Ο εύκολος τρόπος να κάνετε νέες γνωριμίες και σχέσεις!
Με περισσότερα από 535.000 μέλη,
το Sxeseis.gr είναι το μεγαλύτερο ελληνικό site γνωριμιών.
Το Sxeseis.gr συνδυάζει με μοναδικό τρόπο λειτουργίες κοινωνικής δικτύωσης ,σελίδας γνωριμιών, forums και chat rooms δίνοντας στα μέλη του περισσότερες δυνατότητες και ευκαιρίες επικοινωνίας και γνωριμίας, από οποιοδήποτε άλλο μέσο.
Μάθετε περισσότερα για το Sxeseis.gr
Είμαι :
Ενδιαφέρομαι για :
Ημ. Γεννήσης μου :
Κατοικώ :
Νομός :
Περιοχή :
Ουπς! Ξεχάσατε να συμπληρώσετε κάποιες πληροφορίες!
Ουπς! Η ημερομηνία γέννησης δεν είναι σωστή!

hpv

Σελίδα : 1

lila1993

# 1 στην 1/11/2011
author
Γυναίκα / 29 / Σε σχέση
Ν. Θεσσαλονίκης / Θεσσαλονίκη
Θέματα: 1
Απαντήσεις: 1
'Aρεσαν+: 0%

ηπβ

geia sas me lene lila k eimai 18 xronon exo mia sxesh 1misi xrono k i kopela m prin arketo kairo ekane eksetaseis test pap k vgikan oti exei traxilitida,omos mexri na vgoun oi eksetaseis dn proseksame k poli k otan pire ta apotelesmata tis edose mia antiviosh o giatros k ayto itan! prin ligo kairo kaname k oi dio test pap k tis kopelas m dn vgike tpt kakoi8h k emena m vgike aloioseis pithanis hpv loimoksis..piga ston giatro k m eipe oti thelei kapoia kolposkopiki eksetash...mporeite na m peite an ftaiei p eixa kanonika sexoualikes epafes me tin kopela m prin vgoun ta apotelesmata oti exei traxilitida?

Lora9

# 2 στις 2/11/2011
author
Ανενεργό μέλος
Θέματα:
Απαντήσεις:
'Aρεσαν+: %

Παράθεση:
Originally posted by lila1993
geia sas me lene lila k eimai 18 xronon exo mia sxesh 1misi xrono k i kopela m prin arketo kairo ekane eksetaseis test pap k vgikan oti exei traxilitida,omos mexri na vgoun oi eksetaseis dn proseksame k poli k otan pire ta apotelesmata tis edose mia antiviosh o giatros k ayto itan! prin ligo kairo kaname k oi dio test pap k tis kopelas m dn vgike tpt kakoi8h k emena m vgike aloioseis pithanis hpv loimoksis..piga ston giatro k m eipe oti thelei kapoia kolposkopiki eksetash...mporeite na m peite an ftaiei p eixa kanonika sexoualikes epafes me tin kopela m prin vgoun ta apotelesmata oti exei traxilitida?

Κοπελιά θα μας τρελάνεις ? Μιλάς για σχέση με κοπέλα .
Καμιά σχέση το ένα με το άλλο ..να βρεις ένα καλό γυναικολόγο γιατί είσαι πολύ νέα, και θα το αντιμετωπίσεις .
Μπορεί να το είχες από μόνη σου, ή δεν ξέρω από κάποια άλλη σχέση σου με άντρα.

# 3 στις 5/11/2011
author
Ανενεργό μέλος
Θέματα:
Απαντήσεις:
Το ονειρο του καθε αντρα ειναι να τα εχει ταυτοχρονα με 2 κοπελες οι οποιες να εχουν και μεταξυ τους σχεση. Το λεγομενο τριγωνο Θεσσαλονικης.

mathilda

# 4 στις 5/11/2011
author
Ανενεργό μέλος
Θέματα:
Απαντήσεις:
Αυτο μου θυμιζει το ανεκδοτο με την λεσβια στον γυναικολογο.
Σελίδα : 1
Δεν μπορείτε να απαντήσετε
lastpost