Ο εύκολος τρόπος να κάνετε νέες γνωριμίες και σχέσεις!
Με περισσότερα από 535.000 μέλη,
το Sxeseis.gr είναι το μεγαλύτερο ελληνικό site γνωριμιών.
Το Sxeseis.gr συνδυάζει με μοναδικό τρόπο λειτουργίες κοινωνικής δικτύωσης ,σελίδας γνωριμιών, forums και chat rooms δίνοντας στα μέλη του περισσότερες δυνατότητες και ευκαιρίες επικοινωνίας και γνωριμίας, από οποιοδήποτε άλλο μέσο.
Μάθετε περισσότερα για το Sxeseis.gr
Είμαι :
Ενδιαφέρομαι για :
Ημ. Γεννήσης μου :
Κατοικώ :
Νομός :
Περιοχή :
Ουπς! Ξεχάσατε να συμπληρώσετε κάποιες πληροφορίες!
Ουπς! Η ημερομηνία γέννησης δεν είναι σωστή!

ΓΙΑ ΤΟΝ TP_1978

Επιλέξτε σελίδα: (1-22)
Σελίδες 12345678910Τελ.»

whatever002

# 1 στις 4/12/2011
author
Γυναίκα / 30 / Ελεύθερη
Ν. Θεσσαλονίκης / Αγιος Αθανάσιος
Θέματα: 1
Απαντήσεις: 86
'Aρεσαν+: 0%

Για τον TP_1978

ΠΡΩΤΗ ΦΟΡΑ ΜΠΑΙΝΩ ΣΤΟ ΣΙΤΕ-ΑΡΚΕΤΑ ΕΝΔΙΑΦΕΡΟΝ-ΔΙΑΒΑΣΑ ΚΑΠΟΙΑ ΘΕΜΑΤΑ ΚΑΙ ΕΝΤΥΠΩΣΗ ΜΟΥ ΠΡΟΚΑΛΕΣΕ Η ΚΟΣΜΟΘΕΩΡΙΑ ΤΟΥ ΤP ΓΙΑΥΤΟ ΘΕΛΗΣΑ ΝΑ ΠΩ ΤΗΝ ΑΠΟΨΗ ΜΟΥ.ΒΕΒΑΙΑ ΑΝ ΚΑΙ ΣΑΒΒΑΤΟ ΘΑ ΠΡΟΤΙΜΟΥΣΑ ΝΑ ΗΜΟΥΝ ΣΕ ΚΑΝΕΝΑ ΚΛΑΜΠ ΑΛΛΑ....ΛΟΙΠΟΝ ΕΠΑΝΕΡΧΟΜΑΙ ΣΤΟ ΘΕΜΑ ΜΟΥ.ΘΑ ΜΟΥ ΕΠΙΤΡΕΨΕΙΣ ΝΑ ΣΟΥ ΜΙΛΑΩ ΣΤΟΝ ΕΝΙΚΟ ΛΟΙΠΟΝ ΘΕΩΡΕΙΣ ΤΙΣ ΓΥΝΑΙΚΕΣ ΑΠΛΗΣΙΑΣΤΕΣ ΚΑΙ ΥΠΕΥΘΥΝΕΣ ΤΗΣ ΔΙΚΟΥΣ ΣΟΥ ΚΟΙΝΩΝΙΚΗΣ ΑΠΟΞΕΝΩΣΗΣ.ΟΚ ΑΠΟΨΗ ΣΟΥ ΣΕΒΑΣΤΗ ΚΑΙ ΟΥΤΕ ΘΕΛΩ ΝΑ ΣΤΗΝ ΑΛΛΑΞΩ ΑΛΛΩΣΤΕ ΠΡΟΣΠΑΘΗΣΑΝ ΠΟΛΛΟΙ ΜΕ ΑΡΚΕΤΑ ΧΙΟΥΜΟΡΙΣΤΙΚΟ ΤΡΟΠΟ.ΕΙΠΕΣ ΟΤΙ ΟΣΕΣ ΚΟΠΕΛΕΣ ΕΙΝΑΙ 18-22 ΕΤΩΝ ΘΕΩΡΟΥΝ ΓΕΡΟΥΣ ΤΟΥΣ ΑΝΔΡΕΣ ΑΝΩ ΤΩΝ 30-40 ΚΑΙ ΘΑ ΣΥΜΦΩΝΗΣΩ 10000% ΚΑΙ ΤΟ ΕΝΙΣΧΥΩ ΜΕ ΤΑ ΕΞΗΣ ΔΕΝ ΜΠΟΡΕΙ ΜΙΑ ΚΟΠΕΛΑ ΝΑ ΕΛΚΕΤΑΙ ΕΡΩΤΙΚΑ ΑΠΟ ΕΝΑΝ ΤΕΤΟΙΟΝ ΑΝΔΡΑ ΟΣΟ ΩΡΑΙΟΣ ΚΙ ΑΝ ΕΙΝΑΙ ΔΙΟΤΙ ΣΕ ΜΕΝΑ ΤΟΥΛΑΧΙΣΤΟΝ ΜΟΥ ΒΓΑΖΟΥΝ ΚΑΤΙ ΤΟ ΜΠΑΜΠΑΔΙΣΤΙΚΟ ΟΠΟΤΕ ΚΑΘΕ ΦΟΡΑ ΠΟΥΕΝΑΣ ΤΕΤΟΙΟΣ ΑΝΔΡΑΣ ΜΟΥ ΤΗΝ ΠΕΦΤΕΙ ΝΙΩΘΩ ΑΗΔΙΑ(ΣΥΓΝΩΜΗ ΑΝ ΕΚΦΡΑΖΟΜΑΙ ΚΑΠΩΣ).ΕΣΥ ΟΜΩΣ ΕΙΣΑΙ 33 ΚΑΙ ΕΧΕΙΣ ΧΡΟΝΟ ΑΚΟΜΑ ΚΑΙ ΜΠΟΛΙΚΟ ΜΑΛΙΣΤΑ ΝΑ ΔΙΟΡΘΩΣΕΙΣ ΑΥΤΑ ΠΟΥ ΣΕ ΕΝΟΧΛΟΥΝ.ΑΠΛΑ ΔΕΝ ΠΡΟΣΠΑΘΕΙΣ.ΥΠΑΡΧΟΥΝ ΕΝΑ ΣΩΡΟ ΠΑΝΕΜΟΡΦΕΣ 25-30 ΓΥΝΑΙΚΕΣ ΕΛΕΥΘΕΡΕΣ.ΟΜΩΣ ΕΧΕΙΣ ΠΟΛΛΑ ΑΠΟΘΗΜΕΝΑ.ΥΠΟΝΟΗΣΕΣ ΟΤΙ ΔΕΝ ΕΧΕΙΣ ΠΑΡΕΕΣ.ΜΠΟΡΕΙΣ ΝΑ ΚΟΙΝΟΝΙΚΟΠΟΙΗΘΕΙΣ ΜΕΣΑ ΑΠΟ ΤΟΝ ΧΩΡΟ ΕΡΓΑΣΙΑΣ ΣΟΥ ΑΠΟ ΔΙΑΦΟΡΕΣ ΔΡΑΣΤΗΡΙΟΤΗΤΕΣ ΑΚΟΜΑ ΑΚΟΜΑ ΜΕΣΩ ΤΟΥ ΑΔΕΛΦΟΥ ΣΟΥ ΝΑ ΣΕ ΕΝΤΑΞΗ ΣΤΙΣ ΠΑΡΕΕΣ ΤΟΥ.ΥΠΑΡΧΕΙ ΤΡΟΠΟΣ ΑΡΚΕΙ ΝΑ ΥΠΑΡΧΕΙ ΘΕΛΗΣΗ.ΚΑΠΩΣ ΕΤΣΙ ΘΑ ΓΙΝΕΙ Η ΑΡΧΗ ΚΑΙ ΘΑ ΔΕΙΣ ΟΤΙ ΑΝ ΑΠΟΚΤΗΣΕΙΣ ΠΑΡΕΕΣ ΘΑ ΣΟΥ ΕΙΝΑΙ ΠΙΟ ΕΥΚΟΛΑ ΟΛΑ.ΤΩΡΑ ΚΑΠΟΥ ΕΙΔΑ ΓΙΑ ΚΑΤΙ ΜΕΤΑΠΤΥΧΙΑΚΑ ΠΟΥ ΘΕΛΕΙΣ Ή ΓΙΑ ΚΑΤΑΤΑΚΤΗΡΙΕΣ ΚΑΙ ΑΝΑΦΕΡΘΗΚΕΣ ΣΕ ΤΡΑΠΕΖΕΣ.ΣΤΗΝ ΤΡΑΠΕΖΑ ΜΠΟΡΟΥΝ ΝΑ ΔΟΥΛΕΨΟΥΝ ΟΛΟΙ ΑΚΟΜΑ ΚΑΙ ΝΗΠΙΑΓΩΓΟΙ...ΕΓΩ ΣΟΥ ΠΡΟΤΕΙΝΩ ΤΟ ΑΝΟΙΧΤΟ ΠΑΝΕΠΗΣΤΙΜΙΟ ΣΕ ΚΑΠΟΙΟ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΟ ΤΜΗΜΑ ΑΛΛΑ ΚΑΙ ΤΟ ΠΟΛΥΤΕΧΝΕΙΟ ΠΟΥ ΣΟΥ ΑΡΕΣΕΙ,ΔΕΝ ΘΑ ΣΟΥ ΕΙΝΑΙ ΔΥΣΚΟΛΟ ΕΤΣΙ ΚΙ ΑΛΛΙΩΣ ΕΙΣΑΙ ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΟΣ.ΟΣΟ ΓΙΑ ΤΙΣ ΚΑΤΑΤΑΚΤΗΡΙΕΣ ΠΡΟΣΠΑΘΗΣΕ ΤΟ ΔΕΝ ΕΧΕΙΣ ΝΑ ΧΑΣΕΙΣ ΤΙΠΟΤΑ.ΑΛΠΑ ΠΡΕΠΕΙ ΚΑΠΟΙΑ ΣΤΙΓΜΗ ΝΑ ΑΡΠΑΞΕΙΣ ΤΗ ΖΩΗ ΑΠΟ ΤΑ ΜΑΛΛΙΑ....ΜΙΑ ΖΩΗ ΤΗΝ ΕΧΟΥΜΕ.ΚΛΕΙΝΟΝΤΑΣ ΑΠΟΦΑΣΙΣΑ ΝΑ ΑΠΕΥΘΥΝΩ ΕΝΑ ΜΗΝΥΜΑ ΣΕ ΕΣΕΝΑ ΓΙΑΤΙ ΕΙΔΑ ΕΙΣΑΙ ΤΑΚΤΙΚΟ ΜΕΛΟΣ ΜΕ ΑΡΚΕΤΑ ΠΡΟΒΛΗΜΑΤΑ.ΠΟΤΕ ΟΜΩΣ ΟΤΙ ΚΑΙ ΝΑ ΚΑΤΑΚΤΗΣΕΙΣ ΔΕΝ ΘΑ ΣΟΥ ΕΙΝΑΙ ΑΡΚΕΤΟ ΠΑΝΤΑ ΘΑ ΣΟΥ ΛΕΙΠΕΙ ΚΑΤΙ ΑΚΟΜΑ ΚΑΙ ΤΑ ΠΙΟ ΧΑΖΑ ΚΑΙ ΑΣΗΜΑΝΤΑ.ΑΛΛΑ ΚΑΝΕ ΤΩΡΑ ΤΟ ΜΕΓΑΛΟ ΒΗΜΑ ΑΝΟΙΞΟΥ ΕΠΑΓΓΕΛΜΑΤΙΚΑ ΚΑΙ ΘΑ ΣΟΥ ΕΡΘΟΥΝ ΟΛΑ ΠΑΡΕΕΣ,ΕΡΩΤΕΣ ΚΛΠ ΕΞΑΛΛΟΥ ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΛΟΙ ΑΥΤΟΙ ΠΟΥ ΠΑΝΕ ΓΙΑ ΔΕΥΤΕΡΟ ΠΤΥΧΙΟ.ΑΠΟ ΤΟΥ ΧΡΟΝΟΥ ΜΠΟΡΕΙΣ ΝΑ ΚΑΝΕΙΣ ΑΙΤΗΣΕΙΣ ΣΤΟ ΑΝΟΙΧΤΟ ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟ.....

# 2 στις 4/12/2011
author
Ανενεργό μέλος
Θέματα:
Απαντήσεις:
'Aρεσαν+: %
πολυ σουξε ο ΤΠ

Guava

# 3 στις 4/12/2011
author
Ανενεργό μέλος
Θέματα:
Απαντήσεις:
Για νέο μέλος, πολύ ενήμερη σε βλέπω...

whatever002

# 4 στις 5/12/2011
author
Γυναίκα / 30 / Ελεύθερη
Ν. Θεσσαλονίκης / Αγιος Αθανάσιος
Απαντήσεις: 86

Παράθεση:
Originally posted by Guava
Για νέο μέλος, πολύ ενήμερη σε βλέπω...

xax η αληθεια ειναι οτι πρωτου κανω εγγραφη διαβασα αρκετα θεματα.παντως το επιμυθιο σε ολο αυτο ειναι οτι οι ανθρωποι αντι να πουν τα προβληματα τους σε κοντινα τους ατομα στους φιλους τους καταφευγουν στο διαδικτυο που επικρατει η ανωνυμια.κριμα....οσο για το σουξε γενικοτερα το παραδοξο προβληματιζει και προκαλει.ασχετο πως απανταω απευθειας χωρις παραθεσεις?

pastelia

# 5 στις 8/12/2011
author
Γυναίκα / 40 / Ελεύθερη
Ν. Αττικής (Αθήνα) / Αθήνα
Θέματα: 2
Απαντήσεις: 140
Έχω σκεφτεί ότι ο τπ ίσως και να μας εμπαίζει όλους, αν δε μιλάει σοβαρά.
Το πουλί σου και την υπογραφή σου!

Aggelo

# 6 στις 8/12/2011
author
Ανδρας / 52 / Σε διάσταση
Ν. Ηλείας / Τραγανό
Θέματα: 26
Απαντήσεις: 7.115

Παράθεση:
Originally posted by pastelia

Παστελια δεν ξερω ποσο φορουμ εχεις διαβασει...αλλα αυτο που σε
καθιερωνει στην συνειδηση του κοσμου του φορουμ ειναι ο
χρονος...δηλαδη ο ΤΠ απο την πρωτη μερα που γραφει ειναι στο
ιδιο μοτιβο...
Ζήστο με πάθος...και ας είναι λάθος !!!

Aggelo

# 7 στις 8/12/2011
author
Ανδρας / 52 / Σε διάσταση
Ν. Ηλείας / Τραγανό
Θέματα: 26
Απαντήσεις: 7.115
Whatever θελω να γραψω κατι σχετικα με το παρακατω....

ΕΙΠΕΣ ΟΤΙ ΟΣΕΣ ΚΟΠΕΛΕΣ ΕΙΝΑΙ 18-22 ΕΤΩΝ ΘΕΩΡΟΥΝ ΓΕΡΟΥΣ ΤΟΥΣ ΑΝΔΡΕΣ ΑΝΩ ΤΩΝ 30-40 ΚΑΙ ΘΑ ΣΥΜΦΩΝΗΣΩ 10000% ΚΑΙ ΤΟ ΕΝΙΣΧΥΩ ΜΕ ΤΑ ΕΞΗΣ ΔΕΝ ΜΠΟΡΕΙ ΜΙΑ ΚΟΠΕΛΑ ΝΑ ΕΛΚΕΤΑΙ ΕΡΩΤΙΚΑ ΑΠΟ ΕΝΑΝ ΤΕΤΟΙΟΝ ΑΝΔΡΑ ΟΣΟ ΩΡΑΙΟΣ ΚΙ ΑΝ ΕΙΝΑΙ ΔΙΟΤΙ ΣΕ ΜΕΝΑ ΤΟΥΛΑΧΙΣΤΟΝ ΜΟΥ ΒΓΑΖΟΥΝ ΚΑΤΙ ΤΟ ΜΠΑΜΠΑΔΙΣΤΙΚΟ ΟΠΟΤΕ ΚΑΘΕ ΦΟΡΑ ΠΟΥΕΝΑΣ ΤΕΤΟΙΟΣ ΑΝΔΡΑΣ ΜΟΥ ΤΗΝ ΠΕΦΤΕΙ ΝΙΩΘΩ ΑΗΔΙΑ(ΣΥΓΝΩΜΗ ΑΝ ΕΚΦΡΑΖΟΜΑΙ ΚΑΠΩΣ)
Δεν θα σου πω τι ηλικιας ανδρες πρεπει να σε ελκυουν αλλωστε
ειναι προσωπικη επιλογη...
αλλα θα σου πω το εξης
το μπαμπαδιστικο
στο βγαζει ενας ανδρας που συμπεριφερετε σαν τον μπαμπα σου....
Δηλαδη ειναι ετη φωτος μακρυα απο την ηλικια σου,ολη ωρα ειναι
μες στις συμβουλες και γενικως συμπεριφερεται σαν να ειναι 1,5-2
γεννιες μεγαλυτερος απο σενα....αυτο δεν εχει να κανει με την ηλικια...
μπορει να ειναι ετσι καποιος στα 29 και στα 36 να ειναι χυμα....
Εγω προσωπικα αν και ειμαι
40 something(κρυβω χρονια απ οτι βλεπεις)
δεν εχω νιωσει οτι οι νεωτερες ηλικιες οτι με βλεπουν σαν τον μπαμπα
τους...μαλλον σαν κανα τρελαρα συνομιληκο με βλεπουν........
Ζήστο με πάθος...και ας είναι λάθος !!!

# 8 στις 8/12/2011
author
Ανενεργό μέλος
Θέματα:
Απαντήσεις:

Παράθεση:
Originally posted by whatever002
ΥΠΑΡΧΟΥΝ ΕΝΑ ΣΩΡΟ ΠΑΝΕΜΟΡΦΕΣ 25-30 ΓΥΝΑΙΚΕΣ ΕΛΕΥΘΕΡΕΣ.

Θα σταθω μονο σε αυτο το σημειο μιας και ολα τα υπολοιπα που εγραψες ειναι εκτος τοπου και χρονου:

Δε με ενδιαφερουν οι γυναικες ανω των 22 ετων. Τελος.

trendyrose

# 9 στις 8/12/2011
author
Γυναίκα / 52 / Σε διάσταση
Ν. Αττικής (Πειραιάς) / Κερατσίνι
Απαντήσεις: 141

Παράθεση:
Originally posted by tp_1978

Παράθεση:

Θα σταθω μονο σε αυτο το σημειο μιας και ολα τα υπολοιπα που εγραψες ειναι εκτος τοπου και χρονου:

και είχαμε μια ΣΚΑΣΙΛΑ ωχ αδερφέ
εσύ δεν καις απλά κάρβουνο,αλλά όλο το φυσικό αέριο, τα φωτοβολταικά και ότι άλλο υπάρχει μαζί.

Δε συμφέρεις
έχουμε κρίση ΛΕΜΕ τρελ@ρα ε τρελ@ρα

# 10 στις 8/12/2011
author
Ανενεργό μέλος
Θέματα:
Απαντήσεις:
Και επειδη βαριεμαι και θελω να σκοτωσω την ωρα μου, θα απαντησω σε ολο το κειμενο σου μιας και οσα εγραψες ειναι εκτος τοπου και χρονου (συγνωμη κιόλλας για την εκφραση.

Παράθεση:
ΒΕΒΑΙΑ ΑΝ ΚΑΙ ΣΑΒΒΑΤΟ ΘΑ ΠΡΟΤΙΜΟΥΣΑ ΝΑ ΗΜΟΥΝ ΣΕ ΚΑΝΕΝΑ ΚΛΑΜΠ ΑΛΛΑ....

Ε τοτε πηγαινε καλυτερα στο κλαμπ. Να μη σε κραταμε κιόλλας. Οχι τιποτα αλλο αλλα μη νιωθουμε και τυψεις που εξαιτιας μας σου στερησαμε την εξοδο σου Σαββατο βραδυ κιόλλας. Λες και δεν υπαρχουν αλλες μερες και ωρες τις εβδομαδας για να γραψεις. Να χαμε να λεγαμε ενα πραγμα. Και αφου θες τοοοοοοοοοσο πολυ να πας στο κλαμπ γιατι εκατσες και εγραψες; Αυτο απο μονο του δηλωνει οτι ηθελες περισσοτερο να γραψεις απο οτι να πας στο κλαμπ. Το οποιο σημαινει οτι ΜΑΣ ΚΟΡΟΙΔΕΥΕΙΣ και νομιζεις οτι εμεις ειμαστε βλακες για να χαψουμε το δουλεμα σου.

Παράθεση:
.ΘΑ ΜΟΥ ΕΠΙΤΡΕΨΕΙΣ ΝΑ ΣΟΥ ΜΙΛΑΩ ΣΤΟΝ ΕΝΙΚΟ

Ειδες κανενα αλλον εδω μεσα να μιλαει στον πλυθηντικο;; Αν ειναι να μου τον δειξεις κι εμενα. Η μηπως ηθελες να ΥΠΟΝΟΗΣΕΙΣ οτι επειδη ειμαι ΠΟΛΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥ μεγαλυτερος σου θα επρεπε κανονικα να μου μιλας στον πλυθηντικο. Το οτι ειμαι παλιογερος το ξερω . Δε χρειαζεται να μου επιβεβαιωσεις. Εσυ ομως το επιβεβαιωνεις. Αρα το θεμα σου ΕΞ ΑΡΧΗΣ βγαζει ΕΙΡΩΝΙΑ και κακοηθεια. Γιατι σε αλλη περιπτωση αν ημουν τοσο παλιιογερος για να ασχοληθεις εσυ η πολυυυυ πιτσιρικα και για να μιλησεις στον ενικο, τοτε ποιος ο λογος που εβαλες το θεμα;;; Απλα για να επιβεβαιωσεις οτι εισαι μικρη ενω εγω μεγαλος;; Το επιβεβαιωσες. Ε και;;

Παράθεση:
ΘΕΩΡΕΙΣ ΤΙΣ ΓΥΝΑΙΚΕΣ ΑΠΛΗΣΙΑΣΤΕΣ ΚΑΙ ΥΠΕΥΘΥΝΕΣ ΤΗΣ ΔΙΚΟΥΣ ΣΟΥ ΚΟΙΝΩΝΙΚΗΣ ΑΠΟΞΕΝΩΣΗΣ.ΟΚ ΑΠΟΨΗ ΣΟΥ ΣΕΒΑΣΤΗ ΚΑΙ ΟΥΤΕ ΘΕΛΩ ΝΑ ΣΤΗΝ ΑΛΛΑΞΩ ΑΛΛΩΣΤΕ ΠΡΟΣΠΑΘΗΣΑΝ ΠΟΛΛΟΙ ΜΕ ΑΡΚΕΤΑ ΧΙΟΥΜΟΡΙΣΤΙΚΟ ΤΡΟΠΟ.

Αφου ειναι σεβαστη η αποψη μου και αφου δε θελεις να μου την αλλαξεις τοτε γιατι την αναφερεις;;

Παράθεση:
ΕΙΠΕΣ ΟΤΙ ΟΣΕΣ ΚΟΠΕΛΕΣ ΕΙΝΑΙ 18-22 ΕΤΩΝ ΘΕΩΡΟΥΝ ΓΕΡΟΥΣ ΤΟΥΣ ΑΝΔΡΕΣ ΑΝΩ ΤΩΝ 30-40 ΚΑΙ ΘΑ ΣΥΜΦΩΝΗΣΩ 10000% ΚΑΙ ΤΟ ΕΝΙΣΧΥΩ ΜΕ ΤΑ ΕΞΗΣ ΔΕΝ ΜΠΟΡΕΙ ΜΙΑ ΚΟΠΕΛΑ ΝΑ ΕΛΚΕΤΑΙ ΕΡΩΤΙΚΑ ΑΠΟ ΕΝΑΝ ΤΕΤΟΙΟΝ ΑΝΔΡΑ ΟΣΟ ΩΡΑΙΟΣ ΚΙ ΑΝ ΕΙΝΑΙ

Ε αφου συμφωνεις μαζι μου και μαλιστα στο 10.000% τοτε σε ξαναρωταω: Γιατι εβαλες το θεμα. Αφου εσυ λες οτι λεω πραγματα που ΙΣΧΥΟΥΝ. Οτι δηλαδη ενας 35αρης ειναι γέρος για μια 19αρα. Τι σου εκανε επομενως εντυπωση στα γραπτα μου και εβαλες ολοκληρο θεμα. Απλως ετσι για να συμφωνησεις μαζι μου;;

Παράθεση:
ΣΕ ΜΕΝΑ ΤΟΥΛΑΧΙΣΤΟΝ ΜΟΥ ΒΓΑΖΟΥΝ ΚΑΤΙ ΤΟ ΜΠΑΜΠΑΔΙΣΤΙΚΟ ΟΠΟΤΕ ΚΑΘΕ ΦΟΡΑ ΠΟΥΕΝΑΣ ΤΕΤΟΙΟΣ ΑΝΔΡΑΣ ΜΟΥ ΤΗΝ ΠΕΦΤΕΙ ΝΙΩΘΩ ΑΗΔΙΑ

Αρα σου την πεφτουν πολλοι τετοιοι. Ειπες: ''ΚΑΘΕ ΦΟΡΑ που ενας τετοιος αντρας μου την πεφτει'' Το οποιο σημαινει οτι εσυ εχεις περαση στις μεγαλες ηλικιες για να σου την πεφτουν ΤΕΤΟΙΟΙ αντρες. Και για να εχεις περαση στις μεγαλες ηλικιες παει να πει οτι κατι το μεγαληστικο βγαζεις. Αλλιως οι μεγαλοι αντρες θα την επεφταν στις μεγαλες γυναικες, και εσενα θα στην επεφταν οι πιτσιρικαδες, και οι μεγαλοι ουτε που θα σε κοιταζαν. Και εξαλλου ποτε οι αντρες δεν την πεφτουν απο μονοι τους αν δεν δουν εστω ενα μικρο πρασινο φωτακι. Τωρα πως γινεται εσενα να σου προκαλουν ΑΗΔΙΑ οι μεγαλλοι αντρες αλλα απο την αλλη ομως να τους δινεις ενα πρασινο φως για να στην πεφτουν, εμενα το μονο πραγμα που μου ερχεται στο μυαλο ειναι οτι.......

ΜΑΣ ΔΟΥΛΕΥΕΙΣ πατοκορφα και για αλλη μια φορα μας περνας για βλακες που πρεπει να χαψουμε οσα μας λες. Εισαι δηλαδη ΕΞΥΠΝΑΚΙΑΣ.

Εκτος ποια αν εχεις ωραιοπαθεια και γυρισεις και πεις, οτι επειδη εισαι τοσο ωραια σου την πεφτουν ΟΛΟΙ οι αντρες ανεξαστητου ηλικιας μικροι ΚΑΙ μεγαλοι. Που σε αυτη την περιπτωση εισαι ΨΩΝΙΟ.

Οποτε διαλεξε τι απο τα δυο εισαι: ΕΞΥΠΝΑΚΙΑΣ ή ΨΩΝΙΟ.

Παράθεση:
(ΣΥΓΝΩΜΗ ΑΝ ΕΚΦΡΑΖΟΜΑΙ ΚΑΠΩΣ).

Παρακαλω δεσποινης. Δεν εκφραστηκατε καπως. Μες την ευγενεια εισαστε. Μηπως τελικα θα θελατε να σας μιλαω εγω στον πλυθηντικο διοτι παρατηρησα οτι ειστε πολυ προσεκτικη στους τροπους, και αυτο μου βγαζει οτι ειστε ανθρωπος με αρχες και με τεραστια εμπειρια ζωης που μονο ενας μεγαλυτερος ανθρωπος μπορει να εχει, οποτε και μονο απο τν πολυ προσεκτικο τροπο που εκφραζεστε θα ηθελα να δεχτειτε να σας μιλαω με σεβασμο.

Παράθεση:
ΕΣΥ ΟΜΩΣ ΕΙΣΑΙ 33 ΚΑΙ ΕΧΕΙΣ ΧΡΟΝΟ ΑΚΟΜΑ ΚΑΙ ΜΠΟΛΙΚΟ ΜΑΛΙΣΤΑ ΝΑ ΔΙΟΡΘΩΣΕΙΣ ΑΥΤΑ ΠΟΥ ΣΕ ΕΝΟΧΛΟΥΝ.

Πριν 2 γραμμες ειπες οτι ειμαι παλιογερος και οτι εχω 10.000% δικιο οτι μια 19αρα δε θα κοιταξει εναν της ηλικιας μου διοτι θα της βγαλω κατι το μπαμπαδιστικο και θα αηδιασει. Τωρα λες πως εχω πολυ χρονο να διορθωσω αυτα που με ενοχλουν;
Μες τις αντιφασεις βρισκεσαι. Αποφασισε τι ειμαι: Ειμαι γερος και μπαμπαδης, η ειμαι νεος που εχω μπολικο χρονο μπροστα μου.

Για αλλη μια φορα μας δουλευεις ολους και μας θεωρεις βλακες.

Παράθεση:
ΥΠΑΡΧΟΥΝ ΕΝΑ ΣΩΡΟ ΠΑΝΕΜΟΡΦΕΣ 25-30 ΓΥΝΑΙΚΕΣ ΕΛΕΥΘΕΡΕΣ.ΟΜΩΣ ΕΧΕΙΣ ΠΟΛΛΑ ΑΠΟΘΗΜΕΝΑ.

Σε αυτο σου απαντησα στο προηγουμενο ποστο. Ειναι το μονο ΣΟΒΑΡΟ σημειο του κειμενου σου, αν και ειναι και αυτο ΛΑΘΟΣ.
ΔΕΝ υπαρουν ουτε ομορφες, ουτε ελευθερες 30αρες.

Ομορφες και ελευθερες βρισκει κανεις μονο σε μικρες ηλικιες.

Παράθεση:
ΜΠΟΡΕΙΣ ΝΑ ΚΟΙΝΟΝΙΚΟΠΟΙΗΘΕΙΣ ΜΕΣΑ ΑΠΟ ΤΟΝ ΧΩΡΟ ΕΡΓΑΣΙΑΣ ΣΟΥ

Δεν εργαζομαι.

Παράθεση:
ΑΚΟΜΑ ΑΚΟΜΑ ΜΕΣΩ ΤΟΥ ΑΔΕΛΦΟΥ ΣΟΥ ΝΑ ΣΕ ΕΝΤΑΞΗ ΣΤΙΣ ΠΑΡΕΕΣ ΤΟΥ.

Και ποιος σου ειπε οτι ο αδερφος μου εχει παρεες. Αυτος ειναι πιο μονος και απο τον ΜΟΝΟ. Αν περιμενα απο τον αδερφο μου σωθηκα.

Παράθεση:
ΚΑΠΩΣ ΕΤΣΙ ΘΑ ΓΙΝΕΙ Η ΑΡΧΗ ΚΑΙ ΘΑ ΔΕΙΣ ΟΤΙ ΑΝ ΑΠΟΚΤΗΣΕΙΣ ΠΑΡΕΕΣ ΘΑ ΣΟΥ ΕΙΝΑΙ ΠΙΟ ΕΥΚΟΛΑ ΟΛΑ.

Δηλαδη για να καταλαβω τι λες. Αν αποκτησω παρεες, θα μου ειναι ΟΛΑ πιο ευκολα, δηλαδη θα ειναι πιο ευκολο για μενα να βρω τις 18αχρονες καλονες. Μα πριν λιγο ειπες οτι προκαλω ΑΗΔΙΑ στις 18αρες διοτι ειμαι μπαμπας τους, οποτε ειτε βρω παρεες ειτε δεν βρω το αποτελεσμα ειναι το ιδιο. Αλλωστε ΠΟΟΟΟΟΟΣΕΣ γκομενες να υπαρχουν μεσα σε παρεες. Αν περιμενε ο καθενας να βρει γκομενα ΜΟΝΟ μεσα απο παρεες θα περιμενε και για τα υπολοιπα 100 χρονια.

Κατι πιο δραστικο εχεις να προτεινεις;; Γιατι αυτο ειναι πιο ακυρο και απο τη λεξη ΑΚΥΡΟ.

Παράθεση:
ΑΝΑΦΕΡΘΗΚΕΣ ΣΕ ΤΡΑΠΕΖΕΣ.ΣΤΗΝ ΤΡΑΠΕΖΑ ΜΠΟΡΟΥΝ ΝΑ ΔΟΥΛΕΨΟΥΝ ΟΛΟΙ ΑΚΟΜΑ ΚΑΙ ΝΗΠΙΑΓΩΓΟΙ...

Ειδες πουθενα απο μενα να λεω οτι θελω να δουλεψω σε τραπεζα
Η μονη δουλεια που ΑΠΕΧΘΑΝΟΜΑΙ αυτη τη στιγμη ειναι η τραπεζα. Καλυτερα να αυτοκτονησω παρα να δουλεψω σε τραπεζα.

Παράθεση:
ΕΓΩ ΣΟΥ ΠΡΟΤΕΙΝΩ ΤΟ ΑΝΟΙΧΤΟ ΠΑΝΕΠΗΣΤΙΜΙΟ ΣΕ ΚΑΠΟΙΟ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΟ ΤΜΗΜΑ

Σπουδια προταση. Αφου ειπα οτι ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΑ και ΤΡΑΠΕΖΕ΅ΜΑΚΡΥΑ ΑΠΟ ΜΕΝΑ.
Το πα δεν το πα;; Μην επιμενεις λοιπον γιατι θα το φας το κεφαλακι σου.

Παράθεση:
ΑΛΛΑ ΚΑΙ ΤΟ ΠΟΛΥΤΕΧΝΕΙΟ ΠΟΥ ΣΟΥ ΑΡΕΣΕΙ,ΔΕΝ ΘΑ ΣΟΥ ΕΙΝΑΙ ΔΥΣΚΟΛΟ ΕΤΣΙ ΚΙ ΑΛΛΙΩΣ ΕΙΣΑΙ ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΟΣ.ΟΣΟ ΓΙΑ ΤΙΣ ΚΑΤΑΤΑΚΤΗΡΙΕΣ ΠΡΟΣΠΑΘΗΣΕ ΤΟ ΔΕΝ ΕΧΕΙΣ ΝΑ ΧΑΣΕΙΣ ΤΙΠΟΤΑ.

Ειπες και μια σωστη κουβεντα. Εστω και αν ειναι η πρωτη. Καλη αρχη λοιπον.

Παράθεση:
.ΑΛΠΑ ΠΡΕΠΕΙ ΚΑΠΟΙΑ ΣΤΙΓΜΗ ΝΑ ΑΡΠΑΞΕΙΣ ΤΗ ΖΩΗ ΑΠΟ ΤΑ ΜΑΛΛΙΑ....ΜΙΑ ΖΩΗ ΤΗΝ ΕΧΟΥΜΕ.

Σωπα!
Δηλαδη αν δεν την αρπαξω απο τα μαλλια τη ζωη τοτε δε θα κανω τιποτα. Αρα ΥΠΟΝΟΕΙΣ για αλλη μια φορα οτι ειμαι παλιογερος και οτι στενεψαν τα περιθωρια για μενα πλεον, και δεν ειναι ευκολα πλεον για μενα οπως θα ηταν ευκολα αν ημουν νεος, οποτε τωρα θελει τεραστια προσπαθεια για να κανω κατι, οποτε πρεπει να αρπαξω τη ζωη απο τα μαλλια. Αλλιως ο ΤΖΑΜΠΑΣ πεθανε. Η μαλλον καλυτερα, τον εχασα οτι ημουν νεος.

Παράθεση:
ΑΠΟΦΑΣΙΣΑ ΝΑ ΑΠΕΥΘΥΝΩ ΕΝΑ ΜΗΝΥΜΑ ΣΕ ΕΣΕΝΑ ΓΙΑΤΙ ΕΙΔΑ ΕΙΣΑΙ ΤΑΚΤΙΚΟ ΜΕΛΟΣ ΜΕ ΑΡΚΕΤΑ ΠΡΟΒΛΗΜΑΤΑ.

Ευχαριστω για την επιβεβαιωση των ΑΡΚΕΤΩΝ προβληματων μου.

Παράθεση:
ΠΟΤΕ ΟΜΩΣ ΟΤΙ ΚΑΙ ΝΑ ΚΑΤΑΚΤΗΣΕΙΣ ΔΕΝ ΘΑ ΣΟΥ ΕΙΝΑΙ ΑΡΚΕΤΟ ΠΑΝΤΑ ΘΑ ΣΟΥ ΛΕΙΠΕΙ ΚΑΤΙ ΑΚΟΜΑ ΚΑΙ ΤΑ ΠΙΟ ΧΑΖΑ ΚΑΙ ΑΣΗΜΑΝΤΑ.

Ε αφου δε θα μου ειναι αρκετο οτι και να κατακτησω, να μη μπω βρε αδερφε στον κοπο.
Ασε, ....καλυτερα εδω που ειμαι. Τουλαχιστον τωρα δεν εχω την ΑΠΟΓΟΗΤΕΥΣΗ οτι προσπαθησα και δεν τα καταφερα, μιας και δε θα μου ειναι αρκετα αυτα που θα καταφερνα αν προσπαθουσα.

Εμμεσως πλην σαφως δηλαδη ακυρωνεις εσυ η ιδια οτι ειπες ακριβως στην προηγουμενη γραμμη.

Παράθεση:
ΑΛΛΑ ΚΑΝΕ ΤΩΡΑ ΤΟ ΜΕΓΑΛΟ ΒΗΜΑ

Αυτο κολαει με το ''ΠΙΑΣΕ ΤΗ ΖΩΗ ΑΠΟ ΤΑ ΜΑΛΛΙΑ'' να υποθεσω.

Δηλαδη η θα κανω το ΜΕΓΑΛΟ ΒΗΜΑ και θα πιασω τη ζωη απο τα μαλλια, ή δεν προκειται να πετυχω τιποτα.

Αλλα και ΠΑΛΙ κανοντας το ΜΕΓΑΛΟ βημα , παλι δε θα βρω αυτα που θελω και παλι κατι θα μου λειπει συμφωνα με το προηγουμενο που εγραψες.
Αρα μου λες οτι ΚΑΙ πρεπει να το παλαιψω ΠΟΛΥ πλεον με ΜΕΓΑΛΑ ΒΗΜΑΤΑ, αλλα ΚΑΙ δε θα καταφερω αυτα που θελω.

Ευχαριστω για την ΚΑΤΑΔΙΚΗ που μου εδωσες.

Παράθεση:
ΑΝΟΙΞΟΥ ΕΠΑΓΓΕΛΜΑΤΙΚΑ ΚΑΙ ΘΑ ΣΟΥ ΕΡΘΟΥΝ ΟΛΑ ΠΑΡΕΕΣ,ΕΡΩΤΕΣ ΚΛΠ ΕΞΑΛΛΟΥ ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΛΟΙ ΑΥΤΟΙ ΠΟΥ ΠΑΝΕ ΓΙΑ ΔΕΥΤΕΡΟ ΠΤΥΧΙΟ.ΑΠΟ ΤΟΥ ΧΡΟΝΟΥ ΜΠΟΡΕΙΣ ΝΑ ΚΑΝΕΙΣ ΑΙΤΗΣΕΙΣ ΣΤΟ ΑΝΟΙΧΤΟ ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟ.....

Α μαλιστα. Αν ανοιχτω επαγγελματικα θα βρω τους 20αρηδες για παρρες, και τις 20αρες για γκομενες. Βεβαια......
μονοπου οι 20αρηδες και οι 20αρες ειναι φοιτητες-φοιτητριες. Μικρη λεπτομερεια. Αρα θα πρεπει να ανοιχτω επαγγελματικα σε κατι που να εχει σχεση με το πανεπιστημιο. Η δηλαδη να γινω καντηνιερης σε κηλικειο πανεπιστημιου και να φτιαχνω τυροπιτες και καφεδες, η να γινω καθηγητης πανεπιστημιου.
Για το δευτερο χλωμο το κοωβ. Μαλλον για καντηνιερη με βλεπω.
Υ.Γ: Ολο το κειμενο σου βγαζει, ειρωνια, χολη, κακια, απογοητευση, μαυριλα, και συναμα ξερολισμο, κουτοπονηρια, ολα αυτα ομως πεφτοντας σε τρελες αντιφασεις και εκ διαμετρου αντιθετες εννοιες απο γραμμη σε γραμμη.

Αν μπηκες εδω μεσα μονο για να πεςι τις μπηχτες σου και να φυγεις τοτε μικρο το κακο για σενα. Αν μπηκες ομως για να παραμεινεις, να το ξερεις οτι θα με βρισκεις μπροστα σου μεχρι που να διαγραφτεις απο μονη σου κλαιγοντας. Αυτο δεν ειναι απειλη. Ειναι προειδοποιηση.

# 11 στις 8/12/2011
author
Ανενεργό μέλος
Θέματα:
Απαντήσεις:
Και κατι ακομα που ξεχασα. Το νικ σου whatever002 πως το σκεφτηκες;;;
Θα ηθελα να μου το εξηγησεις σε παρακαλω, γιατι με εχει φαει η περιεργεια και δε μπορω να χωνεψω τα μπιφτεκια που εφαγα το μεσημερι

pastelia

# 12 στις 8/12/2011
author
Γυναίκα / 40 / Ελεύθερη
Ν. Αττικής (Αθήνα) / Αθήνα
Θέματα: 2
Απαντήσεις: 140

Παράθεση:
Originally posted by Aggelo

Παράθεση:

Παστελια δεν ξερω ποσο φορουμ εχεις διαβασει...αλλα αυτο που σε
καθιερωνει στην συνειδηση του κοσμου του φορουμ ειναι ο
χρονος...δηλαδη ο ΤΠ απο την πρωτη μερα που γραφει ειναι στο
ιδιο μοτιβο...

Δε μίλησα για καθιέρωση. Ούτε είναι ο χρόνος καθοριστικός απαραίτητα. Προσωπικά έχει τύχει να ξεχωρίσω νέα μέλη περισσότερο από παλιά, οπότε... υποκειμενικά όλα αυτά! Και τον τπ τον ξεχώρισα διαβάζοντας ένα post του περί του δύσκολου και απλησίαστου των γυναικών, ε, δεν ήθελε πολύ, έψαξα, ξεσκόνισα κάθε άκρη του forum. Και τίποτε άλλο να μην είχε γράψει, θα έμενε στη συνείδησή μου ούτως ή άλλως. Πιο συγκεκριμένα,διαβάζω το forum 2 χρόνια τουλάχιστον και γράφω τον τελευταίο χρόνο. Έχω διαβάσει σχεδόν τα πάντα και ειδικά τον tp- και ως aidiothir. Θεωρώ τον tp έναν ευφυή άνθρωπο που έχει επιχειρήματα για καθετί. Πολλές φορές στα γραφόμενά του διακρίνω μία αντίρρηση, έτσι, για την αντίρρηση. Απλά για να διαφωνήσει. Άλλωστε πολλά από τα επιχειρήματά του δε συνάδουν μεταξύ τους. Γι΄αυτό διατύπωσα την παραπάνω άποψη.

ΥΓ Τον πάω με 1000 τον τπ, είναι προσωπικότητα στο forum, για να μην παρεξηγούμαστε
Το πουλί σου και την υπογραφή σου!

# 13 στις 8/12/2011
author
Ανενεργό μέλος
Θέματα:
Απαντήσεις:

Παράθεση:

Παράθεση:

Παράθεση:

Παράθεση:

ΥΓ Τον πάω με 1000 τον τπ, είναι προσωπικότητα στο forum, για να μην παρεξηγούμαστε

Μιλαει πολυ σοβαρα. Εκτος απο το οτι μιλαει πολυ σοβαρα δεν εχει κ αδικο. Το αδικο το εχει στην υπερβολη της θεωριας/φιλοσοφιας/σταση ζωης του. Δε τα λεει λαθος.

Απλα οταν μπαινει η υπερβολη σε οποιοδποτε θεμα κ πραγμα εκει αρχιζει κ χαλαει κιολας κ δημιουργουνται προβληματα. Κ συζητισιμος ειναι κ ολα ειναι! αλλα κ κολλημενος. Η ζωη του τα εχει φερει καπως. Αυτος αντι να λεει οκ ας κανω κατι για αυτο, λεει οοοχι εγω θελω αυτο που δεν ειχα. Ε δε παει ετσι, πρεπει να προχωρησεις κ να κανεις αλλα πραγματα.
Υ.Γ. Ειναι κ εκτος φορουμ. Οταν αποφασισει να κανει κατι για αυτο θα ειναι κ γαματος! Αυτα.

Στον ΤΠ λεμε ΝΑΙ!

Οβερ.

redpassion69

# 14 στις 8/12/2011
author
Γυναίκα / 53 / Διαζευγμένη
Ν. Αττικής (Πειραιάς) / Κερατσίνι
Θέματα: 5
Απαντήσεις: 1.016

Για τον TP_1978

Εχω μια απορία

Είσαι 33 χρονών και θες μια γυναίκα 22 χρονών .
(11 χρόνια διαφορά )και φυσικά κατά καιρούς έχεις πει όχι (μία) γυναίκα
αλλά πολλές ......
που να μην έχουν σεξουαλικό πρόβλημα και να πηγαίνουν και
με άλλους άντρες .....
και πιθανών και όλοι μαζί δεν θα σε χάλαγε .....

Οταν είσουν 18,22,25 χρονών αυτή η διαφορά στην ηλικία ίσχυε το ίδιο
η κάθως περάσανε τα χρόνια κατέβασες την ηλικία
πιστεύοντας ότι θα βρείς σεξουαλική απελευθέρωση στις κατά πολύ
μικρότερες ηλικίες από σένα

Επειτα μας λες ότι δεν έχεις σεξουαλική εμπειρία ....άρα στην ηλικία της εφηβείας
και μετά όπως τα περισσότερα αγόρια δεν έχεις πάει με μεγαλύτερες γυναίκες
από σένα ....και δεν έχεις εμπειρία στο πηδήμα ....ούτε με της ίδιας ηλικίας .

Τι μπορείς να προσφέρεις εσύ σε μια γυναίκα ανεξαρτητού ηλικίας και δεν
μιλάω για γάμο ,σχέση και τα ρέστα (λεφτά αφού δεν δουλεύεις δεν έχεις )....
Με εκτίμηση

redpassion69

# 15 στις 8/12/2011
author
Ανενεργό μέλος
Θέματα:
Απαντήσεις:

Παράθεση:
Πολλές φορές στα γραφόμενά του διακρίνω μία αντίρρηση, έτσι, για την αντίρρηση. Απλά για να διαφωνήσει. Άλλωστε πολλά από τα επιχειρήματά του δε συνάδουν μεταξύ τους.

Ειμαι πολυ σαφης και ξεκαθαρος σε οσα εχω γραψει εδω και 2 χρονια. Και τα επιχειρηματα μου ειναι σιγκεκριμενα. Δεν εχω λογο να φερω αντιρρηση για την αντιρρηση.
Θελω να μου πεις εστω και 2 επιχειρηματα που εχω πει που δεν συναδουν μεταξυ τους. Μηπως εσυ δεν εχεις καταλαβει κατι και θες να στο διευκρινησω.

# 16 στις 8/12/2011
author
Ανενεργό μέλος
Θέματα:
Απαντήσεις:

Παράθεση:
Originally posted by redpassion69
Εχω μια απορία

Είσαι 33 χρονών και θες μια γυναίκα 22 χρονών .
(11 χρόνια διαφορά )και φυσικά κατά καιρούς έχεις πει όχι (μία) γυναίκα
αλλά πολλές ......
που να μην έχουν σεξουαλικό πρόβλημα και να πηγαίνουν και
με άλλους άντρες .....
και πιθανών και όλοι μαζί δεν θα σε χάλαγε .....

Οταν είσουν 18,22,25 χρονών αυτή η διαφορά στην ηλικία ίσχυε το ίδιο
η κάθως περάσανε τα χρόνια κατέβασες την ηλικία
πιστεύοντας ότι θα βρείς σεξουαλική απελευθέρωση στις κατά πολύ
μικρότερες ηλικίες από σένα

Επειτα μας λες ότι δεν έχεις σεξουαλική εμπειρία ....άρα στην ηλικία της εφηβείας
και μετά όπως τα περισσότερα αγόρια δεν έχεις πάει με μεγαλύτερες γυναίκες
από σένα ....και δεν έχεις εμπειρία στο πηδήμα ....ούτε με της ίδιας ηλικίας .

Τι μπορείς να προσφέρεις εσύ σε μια γυναίκα ανεξαρτητού ηλικίας και δεν
μιλάω για γάμο ,σχέση και τα ρέστα (λεφτά αφού δεν δουλεύεις δεν έχεις )....
Με εκτίμηση

redpassion69

Ωραια τοποθετηση. Θα στα εξηγησω ολα. Οταν ημουν νεος και ειχα πολυ εντονη σεξουαλικοτητα ηθελα απεγνωσμενα να γνωρισω γυναικες ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΥ ΗΛΙΚΙΑΣ. Θυμαμαι τον εαυτο μου στα 20 να μη κρτιεμαι με τιποτα σεξουαλικα και να θελω 10 φορες την ημερα. Ε, σε εκεινες τις ηλικιες εβλεπα μεχρι και 40αρες και ερεθιζομουνα. Μαλιστα επειδη ξερω οτι οι γυναικες ανω των 30 ειναι πιο εμπειρες σεξουαλικα και ειναι πιο καυτες στο σεξ, τοτε προτιμουσα να βρω μεγαλυτερες απο οτι να εβρισκα κοριτσια της ηλικιας μου. Αλλωστε ζουσα στην πιο ακραια συντηρητικη εποχη που εχει περασει ποτε. Θυμαμαι οτι ολες οι γυναικες τοτε ειδικα της ηλικιας μου ηταν μυξοπαρθενες και απροσιτες ΕΝΤΕΛΩΣ.

Σημερα ομως η κοινωνια εχει αλλαξει. Τα κοριτσια κατω των 22 χρονων εχουν απελευθερωθει. Δεν ειναι τα πιτσιρικια τα σημερινα οπως ημασταν εμεις τοτε.
Οποτε αν λαβουμε υποψη οτι τα κοριτσια τα σημερινα δεν εχουν ουδεμια σχεση με τα κοριτσια τα τοτε, και αν λαβουμε επισης το γεγονος οτι ΔΕΝ ΜΟΥ ΕΧΟΥΝ ΚΑΤΣΕΙ ΠΟΤΕ ΓΥΝΑΙΚΕΣ, γιαυτο το λογο τα τελτυταια χρονια μονο και μονο επειδη δεν εζησα εκεινη την ηλικια, ηθελα να βρω μονο κοριτσια κατω των 22 ετων. Αλλωστε σεξουαλικα κραταγα πολυ δυνατα μεχρι και πριν 1 με 2 χρονια.

Τον τελευταιο χρονο ομως επεσα λογω ηλικιας. Δεν εχω πλεον ορμες. Σταματησα. Εκλεισα σνα αντρας. Οποτε πλεον μπορει το απωθημενο μου να ειναι οι πιτσιρικες, αλλα δεν με ενδιαφερει απω δωκαι περα να γνωρισω γυναικες. ΕΙΝΑΙ ΑΡΓΑ πλεον. Ουτε πιτσιρικες. Τιποα απο δω και περα. Παντω ς για τις γυναικες ανω των 25 δεν το συζηταμε καθολου. Αν ειχα εστω και μια στις 1000 πιθανοτητα να ξανβακερδισω εστω το ενα δεκατο απο απο αυτο που ειχα, δε θα δεχομουνα απο δω και περα γυναικα ανω των 22 ετων.

Ομως μη το λαβαινεις καθολου υποψη σου αυτο. Διοτι αφενως εγω στερεψα και εκλεισα σαν αντρας. Αυτες εχασαν που δε με γνωρισαν παλια. Και αφεταιρου οι πιτσιρικες δεν κοιτανε τους μεγαλυτερους.

Αρα ειναι ΜΑΤΑΙΟ να συζηταμε ειτε οτι θα βρω πιτσιρικες, ειτε για μεγαλυτερες γυναικες που δε θελω σε καμια περιπτωση.
Ειμαι ξεκαθαρος;;;;

# 17 στις 8/12/2011
author
Ανενεργό μέλος
Θέματα:
Απαντήσεις:

Παράθεση:

Αρα ειναι ΜΑΤΑΙΟ να συζηταμε ειτε οτι θα βρω πιτσιρικες, ειτε για μεγαλυτερες γυναικες που δε θελω σε καμια περιπτωση.

Συμφωνώ..γιατι βάζεις τόσα θέματα στο φορουμ λοιπον??

# 18 στις 8/12/2011
author
Ανενεργό μέλος
Θέματα:
Απαντήσεις:

Παράθεση:
Originally posted by AINTE

Παράθεση:

Συμφωνώ..γιατι βάζεις τόσα θέματα στο φορουμ λοιπον??

Βασικα δε βαζω στο φορουμ τα θεματα για να λυσω τα προσωπικα μου προβληματα. Αλλωστε τα προσωπικα μου προβληματα ειναι πλεον ΑΛΥΤΑ.

Στο φορουμ γραφω επειδη θελω να αποδειξω στον κοσμο ποσο απλησιαστες ειναι οι γυναικες, ποσο μου κατεστρεψαν τη ζωη μου και ποσο ειναι αναγκαιο να κανει κατι η κοινωνια για να σταμαατησουν να υπαρχουν θυματα αυτης της καταστασης. Της οποίας καταστασης ΔΕΝ φταινε οι γυναικες και ουτε εχουν μεριδιο ευθυνης. Φταιει αποκλειστηκα η ΦΥΣΗ και κατι πρεπει να κανουν οι επιστημονες γιαυτο.

θελω με λιγα λογια να βοηθησω τον υπολοιπο κοσμο απο το προβλημα που δημιουργειται απο τη ΦΥΣΗ.

# 19 στις 8/12/2011
author
Ανενεργό μέλος
Θέματα:
Απαντήσεις:

Παράθεση:
θελω με λιγα λογια να βοηθησω τον υπολοιπο κοσμο απο το προβλημα που δημιουργειται απο τη ΦΥΣΗ.

ιεροκύρηκας δηλαδη?

# 20 στις 8/12/2011
author
Ανενεργό μέλος
Θέματα:
Απαντήσεις:

Παράθεση:
Originally posted by AINTE

Παράθεση:

ιεροκύρηκας δηλαδη?

Οχι. Ιεροκηρυκας ειναι αυτος που κανει κηρυγμα ΘΡΗΣΚΕΥΤΙΚΟ. Εγω ουδεμια σχεση εχω με θρησκειες. Ειμαι κηρυκας της ΑΛΗΘΕΙΑΣ. Τιποτα αλλο.
Επιλέξτε σελίδα: (1-22)
Σελίδες 12345678910Τελ.»
Δεν μπορείτε να απαντήσετε

Ο τρόπος λειτουργίας και οι κανόνες των forum του Sxeseis αλλάζουν!

Για λίγες ημέρες και μέχρι την ολοκλήρωση αυτών των αλλαγών η δυνατότητα αποστολής νέων θεμάτων και απαντήσεων δεν είναι θα δυνατή.

Σας ευχαριστούμε για την κατανόηση.