για να βρουν την σεξουαλική τους προτίμηση τι γίνεται ?

Cr3at0r

# 18 στις 13/9/2011
author
Ανδρας / 35 / Σε σχέση
Ν. Λέσβου / Μυτιλήνη
Θέματα: 3
Απαντήσεις: 12

Έρωτας του σήμερα

Δέν μπορώ να συμφωνήσω περισσότερο μαζί σου,έχει χαθεί πια η μαγεία του έρωτα και του φλέρτ και σ'αυτό νομίζω παίζει μεγάλο ρόλο η κοινωνία και ο ρυθμός της.
Θέλω να πιστεύω οτι εκεί έξω υπάρχουν ακόμα άνθρωποι που να πιστεύουν σε αξίες όπως ο αγνός έρωτας,σεβασμός προς τους άλλους και ούτο καθεξής...
Ό άνθρωπος τείνει να γίνει αντικείμενο γιατί έτσι βλέπω τους συνανθρώπους μου να βλέπουν άλλους ανθρώπους.
Δεν κληρονομούμε την γή απο τους προγόνους μας,απλά την δανειζόμαστε απο τους απογόνους μας.

ROCK-54

# 19 στις 15/9/2011
author
Ανενεργό μέλος
Θέματα:
Απαντήσεις:

Αλοιμονο...

Καλησπερα,"μικρο μου πονι".Συγχαρητηρια για το εμπνευσμενο αρθρο σου!!!!! Δεν σου κρυβω πως διαβαζοντας το, ανετρεξα στο προφιλ σου,και βλεπωντας την ηλικια σου ενθουσιαστικα για την ωριμοτητα των σκεψεων σου.Νομιζω πως ειναι περιττο να πω πως συμφωνω με τα γραφωμενα σου.Σ"αυτα θα προσθεσω και τον ανυπαρκτο ρολο του σχολειου που προετοιμαζει ημιμαθης και δεν συμβαλει στην διαμορφωση ολοκληρωμενων προσοπικοτητων με θαρος ,καθαρη σκεψη,ευαισθησιες και ονειρα.Να πω και για την τηλεωραση που τρομοκρατει,αποβλακωνει,παραπληροφορει και δημιουργει λαθος προτυπα.Προσωπικα ειμαι αισιοδοξος,γιατι υπαρχουν νεοι ανθροποι σαν εσενα με καθαρη σκεψη,και ευαισθησιες,απλα επρεπε να γεννηθεις20-30 χρονια νωριτερα....... ΤΙΠΟΤΑ ΔΕΝ ΠΑΕΙ ΧΑΜΕΝΟ.ΓΙΑ ΚΑΘΕ ΤΡΑΙΝΟ ΥΠΑΡΧΟΥΝ ΕΠΙΒΑΤΕΣ!!!!!!.......
Σελίδα : 1
Δεν μπορείτε να απαντήσετε
lastpost