Ο εύκολος τρόπος να κάνετε νέες γνωριμίες και σχέσεις!
Με περισσότερα από 535.000 μέλη,
το Sxeseis.gr είναι το μεγαλύτερο ελληνικό site γνωριμιών.
Το Sxeseis.gr συνδυάζει με μοναδικό τρόπο λειτουργίες κοινωνικής δικτύωσης ,σελίδας γνωριμιών, forums και chat rooms δίνοντας στα μέλη του περισσότερες δυνατότητες και ευκαιρίες επικοινωνίας και γνωριμίας, από οποιοδήποτε άλλο μέσο.
Μάθετε περισσότερα για το Sxeseis.gr
Είμαι :
Ενδιαφέρομαι για :
Ημ. Γεννήσης μου :
Κατοικώ :
Νομός :
Περιοχή :
Ουπς! Ξεχάσατε να συμπληρώσετε κάποιες πληροφορίες!
Ουπς! Η ημερομηνία γέννησης δεν είναι σωστή!

Aντρας με παρθενα κοπελα..

Σελίδα : 1

marilou20

# 1 στις 5/10/2011
author
Γυναίκα / 31 / Σε σχέση
Ν. Αττικής (Δυτική) / Ασπρόπυργος
Θέματα: 4
Απαντήσεις: 4
'Aρεσαν+: 0%

Aντρας με παρθενα κοπελα..

Kαλησπερα..απευθυνομαι κυριως στους αντρες της παρεας ειναι αληθεια πως κομπλαρετε να πατε με μια κοπελα η οποια ειναι παρθενα και αρκετα μικροτερη σας? 'Η συμβαινει το αντιθετο..δλδ σας ελκει σαν ιδεα αφου ουσιαστικα κανετε εχεις κ μονο παιχνιδι μαθαινοντας στην κοπελα τα ''παντα'' γυρω απο το σεξ..

# 2 στις 5/10/2011
author
Ανενεργό μέλος
Θέματα:
Απαντήσεις:
'Aρεσαν+: %
Γεια σου (και παλι ),

οποτε λοιπον με αυτη σου την συμπληρωση ,
ολοκληρωνεις την προηγουμενη ιστορια ?

Τα υπολοιπα φιλη μου ,
τα ειπαμε στην αλλη σου σελιδα.

Στην ερωτηση σου αυτη,
κατα την γνωμη μου,υπαρχουν δυο απαντησεις.

Οι αντρες που θελουν την κατακτηση και το σπανιο,
μα και οι αντρες που οταν κανουν σεξ ,
προτιμουν να απολαμβανουν με εμπειρη παρτενερ.

Εσυ οπως ειπαμε καλα θα κανεις να βρεις καποιον στην ηλικια σου.

Racina

# 3 στις 5/10/2011
author
Γυναίκα / 45 / Ελεύθερη
Ν. Θεσσαλονίκης / Θέρμη
Θέματα: 1
Απαντήσεις: 760

Παράθεση:
Originally posted by nikoskant
Εσυ οπως ειπαμε καλα θα κανεις να βρεις καποιον στην ηλικια σου.

μετα απο αυτο τη βλεπω να μπαινει με αλλο ψευδωνυμο και να ανοιγει τριτο θεμα
Κανείς δεν μπορεί να με πειράξει χωρίς την άδειά μου Το τι νιώθεις και το πώς αντιδράς σε κάτι, είναι πάντα δική σου επιλογή.

Lora9

# 4 στις 6/10/2011
author
Ανενεργό μέλος
Θέματα:
Απαντήσεις:

Παράθεση:
Originally posted by marilou20
Kαλησπερα..απευθυνομαι κυριως στους αντρες της παρεας ειναι αληθεια πως κομπλαρετε να πατε με μια κοπελα η οποια ειναι παρθενα και αρκετα μικροτερη σας? 'Η συμβαινει το αντιθετο..δλδ σας ελκει σαν ιδεα αφου ουσιαστικα κανετε εχεις κ μονο παιχνιδι μαθαινοντας στην κοπελα τα ''παντα'' γυρω απο το σεξ..

Οπως βλέπεις δεν έχεις πολλές απαντήσεις από άντρες.
Τους έλκει σαν ιδέα να τις ξεπαρθενιάσουν να τις παρατήσουν, και μετά να ψάχνουν παρθένα .

# 5 στις 6/10/2011
author
Ανενεργό μέλος
Θέματα:
Απαντήσεις:

Παράθεση:

Εγω ξερεις τι πιστευω κοπελια?? Ολα ειναι αναλογα με τις περιστασεις.. αμα πεσεις σε βλακα,ανωριμο και δεν συμμαζευεται θα την πατησεις..αυτο ειναι ενα στοιχειο που μονο εσυ θα κτλβεις τι και πως ειναι ο αλλος. απο κει και περα τι το ψαχνεις;; υπαρχουν απο ολα τα ηδη των ανδρων και απο τους σωστους,λογικους,,ωριμους,ανωριμους,που δεν ξερουν τι τους γινεται.. εσυ διαλεγεις και παιρνεις.. !! Η γνωμη μου

ROCK-54

# 6 στις 6/10/2011
author
Ανενεργό μέλος
Θέματα:
Απαντήσεις:

Παράθεση:

Καθολου κομπλεξ! Μετα το ποδοσφαιρο, την ρουφιανια κ διαφορα αλλα, ειναι απο τα αγαπημενα μας- μας εξυψωνει στα ματια των....τυφλων.
Προσωπικα, αφου ζητας την γνωμη μου, προτιμω περιπου συνομηλικες μου που ξερουν τι θελουν κ δεν ειμαι κ ο πρωτος τους
Τελος σε προτρεπω να διαβασεις με προσοχη την τελευταια προταση στο σχολιο του φιλου nikoskant- τα λεει ΟΛΑ....

trellokoritso

# 7 στις 8/10/2011
author
Γυναίκα / 32 / Ελεύθερη
Ν. Αττικής (Αθήνα) / Αλιμος
Θέματα: 20
Απαντήσεις: 218
ΓΟΥΣΤΑ ΕΙΝΑΙ ΑΥΤΑ!!

real_man26

# 8 στις 8/10/2011
author
Ανδρας / 37 / Ελεύθερος
Ν. Αττικής (Ανατολική) / Αχαρναί
Θέματα: 0
Απαντήσεις: 1
Εγώ θέλω πολυ να κάνω σεξ με παρθένα. Μ αρεσει.
Σελίδα : 1
Δεν μπορείτε να απαντήσετε
lastpost