Ο εύκολος τρόπος να κάνετε νέες γνωριμίες και σχέσεις!
Με περισσότερα από 535.000 μέλη,
το Sxeseis.gr είναι το μεγαλύτερο ελληνικό site γνωριμιών.
Το Sxeseis.gr συνδυάζει με μοναδικό τρόπο λειτουργίες κοινωνικής δικτύωσης ,σελίδας γνωριμιών, forums και chat rooms δίνοντας στα μέλη του περισσότερες δυνατότητες και ευκαιρίες επικοινωνίας και γνωριμίας, από οποιοδήποτε άλλο μέσο.
Μάθετε περισσότερα για το Sxeseis.gr
Είμαι :
Ενδιαφέρομαι για :
Ημ. Γεννήσης μου :
Κατοικώ :
Νομός :
Περιοχή :
Ουπς! Ξεχάσατε να συμπληρώσετε κάποιες πληροφορίες!
Ουπς! Η ημερομηνία γέννησης δεν είναι σωστή!

Μεγαλη διαφορα ηλικιας..

Επιλέξτε σελίδα: (1-4)
Σελίδες 1234

Racina

# 41 στις 7/10/2011
author
Γυναίκα / 45 / Ελεύθερη
Ν. Θεσσαλονίκης / Θέρμη
Θέματα: 1
Απαντήσεις: 760
'Aρεσαν+: 0%

Παράθεση:
Originally posted by tp_1978

Ελα βρε κουτο, πες το μου σε μενα. Δε θα σε μαλωσω. Ξερω οτι σαρεσουν οι μικρουλες οι 20αρες. Γιατι καταπιεζεσαι τοσο πολυ και δεν παραδεχεσαι αυτο που γουσταρεις;;

Κανείς δεν μπορεί να με πειράξει χωρίς την άδειά μου Το τι νιώθεις και το πώς αντιδράς σε κάτι, είναι πάντα δική σου επιλογή.

# 42 στις 7/10/2011
author
Ανενεργό μέλος
Θέματα:
Απαντήσεις:
'Aρεσαν+: %

Παράθεση:
Originally posted by Racina

Παράθεση:

Ελα βρε κουτο, πες το μου σε μενα. Δε θα σε μαλωσω. Ξερω οτι σαρεσουν οι μικρουλες οι 20αρες. Γιατι καταπιεζεσαι τοσο πολυ και δεν παραδεχεσαι αυτο που γουσταρεις;;

Γιατι, ψεματα λεω;;

# 43 στις 7/10/2011
author
Ανενεργό μέλος
Θέματα:
Απαντήσεις:

Παράθεση:

Βreaker μεταξυ μας τωρα.

Παράθεση:
εγω προσωπικα βγαζω το συμπερασμα οτι σ'αρεσουν οι μικρουλες κι εσενα και δε θες να το παραδεχτεις.

Παράθεση:
Ελα βρε κουτο, πες το μου σε μενα. Δε θα σε μαλωσω.

Παράθεση:
Ξερω οτι σαρεσουν οι μικρουλες οι 20αρες. Γιατι καταπιεζεσαι τοσο πολυ και δεν παραδεχεσαι αυτο που γουσταρεις;;

Παράθεση:
Αλλωστε σε ολους τους αντρες αρεσουν οι μικρουλες. Δεν ειναι κακο.

Racina

# 44 στις 7/10/2011
author
Γυναίκα / 45 / Ελεύθερη
Ν. Θεσσαλονίκης / Θέρμη
Κανείς δεν μπορεί να με πειράξει χωρίς την άδειά μου Το τι νιώθεις και το πώς αντιδράς σε κάτι, είναι πάντα δική σου επιλογή.

# 45 στις 8/10/2011
author
Ανενεργό μέλος
Θέματα:
Απαντήσεις:

Παράθεση:
Originally posted by marilou20
Καλησπερα!Μου αρεσει τρελα ενα παιδι αρκετα μεγαλυτερο μου...ειναι 35 και ειμαι 17 εχουμε βρεθει 2 φορες μονο καθως ειναι ο κολλητος ενος φιλου της μητερας μου..Απο αυτες τις λιγες φορες που βρεθηκαμε φανηκε να εδιαφαιρετε λιγακι μου εκανε διαφορα κοπλιμεντα π.χ τι ομροφα που ειναι τα ματια σου μου χαιδευε τα μαλλια λεγοντας πως εχει τρομερη αδυναμια στο μακρυ μαλλι και πολλες φορες πανω στη συζητηση συμφωνουσε μαζι μου το θεμα μου τωρα ειναι με πιον τροπο να τον πλησιασω..πειται μου καμια ιδεα να τον φερω πιο κοντα μου...πιστευω απο μονος του δεν θα διξει μεγαλυτερο εδιαφερον γτ ερχετε σε δυσκολη θεση απο την στιγμη που γνωριζει την μητερα μου!

Εγω καλυτερα να μην πω την γνωμη μου το αφηνω στους ειδικους εδω

# 46 στις 8/10/2011
author
Ανενεργό μέλος
Θέματα:
Απαντήσεις:

Παράθεση:
Originally posted by kapa3

Ε τοτε αφου δε θες να πεις τη γνωμη σου, τοτε γιατι μας το λες και ποσταρεις;;;;;
Για να σε παρακαλεσουμε;;;;
Ποτε σου μην την πεις. Δεν προκειται να σε παρακαλεσουμε, και ουτε μας ενδιαφερει η γνωμη σου.

Μας ενδιαφερει η γνωμη αθρωπων που εχουν σχεση με το θεμα της συζητησης, και ΔΕΝ μας ενδιαφερει η γνωμη των ΜΗΞΟΠΑΡΘΕΝΩΝ σαν κι εσενα

naughtyM

# 47 στις 8/10/2011
author
Γυναίκα / 33 / Σε σχέση
Ν. Θεσσαλονίκης / Αμπελόκηποι
Θέματα: 19
Απαντήσεις: 19.097

Παράθεση:
Originally posted by Racina

Παράθεση:

Don't forget to fall in love with yourself first...

# 48 στις 8/10/2011
author
Ανενεργό μέλος
Θέματα:
Απαντήσεις:

Παράθεση:

Παράθεση:

Ε τοτε αφου δε θες να πεις τη γνωμη σου, τοτε γιατι μας το λες και ποσταρεις;;;;;
Ποτε σου μην την πεις. Δεν προκειται να σε παρακαλεσουμε, και ουτε μας ενδιαφερει η γνωμη σου.

Μας ενδιαφερει η γνωμη αθρωπων που εχουν σχεση με το θεμα της συζητησης, και ΔΕΝ μας ενδιαφερει η γνωμη των ΜΗΞΟΠΑΡΘΕΝΩΝ σαν κι εσενα

Ναι οκ κ γιατι απαντας εσυ τωρα? Για να μας πεις οτι δε σε ενδιαφερει η γνωμη μου? Τι μου το λες και ποσταρεις? Ποτε σου να μην σε ενδιαφερει. Δεν προκειται να σε παρακαλεσω να σε ενδιαφερει.
Την αλλη φορα βαλε περισσοτερα αγριεμενα φατσακια ή εστω ενα ακομα νομιζω προσπαθεις να πεις οτι τσαντιστηκες, δεν ειμαι κ σιγουρη.. γι'αυτο αστο για την επομενη φορα....

# 49 στις 8/10/2011
author
Ανενεργό μέλος
Θέματα:
Απαντήσεις:

Παράθεση:
Ναι οκ κ γιατι απαντας εσυ τωρα? Για να μας πεις οτι δε σε ενδιαφερει η γνωμη μου? Τι μου το λες και ποσταρεις? Ποτε σου να μην σε ενδιαφερει. Δεν προκειται να σε παρακαλεσω να σε ενδιαφερει.
Την αλλη φορα βαλε περισσοτερα αγριεμενα φατσακια ή εστω ενα ακομα νομιζω προσπαθεις να πεις οτι τσαντιστηκες, δεν ειμαι κ σιγουρη.. γι'αυτο αστο για την επομενη φορα....

Βασικα τσαντιστηκα που ενω ΔΕ θες να πεις τη γνωμη σου, απο την αλλη το λες. Σαν να ΠΡΟΚΑΛΕΙΣ τους αλλους για να σε ρωτησουν.

Δε σε ρωτησε κανεις για να πεις τη γνωμη σου. Εσυ πεταξες το μπαλακι.

Αυτη τη συμπεριφορα την εχουν συνηθως οι μηξοπαρθενες που ΔΕΝ ΞΕΡΟΥΝ ΤΙ ΘΕΛΟΥΝ.

Τραβατε με και ας κλαιω, ενα πραγμα.

Και εγω να το ξερεις. Τις μηξοπαρθενες τις ΚΡΑΖΩ.

# 50 στις 8/10/2011
author
Ανενεργό μέλος
Θέματα:
Απαντήσεις:

Παράθεση:
Βασικα τσαντιστηκα που ενω ΔΕ θες να πεις τη γνωμη σου, απο την αλλη το λες. Σαν να ΠΡΟΚΑΛΕΙΣ τους αλλους για να σε ρωτησουν.

Οχι ρε ανθρωπε, ξεκολλα το μυαλο σου. Ακομα δεν τον ειδαμε Γιαννη τον βαφτισαμε εισαι εσυ Το μπαλακι το πεταξα... αλλα το πεταξα κατω απο ποστ της Racina. Γιατι εχουμε πει κ 1-2 βλακειες κ ειδικα σε αλλο ποστ που εχει σχεση με την διαφορα της ηλικιας. Εγωωω Μυξοπαρθενες (με υψιλον) δεν εχω γνωρισει τωρα μπορει αυτες με ητα να ειναι αλλιως, δε ξερω. Η συμπεριφορα λοιπον αυτη μπορει να κατηγοροποιηθει στον αυτο-σαρκασμο τονιζοντας βεβαια κ την τραγικοτητα αν θες του πραγματος. Τιποτα περισσοτερο. Τιποτα λιγοτερο. Θα μαθεις οτι συνηθως αυτο που λεω ειναι κ αυτο που εννοω. Δεν εχω αναγκη ουτε απο παρακαλια ουτε απο τραβηγματα κ προς θεου! οχι αλλο κλαμμα! (εδω η θεματοαπαντηστρια τονιζει παλι την τραγικοτητα της.. σε περιπτωση που το μπερδεψει κανεις με ειδος παρακαλητου του στυλ "ωχ γιατι κλαις, πες μας). Τελοσπαντων βλακειες δεν εγινε κ κατι, τουλαχιστον απο μερια μου απλα θα προτιμουσα να μην "χρειαζοτανε" να δικαιολογησω μια τοσο για πλακα απαντηση μου. Αυτο
Κ γιατι ειμαι η μονη που δε μπορω να βρω πως να φαινονται ευαναγνωστα τα γραμματα μουυυυ (οπως εσυ)?!?

# 51 στις 8/10/2011
author
Ανενεργό μέλος
Θέματα:
Απαντήσεις:

Παράθεση:

Παράθεση:

Οχι ρε ανθρωπε, ξεκολλα το μυαλο σου. Ακομα δεν τον ειδαμε Γιαννη τον βαφτισαμε εισαι εσυ Το μπαλακι το πεταξα... αλλα το πεταξα κατω απο ποστ της Racina. Γιατι εχουμε πει κ 1-2 βλακειες κ ειδικα σε αλλο ποστ που εχει σχεση με την διαφορα της ηλικιας. Εγωωω Μυξοπαρθενες (με υψιλον) δεν εχω γνωρισει τωρα μπορει αυτες με ητα να ειναι αλλιως, δε ξερω. Η συμπεριφορα λοιπον αυτη μπορει να κατηγοροποιηθει στον αυτο-σαρκασμο τονιζοντας βεβαια κ την τραγικοτητα αν θες του πραγματος. Τιποτα περισσοτερο. Τιποτα λιγοτερο. Θα μαθεις οτι συνηθως αυτο που λεω ειναι κ αυτο που εννοω. Δεν εχω αναγκη ουτε απο παρακαλια ουτε απο τραβηγματα κ προς θεου! οχι αλλο κλαμμα! (εδω η θεματοαπαντηστρια τονιζει παλι την τραγικοτητα της.. σε περιπτωση που το μπερδεψει κανεις με ειδος παρακαλητου του στυλ "ωχ γιατι κλαις, πες μας). Τελοσπαντων βλακειες δεν εγινε κ κατι, τουλαχιστον απο μερια μου απλα θα προτιμουσα να μην "χρειαζοτανε" να δικαιολογησω μια τοσο για πλακα απαντηση μου. Αυτο
Κ γιατι ειμαι η μονη που δε μπορω να βρω πως να φαινονται ευαναγνωστα τα γραμματα μουυυυ (οπως εσυ)?!?

ΟΚ τοτε.
Απαλλασσεσαι απο τις κατηγορίες

# 52 στις 8/10/2011
author
Ανενεργό μέλος
Θέματα:
Απαντήσεις:

Παράθεση:
ΟΚ τοτε.

# 53 στις 8/10/2011
author
Ανενεργό μέλος
Θέματα:
Απαντήσεις:

Παράθεση:
Βreaker μεταξυ μας τωρα.
...
Δεν ειναι κακο.

Μεταξύ μας τώρα αν ήμουν ο διαχειριστής του χώρου θα είχα πατήσει κουμπί SHUTDOWN στον server.

Αν ο SERVER εξυπηρετούσε και άλλες υπηρεσίες ή sites δηλαδή αν δεν ήταν δικός μου θα έκλεινα το "χώρο συζήτησης" (συζήτησης; τέλος πάντων, τρόπος του λέγειν) και θα άφηνα το site να ασχοληθεί με το θέμα που υποτίθεται εξυπηρετεί.

Αν ωστόσο επέμενα και ήθελα, σώνει και καλά, να έχω ένα χώρο που θα μπαίνει μέσα ο καθένας και θα γράφει ότι του γουστάρει τότε θα άνοιγα ένα άλλο φόρουμ σε άλλο domain με τίτλο:
www.grapse-oti-sou-katevei-sto-kefali.gr
με δωρεάν πρόσβαση σε όλους, μας σε όλους ακόμα και στον ανιψιό μου που είναι 12 μηνών παίδαρος.

Αυτό μεταξύ μας. Μην το πεις σε κανέναν. Δεν είναι κακό. Καλό θα κάνει.

υ.γ. Πάω να φάω μία τυρόπιτα γιατί μου βγήκε η μέση από το τρέξιμο...

# 54 στις 8/10/2011
author
Ανενεργό μέλος
Θέματα:
Απαντήσεις:

Παράθεση:
Originally posted by Breaker

Παράθεση:
Βreaker μεταξυ μας τωρα.
...
Δεν ειναι κακο.

Μεταξύ μας τώρα αν ήμουν ο διαχειριστής του χώρου θα είχα πατήσει κουμπί SHUTDOWN στον server.

Αν ο SERVER εξυπηρετούσε και άλλες υπηρεσίες ή sites δηλαδή αν δεν ήταν δικός μου θα έκλεινα το "χώρο συζήτησης" (συζήτησης; τέλος πάντων, τρόπος του λέγειν) και θα άφηνα το site να ασχοληθεί με το θέμα που υποτίθεται εξυπηρετεί.

Αν ωστόσο επέμενα και ήθελα, σώνει και καλά, να έχω ένα χώρο που θα μπαίνει μέσα ο καθένας και θα γράφει ότι του γουστάρει τότε θα άνοιγα ένα άλλο φόρουμ σε άλλο domain με τίτλο:
www.grapse-oti-sou-katevei-sto-kefali.gr
με δωρεάν πρόσβαση σε όλους, μας σε όλους ακόμα και στον ανιψιό μου που είναι 12 μηνών παίδαρος.

Αυτό μεταξύ μας. Μην το πεις σε κανέναν. Δεν είναι κακό. Καλό θα κάνει.

υ.γ. Πάω να φάω μία τυρόπιτα γιατί μου βγήκε η μέση από το τρέξιμο...

Ναι καλα.
Αποφευγεις να απαντησεις, και το ριχνεις το μπαλακι σε μενα.
Παραδεξου επιτελους οτι σ'αρεσουν οι μικρουλες.
Δεν το παραδεχεσαι.
Προτιμας να κλαψουριζεις οτι δεν εχεις γκομενα και οτι δε μπορεις να βρεις ελευθερους φιλους.
Αφου δε μπορεις, βρες μια παντρεμενη τοτε στην ηλικια σου. Βρες μια που κανει εξωσυζηγικη σχεση. Αλλα ομως ΟΥΤΕ αυτο θες. Δε θες να βρεις παντρεμενη.
Και ξερεις γιατι δε θες να βρεις παντρεμενη;;

Γιατι θες μικρουλες. Πετα τα ταμπου σου απο το παραθυρο και παραδεξου επιτελους ΤΗΝ ΑΛΗΘΕΙΑ.

Guava

# 55 στις 10/10/2011
author
Ανενεργό μέλος
Θέματα:
Απαντήσεις:

Παράθεση:

Δεν χρειάζεται, ο σερβερ θα μεινει χωρίς κόσμο έτσι κι αλλιώς...

Γιατί με αυτά που διαβάζουμε θα πεθάνουμε όλοι...
...απ' τα γέλια!

cachemire

# 56 στις 9/10/2011
author
Γυναίκα / 56 / Διαζευγμένη
Ν. Αττικής (Ανατολική) / Αγιος Κωνσταντίνος
Θέματα: 0
Απαντήσεις: 1

Παράθεση:

Παράθεση:
Originally posted by dindon
1. διαφωνεις στο οτι αλλο θελει η 17χρονη και αλλο ο 35 χρονος?
σαφως δεν ξερουμε κανεναν απο τους δυο αλλα αληθεια... σε φορουμ ειμαστε.. θα μπορουσαμε να ξερουμε
κρινουμε με βαση τις ηλικιες οπως τις περασαμε.. εγω στα 17 ηθελα αγαπες, λουλουδια λοβ στορυ..

ενας αντρας 35 χρονων πιθανοτατα να παρατησει την 17χρονη μολις φυσικα την .. παει στο κρεβατι.. εκεινη θα ειναι γεματο καρδουλες απο τον... ερωτα του 35αρη και θα πληγωθει οικτρα οταν την παρατησει.
ειναι διαφορετικο μια 17χρονη με συνομιλικο της... και ελπιζω να το καταλαβαινεις.

2. οκ.. ετσι φανηκε.

3. δηλαδη εσυ βλεπεις 17χρονα ωριμα σαν 35χρονες?
μα ειναι απολυτος λογικο και επομενο οσο περισσοτερα χρονια εχεις "φαει" τοσο πιο ευκολα αντιμετωπιζεις τις δυσκολιες.. και ωριμαζεις.

εσυ ησουν το ιδιο ωριμος στα 17 σου ...? απο οτι εισαι τωρα (ας μην ξερω ποσο εισαι...δεν πιστευω πως εισαι 17)

1. Θα το ξαναπώ. Ναι διαφωνώ. Η ηλικία δεν μου λέει τίποτα απολύτως.
Μου λένε μόνο οι "πράξεις" , οι "χαρακτήρες", η "κουλτούρα", η παιδεία, η ιδιοσυγκρασία ενός ανθρώπου.
π.χ. όταν μία 17χρονη θέλει έναν 35χρονο και ένας 35χρονος θέλει μία 17χρονη για μένα σημαίνει ότι διαθέτουν τα ίδια μυαλά.
Και να είσαι σίγουρη ότι υπάρχουν 17χρονες και 18χρονες κοπέλες που δεν κάθονται να σκέφτονται ξεβράκωτους 35χρονους. Αλλά σκέφτονται το μέλλον τους, τις πανελλήνιες, το επάγγελμα που θα ακολουθήσουν, να βοηθήσουν την οικογένεια τους οικονομικά, να...να...να...

3. Θεωρητικά θα έπρεπε ο άνθρωπος όσο μεγαλώνει να "μεστώνει", να ωριμάζει όπως σωστά γράφεις.
Θεωρητικά.
Ισχύει όμως; Όχι.
Γιατί; Γιατί οι άνθρωποι δύσκολα αλλάζουν... Πολύ δύσκολα. Ειδικά όταν αφορά τα παραπάνω που ανάφερα.
π.χ. Μία κουλτούρα, μία παιδεία, μία ιδιοσυγκρασία, ένα DNA δύσκολα αλλάζει.

Καλύτερα να μην αναφέρω το πως ήμουν εγώ στα 17μου ή στα 18μου ή στα 20 ή στα 25μου.

Αυτη η τοποθετηση μου φαινεται η πιο σωστη, λογω δουλεια μου βλεπω πολλα παιδια κ πολλους εφηβους και βλεπω κοπελες που θα ειχαν καμια φορα πιο πολλα να διδαξουν παρα να διδαχτουν στο τομεα ερωτικο, θα επρεπε να ειναι αλλιως ισως αλλα ολο κ πιο νωρις τις βλεπω να δοκιμαζουν το πραγμα και δεν πιστευω οτι ειναι σωστο να κατηγορουμε παντα τον μεγαλυτερο και περρισοτερο οταν ειναι αντρα, πρεπει να βλεπουμε ολους τους παραγωντες πριν βγαζουμε συμπερασμα και ... κραξουμε κανενα.

dindon

# 57 στις 14/10/2011
author
Γυναίκα / 39 / Ελεύθερη
Ν. Αττικής (Αθήνα) / Αθήνα
Θέματα: 9
Απαντήσεις: 8.663

Παράθεση:

Παράθεση:

να μαθεις παλιο - kapa3 Που εχεις το ΘΡΑΣΣΟΣ να ποσταρεις!!
ΝΑ ΠΟΣΤΑΡΕΙΣ?????

νομιζω kapa3 εχεις ξεφυγει... δεν πας καλα... ειναι σιγουρο!
τολμησες να ποσταρεις!?

ΦΤΟΥ ΣΟΥ!

(να, σου κανω και καθρεπτακι.... )
"Why is it something so good Just can't function no more? Love ... love will tear us apart again..."

dindon

# 58 στις 14/10/2011
author
Γυναίκα / 39 / Ελεύθερη
Ν. Αττικής (Αθήνα) / Αθήνα
Θέματα: 9
Απαντήσεις: 8.663

Παράθεση:

Παράθεση:
ΟΚ τοτε.

α, τα βρηκατε...
ενταξη...
ριξε τωρα ενα τσαμικο να το γιορτασουμε.
"Why is it something so good Just can't function no more? Love ... love will tear us apart again..."

milkamarious

# 59 στις 15/10/2011
author
Γυναίκα / 27 / Ελεύθερη
Ν. Ηρακλείου / Ηράκλειο
Θέματα: 21
Απαντήσεις: 257

Παράθεση:
Καλησπερα!Μου αρεσει τρελα ενα παιδι αρκετα μεγαλυτερο μου...ειναι 35 και ειμαι 17 εχουμε βρεθει 2 φορες μονο καθως ειναι ο κολλητος ενος φιλου της μητερας μου..Απο αυτες τις λιγες φορες που βρεθηκαμε φανηκε να εδιαφαιρετε λιγακι μου εκανε διαφορα κοπλιμεντα π.χ τι ομροφα που ειναι τα ματια σου μου χαιδευε τα μαλλια λεγοντας πως εχει τρομερη αδυναμια στο μακρυ μαλλι και πολλες φορες πανω στη συζητηση συμφωνουσε μαζι μου το θεμα μου τωρα ειναι με πιον τροπο να τον πλησιασω..πειται μου καμια ιδεα να τον φερω πιο κοντα μου...πιστευω απο μονος του δεν θα διξει μεγαλυτερο εδιαφερον γτ ερχετε σε δυσκολη θεση απο την στιγμη που γνωριζει την μητερα μου!

Φιλη μου θεματοθετρια.. Εγω 8α διαφωνισω με τους αλλους και 8α πω πως ενας κατα 18 χρονια μεγαλυτερος σου δεν θελει μονο να κανει σε3 και να φυγει.. Απο προσωπικη εμεπιρια 8α σου πω πως πρεπει να τον γνωρισεις πρωτα κ μετα εσυ η ιδια να κρινεις αν θελει μονο σεξ η κατι αλλο. Οταν ημουν 16(!) ειχα γνωρισει καποιον απο την εταιρεια που δουλευε ο μπαμπας μου ο οποιος ηταν 32(!).. και εγω τον εχα πλησιασει τοτε!! Οχι εκεινος.. Και μπορω να πω πως ηταν απο τις ομορφοτερες εμπειριες που ειχα.. Ενας ανθρωπος που με προσεχε και με φροντιζε. Και εχω να του αναγνωρισω πως μου φερθηκε τελεια. Οποτε θα μπορουσες να τον πλησιασεις αρχικα ως φιλο και μετα να κινηθεις. Good luck!
Ειναι καποιες χημειες που δεν σβηνουνε ποτε...

Racina

# 60 στις 15/10/2011
author
Γυναίκα / 45 / Ελεύθερη
Ν. Θεσσαλονίκης / Θέρμη

Παράθεση:
Originally posted by milkamarious

Παράθεση:

Φιλη μου θεματοθετρια.. Εγω 8α διαφωνισω με τους αλλους και 8α πω πως ενας κατα 18 χρονια μεγαλυτερος σου δεν θελει μονο να κανει σε3 και να φυγει.. Απο προσωπικη εμεπιρια 8α σου πω πως πρεπει να τον γνωρισεις πρωτα κ μετα εσυ η ιδια να κρινεις αν θελει μονο σεξ η κατι αλλο. Οταν ημουν 16(!) ειχα γνωρισει καποιον απο την εταιρεια που δουλευε ο μπαμπας μου ο οποιος ηταν 32(!).. και εγω τον εχα πλησιασει τοτε!! Οχι εκεινος.. Και μπορω να πω πως ηταν απο τις ομορφοτερες εμπειριες που ειχα.. Ενας ανθρωπος που με προσεχε και με φροντιζε. Και εχω να του αναγνωρισω πως μου φερθηκε τελεια. Οποτε θα μπορουσες να τον πλησιασεις αρχικα ως φιλο και μετα να κινηθεις. Good luck!

ειμαστε λιγο απολυτοι σε αυτο το φορουμ Milka.....
Επιλέξτε σελίδα: (1-4)
Σελίδες 1234
Δεν μπορείτε να απαντήσετε