Ο εύκολος τρόπος να κάνετε νέες γνωριμίες και σχέσεις!
Με περισσότερα από 535.000 μέλη,
το Sxeseis.gr είναι το μεγαλύτερο ελληνικό site γνωριμιών.
Το Sxeseis.gr συνδυάζει με μοναδικό τρόπο λειτουργίες κοινωνικής δικτύωσης ,σελίδας γνωριμιών, forums και chat rooms δίνοντας στα μέλη του περισσότερες δυνατότητες και ευκαιρίες επικοινωνίας και γνωριμίας, από οποιοδήποτε άλλο μέσο.
Μάθετε περισσότερα για το Sxeseis.gr
Είμαι :
Ενδιαφέρομαι για :
Ημ. Γεννήσης μου :
Κατοικώ :
Νομός :
Περιοχή :
Ουπς! Ξεχάσατε να συμπληρώσετε κάποιες πληροφορίες!
Ουπς! Η ημερομηνία γέννησης δεν είναι σωστή!

Σοβαρο προβλημα στο τσατ !!!

Σελίδα : 1

Goldenspace

# 1 στις 24/3/2004
author
Ανδρας / 60 / Ελεύθερος
Ν. Αττικής (Αθήνα) / Φιλοθέη
Θέματα: 4
Απαντήσεις: 51
'Aρεσαν+: 0%

Σοβαρο προβλημα στο τσατ !!!

Αγαπητοι φιλοι,

Οταν κάποιο μέλος η μέλη ενοχληθούν με πριβέ μήνημα από άλλο μέλος η μέλη δεν μπορουν να κάνουν χρήση του ignore γιατι δεν λειτουργεί.

Επέμβαση operator σε πριβέ συνομιλίες και μηνύματα είναι παράνομη έστω και εάν το ενοχλημένο μέλος αποστείλει πριβέ τον επίμαχο διάλογο στον operator. (αποψή μου προσωπικη)

Θα σας παρακουλούσα να φροντίσετε να διορθωθεί η βλάβη του ignore.

Εγω σύμφωνα με την άποψη βεβαια που έθεσα ποιό πάνω δεν θα βγάλω εκτος τσατ κανένα μέλος που ενοχλεί τις ώρες που πιθανόν βρίσκομαι στο τσατ και κάνω χρεη operator μέχρι να διορθωθεί η λειτουργεια του ignore.

Μέλη που θα διαμαρτύρονται για τυχον ενοχλητικά πριβε μηνύματα θα ενημερωνονται να απευθύνοται απευθείας σε εσας.

Ευχαριστω για τον χρόνο σας και την κατανοηση σας

Goldenspace

NASOS BEL

# 2 στις 25/3/2004
author
Ανδρας / 60 / Ελεύθερος
Ν. Αττικής (Αθήνα) / Νέα Φιλαδέλφεια
Θέματα: 6
Απαντήσεις: 124
Φίλε γκολντ πιστεύω ότι έχεις απόλυτο δίκιο και εγώ όπως και εσύ δύστυχος η ευτυχώς σα οπερατορ αντιμετωπίζω τα ίδια προβλήματα εκτός από το να φτiάχτη το ignore θα πρότεινα οι υπεύθυνοι εδώ μέσα να ενημερώσουν και εμάς τους καλός η κακός οπερατορ τι πρέπει να κάνουμε όταν κάποιοι εκεί μέσα βρίζουν η προσβάλουν κάποιους άλλους επί προσωπικού γιατί δυστυχώς έχουν παρατηρηθεί φαινόμενο άτομα να βρίζουν και τους συντελεστές και κατόχους αυτού του σαιτ ευχαριστώ για την φιλοξενία αλλά νομίζω ριχτέ και καμία μάτια εκεί μέσα όλοι μας δεν είμαστε τόσο καλοί στο να αποτυπώνουμε της ιδέες μας γραπτά και μας αρέσει κάτι το πιο άμεσο φιλικά

koyrsaros

# 3 στις 25/3/2004
author
Ανδρας / 57 / Παντρεμένος
Ν. Θεσσαλονίκης / Καλαμαριά
Θέματα: 226
Απαντήσεις: 1.831
Ηδη έχει ενημερωθεί η Administrator για το πρόβλημα.
Ελευθερία είναι να πετάς ψηλά...
Σελίδα : 1
Δεν μπορείτε να απαντήσετε