Ο εύκολος τρόπος να κάνετε νέες γνωριμίες και σχέσεις!
Με περισσότερα από 300.000 μέλη,
το Sxeseis.gr είναι το πιο δημοφιλές κοινωνικό δίκτυο γνωριμιών στην Ελλάδα.
Το Sxeseis.gr συνδυάζει με μοναδικό τρόπο λειτουργίες κοινωνικής δικτύωσης ,γνωριμιών, forums και chat rooms δίνοντας στα μέλη του περισσότερες δυνατότητες και ευκαιρίες επικοινωνίας και γνωριμίας, από οποιοδήποτε άλλο μέσο.
Μάθετε περισσότερα για το Sxeseis.gr
Είμαι :
Ενδιαφέρομαι για :
Ημ. Γεννήσης μου :
Κατοικώ :
Νομός :
Περιοχή :
Ουπς! Ξεχάσατε να συμπληρώσετε κάποιες πληροφορίες!
Ουπς! Η ημερομηνία γέννησης δεν είναι σωστή!

ΤΙ ΚΑΝΩ ΛΑΘΟΣ

Σελίδα : 1

stmaria2

# 1 στις 21/10/2011
author
Γυναίκα / 45 / Σε σχέση
Ν. Θεσσαλονίκης / Εύοσμος
Θέματα: 13
Απαντήσεις: 821
'Aρεσαν+: 0%

Τι κανω λαθοσ

Καλημέρα σας άλλη μια απορία ή καλύτερα αναρρώτηση για μένα. Όπως έχω ξαναπεί έιμαι εδώ και 1 χρόνο άνεργη έχω πάει παντού για δουλειά όπου έλεγε ζητείτε υπάλληλος για λογιστήριο ή γραμματειακή υποστήριξη έχω πάει, είμαι απόφοιτος ΤΕΙ λογιστικής με 10 χρόνια εμπειρία στα 37 και πουθενά δεν μπορώ να καταλάβω τι κάνω λάθος όσο για το προηγούμενο μου http://sxeseis.gr/viewthread.php?tid=35569 τελικά ήταν μεγάλος απατεώνας και έτσι φοβάμαι να απαντήσω σε αναλόγες αγγελίες telemarketing, δημόσιες σχέσεις.
Όλες οι γνώμες δεκτές.
Ευχαριστώ εκ των προτέρων
Μαρία

anakins

# 2 στις 21/10/2011
author
Ανδρας / 39 / Ελεύθερος
Ν. Αττικής (Αθήνα) / Αθήνα
Θέματα: 4
Απαντήσεις: 136
Μαρία η γνώμη μου είναι μακριά απο αγγελίες telemarketing promotion και διάφορα τέτοια , το εκανα και εγω και ειναι κατα 99 % απατεωνες, συνεχισε να ψαχνεις γραμματειακη υποστήρηξη η ότι άλλο σε ενδιαφέρει, να κοιτάς και συχνά στο Internet πχ skywalker.gr και kariera.gr , να οπλιστείς με τεραστια υπομονη γιατι ζούμε σε πολύ δύσκολη περίοδο, αλλα πιστευω οτι οποιος θελει να δουλεψει αργα η γραγορα κατι θα βρει... καλη τυχη...
Αν θέλεις εγγύηση, αγόρασε τοστηερα Κλιντ Ίστγουντ

inioxos52

# 3 στις 21/10/2011
author
Ανδρας / 64 / Σε διάσταση
Ν. Θεσσαλονίκης / Πανόραμα
Θέματα: 27
Απαντήσεις: 7.275
Νομιζω Μαρια, πως πρεπει να βγαλεις απο το μυαλο σου τις σπουδες σου και την προυπηρεσια που εχεις, και να ψαχνεις μια δουλεια απλως, αποφευγοντας φυσικα τα λαμογια που ζητουν πωλητες καθε τυπου, δινοντας (στα λογια και χωρις ασφαλεια μισθο), αρκει να τους φερεις τοσα. Εξαιρουνται οι σοβαρες επωνυμες εταιρειες, -οσες εχουν μεινει- που ζητουν πωλητες-πωλητριες.
...Ναι στην χρηση των Ελληνικων στο διαδικτυο. Σε σας το λεω Ελληνολατρες, που εχετε ακομη Εγγλεζικα ψευδωνυμα. Και δεν εννοω την γραφη...

naughtyM

# 4 στις 21/10/2011
author
Γυναίκα / 30 / Σε σχέση
Ν. Θεσσαλονίκης / Αμπελόκηποι
Θέματα: 19
Απαντήσεις: 19.097
Ψαξε και στο indeed.gr
aggelioforos.gr
aggeliopolis.gr
mylist.gr
mycariera.gr
kariera.gr

κτλ...
Εχουμε κανει διατριβη ολοι στο ψαξιμο

Και Μαρια, ναθυμασαι, δε τιθεται πλεον θεμα του 'τι κανεις λαθος'.
Απλα σκεψου οτι τα προσοντα τα δικα σου ετσι οπως ειναι τα πραγματα τα εχουν και αλλοι 100. Οι θεσεις λιγοτερες, η ανεργια μεγαλυτερη, οποτε καταλαβαινεις τι γινεται...
Το χειροτερο ειναι οτι οι περισσοτεροι εργοδοτες ψαχνουν ατομα να 'εκμεταλλευτουν'. Μικρες ηλικιες για βασικο μισθο ή χαμηλωτερο του βασικου, για υπερωριες για μπονους π ποτε δε παιρνουν κτλ...
Ειναι καλο να ψαχνεις παντου και να ενημερωνεσαι αλλα δυστυχως πολλες αγγελιες κρυβουν μεγαλες απατες απο πισω.
Πολυς κοσμος ζητα αμεσα δουλεια και αυτοι ειναι σαν να παιζουν με τον πονο μας.
Προσωπικα, οπου βλεπω "πωλησεις, ποσοστα, μπονους, δημοσιες σχεσεις, ελευθερη απασχοληση" κτλ...γυριζω σελιδα.

Καλη συνεχεια ευχομαι και αντε...να σταυρωσουμε καμια δουλιτσα.
Don't forget to fall in love with yourself first...

# 5 στις 21/10/2011
author
Ανενεργό μέλος
Θέματα:
Απαντήσεις:
'Aρεσαν+: %
Αγαπητη φιλη ,
εισαι μικρη για μεγαλο βημα μα μεγαλη για να περιμενεις την Ελλαδα.

ΦΥΓΕ ΕΞΩ ΑΥΡΙΟ.

Καλη Τυχη.
Σελίδα : 1
Δεν μπορείτε να απαντήσετε