Ο εύκολος τρόπος να κάνετε νέες γνωριμίες και σχέσεις!
Με περισσότερα από 535.000 μέλη,
το Sxeseis.gr είναι το μεγαλύτερο ελληνικό site γνωριμιών.
Το Sxeseis.gr συνδυάζει με μοναδικό τρόπο λειτουργίες κοινωνικής δικτύωσης ,σελίδας γνωριμιών, forums και chat rooms δίνοντας στα μέλη του περισσότερες δυνατότητες και ευκαιρίες επικοινωνίας και γνωριμίας, από οποιοδήποτε άλλο μέσο.
Μάθετε περισσότερα για το Sxeseis.gr
Είμαι :
Ενδιαφέρομαι για :
Ημ. Γεννήσης μου :
Κατοικώ :
Νομός :
Περιοχή :
Ουπς! Ξεχάσατε να συμπληρώσετε κάποιες πληροφορίες!
Ουπς! Η ημερομηνία γέννησης δεν είναι σωστή!

ΓΙΑ ΤΟΝ TP_1978

Επιλέξτε σελίδα: (1-22)
Σελίδες Αρχική«12131415161718192021Τελ.»

Arxutas

# 321 στις 13/12/2011
author
Ανδρας / 42 / Ελεύθερος
Ν. Αττικής (Αθήνα) / Μαρούσι
Θέματα: 1
Απαντήσεις: 1.191
'Aρεσαν+: 0%

Παράθεση:
Originally posted by AINTE
Παραδεχτηκα τη πρωτη Δασκαλε μαλλον δεν διαβαζεις καλα...

Για πες μας καλα τα μαξιλαρια σημερα?

ΑΙΝΤΕ και σε άλλο θέμα κοροιδευες ενα άλλο παλικαρι που χε ανοίξει θέμα,πραγματικα χρήζεις βοηθειας, Δεν είναι κακό βρές ενα αγορι, έχεις μαζέψει πολυ αρνητική ενεργεια μεσα σου....

# 322 στις 13/12/2011
author
Ανενεργό μέλος
Θέματα:
Απαντήσεις:
'Aρεσαν+: %

Παράθεση:
Originally posted by tp_1978

Παράθεση:
Παραδεχτηκα τη πρωτη Δασκαλε μαλλον δεν διαβαζεις καλα...

Για πες μας καλα τα μαξιλαρια σημερα?

Κακομοιρα εισαι για λυπηση τοτε.

Αχ Δασκαλε ναι ειμαι...Εσυ Δασκαλε τι κανεις?Ειδες ενας μαθητης βρεθηκε...συνεχιζεις τον αγωνα Δασκαλε? Μην σταματας!!πρεπει η διδασκαλια σου να ακουστει σε ολο το κοσμο, να αφυπνιστουν..

ΒΓΑΛΤΟΥς ΑΠΟ ΤΟ ΛΗΘΑΡΓΟ τους περιπεσώντες

# 323 στις 13/12/2011
author
Ανενεργό μέλος
Θέματα:
Απαντήσεις:

Παράθεση:
Originally posted by Arxutas
ΑΙΝΤΕ και σε άλλο θέμα κοροιδευες ενα άλλο παλικαρι που χε ανοίξει θέμα,πραγματικα χρήζεις βοηθειας, Δεν είναι κακό βρές ενα αγορι, έχεις μαζέψει πολυ αρνητική ενεργεια μεσα σου....

Το αλλο το παλικαρι δεν το κοροιδεψα. Απλα απαιτουσε να του πω τι σκεφτεται η δικια του λες και ημουν η ιδια. Του ειπα καποιες εναλλακτικες και μου ζητησε το λογο γιατι αλλαξα αποψη..

Οσο γι αυτο το θεμα μαλλον δεν εχεις διαβασει ολα τα ποστ του Τπ, εκτος αν εισαι ομοιδεατης

# 324 στις 13/12/2011
author
Ανενεργό μέλος
Θέματα:
Απαντήσεις:

Παράθεση:
Αχ Δασκαλε ναι ειμαι...Εσυ Δασκαλε τι κανεις?Ειδες ενας μαθητης βρεθηκε...συνεχιζεις τον αγωνα Δασκαλε? Μην σταματας!!πρεπει η διδασκαλια σου να ακουστει σε ολο το κοσμο, να αφυπνιστουν..

Αλιμονο σου ετσι και τους βγαλω απο τον λιθαργο.
Γιατι τοτε οι μετριες γκομενες σαν κι εσενα δε θα εχουν καμια αξία. Ολοι θα θελουν τις 18-22 χρονων αδυνατες μικροκαμωμενες πιτσιρικες. Εσυ που εισαι ψηλη, νταρντανα και 26 χρονων δεν προκειται να δεις ασπρη μερα ουτε του αγιου π@@@ ανημερα.
Οποτε δε σε συμφερει να τους αφυπνησω.

Arxutas

# 325 στις 13/12/2011
author
Ανδρας / 42 / Ελεύθερος
Ν. Αττικής (Αθήνα) / Μαρούσι
Θέματα: 1
Απαντήσεις: 1.191

Παράθεση:

Παράθεση:

Εσυ που εισαι ψηλη, νταρντανα και 26 χρονων δεν προκειται να δεις ασπρη μερα ουτε του αγιου π@@@ ανημερα.

κλαιω...

# 326 στις 13/12/2011
author
Ανενεργό μέλος
Θέματα:
Απαντήσεις:

Παράθεση:

Παράθεση:

Γιατι τοτε οι μετριες γκομενες σαν κι εσενα δε θα εχουν καμια αξία. Ολοι θα θελουν τις 18-22 χρονων αδυνατες μικροκαμωμενες πιτσιρικες. Εσυ που εισαι ψηλη, νταρντανα και 26 χρονων δεν προκειται να δεις ασπρη μερα ουτε του αγιου π@@@ ανημερα.

Ας θυσιαστω Δασκαλε...Για τη σωτηρια του κοσμου και της ψυχης μου ας θυσιαστω..

Συνεχισε τον αγωνα Δασκαλε!! Εχεις και συνοδοιπορο τωρα,,θα τα βρειτε μια χαρα και αν δεν σας κατσουν γυναικες ξερετε εσεις...μπορειτε και μεταξυ σας

# 327 στις 13/12/2011
author
Ανενεργό μέλος
Θέματα:
Απαντήσεις:
Στον Τι.Πι λεμε ΝΑΙ!

naughtyM

# 328 στις 13/12/2011
author
Γυναίκα / 34 / Σε σχέση
Ν. Θεσσαλονίκης / Αμπελόκηποι
Θέματα: 19
Απαντήσεις: 19.097

Παράθεση:

Παράθεση:

Προς το παρον εσυ τη βγαζεις με τα μαξιλαρια ομως
Οποτε στησε στα 4 τη μαξιλαροθηκη, βαζε τη κασετα της τυπιασης και καλο βολι.
Ευλογησον.

(Αιντε..αφου βλεπεις... Γραφεις σε καμμενα εγκεφαλικα κυτταρα! Αστο...)
Don't forget to fall in love with yourself first...

# 329 στις 13/12/2011
author
Ανενεργό μέλος
Θέματα:
Απαντήσεις:

Παράθεση:
Originally posted by naughtyM

οχι ρε πλακα κανω μεχρι ν ανοιξουν τα μαγαζια να παω για ψωνια..να περασει η ωρα

# 330 στις 13/12/2011
author
Ανενεργό μέλος
Θέματα:
Απαντήσεις:

Παράθεση:
Originally posted by kapa3
Στον Τι.Πι λεμε ΝΑΙ!

thanx

naughtyM

# 331 στις 13/12/2011
author
Γυναίκα / 34 / Σε σχέση

Παράθεση:

Παράθεση:

οχι ρε πλακα κανω μεχρι ν ανοιξουν τα μαγαζια να παω για ψωνια..να περασει η ωρα

Σωπα καλε...και εγω νομιζα οτι ασχολεισαι σοβαρα

Και εγω θα κατεβω κεντρο στα μαγαζια και για ενα καφεδακι ζστο βεβαιως βεβαιως

αντε καλο βολι

# 332 στις 13/12/2011
author
Ανενεργό μέλος
Θέματα:
Απαντήσεις:

Παράθεση:

Ε τοτε θα συναντηθειτε. Και οι 2 σας στο κεντρο της Θεσσαλονικης θα κατεβετε.

# 333 στις 13/12/2011
author
Ανενεργό μέλος
Θέματα:
Απαντήσεις:

Παράθεση:

Παράθεση:

Παράθεση:

αντε καλο βολι

καλα ψωνια και καλο καφεδακι Ναughty

naughtyM

# 334 στις 13/12/2011
author
Γυναίκα / 34 / Σε σχέση

Παράθεση:

Παράθεση:

Παράθεση:

Παράθεση:

αντε καλο βολι

καλα ψωνια και καλο καφεδακι Ναughty

Θενκσ

methismeno_troufaki

# 335 στις 14/12/2011
author
Γυναίκα / 33 / Σε σχέση
Ν. Ξάνθης / Ξάνθη
Θέματα: 12
Απαντήσεις: 20.565
Κάνω εδώ παράθεση από το θέμα το mike μόνο και μόνο για να μην το χαλάσει, όπως και πολλά άλλα.

Παράθεση:

Παράθεση:
Originally posted by methismeno_troufaki
Προσωπικά προτιμώ τον δεύτερο τρόπο.

Nαι , sure!

Εσένα συγκεκριμένα έχω απλώσει πολλές φορές το χέρι να σε βοηθήσω και όχι μόνο δεν το έπιασες αλλά το "δάγκωσες" κιόλας.

Όταν κάποιος προσπαθεί να σε βοηθήσει και τον βρίζεις μια φορά και ξαναπροσπαθεί και τον ξαναβρίζεις και/ή του φέρεσαι άσχημα μειώνοντας τον με τη συμπεριφορά σου πιστεύεις ότι αξίζει τη βοήθεια?

Αν δούμε τις φορές που προσπάθησα να σε βοηθήσω και να σου δείξω ότι δεν είναι όλα στη ζωή όπως τα βλέπεις, που προσπάθησα να σου εξηγήσω ότι υπάρχει και η άλλη πλευρά και να σε κάνω όχι μόνο να τη δεις αλλά και να έρθεις σ'αυτή την πλευρά νομίζω θα καταλάβεις πως έχουν τα πράγματα.

Όπως και να το κάνουμε δεν μπορώ να σε κατηγορήσω όμως. Κατανοώ ότι έχεις κάποια προβλήματα και από εκεί και πέρα δεν έχω καμία σχέση, θα χαρώ όμως να μάθω ότι ξεπέρασες μερικά από αυτά ή ακόμη καλύτερα και όλα.
Μην ψάχνεις την ευτυχία, είναι πάντα μέσα σου...

# 336 στις 14/12/2011
author
Ανενεργό μέλος
Θέματα:
Απαντήσεις:

Παράθεση:
Εσένα συγκεκριμένα έχω απλώσει πολλές φορές το χέρι να σε βοηθήσω και όχι μόνο δεν το έπιασες αλλά το "δάγκωσες" κιόλας.

Όταν κάποιος προσπαθεί να σε βοηθήσει και τον βρίζεις μια φορά και ξαναπροσπαθεί και τον ξαναβρίζεις και/ή του φέρεσαι άσχημα μειώνοντας τον με τη συμπεριφορά σου πιστεύεις ότι αξίζει τη βοήθεια?

Αν δούμε τις φορές που προσπάθησα να σε βοηθήσω και να σου δείξω ότι δεν είναι όλα στη ζωή όπως τα βλέπεις, που προσπάθησα να σου εξηγήσω ότι υπάρχει και η άλλη πλευρά και να σε κάνω όχι μόνο να τη δεις αλλά και να έρθεις σ'αυτή την πλευρά νομίζω θα καταλάβεις πως έχουν τα πράγματα.

Όπως και να το κάνουμε δεν μπορώ να σε κατηγορήσω όμως. Κατανοώ ότι έχεις κάποια προβλήματα και από εκεί και πέρα δεν έχω καμία σχέση, θα χαρώ όμως να μάθω ότι ξεπέρασες μερικά από αυτά ή ακόμη καλύτερα και όλα.

Ειδικα εσενα, ξερεις πολυ καλα ποσο σε εκτιμω, και πιο πολυ απο ολα το μυαλο σου. Εισαι επιστημονας οποτε μπορεις να αντιληφθεις καποια πραγματα σε πολυ μεγαλυτερο βαθμο απο εναν μεσο κοινο νου. Οποτε αν στην αρχη σε ''εβρισα'' οπως λες, που εγω δεν εχω καμια προθεση να βρισω κανεναν, απλως απο αμυνα και μονο, δε σημαινει οτι επειδη ετυχε μια φορα, παει να πει οτι εχω κακες προθεσεις για οσους πανε να μου πουν την αποψη τους. Θεωρω οτι με εχεις παρεξηγησει οσον αφορα τη συμπεριφορα μου, και σε καμια περιπτωση δεν εχω κατι προσωπικο με κανεναν εδω μεσα. Λεω μονο αυτα που πιστευω συμφωνα με αυτα που εχω δει ή που εχω αντιληφθει στα 33 χρονια ζωης μου.

methismeno_troufaki

# 337 στις 14/12/2011
author
Γυναίκα / 33 / Σε σχέση
Ν. Ξάνθης / Ξάνθη
Θέματα: 12
Απαντήσεις: 20.565

Παράθεση:

Παράθεση:

Ειδικα εσενα, ξερεις πολυ καλα ποσο σε εκτιμω, και πιο πολυ απο ολα το μυαλο σου. Εισαι επιστημονας οποτε μπορεις να αντιληφθεις καποια πραγματα σε πολυ μεγαλυτερο βαθμο απο εναν μεσο κοινο νου. Οποτε αν στην αρχη σε ''εβρισα'' οπως λες, που εγω δεν εχω καμια προθεση να βρισω κανεναν, απλως απο αμυνα και μονο, δε σημαινει οτι επειδη ετυχε μια φορα, παει να πει οτι εχω κακες προθεσεις για οσους πανε να μου πουν την αποψη τους. Θεωρω οτι με εχεις παρεξηγησει οσον αφορα τη συμπεριφορα μου, και σε καμια περιπτωση δεν εχω κατι προσωπικο με κανεναν εδω μεσα. Λεω μονο αυτα που πιστευω συμφωνα με αυτα που εχω δει ή που εχω αντιληφθει στα 33 χρονια ζωης μου.

Θα μπορούσες να τα λες με καλύτερο τρόπο και πίστεψε με αν το έκανες ούτε δούλεμα θα είχες από κανέναν ούτε τίποτε.

Από την πρώτη φορά που προσπάθησα να σε βοηθήσω η συμπεριφορά σου δεν έχει αλλάξει σημαντικά. Παρουσιάζει μεν διακυμάνσεις αλλά είναι στην ίδια "κατεύθυνση". Και όχι μόνο η συμπεριφορά προς εμένα, αλλά και προς άλλα άτομα στο forum που προσπάθησαν να σου εξηγήσουν κάποια πράγματα (βλέπε aseglio, ντιν κλπ).

Αν μπορούσες έστω να σεβαστείς ότι κάποιος έχει διαφορετικά βιώματα και κατ' επέκταση διαφορετική άποψη από σένα θα είχες και καλύτερη αντιμετώπιση από τους άλλους.

Η συμπεριφορά των άλλων να ξέρεις είναι αποτέλεσμα δράσης-αντίδρασης. Όσο καλύτερα συμπεριφέρεσαι σε κάποιον, τόσο καλύτερα θα συμπεριφερθεί κι αυτός σε σένα.
Υ.Γ. Σε καμία περίπτωση δεν λέω ότι έχεις κάτι επί προσωπικού με μένα. Άλλωστε, αν ήταν μόνο προς εμένα αυτή η συμπεριφορά θα σήμαινε ότι κάπου κάνω κι εγώ "λάθος" μαζί σου.
Μην ψάχνεις την ευτυχία, είναι πάντα μέσα σου...

dindon

# 338 στις 14/12/2011
author
Γυναίκα / 40 / Ελεύθερη
Ν. Αττικής (Αθήνα) / Αθήνα
Θέματα: 9
Απαντήσεις: 8.663

Παράθεση:

εχεις αντιληφθει, αλλα δεν εχεις ζησει...
οποτε....
τραβα για κουρεμα.
"Why is it something so good Just can't function no more? Love ... love will tear us apart again..."

# 339 στις 14/12/2011
author
Ανενεργό μέλος
Θέματα:
Απαντήσεις:

Παράθεση:
Originally posted by dindon
οποτε....τραβα για κουρεμα.

Η πιο σωστη εκφραση που θα με αντιπροσωπευε ειναι:
''εχεις αντιληφθει και για αυτο το λογο δεν εχεις ζησει''.

dindon

# 340 στις 14/12/2011
author
Γυναίκα / 40 / Ελεύθερη
Ν. Αττικής (Αθήνα) / Αθήνα
Θέματα: 9
Απαντήσεις: 8.663

Παράθεση:

Παράθεση:
Originally posted by dindon
οποτε....τραβα για κουρεμα.

Η πιο σωστη εκφραση που θα με αντιπροσωπευε ειναι:
''εχεις αντιληφθει και για αυτο το λογο δεν εχεις ζησει''.

ωραια δικαιολογια...

τοτε μην υπαρχεις τπ... μην υπαρχεις.

(βεβαια.... η λογικη λεει... πως γινεται αφου δεν εχεις ζησει, να εχεις αντιληφθει..... ενας Αγιος το ξερει)
"Why is it something so good Just can't function no more? Love ... love will tear us apart again..."
Επιλέξτε σελίδα: (1-22)
Σελίδες Αρχική«12131415161718192021Τελ.»
Δεν μπορείτε να απαντήσετε

Ο τρόπος λειτουργίας και οι κανόνες των forum του Sxeseis αλλάζουν!

Για λίγες ημέρες και μέχρι την ολοκλήρωση αυτών των αλλαγών η δυνατότητα αποστολής νέων θεμάτων και απαντήσεων δεν είναι θα δυνατή.

Σας ευχαριστούμε για την κατανόηση.