Ο εύκολος τρόπος να κάνετε νέες γνωριμίες και σχέσεις!
Με περισσότερα από 535.000 μέλη,
το Sxeseis.gr είναι το μεγαλύτερο ελληνικό site γνωριμιών.
Το Sxeseis.gr συνδυάζει με μοναδικό τρόπο λειτουργίες κοινωνικής δικτύωσης ,σελίδας γνωριμιών, forums και chat rooms δίνοντας στα μέλη του περισσότερες δυνατότητες και ευκαιρίες επικοινωνίας και γνωριμίας, από οποιοδήποτε άλλο μέσο.
Μάθετε περισσότερα για το Sxeseis.gr
Είμαι :
Ενδιαφέρομαι για :
Ημ. Γεννήσης μου :
Κατοικώ :
Νομός :
Περιοχή :
Ουπς! Ξεχάσατε να συμπληρώσετε κάποιες πληροφορίες!
Ουπς! Η ημερομηνία γέννησης δεν είναι σωστή!

ΓΙΑ ΤΟΝ TP_1978

Επιλέξτε σελίδα: (1-22)
Σελίδες 12345678910Τελ.»

milkamarious

# 81 στις 9/12/2011
author
Γυναίκα / 28 / Ελεύθερη
Ν. Ηρακλείου / Ηράκλειο
Θέματα: 21
Απαντήσεις: 257
'Aρεσαν+: 0%

Παράθεση:
Originally posted by tp_1978

αν ισχυει αυτο που λες φανταζομαι εκει που οι επιλογες ειναι λιγες. Μιλαω για την επαρχεια. Ενω εκει που υπαρχει πολυ ζωη και φοιτητοκοσμος νομιζω οτι μια 18αρα φοιτητρια ειναι λιγο δυσκολο να μην προτιμησει αγορια της ηλικιας της απο οτι καποιον πολυ μεγαλυτερο της.

Ναι ισως να ειναι κ ετσι...
Ειναι καποιες χημειες που δεν σβηνουνε ποτε...

whatever002

# 82 στις 9/12/2011
author
Γυναίκα / 31 / Ελεύθερη
Ν. Θεσσαλονίκης / Αγιος Αθανάσιος
Θέματα: 1
Απαντήσεις: 86
ΛΟΙΠΟΝ ΕΠΕΙΔΗ ΓΡΑΦΤΗΚΑΝ ΠΟΛΛΑ ΚΑΙ ΘΑ ΞΗΜΕΡΟΒΡΑΔΙΑΣΤΩ ΝΑ ΤΑ ΔΙΑΒΑΣΩ ΟΛΑ(ΟΧΙ ΟΤΙ ΔΕΝ ΞΗΜΕΡΟΒΑΡΔΙΑΣΤΗΚΑ ΜΕ ΤΙΣ ΣΠΑΖΟΚΕΦΑΛΕΣ ΤΟΥ ΤΠ). ΔΙΑΒΑΣΑ ΜΟΝΟ ΔΙΚΗ ΣΟΥ ΑΠΑΝΤΗΣΗ.ΤΙΣ ΕΠΟΜΕΝΕΣ ΗΜΕΡΕΣ ΘΑ ΔΙΑΒΑΣΩ ΟΛΑ ΤΑ ΣΧΟΛΙΑ ΝΑ ΔΩ ΠΩΣ ΤΟ ΠΡΟΣΕΓΓΙΣΑΝ ΚΑΙ ΤΑ ΥΠΟΛΟΙΠΑ ΜΕΛΗ.
1)ΓΕΛΑΣΑ ΜΕ ΟΣΑ ΕΙΠΕΣ ΑΣΧΕΤΑ ΓΙΑ ΤΗΝ ΛΕΚΤΙΚΗ ΣΟΥ ΕΠΙΘΕΣΗ ΔΙΟΤΙ ΠΡΟΣΠΑΘΕΙΣ ΝΑ ΑΠΟΠΤΥΚΟΓΡΑΦΗΣΕΙΣ ΚΑΘΕ ΛΕΞΗ ΚΑΘΕ ΓΡΑΜΜΑ ΚΑΘΕ ΣΗΜΕΙΟ ΣΤΙΞΗΣ ΤΟΥ ΚΕΙΜΕΝΟΥ ΜΟΥ ΚΑΙ ΝΑ ΤΑ ΠΑΡΕΡΜΗΝΕΥΣΕΙΣ ΜΕ ΕΝΑΝ ΓΕΛΟΙΟ ΤΡΟΠΟ.
2)ΑΦΟΡΜΗ ΣΤΑΘΗΚΕ ΤΟ ΓΕΓΟΝΟΣ ΟΤΙ ΕΔΩ ΚΑΙ 2 ΒΔΟΜΑΔΕΣ ΜΟΥ ΤΗΝ ΕΠΕΣΑΝ (ΠΡΩΤΗ ΦΟΡΑ)ΤΡΕΙΣ ΟΧΙ ΤΗΣ ΗΛΙΚΙΑΣ ΜΟΥ ΑΛΛΑ ΟΧΙ ΚΑΙ ΓΕΡΟΙ.ΓΕΡΟΣ ΕΙΝΑΙ ΑΥΤΟΣ ΠΟΥ ΔΕΝ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΠΑΡΕΙ ΤΑ ΠΟΔΙΑ ΤΟΥ.ΕΠΙΣΗΣ ΔΙΑΒΑΣΑ ΕΝΑ ΘΕΜΑ ΠΟΥ ΕΙΧΕΣ ΑΝΑΡΤΗΣΕΙ ΠΟΥ ΕΛΕΓΕΣ ΟΤΙ ΣΑΡΕΣΟΥΝ ΟΙ ΜΙΚΡΕΣ ΚΑΙ ΛΕΩ ΜΑ ΤΙ ΠΑΘΑΝ ΟΛΟΙ ΟΙ ΑΝΔΡΕΣ ΞΕΜΟΡΑΘΗΚΑΝ ΤΕΛΕΙΩΣ?ΜΕΧΡΙ ΠΡΟΤΙΝΟΣ ΠΙΣΤΕΥΑ ΟΤΙ ΚΑΤΙ ΤΕΤΟΙΟ ΔΕΝ ΥΦΙΣΤΑΤΑΙ.ΤΟ ΜΕΓΑΛΙΣΤΙΚΟ ΠΟΥ ΛΕΣ ΑΥΤΟ ΕΙΝΑΙ ΤΟ ΘΕΜΑ ΔΕΙΧΝΩ ΜΙΚΡΟΤΕΡΗ ΚΑΝΕΙΣ ΔΕΝ ΜΕ ΚΑΝΕΙ ΓΙΑ 19. ΓΙΑ ΤΟ ΠΡΑΣΙΝΟ ΦΩΣ ΔΕΝ ΠΑΙΖΕΙ ΟΥΤΕ ΦΩΣ ΟΥΤΕ ΚΕΡΙ ΟΥΤΕ ΤΠΤ.
3)ΟΣΟ ΓΙΑ ΤΟΥΣ ΤΡΟΠΟΥΣ ΜΟΥ ΑΠΛΑ ΕΠΕΙΔΗ ΕΙΣΑΙ ΤΕΛΕΙΩΣ ΑΓΝΩΣΤΟΣ ΚΑΙ ΑΠΟΦΑΣΙΣΑ ΝΑ ΣΟΥ ΑΠΕΥΘΥΝΩ ΤΟ ΛΟΓΟ ΕΙΣΒΑΛΛΟΝΤΑΣ ΓΙΑ ΛΙΓΟ ΣΤΟΝ ΚΟΣΜΟ ΣΟΥ ΔΕΝ ΗΘΕΛΑ ΝΑ ΦΑΝΩ ΠΡΟΣΒΛΗΤΙΚΗ ΑΛΛΑ ΓΙΑ ΣΕΝΑ ΤΑ ΓΡΑΦΕΝΤΑ ΜΟΥ ΕΙΝΑΙ ΜΕΣ ΣΤΗΝ ΠΡΟΣΒΟΛΗ.
4)ΕΠΕΙΔΗ ΔΕΝ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΔΩ ΕΡΩΤΙΚΑ ΕΝΑΝ ΑΝΔΡΑ 33 ΧΡΟΝΩΝ ΔΕΝ ΣΗΜΑΙΝΕΙ ΟΤΙ ΕΙΜΑΙ Ο ΚΑΝΟΝΑΣ ΚΑΙ ΑΠΛΑ ΗΘΕΛΑ ΝΑ ΥΠΕΡΚΕΡΑΣΩ ΤΗΝ ΑΠΟΨΗ ΣΟΥ.
5)ΥΠΑΡΧΟΥΝ ΠΑΝΕΜΟΡΦΕΣ ΚΑΙ ΕΛΕΥΘΕΡΕΣ 25-30 ΚΑΙ ΞΕΡΩ ΠΟΛΛΕΣ.
6)ΟΣΟ ΓΑΙ ΤΙΣ ΤΡΑΠΕΖΕΣ ΠΟΥ ΛΕΣ ΕΙΧΑ ΑΥΤΗΝ ΤΗΝ ΕΝΤΥΠΩΣΗ ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΘΥΜΑΜΑΙ ΚΙΟΛΑΣ ΘΑ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΤΟ ΞΑΝΑΔΩ(ΤΟ ΘΕΜΑ ΔΕΝ ΕΚΛΕΙΣΕ ΕΔΩ ΕΙΠΑ ΘΑ ΤΟ ΞΑΝΑΔΩ)
7)ΜΗΝ ΠΕΙΣ ΤΩΡΑ ΜΑΣ ΕΙΠΕΣ ΞΕΜΟΡΑΜΕΝΟΥΣ ΑΡΑ ΑΝΑΙΡΕΙΣ ΟΣΑ ΛΕΣ ΑΡΑ ΕΧΕΙΣ ΔΙΑΤΑΡΑΓΜΕΝΗ ΠΡΟΣΩΠΙΚΟΤΗΤΑ ΑΡΑ ΕΙΣΑΙ ΨΩΝΙΟ ΑΡΑ ΑΡΑ ΑΡΑ ΑΡΑ
8)ΟΣΟ ΓΙΑ ΤΟ ΚΕΝΟ ΠΟΥ ΔΗΜΙΟΥΡΓΗΤΕ ΟΤΑΝ ΚΑΤΑΚΤΑΣ ΕΝΑ ΣΤΟΧΟ ΝΟΜΙΖΩ ΕΙΝΑΙ ΑΠΟΛΥΤΩΣ ΦΥΣΙΟΛΟΓΙΚΟ.ΑΥΤΟ ΣΗΜΑΙΝΕΙ ΕΞΕΛΙΞΗ ΑΝ ΔΕΝ ΕΙΧΕ ΔΗΜΙΟΥΡΓΗΘΕΙ ΕΝΑ ΚΕΝΟ ΔΕΝ ΘΑ ΕΘΕΤΕΣ ΑΛΛΟΥΣ ΣΤΟΧΟΥΣ ΑΚΟΜΑ ΚΑΙ ΓΕΛΟΙΟΥΣ.(ΜΙΛΑΩ ΓΙΑ ΣΤΟΧΟΥΣ ΘΕΤΕΙΣ ΕΝΑΝ ΣΤΟΧΟ ΤΟΝ ΚΑΤΑΚΤΑΣ ΜΕΤΑ ΒΑΖΕΙΣ ΕΝΑΝ ΑΛΛΟΝ)
9)ΔΕΝ ΘΑ ΔΩ ΕΝΑΝ 33ΑΡΗ ΚΑΙ ΘΑ ΠΩ ΑΑΑ ΕΝΑΣ ΓΕΡΟΣ!!!ΟΧΙ ΦΥΣΙΚΑ ΑΠΛΑ ΜΕΧΡΙ ΤΩΡΑ ΟΛΟΙ ΟΙ ΑΝΔΡΕΣ ΑΥΤΗΣ ΤΗΣ ΗΛΙΚΙΑΣ ΜΕ ΑΝΤΙΜΕΤΩΠΙΖΑΝ ΣΑΝ ΠΑΙΔΑΚΙ ΚΑΙ ΤΩΡΑ ΜΟΥ ΚΑΚΟΦΑΙΝΕΤΑΙ.
10)ΤΟ NICKNAME ΤΟ ΕΒΑΛΑ ΓΙΑΤΙ ΜΙΑ ΩΡΑ ΕΨΑΧΝΑ ΚΑΙ ΟΛΑ ΗΤΑΝ ΚΑΤΗΛΗΜΕΝΑ.ΚΑΛΗ ΧΩΝΕΨΗ ΛΟΙΠΟΝ.
11)ΟΣΟ ΓΙΑ ΤΙΣ ΑΠΕΙΛΕΣ-ΠΡΟΕΙΔΟΠΟΙΗΣΕΙΣ......ΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑ
12)ΑΥΤΟ ΓΙΑ ΤΟ ΣΑΒΒΑΤΟ ΤΟ ΕΙΠΑ ΓΙΑΤΙ ΤΗΝ ΣΤΙΓΜΗ ΠΟΥ ΤΟ ΕΓΡΑΦΑ ΚΟΙΤΑΞΑ ΤΗΝ ΩΡΑ ΚΑΙ ΕΙΠΑ ΤΩΡΑ ΘΑ ΗΜΟΥΝ ΜΕ ΤΙΣ ΦΙΛΕΣ ΜΟΥ ΣΕ ΚΑΝΕΝΑ ΚΛΑΜΠ ΠΟΥ ΣΑΦΕΣΤΑΤΑ ΕΙΝΑΙ ΠΙΟ ΩΡΑΙΟ ΑΠΟ ΤΟ ΠΡΩΤΟ.
13)ΕΙΠΑ ΑΦΟΥ Ο ΤΡΟΠΟΣ ΖΩΗΣ ΣΟΥ ΔΕΝ ΣΕ ΙΚΑΝΟΠΟΙΕΙ ΑΛΛΑΞΕ ΤΟΝ.ΠΑΨΕ ΝΑ ΜΕΜΨΟΙΜΗΡΕΙΣ.
ΑΡΑ ΣΤΗΝ ΑΝΑΛΥΣΗ ΚΕΙΜΕΝΟΥ ΔΕΝ ΕΙΣΑΙ ΚΑΛΟΣ Ή ΔΕΝ ΠΡΟΣΕΓΓΙΖΕΙΣ ΣΩΣΤΑ ΤΟ ΘΕΜΑ!!!!
ΥΓ ΤΟ ΚΕΙΜΕΝΟ ΣΟΥ ΠΑΡΕΡΜΗΝΕΥΕΙ ΤΑ ΛΕΧΘΕΝΤΑ ΜΟΥ ΚΑΙ ΕΝΑΣ ΠΟΥ ΔΕΝ ΕΧΕΙ ΚΑΤΑΝΟΗΣΕΙ ΤΟΝ ΤΡΟΠΟ ΣΚΕΨΗΣ ΜΟΥ ΠΕΦΤΕΙ ΣΤΗΝ ΠΑΓΙΔΑ ΣΟΥ.ΟΤΙ ΛΕΩ ΤΟ ΕΝΝΟΩ. ΔΕΝ ΛΕΩ ΑΛΛΑ ΚΑΙ ΕΝΝΟΩ ΑΛΛΑ ΤΕΛΕΙΑ ΚΑΙ ΠΑΥΛΑ.
ΝΑ ΠΩ ΚΑΙ ΣΤΟΝ ΑΓΓΕΛΟ ΚΑΤΙ.ΜΠΑΜΠΑΔΙΣΤΙΚΟ ΕΝΝΟΟΥΣΑ ΟΤΙ ΟΤΑΝ ΒΛΕΠΩ ΕΝΑΝ ΤΡΙΑΝΤΑΡΗ Ο ΟΠΟΙΟΣ ΕΧΕΙ ΤΗΝ ΣΩΜΑΤΙΚΗ ΔΙΑΠΛΑΣΗ ΤΟΥ ΠΑΤΕΡΑ ΜΟΥ(Ο ΟΠΟΙΟΣ ΕΙΝΑΙ ΑΔΥΝΑΤΟΣ ΑΛΛΑ ΠΑΛΙ ΦΑΙΝΕΤΑΙ ΑΥΤΟ ΤΟ ΚΑΤΙ ΠΟΥ ΔΕΝ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΠΡΟΣΔΙΟΡΙΣΩ ΤΙ ΠΟΥ ΚΑΤΑΛΑΒΑΙΝΕΙΣ ΟΤΙ ΕΧΕΙ ΜΙΑ Χ ΗΛΙΚΙΑ)ΤΟΤΕ ΑΥΤΟΜΑΤΑ ΑΝ ΑΥΤΟΣ Ο ΑΝΔΡΑΣ ΜΟΥ ΣΥΜΠΕΡΙΦΕΡΘΕΙ ΜΕ ΑΛΛΟΝ ΤΡΟΠΟ ΔΕΝ ΜΠΟΡΩ ΝΕΥΡΙΑΖΩ ΚΑΙ ΜΟΥ ΧΑΛΑΕΙ ΟΛΗ ΤΗ ΔΙΑΘΕΣΗ.Ο ΠΑΤΕΡΑΣ ΜΟΥ ΕΙΝΑΙ 50 ΑΛΛΑ ΤΟ ΣΩΜΑ ΤΟΥ ΜΟΙΑΖΕΙ ΜΕ ΤΡΙΑΝΤΑΡΗ.ΝΑΙ ΥΠΑΡΧΟΥΝ 30ΡΙΔΕΣ ΠΟΥ ΑΠΟ ΤΗ ΣΥΜΠΕΡΙΦΟΡΑΣ ΤΟΥΣ ΘΑ ΗΘΕΛΕΣ ΝΑ ΚΑΝΕΙΣ ΠΑΡΕΑ ΜΑΖΙ ΤΟΥΣ ΑΛΛΟ ΑΥΤΟ ΕΓΩ ΜΙΛΑΩ ΟΤΑΝ Ο ΑΛΛΟΣ ΔΕΝ ΕΧΕΙ ΦΙΛΙΚΕΣ ΠΡΟΘΕΣΕΙΣ ΤΟΤΕ ΦΡΙΚΑΡΩ.

# 83 στις 9/12/2011
author
Ανενεργό μέλος
Θέματα:
Απαντήσεις:
'Aρεσαν+: %

Παράθεση:
Originally posted by whatever002
ΛΟΙΠΟΝ ΕΠΕΙΔΗ ΓΡΑΦΤΗΚΑΝ ΠΟΛΛΑ ΚΑΙ ΘΑ ΞΗΜΕΡΟΒΡΑΔΙΑΣΤΩ ΝΑ ΤΑ ΔΙΑΒΑΣΩ ΟΛΑ(ΟΧΙ ΟΤΙ ΔΕΝ ΞΗΜΕΡΟΒΑΡΔΙΑΣΤΗΚΑ ΜΕ ΤΙΣ ΣΠΑΖΟΚΕΦΑΛΕΣ ΤΟΥ ΤΠ). ΔΙΑΒΑΣΑ ΜΟΝΟ ΔΙΚΗ ΣΟΥ ΑΠΑΝΤΗΣΗ.ΤΙΣ ΕΠΟΜΕΝΕΣ ΗΜΕΡΕΣ ΘΑ ΔΙΑΒΑΣΩ ΟΛΑ ΤΑ ΣΧΟΛΙΑ ΝΑ ΔΩ ΠΩΣ ΤΟ ΠΡΟΣΕΓΓΙΣΑΝ ΚΑΙ ΤΑ ΥΠΟΛΟΙΠΑ ΜΕΛΗ.
1)ΓΕΛΑΣΑ ΜΕ ΟΣΑ ΕΙΠΕΣ ΑΣΧΕΤΑ ΓΙΑ ΤΗΝ ΛΕΚΤΙΚΗ ΣΟΥ ΕΠΙΘΕΣΗ ΔΙΟΤΙ ΠΡΟΣΠΑΘΕΙΣ ΝΑ ΑΠΟΠΤΥΚΟΓΡΑΦΗΣΕΙΣ ΚΑΘΕ ΛΕΞΗ ΚΑΘΕ ΓΡΑΜΜΑ ΚΑΘΕ ΣΗΜΕΙΟ ΣΤΙΞΗΣ ΤΟΥ ΚΕΙΜΕΝΟΥ ΜΟΥ ΚΑΙ ΝΑ ΤΑ ΠΑΡΕΡΜΗΝΕΥΣΕΙΣ ΜΕ ΕΝΑΝ ΓΕΛΟΙΟ ΤΡΟΠΟ.
2)ΑΦΟΡΜΗ ΣΤΑΘΗΚΕ ΤΟ ΓΕΓΟΝΟΣ ΟΤΙ ΕΔΩ ΚΑΙ 2 ΒΔΟΜΑΔΕΣ ΜΟΥ ΤΗΝ ΕΠΕΣΑΝ (ΠΡΩΤΗ ΦΟΡΑ)ΤΡΕΙΣ ΟΧΙ ΤΗΣ ΗΛΙΚΙΑΣ ΜΟΥ ΑΛΛΑ ΟΧΙ ΚΑΙ ΓΕΡΟΙ.ΓΕΡΟΣ ΕΙΝΑΙ ΑΥΤΟΣ ΠΟΥ ΔΕΝ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΠΑΡΕΙ ΤΑ ΠΟΔΙΑ ΤΟΥ.ΕΠΙΣΗΣ ΔΙΑΒΑΣΑ ΕΝΑ ΘΕΜΑ ΠΟΥ ΕΙΧΕΣ ΑΝΑΡΤΗΣΕΙ ΠΟΥ ΕΛΕΓΕΣ ΟΤΙ ΣΑΡΕΣΟΥΝ ΟΙ ΜΙΚΡΕΣ ΚΑΙ ΛΕΩ ΜΑ ΤΙ ΠΑΘΑΝ ΟΛΟΙ ΟΙ ΑΝΔΡΕΣ ΞΕΜΟΡΑΘΗΚΑΝ ΤΕΛΕΙΩΣ?ΜΕΧΡΙ ΠΡΟΤΙΝΟΣ ΠΙΣΤΕΥΑ ΟΤΙ ΚΑΤΙ ΤΕΤΟΙΟ ΔΕΝ ΥΦΙΣΤΑΤΑΙ.ΤΟ ΜΕΓΑΛΙΣΤΙΚΟ ΠΟΥ ΛΕΣ ΑΥΤΟ ΕΙΝΑΙ ΤΟ ΘΕΜΑ ΔΕΙΧΝΩ ΜΙΚΡΟΤΕΡΗ ΚΑΝΕΙΣ ΔΕΝ ΜΕ ΚΑΝΕΙ ΓΙΑ 19. ΓΙΑ ΤΟ ΠΡΑΣΙΝΟ ΦΩΣ ΔΕΝ ΠΑΙΖΕΙ ΟΥΤΕ ΦΩΣ ΟΥΤΕ ΚΕΡΙ ΟΥΤΕ ΤΠΤ.
3)ΟΣΟ ΓΙΑ ΤΟΥΣ ΤΡΟΠΟΥΣ ΜΟΥ ΑΠΛΑ ΕΠΕΙΔΗ ΕΙΣΑΙ ΤΕΛΕΙΩΣ ΑΓΝΩΣΤΟΣ ΚΑΙ ΑΠΟΦΑΣΙΣΑ ΝΑ ΣΟΥ ΑΠΕΥΘΥΝΩ ΤΟ ΛΟΓΟ ΕΙΣΒΑΛΛΟΝΤΑΣ ΓΙΑ ΛΙΓΟ ΣΤΟΝ ΚΟΣΜΟ ΣΟΥ ΔΕΝ ΗΘΕΛΑ ΝΑ ΦΑΝΩ ΠΡΟΣΒΛΗΤΙΚΗ ΑΛΛΑ ΓΙΑ ΣΕΝΑ ΤΑ ΓΡΑΦΕΝΤΑ ΜΟΥ ΕΙΝΑΙ ΜΕΣ ΣΤΗΝ ΠΡΟΣΒΟΛΗ.
4)ΕΠΕΙΔΗ ΔΕΝ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΔΩ ΕΡΩΤΙΚΑ ΕΝΑΝ ΑΝΔΡΑ 33 ΧΡΟΝΩΝ ΔΕΝ ΣΗΜΑΙΝΕΙ ΟΤΙ ΕΙΜΑΙ Ο ΚΑΝΟΝΑΣ ΚΑΙ ΑΠΛΑ ΗΘΕΛΑ ΝΑ ΥΠΕΡΚΕΡΑΣΩ ΤΗΝ ΑΠΟΨΗ ΣΟΥ.
5)ΥΠΑΡΧΟΥΝ ΠΑΝΕΜΟΡΦΕΣ ΚΑΙ ΕΛΕΥΘΕΡΕΣ 25-30 ΚΑΙ ΞΕΡΩ ΠΟΛΛΕΣ.
6)ΟΣΟ ΓΑΙ ΤΙΣ ΤΡΑΠΕΖΕΣ ΠΟΥ ΛΕΣ ΕΙΧΑ ΑΥΤΗΝ ΤΗΝ ΕΝΤΥΠΩΣΗ ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΘΥΜΑΜΑΙ ΚΙΟΛΑΣ ΘΑ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΤΟ ΞΑΝΑΔΩ(ΤΟ ΘΕΜΑ ΔΕΝ ΕΚΛΕΙΣΕ ΕΔΩ ΕΙΠΑ ΘΑ ΤΟ ΞΑΝΑΔΩ)
7)ΜΗΝ ΠΕΙΣ ΤΩΡΑ ΜΑΣ ΕΙΠΕΣ ΞΕΜΟΡΑΜΕΝΟΥΣ ΑΡΑ ΑΝΑΙΡΕΙΣ ΟΣΑ ΛΕΣ ΑΡΑ ΕΧΕΙΣ ΔΙΑΤΑΡΑΓΜΕΝΗ ΠΡΟΣΩΠΙΚΟΤΗΤΑ ΑΡΑ ΕΙΣΑΙ ΨΩΝΙΟ ΑΡΑ ΑΡΑ ΑΡΑ ΑΡΑ
8)ΟΣΟ ΓΙΑ ΤΟ ΚΕΝΟ ΠΟΥ ΔΗΜΙΟΥΡΓΗΤΕ ΟΤΑΝ ΚΑΤΑΚΤΑΣ ΕΝΑ ΣΤΟΧΟ ΝΟΜΙΖΩ ΕΙΝΑΙ ΑΠΟΛΥΤΩΣ ΦΥΣΙΟΛΟΓΙΚΟ.ΑΥΤΟ ΣΗΜΑΙΝΕΙ ΕΞΕΛΙΞΗ ΑΝ ΔΕΝ ΕΙΧΕ ΔΗΜΙΟΥΡΓΗΘΕΙ ΕΝΑ ΚΕΝΟ ΔΕΝ ΘΑ ΕΘΕΤΕΣ ΑΛΛΟΥΣ ΣΤΟΧΟΥΣ ΑΚΟΜΑ ΚΑΙ ΓΕΛΟΙΟΥΣ.(ΜΙΛΑΩ ΓΙΑ ΣΤΟΧΟΥΣ ΘΕΤΕΙΣ ΕΝΑΝ ΣΤΟΧΟ ΤΟΝ ΚΑΤΑΚΤΑΣ ΜΕΤΑ ΒΑΖΕΙΣ ΕΝΑΝ ΑΛΛΟΝ)
9)ΔΕΝ ΘΑ ΔΩ ΕΝΑΝ 33ΑΡΗ ΚΑΙ ΘΑ ΠΩ ΑΑΑ ΕΝΑΣ ΓΕΡΟΣ!!!ΟΧΙ ΦΥΣΙΚΑ ΑΠΛΑ ΜΕΧΡΙ ΤΩΡΑ ΟΛΟΙ ΟΙ ΑΝΔΡΕΣ ΑΥΤΗΣ ΤΗΣ ΗΛΙΚΙΑΣ ΜΕ ΑΝΤΙΜΕΤΩΠΙΖΑΝ ΣΑΝ ΠΑΙΔΑΚΙ ΚΑΙ ΤΩΡΑ ΜΟΥ ΚΑΚΟΦΑΙΝΕΤΑΙ.
10)ΤΟ NICKNAME ΤΟ ΕΒΑΛΑ ΓΙΑΤΙ ΜΙΑ ΩΡΑ ΕΨΑΧΝΑ ΚΑΙ ΟΛΑ ΗΤΑΝ ΚΑΤΗΛΗΜΕΝΑ.ΚΑΛΗ ΧΩΝΕΨΗ ΛΟΙΠΟΝ.
11)ΟΣΟ ΓΙΑ ΤΙΣ ΑΠΕΙΛΕΣ-ΠΡΟΕΙΔΟΠΟΙΗΣΕΙΣ......ΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑ
12)ΑΥΤΟ ΓΙΑ ΤΟ ΣΑΒΒΑΤΟ ΤΟ ΕΙΠΑ ΓΙΑΤΙ ΤΗΝ ΣΤΙΓΜΗ ΠΟΥ ΤΟ ΕΓΡΑΦΑ ΚΟΙΤΑΞΑ ΤΗΝ ΩΡΑ ΚΑΙ ΕΙΠΑ ΤΩΡΑ ΘΑ ΗΜΟΥΝ ΜΕ ΤΙΣ ΦΙΛΕΣ ΜΟΥ ΣΕ ΚΑΝΕΝΑ ΚΛΑΜΠ ΠΟΥ ΣΑΦΕΣΤΑΤΑ ΕΙΝΑΙ ΠΙΟ ΩΡΑΙΟ ΑΠΟ ΤΟ ΠΡΩΤΟ.
13)ΕΙΠΑ ΑΦΟΥ Ο ΤΡΟΠΟΣ ΖΩΗΣ ΣΟΥ ΔΕΝ ΣΕ ΙΚΑΝΟΠΟΙΕΙ ΑΛΛΑΞΕ ΤΟΝ.ΠΑΨΕ ΝΑ ΜΕΜΨΟΙΜΗΡΕΙΣ.
ΑΡΑ ΣΤΗΝ ΑΝΑΛΥΣΗ ΚΕΙΜΕΝΟΥ ΔΕΝ ΕΙΣΑΙ ΚΑΛΟΣ Ή ΔΕΝ ΠΡΟΣΕΓΓΙΖΕΙΣ ΣΩΣΤΑ ΤΟ ΘΕΜΑ!!!!
ΥΓ ΤΟ ΚΕΙΜΕΝΟ ΣΟΥ ΠΑΡΕΡΜΗΝΕΥΕΙ ΤΑ ΛΕΧΘΕΝΤΑ ΜΟΥ ΚΑΙ ΕΝΑΣ ΠΟΥ ΔΕΝ ΕΧΕΙ ΚΑΤΑΝΟΗΣΕΙ ΤΟΝ ΤΡΟΠΟ ΣΚΕΨΗΣ ΜΟΥ ΠΕΦΤΕΙ ΣΤΗΝ ΠΑΓΙΔΑ ΣΟΥ.ΟΤΙ ΛΕΩ ΤΟ ΕΝΝΟΩ. ΔΕΝ ΛΕΩ ΑΛΛΑ ΚΑΙ ΕΝΝΟΩ ΑΛΛΑ ΤΕΛΕΙΑ ΚΑΙ ΠΑΥΛΑ.
ΝΑ ΠΩ ΚΑΙ ΣΤΟΝ ΑΓΓΕΛΟ ΚΑΤΙ.ΜΠΑΜΠΑΔΙΣΤΙΚΟ ΕΝΝΟΟΥΣΑ ΟΤΙ ΟΤΑΝ ΒΛΕΠΩ ΕΝΑΝ ΤΡΙΑΝΤΑΡΗ Ο ΟΠΟΙΟΣ ΕΧΕΙ ΤΗΝ ΣΩΜΑΤΙΚΗ ΔΙΑΠΛΑΣΗ ΤΟΥ ΠΑΤΕΡΑ ΜΟΥ(Ο ΟΠΟΙΟΣ ΕΙΝΑΙ ΑΔΥΝΑΤΟΣ ΑΛΛΑ ΠΑΛΙ ΦΑΙΝΕΤΑΙ ΑΥΤΟ ΤΟ ΚΑΤΙ ΠΟΥ ΔΕΝ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΠΡΟΣΔΙΟΡΙΣΩ ΤΙ ΠΟΥ ΚΑΤΑΛΑΒΑΙΝΕΙΣ ΟΤΙ ΕΧΕΙ ΜΙΑ Χ ΗΛΙΚΙΑ)ΤΟΤΕ ΑΥΤΟΜΑΤΑ ΑΝ ΑΥΤΟΣ Ο ΑΝΔΡΑΣ ΜΟΥ ΣΥΜΠΕΡΙΦΕΡΘΕΙ ΜΕ ΑΛΛΟΝ ΤΡΟΠΟ ΔΕΝ ΜΠΟΡΩ ΝΕΥΡΙΑΖΩ ΚΑΙ ΜΟΥ ΧΑΛΑΕΙ ΟΛΗ ΤΗ ΔΙΑΘΕΣΗ.Ο ΠΑΤΕΡΑΣ ΜΟΥ ΕΙΝΑΙ 50 ΑΛΛΑ ΤΟ ΣΩΜΑ ΤΟΥ ΜΟΙΑΖΕΙ ΜΕ ΤΡΙΑΝΤΑΡΗ.ΝΑΙ ΥΠΑΡΧΟΥΝ 30ΡΙΔΕΣ ΠΟΥ ΑΠΟ ΤΗ ΣΥΜΠΕΡΙΦΟΡΑΣ ΤΟΥΣ ΘΑ ΗΘΕΛΕΣ ΝΑ ΚΑΝΕΙΣ ΠΑΡΕΑ ΜΑΖΙ ΤΟΥΣ ΑΛΛΟ ΑΥΤΟ ΕΓΩ ΜΙΛΑΩ ΟΤΑΝ Ο ΑΛΛΟΣ ΔΕΝ ΕΧΕΙ ΦΙΛΙΚΕΣ ΠΡΟΘΕΣΕΙΣ ΤΟΤΕ ΦΡΙΚΑΡΩ.

Mονο το οτι λες ΞΕΜΩΡΑΜΕΝΟΥΣ ολους τους μαγαλους αντρες που κοιτανε τις πιτσιρικες, αυτο και μονο ΚΑΚΟΗΘΕΙΑ βγαζει, γιατι δεν ξερεις ο καθενας τι βιωματα εχει, τι απωθημενα εχει, και τι δεν εχει ζησει στη ζωη του.

Οποτε σταματα να βαζεις ΤΑΜΠΕΛΕΣ στους αλλους, και να τους λες ειτε μπαμπαλιδες, ειτε ξεμωραμενους, ειτε οτιδηποτε αλλο, και κρινε πρωτα τον εαυτο σου. Εχεις μια ταση να κρινεις ολους τους αλλους εκτος απο τον εαυτο σου.

Επαναλαμβανω, οτι το θεμα σου ΜΟΝΟ κακία βγαζει και τιποτα αλλο.

naughtyM

# 84 στις 9/12/2011
author
Γυναίκα / 34 / Σε σχέση
Ν. Θεσσαλονίκης / Αμπελόκηποι
Θέματα: 19
Απαντήσεις: 19.097
Αντικειμενικα η 18-20αρα δε συμβαδιζει με το μυαλο του 30αρη, του 40αρη κτλ...
Υπαρχουν και εξαιρεσεις αλλα μιλαμε για το Μ.Ο εδω.

Η 18-20αρα δεν εχει τα βιωματα του 30αρη+. Και ειναι λογικοτατο! Η 20αρα μολις βγηκε απο το αυγο της. Εχει τη σχολη της, τις φιλεναδες της να χαζογελαει, τις εξοδους στα κλαμπ που οι κυριοτερες ηλικιες ειναι 17-28 κατα βαση, παει βολτες, τη βγαζει ακομα στα παγκακια, ντυνεται απο τα Berska Και τα Pull & Bear, φοραει all star, παιρνει ακομα χαρτζιλικι απο τη γιαγια και τα θεματα συζητησης της ειναι το cosmopolitan, τα νυχια, το γκομενακι που τη κοιταζει στο μαθημα της τριτης, οι καυγαδες με τους γονεις της γιατι ακομα δεν την αφηνουν να γυρναει οτι ωρα θελει το βραδυ (αν μενουν μαζι) κτλ κτλ.

Ενας 30αρης (υγειης και φυσιολογικος), εχει περασει τη φαση των κλαμπς με τα 20χρονα, δουλευει τη μιση μερα και αν δε δουλευει ψαχνει και τον απασχολει πολυ το θεμα της ανεργιας, εχει πιο χαλαρους ρυθμους ζωης, εχει την παρεα του που αποτελειται απο συνομιληκους του κατα βαση και εχει μια αλφα ωριμοτητα αρμοζουσα της ηλικιας του!

Ειναι λογικο λοιπον ενας 30αρης + να θεωρειται ξεμωραμενος οταν κοιταξει το 18χρονο.
ΕΞωτερικα μπορει να το ελκυσει. Λογικο. Στα 18 μια κοπελα ειναι μια σχηματισμενη κοπελα. Αλλα περα απο αυτο, τι;
Θα την παιρνει απο τη σχολη; Θα βγαινει με τις 18χρονες φιλες της και θα ναι σα τον 'μπαμπα' που βγηκε να ελεγξει τη κορη και της φιλες της; Θα τη βγαζουν τα παγκακια;
Θα βγαινουν εξω βραδυ με τους φιλους του οι οποιοι αλλοι μπορει να ειναι παντρεμενοι κ να εχουν παιδια, αλλοι ναειναι αραβωνιασμενοι. Να μιλανε για τι;
ΓΙα το cosmo; Για τη σχολη; ΓΙα τα νυχια;

Η 18χρονη μολις που εχει τελειωσει το σχολειο. Το μυαλο ακομα ΠΕΤΑΕΙ! Η 18χρονη θελει σχεσουλα, κολλαει, ερωτευεται και δεν ξεκολλαει!
Ο 30αρης την 18αρα δε θα τη παρει σοβαρα..και θα εχει προβληματα.
Οσο απελευθερωμενες και αν νομιζεις πως ειναι οι κοπελες...σ αυτη την ηλικια θελουν χαδια και γουτσου γουτσου.
Οσο μεγαλωνει η γυναικα και γνωριζει τι θελει απο τον εαυτο της τοσο περισσοτερο απελευθερωνεται.

Βεβαια παιζει ρολο και το ατομο. Αλλα ο Μ.Ο. δε διαφερει και πολυ απο τα παραπανω. Η 18αρα ζει στον κοσμο της ξεγνοιασιας! Και ειναι λογικο! Τ προβληματα εχει;
Ο 30+αρης προφανως και δεν ζει σ αυτο το κοσμο! Εχει και πρεπει να τον απασχολουν σοβαροτερα προβληματα.
Προβληματα επιβιωσης (δουλεια), στεγης...
Ο 30αρης που εργαζεται απο τις 8-16.00 και μετα την πεφτει να ξεκουραστει, εχεις την εντυπωση οτι εχει τη διαθεση να ξενυχταει στο Vogue και στο W καθε βραδυ με τα 20χρονα;(καλα σημερα δεν υπαρχουν και λεφτα... ).

Αρα λογικο να θεωρειται ξεμωραμενος ενας 30-40+ αρης που κοιταει 18χρονα.
Η καθε ηλικια εχει τη χαρη της. Η καθε ηλικια βιωνεται διαφορετικα. Δεν μπορεις να κανεις οταν εισαι 35 ολα οσα εκανες στα 20 σου. Οπως στα 20 σου δεν παιζεις πια με κουκλες οπως οταν εκανες στα 10 σου...ετσι και στα 35 δε μπορεις να ξενυχτας και να χαζολογας στα κλαμπακια με RnB και HipHop.

Γι αυτο δε ταιριαζει (συχνα) ενας 35αρης με μια 2οαρα.
Για διαφορες στο μυαλο, στο τροπο σκεψης, στους βιορυθμους και κυριως στα θελω!!
Don't forget to fall in love with yourself first...

# 85 στις 9/12/2011
author
Ανενεργό μέλος
Θέματα:
Απαντήσεις:

Παράθεση:
Originally posted by naughtyM
Αντικειμενικα η 18-20αρα δε συμβαδιζει με το μυαλο του 30αρη, του 40αρη κτλ...
Υπαρχουν και εξαιρεσεις αλλα μιλαμε για το Μ.Ο εδω.

Η 18-20αρα δεν εχει τα βιωματα του 30αρη+. Και ειναι λογικοτατο! Η 20αρα μολις βγηκε απο το αυγο της. Εχει τη σχολη της, τις φιλεναδες της να χαζογελαει, τις εξοδους στα κλαμπ που οι κυριοτερες ηλικιες ειναι 17-28 κατα βαση, παει βολτες, τη βγαζει ακομα στα παγκακια, ντυνεται απο τα Berska Και τα Pull & Bear, φοραει all star, παιρνει ακομα χαρτζιλικι απο τη γιαγια και τα θεματα συζητησης της ειναι το cosmopolitan, τα νυχια, το γκομενακι που τη κοιταζει στο μαθημα της τριτης, οι καυγαδες με τους γονεις της γιατι ακομα δεν την αφηνουν να γυρναει οτι ωρα θελει το βραδυ (αν μενουν μαζι) κτλ κτλ.

Ενας 30αρης (υγειης και φυσιολογικος), εχει περασει τη φαση των κλαμπς με τα 20χρονα, δουλευει τη μιση μερα και αν δε δουλευει ψαχνει και τον απασχολει πολυ το θεμα της ανεργιας, εχει πιο χαλαρους ρυθμους ζωης, εχει την παρεα του που αποτελειται απο συνομιληκους του κατα βαση και εχει μια αλφα ωριμοτητα αρμοζουσα της ηλικιας του!

Ειναι λογικο λοιπον ενας 30αρης + να θεωρειται ξεμωραμενος οταν κοιταξει το 18χρονο.
ΕΞωτερικα μπορει να το ελκυσει. Λογικο. Στα 18 μια κοπελα ειναι μια σχηματισμενη κοπελα. Αλλα περα απο αυτο, τι;
Θα την παιρνει απο τη σχολη; Θα βγαινει με τις 18χρονες φιλες της και θα ναι σα τον 'μπαμπα' που βγηκε να ελεγξει τη κορη και της φιλες της; Θα τη βγαζουν τα παγκακια;
Θα βγαινουν εξω βραδυ με τους φιλους του οι οποιοι αλλοι μπορει να ειναι παντρεμενοι κ να εχουν παιδια, αλλοι ναειναι αραβωνιασμενοι. Να μιλανε για τι;
ΓΙα το cosmo; Για τη σχολη; ΓΙα τα νυχια;

Η 18χρονη μολις που εχει τελειωσει το σχολειο. Το μυαλο ακομα ΠΕΤΑΕΙ! Η 18χρονη θελει σχεσουλα, κολλαει, ερωτευεται και δεν ξεκολλαει!
Ο 30αρης την 18αρα δε θα τη παρει σοβαρα..και θα εχει προβληματα.
Οσο απελευθερωμενες και αν νομιζεις πως ειναι οι κοπελες...σ αυτη την ηλικια θελουν χαδια και γουτσου γουτσου.
Οσο μεγαλωνει η γυναικα και γνωριζει τι θελει απο τον εαυτο της τοσο περισσοτερο απελευθερωνεται.

Βεβαια παιζει ρολο και το ατομο. Αλλα ο Μ.Ο. δε διαφερει και πολυ απο τα παραπανω. Η 18αρα ζει στον κοσμο της ξεγνοιασιας! Και ειναι λογικο! Τ προβληματα εχει;
Ο 30+αρης προφανως και δεν ζει σ αυτο το κοσμο! Εχει και πρεπει να τον απασχολουν σοβαροτερα προβληματα.
Προβληματα επιβιωσης (δουλεια), στεγης...
Ο 30αρης που εργαζεται απο τις 8-16.00 και μετα την πεφτει να ξεκουραστει, εχεις την εντυπωση οτι εχει τη διαθεση να ξενυχταει στο Vogue και στο W καθε βραδυ με τα 20χρονα;(καλα σημερα δεν υπαρχουν και λεφτα... ).

Αρα λογικο να θεωρειται ξεμωραμενος ενας 30-40+ αρης που κοιταει 18χρονα.
Η καθε ηλικια εχει τη χαρη της. Η καθε ηλικια βιωνεται διαφορετικα. Δεν μπορεις να κανεις οταν εισαι 35 ολα οσα εκανες στα 20 σου. Οπως στα 20 σου δεν παιζεις πια με κουκλες οπως οταν εκανες στα 10 σου...ετσι και στα 35 δε μπορεις να ξενυχτας και να χαζολογας στα κλαμπακια με RnB και HipHop.

Γι αυτο δε ταιριαζει (συχνα) ενας 35αρης με μια 2οαρα.
Για διαφορες στο μυαλο, στο τροπο σκεψης, στους βιορυθμους και κυριως στα θελω!!

Οπως και να εχει εγω δε θελω γυναικα πανω απο 21 χρονων. Πες με ξεμωραμενο. Δε με νοιαζει καθολου.
Επισης δε με νοιαζει να γνωρισω ατομα για παρεα ανω των 22 ετων. Η θα περασω απο αυτην την ηλικια που εχασα, η δεν παω παρακατω. και αυτο δεν το διαπραγματευομαι. Τελος.

naughtyM

# 86 στις 9/12/2011
author
Γυναίκα / 34 / Σε σχέση
Καλα κανε οτι θες. Δεν σου ειπε κανεις τι να κανεις.
ΑΠλα σου εξηγησα γιατι καποιος θεωρειται ξεμωραμενος σ αυτη τη περιπτωση.
Εσυ μεινε κολλημενος.

Στου κουφου τη πορτα λενε....

# 87 στις 9/12/2011
author
Ανενεργό μέλος
Θέματα:
Απαντήσεις:

Παράθεση:
Εσυ μεινε κολλημενος.

Βασικα ο καθενας κανει αυτο που θελει. Τα στερεοτυπα που βαζεις εσυ μονο ΣΥΝΤΗΡΗΤΙΣΜΟ βγαζουν.

naughtyM

# 88 στις 9/12/2011
author
Γυναίκα / 34 / Σε σχέση

Παράθεση:

Παράθεση:
Εσυ μεινε κολλημενος.

Βασικα ο καθενας κανει αυτο που θελει. Τα στερεοτυπα που βαζεις εσυ μονο ΣΥΝΤΗΡΗΤΙΣΜΟ βγαζουν.

Οταν βγεις και ζησεις σαν ανθρωπος, ελα πες μου...

# 89 στις 9/12/2011
author
Ανενεργό μέλος
Θέματα:
Απαντήσεις:

Παράθεση:
Οταν βγεις και ζησεις σαν ανθρωπος, ελα πες μου...

Σαν ανθρωπος εννοεις να βρω δουλεια, να γυρναω πτωμα στις 16:00, να εχω κανα δυο ατομα της ηλικια μου για παρεα, και να βρω γκομενα του αγιου π@@@ ανημερα. Αυτο ειναι οτι πιο συντηρητικο εχω ακουσει στη ζωη μου. Ουτε η μανα μου δε θα μου μιλαγε ετσι.

naughtyM

# 90 στις 9/12/2011
author
Γυναίκα / 34 / Σε σχέση
οπως παντα, καταλαβαινεις οτι θελεις.

Αστο Τπ.....Αστο. Ζησε στο κοσμο σου, εισαι κλτρα εκει ε;

# 91 στις 9/12/2011
author
Ανενεργό μέλος
Θέματα:
Απαντήσεις:

Παράθεση:
οπως παντα, καταλαβαινεις οτι θελεις.

Αστο Τπ.....Αστο. Ζησε στο κοσμο σου, εισαι κλτρα εκει ε;

Μαλλον δεν καταλαβα καλα.

pastelia

# 92 στις 9/12/2011
author
Γυναίκα / 41 / Ελεύθερη
Ν. Αττικής (Αθήνα) / Αθήνα
Θέματα: 2
Απαντήσεις: 140
Τπ, περιμενω να μου απαντήσεις, μη με ξεχνάς, ε;
Το πουλί σου και την υπογραφή σου!

# 93 στις 9/12/2011
author
Ανενεργό μέλος
Θέματα:
Απαντήσεις:

Παράθεση:
Originally posted by pastelia

Σε ολα οσα εγραψες εχω απαντησει.
Και οτι εζησα στην εποχη που ολες οι γυναικες ηταν απλησιαστες. Και οτι τα σημερινα κοριτσια κατω των 21 ετων εχουν αρχισει να απελευθερωνονται. Και οτι οι γυναικες ειναι γενικως δυσκολες και απλησιαστες απο τη φυση τους. Και οτι εγω θελω μονο πιτσιρικες η αλλιως τιποτα. Και οτι δεν εχω ζησει τιποτα οποτε αν δε ζησω σαν 18αρης στα 30φευγα μου που βρισκομαι, δεν προκειται να παω παρακατω. Και οτι η φυση ειναι προβλημα επειδη δε θελουν οι γυναικες. Και οτι η ζωη ειναι μονο για τους νεους, και οχι για τους ανω των 25 οι οποιοι οπως θα ελεγε και η Νοτυ, τελειωνει η ζωη τους γιατι μπαινουν στη ρουτινα της επιβιωσης.

Τι απο ολα αυτα δεν καταλαβαινεις;;;;

pastelia

# 94 στις 9/12/2011
author
Γυναίκα / 41 / Ελεύθερη
Θέματα: 2
Απαντήσεις: 140

Παράθεση:

Παράθεση:

Σε ολα οσα εγραψες εχω απαντησει.
Και οτι εζησα στην εποχη που ολες οι γυναικες ηταν απλησιαστες. Και οτι τα σημερινα κοριτσια κατω των 21 ετων εχουν αρχισει να απελευθερωνονται. Και οτι οι γυναικες ειναι γενικως δυσκολες και απλησιαστες απο τη φυση τους. Και οτι εγω θελω μονο πιτσιρικες η αλλιως τιποτα. Και οτι δεν εχω ζησει τιποτα οποτε αν δε ζησω σαν 18αρης στα 30φευγα μου που βρισκομαι, δεν προκειται να παω παρακατω. Και οτι η φυση ειναι προβλημα επειδη δε θελουν οι γυναικες. Και οτι η ζωη ειναι μονο για τους νεους, και οχι για τους ανω των 25 οι οποιοι οπως θα ελεγε και η Νοτυ, τελειωνει η ζωη τους γιατι μπαινουν στη ρουτινα της επιβιωσης.

Τι απο ολα αυτα δεν καταλαβαινεις;;;;

1) Εσύ τι θεωρείς ότι είσαι; Εύκολος και προσιτός ή δύσκολος κι απλησίαστος;
2) Όσον αφορά στην ιστορία με την αλλοδαπή, ήταν κι αυτή δύσκολη κι απλησίαστη; Αφού εσύ δεν της έκατσες στο τέλος!

Αυτά τα 2
Το πουλί σου και την υπογραφή σου!

redpassion69

# 95 στις 9/12/2011
author
Γυναίκα / 54 / Διαζευγμένη
Ν. Αττικής (Πειραιάς) / Κερατσίνι
Θέματα: 5
Απαντήσεις: 1.016

Για τον TP_1978

Αν κάποιους χαλάει η λέξη ξεμωραμένος που απευθύνεται συνήθως

σε άντρες που θέλουν να νεανίζουν και να μπαλιμπεδίζουν ......

και να την πέφτουν σε γυναίκες μικρότερες κατά πολύ της ηλικίας τους .....

η κόρη μου που είναι 20 χρονών τους λέει μεσήλικες .....

είναι ποιό σικ

Εξάλλου μην ξεχνάτε ότι και τις γυναίκες που πηγαίνουν με μικρότερους

άντρες τις λένε τεκνατζούδες ......

Εγώ θα κρατήσω μια παροιμία που έλεγε η γιαγιά μου

<του γέρου -ιας τα παιχνίδια σαν νερόβραστα κρεμμύδια >

Οσο για τις ταμπέλες και τον συντηριτισμό νομίζω tp_1978

ότι σου ταιριάζει το <πάρε την σκούφια σου και βάρα μας >

1.Οι γυναίκες είναι απλησίαστες και δεν τους αρέσει το σεξ.....

2.Οι άντρες μετά τα 30 έχουν κλείσει ......

Εσύ με τι μπορείς να ελκύσεις μια γυναίκα ακόμα και 20 χρονών .....??

Τι μπορεί να είναι αυτό που θα θαυμάσει πάνω σου για να πάει μαζί σου ....??

Τι θα μπορούσες να δώσεις στις γυναίκες ώστε να τρέχουν από πίσω σου
σαν τον 2 Δον Ζουάν(γιατί αυτός τουλάχιστον από ότι λένε ήξερε
την τέχνη του έρωτα και της αποπλάνησης )??

Καλό είναι να λές τι θέλεις και δεν το διαπραγματεύεσαι .....

αλλά τι μπορείς δεν μας λες ........η τι κάνεις για αυτά που θέλεις ......??

Τουναντίον μια μιζέρια ,μια απαξίωση για την ζωή και την δουλειά (ίσως γιατί
σε θρέφουν άλλοι ...και δεν έχει χρειαστεί να κοπιάσεις .....)εγκλωβισμός
στο ίδιο μοτίβο ,θύμα των επιλογών σου ....
γιατί λοιπόν να σου χρωστάει η ζωή ....ενώ εσύ ο ίδιος δεν έχεις προσπαθήσει
να παλέψεις .....και να μαζέψεις εμπειρίες άλλοτε καλές η κακές ...

Δεν σου κάνω ψυχανάλυση .....ούτε σε ειρωνεύομαι .....
απλά διερωτώμαι
Με εκτίμηση
redpassion69

dindon

# 96 στις 9/12/2011
author
Γυναίκα / 40 / Ελεύθερη
Θέματα: 9
Απαντήσεις: 8.663

Παράθεση:
Originally posted by Aggelo

Παράθεση:
Originally posted by dindon

Παράθεση:

Παράθεση:
Originally posted by methismeno_troufaki

Παράθεση:
Αστην. Δεν ξερει. Δεν ειναι κακο να εχεις αγνοια.

Δεν είναι οτι δεν ξέρει, ξέρει τα μισά και νομίζει ότι τα ξέρει όλα κι αυτό είναι πολύ χειρότερο από το να μην ξέρει!

Ναι οντως το ειδα κι εγω αυτο.

Δεν ειναι των θετικων επιστημων οπως εμεις.

το χρειαζομουν σημερα... να στε καλα!

Γιατι σ επιασε και σενα η εκλειψη...........

Μην μου πεις... ειχε ακλειψη χτες...!?

ξερουμε ποιο ζωδιο επηρεασε περισσοτερο?!

α, και ποσο θα κρατησει... για να φυλαγομαι ...
"Why is it something so good Just can't function no more? Love ... love will tear us apart again..."

dindon

# 97 στις 9/12/2011
author
Γυναίκα / 40 / Ελεύθερη

Παράθεση:

Οποτε σταματα να βαζεις ΤΑΜΠΕΛΕΣ στους αλλους, και να τους λες ειτε μπαμπαλιδες, ειτε ξεμωραμενους, ειτε οτιδηποτε αλλο, και κρινε πρωτα τον εαυτο σου. Εχεις μια ταση να κρινεις ολους τους αλλους εκτος απο τον εαυτο σου.

Επαναλαμβανω, οτι το θεμα σου ΜΟΝΟ κακία βγαζει και τιποτα αλλο.

ενω εσυ βρε τπακι μου τωρα, που εχεις βαλει τις δυο ταμπελες "δυσκολη και απλησιαστη"για οοοολες τις γυναικες σε οοοολα τα θεματα ..? δεν βγαζεις κακια ε?
ωρε Παναια μου................ αχ και βαχ.

"Why is it something so good Just can't function no more? Love ... love will tear us apart again..."

dindon

# 98 στις 9/12/2011
author
Γυναίκα / 40 / Ελεύθερη

Παράθεση:

τζαμπα χτυπας..

# 99 στις 9/12/2011
author
Ανενεργό μέλος
Θέματα:
Απαντήσεις:

Παράθεση:
1) Εσύ τι θεωρείς ότι είσαι; Εύκολος και προσιτός ή δύσκολος κι απλησίαστος;
2) Όσον αφορά στην ιστορία με την αλλοδαπή, ήταν κι αυτή δύσκολη κι απλησίαστη; Αφού εσύ δεν της έκατσες στο τέλος!

Αυτά τα 2

1) Εγω οπως και ολοι οι αντρες ειμαι ευκολος και προσιτος. Το οτι μου αρεσουν καποιες γυναικες και καποιες αλλες ΔΕΝ μου αρεσουν αυτο απο μονο του δε με κανει δυσκολο, απλως με κανει ΕΠΙΛΕΚΤΙΚΟ.
Αντιθετα οι γυναικες ΔΕΝ ειναι επιλεκτικες. Διοτι μια γυναικα θα το παιξει δυσκολη ΚΥΡΙΩΣ σε αυτον που γουσταρει. Επισης μια γυναικα δεν εχει κρητηρια επιλογης στους αντρες. Καθεται σε οποιον την πολιορκησει περισσοτερο ειτε αυτος της αρεσει ειτε οχι. Αυτο απο μονο του την κανει ΜΗ επιλεκτικη, και δυσκολη και απλησιαστη, διοτι αν δεν ηταν δυσκολη θα ηταν επιλεκτικη και θα την επεφτε η ιδια σε αυτους που θα γουσταρε, και δε θα περιμενε απο τον αντρα να την κυνηγησει-πολιορκησει.

2) Οσον αφορα την ιστορια με την σιγκεκριμενη, εμενα δεν μου αρεσε αυτη η γυναικα. ΠΑΡΟΛΟ ομως που δε μου αρεσε πιεσα τον εαυτο μου να κανει κατι μαζι της. Αυτο οχι μονο δυσκολο δε με κανει αλλα με κανει πανευκολο. Το οτι δεν της εκατσα στο τελος ηταν επειδη ακριβως δε μου αρεσε. Αλλωστε αποδειχτηκε οτι η σιγκεκριμενη δεν ηθελε τιποτα απο μενα παρα μονο το συμφερον.
Και για να λεμε και του στραβου το δικιο, δεν παιζει ρολο ενα μεμονωμενο παραδειγμα στα 33 χρονια ζωης. Παιζει πολυ συμαντικοτερο ρολο η καθημερινοτητα. Και η καθημερινοτητα για μενα ειναι οτι δεν εχω γνωρισει ποτε μου γυναικα Ελληνιδα. Ζω στην Ελλαδα, και ελληνιδα ουτε καν εχω δει απο κοντα. Αυτο απο μονο του καθιστα ολες τις γυναικες απλησιαστες. Αλλιως θα ειχε βρεθει ΕΣΤΩ ΚΑΙ ΜΙΑ γυναικα να με πλησιασει.

# 100 στις 9/12/2011
author
Ανενεργό μέλος
Θέματα:
Απαντήσεις:

Παράθεση:
Originally posted by redpassion69
Αν κάποιους χαλάει η λέξη ξεμωραμένος που απευθύνεται συνήθως

σε άντρες που θέλουν να νεανίζουν και να μπαλιμπεδίζουν ......

και να την πέφτουν σε γυναίκες μικρότερες κατά πολύ της ηλικίας τους .....

η κόρη μου που είναι 20 χρονών τους λέει μεσήλικες .....

είναι ποιό σικ

Εξάλλου μην ξεχνάτε ότι και τις γυναίκες που πηγαίνουν με μικρότερους

άντρες τις λένε τεκνατζούδες ......

Εγώ θα κρατήσω μια παροιμία που έλεγε η γιαγιά μου

<του γέρου -ιας τα παιχνίδια σαν νερόβραστα κρεμμύδια >

Οσο για τις ταμπέλες και τον συντηριτισμό νομίζω tp_1978

ότι σου ταιριάζει το <πάρε την σκούφια σου και βάρα μας >

1.Οι γυναίκες είναι απλησίαστες και δεν τους αρέσει το σεξ.....

2.Οι άντρες μετά τα 30 έχουν κλείσει ......

Εσύ με τι μπορείς να ελκύσεις μια γυναίκα ακόμα και 20 χρονών .....??

Τι μπορεί να είναι αυτό που θα θαυμάσει πάνω σου για να πάει μαζί σου ....??

Τι θα μπορούσες να δώσεις στις γυναίκες ώστε να τρέχουν από πίσω σου
σαν τον 2 Δον Ζουάν(γιατί αυτός τουλάχιστον από ότι λένε ήξερε
την τέχνη του έρωτα και της αποπλάνησης )??

Καλό είναι να λές τι θέλεις και δεν το διαπραγματεύεσαι .....

αλλά τι μπορείς δεν μας λες ........η τι κάνεις για αυτά που θέλεις ......??

Τουναντίον μια μιζέρια ,μια απαξίωση για την ζωή και την δουλειά (ίσως γιατί
σε θρέφουν άλλοι ...και δεν έχει χρειαστεί να κοπιάσεις .....)εγκλωβισμός
στο ίδιο μοτίβο ,θύμα των επιλογών σου ....
γιατί λοιπόν να σου χρωστάει η ζωή ....ενώ εσύ ο ίδιος δεν έχεις προσπαθήσει
να παλέψεις .....και να μαζέψεις εμπειρίες άλλοτε καλές η κακές ...

Δεν σου κάνω ψυχανάλυση .....ούτε σε ειρωνεύομαι .....
απλά διερωτώμαι
Με εκτίμηση
redpassion69

Εισαι πολυ αδικη με αυτα που γραφεις.
Και θα στο αποδειξω γιατι.

Γιατι καποτε υπηρξα κι εγω 18-20 χρονων, που επειδη εσυ υποστηριζεις οτι οι γυναικες δεν θελουν τους μεγαλυτερους, και θελουν τους συνομιληκους η τους μικροτερους, τοτε συμφωνα με τα λεγομενα σου, οταν ημουν 18-20 χρονων, θα επρεπε τοτε οι γυναικες να με κυνηγανε. Τοτε ομως που ημουν στην καταλληλη ηλικια για γκομενες, ουτε καν που μου δινανε σημασια οι γυναικες. Και περασαν τα χρονια και εμεινα μονος μου ΣΕ ΟΛΗ ΜΟΥ ΤΗ ΖΩΗ.

Αρα αυτο που λες ειναι εντελως αδικο, διοτι αν η κορη σου και η καθε 20αρα θελει τους μικροτερους και οχι τους μεγαλυτερους, λογικα οταν ημουν 20 θα επρεπε τοτε να μου την πεφτουν οι γυνεικες απο 20 μεχρι 40 χρονων.
Στην πραγματικοτητα ξερεις ομως τι συνεβαινε τοτε και τι εξακολουθει να συμβαινει;;; Οι γυναικες δεν την πεφτουν ΣΕ ΚΑΝΕΝΑΝ αντρα ουτε σε αυτους που γουσταρουν ουτε σε αυτους που δε γουσταρουν. Δεν ειναι στη φυση της να την πεφτει. Και αυτο στο υπογραφω και κοβω το κεφαλι μου.

Δεν ειναι επομενως το τι μπορω να προσφερω εγω σε μια γυναικα. Διοτι αν εγω δεν εχω κατι να προσφερω τοτε πολυ απλα η γυναικα η οποιαδηποτε, θα πηγαινε στον αλλον που εχει να της προσφερει. Στην πραγματικοτητα ομως η γυναικα ΔΕΝ παει σε κανενα. Και εκει ερχεται το μεγαλο κοινωνικο προβλημα που ξεκιναει απο τη φυση.

Αρα παρε πισω τα αδικα σου λογια. Διοτι δεν εχω μονο εγω προβλημα με τις γυναικες. Εχουν προβλημα ολοι οι αντρες. Δε μπορει να φταινε ολοι.
Επιλέξτε σελίδα: (1-22)
Σελίδες 12345678910Τελ.»
Δεν μπορείτε να απαντήσετε

Ο τρόπος λειτουργίας και οι κανόνες των forum του Sxeseis αλλάζουν!

Για λίγες ημέρες και μέχρι την ολοκλήρωση αυτών των αλλαγών η δυνατότητα αποστολής νέων θεμάτων και απαντήσεων δεν είναι θα δυνατή.

Σας ευχαριστούμε για την κατανόηση.