Ο εύκολος τρόπος να κάνετε νέες γνωριμίες και σχέσεις!
Με περισσότερα από 535.000 μέλη,
το Sxeseis.gr είναι το μεγαλύτερο ελληνικό site γνωριμιών.
Το Sxeseis.gr συνδυάζει με μοναδικό τρόπο λειτουργίες κοινωνικής δικτύωσης ,σελίδας γνωριμιών, forums και chat rooms δίνοντας στα μέλη του περισσότερες δυνατότητες και ευκαιρίες επικοινωνίας και γνωριμίας, από οποιοδήποτε άλλο μέσο.
Μάθετε περισσότερα για το Sxeseis.gr
Είμαι :
Ενδιαφέρομαι για :
Ημ. Γεννήσης μου :
Κατοικώ :
Νομός :
Περιοχή :
Ουπς! Ξεχάσατε να συμπληρώσετε κάποιες πληροφορίες!
Ουπς! Η ημερομηνία γέννησης δεν είναι σωστή!

Τηλεφωνα. Ζηταμε η δινουμε?

Επιλέξτε σελίδα: (1-6)
Σελίδες 123456

# 21 στις 8/11/2011
author
Ανενεργό μέλος
Θέματα:
Απαντήσεις:
'Aρεσαν+: %

Παράθεση:
Originally posted by inioxos52
Τελικα συνδικτυοι, παιρνοντας αφορμη απο αλλο θεμα, τι ειναι καλυτερο? Να δινει ο αντρας το τηλεφωνο του περιμενοντας την κυρια εαν θελει να τηλεφωνησει, η να ζηταμε το τηλεφωνο της κυριας και να της τηλεφωνουμε εμεις? Επιπλεον, ποια η γνωμη σας για τον χρονο ο οποιος πρεπει να μεσολαβει μεχρι να γινουν τα τηλεφωνηματα?

Φιλε Ινιοχε.

Τι ωραια παραμυθακια πουλας για να τα ακουνε τα μικρα παιδακια. Ωραιο το αστειο σου.

Κατσε τωρα εγω να τους προσγειωσω στην ωμη πραγματικοτητα:

Οι γυναικες ουτε δινουν , ουτε παιρνουν τηλεφωνο απο καποιον διοτι ειναι απλησιαστες οχι μονο να τις γνωρισεις, αλλα ακομα και να τις μιλησεις.
Προσωπικα δεν εχω καταφερει μεχρι τωρα να μιλησω σε γυναικα. Ποσο μαλλον να εχω παρει το τηλεφωνο της ή να εχω δωσει το τηλεφωνο μου σε καποια. Ουτε στα πιο τρελα μου ονειρα.

Οποτε δεν παιζει αυτο που περιγραφεις στο θεμα σου. Στην πραγματικοτητα και για ολους σχεδων τους αντρες οι γυναικες ουτε παιρνουν, ουτε δινουν τηλεφωνο.

Τελος!!!!! ( που θα ελεγε και η pianist)

Aggelo

# 22 στις 8/11/2011
author
Ανδρας / 52 / Σε διάσταση
Ν. Ηλείας / Τραγανό
Θέματα: 26
Απαντήσεις: 7.115
'Aρεσαν+: 0%
Δηλαδη TP επειδη δεν το εχεις κανει εσυ για Χ η Ψ λογους σημαινει οτι
δεν ισχυει η οτι δεν γινεται ν αλλαξουν
δυο ανθρωποι τηλεφωνα.........μονο σε ταινιες του Σπηλμπεργκ
το βλεπουμε ????
Δηλαδη επειδη εγω δεν εχω παει ποτε στην Αμερικη αυτο σημαινει οτι
δεν υπαρχει Αμερικη...μονο στα ονειρα καποιων υπαρχει....αντε και στους
χαρτες στο google......
Ζήστο με πάθος...και ας είναι λάθος !!!

achinos

# 23 στις 8/11/2011
author
Γυναίκα / 57 / Ελεύθερη
Μονακό
Θέματα: 0
Απαντήσεις: 13.762
Αστο αυτο το τπ καλε, ειναι χαζο...
Ηνι, αν προκειται για πρωην, που θυμηθηκε να ...πριονισει κομματακι, δε δινω ουτε γραμμα, μαλιστα την λεω σε στυλ "μα καλα ολοι το ιδιο εγχειριδιο επαναπροσεγγισης διαβασατε;" το ονομα μου το επιθετο μου τη δουλεια μου τα ξερει ας παρει το 11888 να μην τουρχονται ολα στο πιατο...συνηθως ο π@π@ρ@ς θελει μονο να βλεπει το κινητο μου στο κινητο του κ να αυτοεπιβεβαιωνεται στο στυλ: να κι αυτη την πηδηξα...
Οι καινουριες γνωριμιες τωρα...θεωρω οτι αφου μ εμπιστευτουν λενε:μηπως θαθελες το τηλεφωνο μου; αχχχ γινατε δυσκολα τ αγορια δεν το δινετε...ευκολα...αλλα μ αρεσει...αν τωρα εγω θελω παιρνω πριν περασουν δωδεκα ωρες...αλλοιως παναπει οτι θελω να τον παιξω κ τπτ αλλο...

# 24 στις 8/11/2011
author
Ανενεργό μέλος
Θέματα:
Απαντήσεις:

Παράθεση:
Originally posted by Aggelo
Δηλαδη TP επειδη δεν το εχεις κανει εσυ για Χ η Ψ λογους σημαινει οτι
δεν ισχυει η οτι δεν γινεται ν αλλαξουν
δυο ανθρωποι τηλεφωνα.........μονο σε ταινιες του Σπηλμπεργκ
το βλεπουμε ????
Δηλαδη επειδη εγω δεν εχω παει ποτε στην Αμερικη αυτο σημαινει οτι
δεν υπαρχει Αμερικη...μονο στα ονειρα καποιων υπαρχει....αντε και στους
χαρτες στο google......

Nαι στις ταινιες του κινηματογραφου, οι γυναικες οχι μονο ανταλλασουν τηλεφωνα, αλλα ειναι ειναι ταυτοχρονα και πολυ δεκτικες στο φλερτ και στις γνωριμιες. Ασε που ολες οι ηθοποιοι-γυναικες ειναι και μου-ναρες.
Ολα αυτα που γινονται στις ταινιες, τα φτιαχνουν οι σκηνοθετες για να πουλησει η ταινια, και να κερδισει οσκαρ.

Στην πραγματικη ζωη, ομως να δουμε λιγο τι συμβαινει:
α) γυναικες ομορφες οπως στον κινημοατογραφο βλεπεις στην πραγματικοτητα εξω μια-δυο στις εκατο με το ζορι.
β) γυναικα ανοιχτη σε φλερτ και γνωριμια, δεν υπαρχει ουτε μια στις εκατο.
γ) γυναικα που να παρει τηλεφωνο απο καποιον, η να δωσει τηλεφωνο σε καποιον, επισης δεν υπαρχει ουτε μια στις εκατο.
δ) γυναικα που να προσεγγιζεται απο αγνωστο δεν υπαρχει επισης ουτε μια στις εκατο
ε) γυναικα που να καταδεχεται να μιλησει σε αντρα, ειτε γνωστο ειτε αγνωστο, επισης δεν υπαρχει ουτε μια στις εκατο.
στ) γυναικα που να την κοιταξεις και να σε κοιταξει κι εκεινη, επισης δεν υπαρχει ουτε μια στις εκατο.
ζ) γυναικα, που να ειναι εξω ασυνοδευτη, επισης δεν υπαρχει ουτε μια στις εκατο
η) γυναικα που να μη συνδυαζει ολα τα παραπανω υπαρχει μονο στις ταινιες του Σπηλμπεργκ
Οποτε για ποια τηλεφωνα μιλας. Για να φτασει η ανθρωποτητα στο σημειο, οπου οι γυναικες θα ανταλασουν τηλεφωνα με αντρα, πρεπει η ανθρωποτητα να φτασει πρωτα στο σημειο, να μιλησει η γυναικα με αντρα.
Μεχρι τωρα δεν εχει προχωρησει τοσο πολυ η κοινωνια, και σε καμια χωρα και αυτο στο υπογραφω. Εχω παει και στο εξωτερικο και εκει ειναι ακομα χειροτερα τα πραγματα.

Guava

# 25 στις 8/11/2011
author
Ανενεργό μέλος
Θέματα:
Απαντήσεις:
Πιστεύω ότι είναι λάθος η ανταλλαγή τηλεφώνων

στην αρχή μιας γνωριμίας.

Μόνο αν στο ζητήσει εκείνη.

Τότε οκ.

# 26 στις 8/11/2011
author
Ανενεργό μέλος
Θέματα:
Απαντήσεις:

Παράθεση:
Originally posted by Guava

Τότε οκ.

Βασικα λαθος-ξελαθος, δεν εχει συμβει ποτε στους ανθρωπους αυτο. Να και καποιος που με επιβεβαιωνει

mortis28

# 27 στις 8/11/2011
author
Ανδρας / 38 / Ελεύθερος
Ν. Αττικής (Αθήνα) / Αθήνα
Θέματα: 19
Απαντήσεις: 387
καλημερα...!!
ρε παιδιά σορρυ αλλα έμενα γιατί μου φαίνεται πολύ παιδικό να είσαι έξω ας πούμε να φλερτάρεις με μια κοπέλα και αντι να ζητήσεις η να δώσεις το τηλ σου προτιμάς να ζητήσεις το φβ?? πολύ ξενέρωτο μου ακούγετε αυτό... ασε που το γβ ενδέχεται να φας και άκυρο γτ δεν είναι το ίδιο από ένα κινητό...

naughtyM

# 28 στις 8/11/2011
author
Γυναίκα / 33 / Σε σχέση
Ν. Θεσσαλονίκης / Αμπελόκηποι
Απαντήσεις: 19.097

Παράθεση:
Originally posted by mortis28
καλημερα...!!
ρε παιδιά σορρυ αλλα έμενα γιατί μου φαίνεται πολύ παιδικό να είσαι έξω ας πούμε να φλερτάρεις με μια κοπέλα και αντι να ζητήσεις η να δώσεις το τηλ σου προτιμάς να ζητήσεις το φβ?? πολύ ξενέρωτο μου ακούγετε αυτό... ασε που το γβ ενδέχεται να φας και άκυρο γτ δεν είναι το ίδιο από ένα κινητό...

Παιδικο δεν ειναι, αν σκεφτεις οτι το fb σημερα ειναι ενας απο τους πιο διαδεδομενους τροπους επικοινωνιας.
Απλα οπως εγραψες...εκει , το "ακυρο" το τρως ευκολοτερα.
Don't forget to fall in love with yourself first...

mortis28

# 29 στις 8/11/2011
author
Ανδρας / 38 / Ελεύθερος
είναι δεν λέω αν και αυτό σιγά σιγά έχει αρχίσει και ρουτινιαζει...

Dragon-Lady

# 30 στις 8/11/2011
author
Γυναίκα / 56 / Σε σχέση
Ν. Πέλλας / Γιαννιτσά
Θέματα: 1
Απαντήσεις: 316

Παράθεση:
Originally posted by inioxos52
[
Προσωπικα, εδω και παρα πολλα χρονια δινω παντοτε εγω το τηλεφωνο μου, ετσι ωστε να μην προκαλεσω αμηχανια στην γυναικα που ενδεχομενα δεν θελει να δωσει το τηλεφωνο της, αλλα δεν ξερει πως να αρνηθει.

Αυτο το κανεις σιγουρα για τον λογο που ανεφερες η απο εγωισμο? ( στυλ "βαρυ πεπονι")...

Προσωπικα, αντρα που δε θα ζητουσε αυτος το τηλεφωνο μου κι εδινε μονο το δικο του, δε θα τον επαιρνα ποτε!! Απο εγωισμο και μονο...
Επιτρέπεται να πέσεις...επιβάλλεται να σηκωθείς!!!

# 31 στις 8/11/2011
author
Ανενεργό μέλος
Θέματα:
Απαντήσεις:

Παράθεση:
Originally posted by serenita
Στο θεμα...δεν ξερω...προσωπικα δυσκολα θα καλουσα καποιον εντελως αγνωστο που μου εδωσε τον αριθμο του...

καλως η κακως οταν θελεις να κανεις μια γνωριμια...με αγνωστο θα την κανεις.
υποτιθεται τον ειδες μιλησατε σου αρεσε.
αν δεν τον καλεσεις, πως θα τον ξαναδεις να τον γνωρισεις?

aseglio

# 32 στις 8/11/2011
author
Ανενεργό μέλος
Θέματα:
Απαντήσεις:

Παράθεση:

και πως θα συνεχιστεί η γνωριμία;;

aseglio

# 33 στις 8/11/2011
author
Ανενεργό μέλος
Θέματα:
Απαντήσεις:

Παράθεση:
ρε παιδιά σορρυ αλλα έμενα γιατί μου φαίνεται πολύ παιδικό να είσαι έξω ας πούμε να φλερτάρεις με μια κοπέλα και αντι να ζητήσεις η να δώσεις το τηλ σου προτιμάς να ζητήσεις το φβ??

Και όμως. Το να γινει η πρώτη επαφή απο fb εχει πολλά πλεονεκτήματα.

1. Καταρχήν δεν ειναι τελείως κάρφωμα οτι γουστάρεις, οσο το να ζητησεις κινητο. Δηλαδη ειναι, αλλα ετσι οπως εχει γινει το facebook, το να εχεις και 5-6 ατομα παραπάνω που δεν σε ενδιαφέρουν δεν τρέχει και τίποτα. Οποτε στο δινει ο άλλος χωρίς να σκεφτεί οτι "υποκύπτει σε κάτι".

2. Μεσω facebook μπορείς απο τις πληροφορίες του άλλου να μάθεις μερικά πράγματα για εκείνον βλέποντας τραγουδια που εχει ποστάρει, groups στα οποια εχει γραφτει, κλπ, οποτε εχεις μερικά πατήματα για να ανοίξεις κουβέντα, χωρίς να πρέπει να μυρίσεις τα νύχια σου.

3. Δεν χρειάζεται να εισαι ετυμόλογος καθώς πληκτρολογώντας, σου δινονται αυτα τα κάποια δευτερόλεπτα μεχρι να απαντήσεις στα οποια θα σκεφτείς και μια και δυο απαντήσεις, θα αναθεωρήσεις μια σκέψη, και θα σερβίρεις την καλυτερη δυνατή απάντηση (αν το χεις βέβαια. Αν εισαι malάκας, mαλaκία θα πεις και 10 λεπτα να σου δώσουν :lol. Η έλλειψη ετυμολογίας στο τετ-α-τετ μπορει να μην οφείλεται στον χαρακτήρα σου αλλα στην ντροπη που νιώθεις ή στο κόλλημα που τρως οταν εισαι δίπλα στην άλλη και σου κόβονται τα ποδια.

4. Εχεις περισσότερο χώρο και χρονο για να δείξεις πράγματα για σένα. Δεν εισαι στην ιερα εξέταση ενος φλερτ σε ένα μπαρ που σε λίγα λεπτά πρέπει να ξεδιπλώσεις τα χαρακτηριστικά σου που θα αρέσουν στην απέναντι. Μεσω fb μπορεις να στείλεις τραγούδια, να δει κι άλλη πράγματα στο προφίλ σου που να της αρέσουν κλπ. Και αυτα μπορουν να συμβουν σε κάμποσες τσατ συνεδρίες. Δεν χρειάζεται απο την πρώτη φορά να κάνεις την άλλη να πάθει την πλάκα της για πάρτη σου. Θα την ξαναδεις και αυριο και μεθαυριο.
Κι οσο κι αν τα παραπάνω σας ακουγονται σαν συμβουλες για 15χρονα απο την σουπερ κατερινα, και όμως, ειναι πραγματικότητα, και δουλευουν

mortis28

# 34 στις 8/11/2011
author
Ανδρας / 38 / Ελεύθερος

Παράθεση:
Originally posted by aseglio

Παράθεση:

mortis28

# 35 στις 8/11/2011
author
Ανδρας / 38 / Ελεύθερος

Παράθεση:

Παράθεση:
ρε παιδιά σορρυ αλλα έμενα γιατί μου φαίνεται πολύ παιδικό να είσαι έξω ας πούμε να φλερτάρεις με μια κοπέλα και αντι να ζητήσεις η να δώσεις το τηλ σου προτιμάς να ζητήσεις το φβ??

Και όμως. Το να γινει η πρώτη επαφή απο fb εχει πολλά πλεονεκτήματα.

1. Καταρχήν δεν ειναι τελείως κάρφωμα οτι γουστάρεις, οσο το να ζητησεις κινητο. Δηλαδη ειναι, αλλα ετσι οπως εχει γινει το facebook, το να εχεις και 5-6 ατομα παραπάνω που δεν σε ενδιαφέρουν δεν τρέχει και τίποτα. Οποτε στο δινει ο άλλος χωρίς να σκεφτεί οτι "υποκύπτει σε κάτι".

2. Μεσω facebook μπορείς απο τις πληροφορίες του άλλου να μάθεις μερικά πράγματα για εκείνον βλέποντας τραγουδια που εχει ποστάρει, groups στα οποια εχει γραφτει, κλπ, οποτε εχεις μερικά πατήματα για να ανοίξεις κουβέντα, χωρίς να πρέπει να μυρίσεις τα νύχια σου.

3. Δεν χρειάζεται να εισαι ετυμόλογος καθώς πληκτρολογώντας, σου δινονται αυτα τα κάποια δευτερόλεπτα μεχρι να απαντήσεις στα οποια θα σκεφτείς και μια και δυο απαντήσεις, θα αναθεωρήσεις μια σκέψη, και θα σερβίρεις την καλυτερη δυνατή απάντηση (αν το χεις βέβαια. Αν εισαι malάκας, mαλaκία θα πεις και 10 λεπτα να σου δώσουν :lol. Η έλλειψη ετυμολογίας στο τετ-α-τετ μπορει να μην οφείλεται στον χαρακτήρα σου αλλα στην ντροπη που νιώθεις ή στο κόλλημα που τρως οταν εισαι δίπλα στην άλλη και σου κόβονται τα ποδια.

4. Εχεις περισσότερο χώρο και χρονο για να δείξεις πράγματα για σένα. Δεν εισαι στην ιερα εξέταση ενος φλερτ σε ένα μπαρ που σε λίγα λεπτά πρέπει να ξεδιπλώσεις τα χαρακτηριστικά σου που θα αρέσουν στην απέναντι. Μεσω fb μπορεις να στείλεις τραγούδια, να δει κι άλλη πράγματα στο προφίλ σου που να της αρέσουν κλπ. Και αυτα μπορουν να συμβουν σε κάμποσες τσατ συνεδρίες. Δεν χρειάζεται απο την πρώτη φορά να κάνεις την άλλη να πάθει την πλάκα της για πάρτη σου. Θα την ξαναδεις και αυριο και μεθαυριο.
Κι οσο κι αν τα παραπάνω σας ακουγονται σαν συμβουλες για 15χρονα απο την σουπερ κατερινα, και όμως, ειναι πραγματικότητα, και δουλευουν

ακριβώς για τους παραπάνω λογούς που είπες δεν θα σου δώσει η αλλη το φβ τόσο εύκολα σε σχέση με ένα τηλέφωνο... ειδικά αν εισια κ ενας άγνωστος γιατί λίγο πολύ το φβ δείχνει την μικρή δικτυακή προσωπική ζωή μας...

σίγουρα τα πράγματα είναι πολύ πιο ευκολα μέσω ενος δικτυακού φλερτ εδω κάνεις άγνωστα άτομα στο φβ και μπορεις να τα φλερτάρεις ανετα, άλλα δεν ξέρω νομίζω ότι έχει χαθει η μαγεια του face to face, αυτό το καρδιοχτύπι που νιώθεις εκείνη την στιγμή που θα μιλήσεις σε κάποια, όλα αυτά ρε παιδιά σε κάνουν να νιώθεις ζωντανός!!!

ROCK-54

# 36 στις 8/11/2011
author
Ανενεργό μέλος
Θέματα:
Απαντήσεις:
Καλη μερα Ηνιοχε,
Τα πραγματα ειναι απλα
αν σου αρεσει μια γυναικα και θελεις να πας παρα περα φυσικα κ ζητας το τηλεφωνο της.Αν σου το δοσει μαλλον ενδιαφερεται κ αυτη,αν οχι το στορυ τελος.
Αν σου ζητησει πρωτη αυτη το τηλεφωνο,τοτε μαλλον ενδιαφερεται η εκανες καλη εντυπωση.Αν ταυτοχρονα σου δωσει κ το δικο της τοτε καιγεται.
Υπαρχουν κ εξαιρεσεις.Πριν απο 22 χρονια η προην συζηγος μου,μου ζητησε το τηλεφωνο κ ταυτοχρονα μου εδωσε το δικο της,πραγμα πρωτογνωρο για τοτε,ακομα και για σημερα.
Το αποτελεσμα-μετα απο 20 χρονια γαμου καϊκα εγω......

aseglio

# 37 στις 8/11/2011
author
Ανενεργό μέλος
Θέματα:
Απαντήσεις:

Παράθεση:
ακριβώς για τους παραπάνω λογούς που είπες δεν θα σου δώσει η αλλη το φβ τόσο εύκολα σε σχέση με ένα τηλέφωνο... ειδικά αν εισια κ ενας άγνωστος γιατί λίγο πολύ το φβ δείχνει την μικρή δικτυακή προσωπική ζωή μας...

Υπαρχουν πολλοί τρόποι να το ζητήσεις. να το φέρεις απ'εξω απ'εξω, να φέρεις μια συζήτηση πάνω σε αυτό κλπ. Αν εχεις κοινούς φίλους δε, ειναι απλούστατο.

achinos

# 38 στις 8/11/2011
author
Γυναίκα / 57 / Ελεύθερη
Μονακό

Παράθεση:

Παράθεση:

Ελα μου ντε...εκτος αν τον βλεπεις στο δρομο, στο γυμναστηριο η στο μετρο καθε μερα κ μιλατε...αλλα καποια στιγμη δεν πρεπει η επικοινωνια να γινει πιο προσωπικη;

Νομιζω οτι οποιος θελει να επικοινωνησει, εκμεταλλευεται καθε δυνατο τροπο που του προσφερει η τεχνολογια..αλλωστε γιαυτο δεν ειναι τα τηλεφωνα, τα φατσομπουκια, τα σκαιπ κ τα λοιπα; για να μας φερνουν πιο κοντα...

Ινδιάνε πέρα από τ'απέναντι βουνό
Κάνε μου σήματα ξανά με το καπνό
Αν είσαι ο γιος του μεγάλου Μανιτού
Είμαι η κρέμα του φλογάτου παγωτό
Με των απάτσι τους ρυθμούς χτυπάω τα τύμπανα
Μ'ακούς, μ'ακούς ;
Η Λενα τοπε...

# 39 στις 8/11/2011
author
Ανενεργό μέλος
Θέματα:
Απαντήσεις:

Παράθεση:

Τότε οκ.

μηπως πρεπει να σας ζηταμε κιολας να μας κανετε την τιμη να δεχτειτε να συνουσιαστειτε μαζι μας, αν δε σας προσβαλει αυτο φυσικα?

τι λε ρε guava?

achinos

# 40 στις 8/11/2011
author
Γυναίκα / 57 / Ελεύθερη
Μονακό

Παράθεση:
Originally posted by JeanHarlow

Παράθεση:

Τότε οκ.

μηπως πρεπει να σας ζηταμε κιολας να μας κανετε την τιμη να δεχτειτε να συνουσιαστειτε μαζι μας, αν δε σας προσβαλει αυτο φυσικα?

τι λε ρε guava?

γελαω πολυ καθως φανταζομαι...τη σκηνη...
Δε νομιζω οτι θα ζητουσα ποτε το τηλεφωνο καποιου που κατι θαπαιζε...γιατι θαθελα, αν ποτε τηλεφωνηθουμε, ναμαι σιγουρη οτι το θελει κ δε λεει "ωχ παλι μου φορτωνεται αυτη". Επισης δε μπορω, αν γινει κατι να γυρισει να μου πει, οτι "εσυ τοθελες, εγω δεν εκανα τιποτα" το θεωρω μεγαλη π@π@ρι@ κ θανοιωθα...σκουπιδι μετα απο τετοια μπουφλα...(οχι οτι δεν τοχω ακουσει κι αυτο, αλλα τεσπα, κυκλοφορει πολυ αρρωστια εκει εξω...)
Και ρε γκουαφ, αν μετα απο αρκετες συνομιλιες, δεν κανει μια κινηση ο αλλος να δειξει τις προθεσεις του, θεωρω, η οτι δε γουσταρει η ...οτι ειναι στη γνωστη κατηγορια των κρυοκ%λων, αυτων που ουτε η μυτη τους να πεσει δε θα σκυψουν να τη σηκωσουν, οποτε τα κουβαδακια μου κ σ αλλη παραλια...
Πεστε μου καλε, εχω αδικο; γιατι σε λιγο θαχω παει σ ολες τις παραλιες του νομου...
Επιλέξτε σελίδα: (1-6)
Σελίδες 123456
Δεν μπορείτε να απαντήσετε