Ο εύκολος τρόπος να κάνετε νέες γνωριμίες και σχέσεις!
Με περισσότερα από 535.000 μέλη,
το Sxeseis.gr είναι το μεγαλύτερο ελληνικό site γνωριμιών.
Το Sxeseis.gr συνδυάζει με μοναδικό τρόπο λειτουργίες κοινωνικής δικτύωσης ,σελίδας γνωριμιών, forums και chat rooms δίνοντας στα μέλη του περισσότερες δυνατότητες και ευκαιρίες επικοινωνίας και γνωριμίας, από οποιοδήποτε άλλο μέσο.
Μάθετε περισσότερα για το Sxeseis.gr
Είμαι :
Ενδιαφέρομαι για :
Ημ. Γεννήσης μου :
Κατοικώ :
Νομός :
Περιοχή :
Ουπς! Ξεχάσατε να συμπληρώσετε κάποιες πληροφορίες!
Ουπς! Η ημερομηνία γέννησης δεν είναι σωστή!

ΓΙΑ ΤΟΝ TP_1978

Επιλέξτε σελίδα: (1-22)
Σελίδες 12345678910Τελ.»

# 101 στις 9/12/2011
author
Ανενεργό μέλος
Θέματα:
Απαντήσεις:
'Aρεσαν+: %
redpassion69 εκτος απο αδικη κριτικη μπορεις να πεις και καποια λυση; Διοτι ευκολο ειναι να κρινουμε χωρις να ξερουμε. Το δυσκολο ειναι να κρινουμε μεν αλλα να λεμε και τι λυσεις υπαρχουν. Αλλιως ειναι σαν να κρινουμε μονο για να κρινουμε.

lampazero

# 102 στις 9/12/2011
author
Ανδρας / 36 / Ελεύθερος
Ν. Δράμας / Δράμα
Θέματα: 29
Απαντήσεις: 541
'Aρεσαν+: 0%
O Galileos elege oti h gh einai stroggili kai ton skotosane

# 103 στις 9/12/2011
author
Ανενεργό μέλος
Θέματα:
Απαντήσεις:

Παράθεση:
Originally posted by lampazero
O Galileos elege oti h gh einai stroggili kai ton skotosane

Τι σχεση εχει αυτο τωρα;

aseglio

# 104 στις 9/12/2011
author
Ανενεργό μέλος
Θέματα:
Απαντήσεις:

Παράθεση:
Originally posted by tp_1978
redpassion69 εκτος απο αδικη κριτικη μπορεις να πεις και καποια λυση;

Λυση δεν υπαρχει, γιατι απλουστατα δεν υπαρχει πρόβλημα. Ολα ειναι δημιούργημα του κολλημένου μυαλού σου.

Δεν θα πετύχεις ποτε αυτο που ονειρευεσαι, το εχουμε πει 100 φορές. Προσγειώσου στην πραγματικότητα και θα εχεις πολλες πιθανότητες να ζησεις πανεμορφες στιγμες οπως κανουν όλοι.

methismeno_troufaki

# 105 στις 9/12/2011
author
Γυναίκα / 33 / Σε σχέση
Ν. Ξάνθης / Ξάνθη
Θέματα: 12
Απαντήσεις: 20.565

Παράθεση:
Originally posted by aseglio

Παράθεση:
redpassion69 εκτος απο αδικη κριτικη μπορεις να πεις και καποια λυση;

Λυση δεν υπαρχει, γιατι απλουστατα δεν υπαρχει πρόβλημα. Ολα ειναι δημιούργημα του κολλημένου μυαλού σου.

Δεν θα πετύχεις ποτε αυτο που ονειρευεσαι, το εχουμε πει 100 φορές. Προσγειώσου στην πραγματικότητα και θα εχεις πολλες πιθανότητες να ζησεις πανεμορφες στιγμες οπως κανουν όλοι.

Τι του λες μωρέ κι εσύ τώρα?? Ξέρεις τι θα σου πει τώρα...
"Εγώ αυτά θέλω να ζήσω, δεν συμβιβάζομαι με τίποτε άλλο, με γυναίκες που δεν πάνε με πολλούς και είναι πάνω από 22 δεν πάω. Αλλά τώρα γέρασα, έχω κλείσει σαν άντρας, δεν μπορώ να κάνω τίποτε πλέον, τα λέω για τους άλλους άντρες."

Τώρα θα μου πεις, ότι αυτά τα δύο αλληλοαναιρούνται αλλά δεν βαριέσαι... Τπ είναι αυτός...
Μην ψάχνεις την ευτυχία, είναι πάντα μέσα σου...

aseglio

# 106 στις 9/12/2011
author
Ανενεργό μέλος
Θέματα:
Απαντήσεις:

Παράθεση:
Originally posted by methismeno_troufaki
Τι του λες μωρέ κι εσύ τώρα?? Ξέρεις τι θα σου πει τώρα...
"Εγώ αυτά θέλω να ζήσω, δεν συμβιβάζομαι με τίποτε άλλο, με γυναίκες που δεν πάνε με πολλούς και είναι πάνω από 22 δεν πάω. Αλλά τώρα γέρασα, έχω κλείσει σαν άντρας, δεν μπορώ να κάνω τίποτε πλέον, τα λέω για τους άλλους άντρες."

Τώρα θα μου πεις, ότι αυτά τα δύο αλληλοαναιρούνται αλλά δεν βαριέσαι... Τπ είναι αυτός...

Τον φαντάζομαι το πως θα απανταει αυτα που έγραψες...

Σαν το παιδάκι στο βιντεο.
tp γκρίνια

# 107 στις 9/12/2011
author
Ανενεργό μέλος
Θέματα:
Απαντήσεις:

Παράθεση:
Προσγειώσου στην πραγματικότητα και θα εχεις πολλες πιθανότητες να ζησεις πανεμορφες στιγμες οπως κανουν όλοι.

Ομορφες στιγμες με γυναικες ανω των 25???
Δεν το κοβω καλυτερα να το πεταξω στα σκυλια

methismeno_troufaki

# 108 στις 9/12/2011
author
Γυναίκα / 33 / Σε σχέση
Ν. Ξάνθης / Ξάνθη
Θέματα: 12
Απαντήσεις: 20.565

Παράθεση:

Παράθεση:
Προσγειώσου στην πραγματικότητα και θα εχεις πολλες πιθανότητες να ζησεις πανεμορφες στιγμες οπως κανουν όλοι.

Ομορφες στιγμες με γυναικες ανω των 25???
Δεν το κοβω καλυτερα να το πεταξω στα σκυλια

Ενώ τώρα είναι πολύ χρήσιμο που το έχεις εε?
Μην ψάχνεις την ευτυχία, είναι πάντα μέσα σου...

# 109 στις 9/12/2011
author
Ανενεργό μέλος
Θέματα:
Απαντήσεις:
Ρε παιδια το σκεφτομαι σοβαρα μηπως ο ΔΑΣΚΑΛΟΣ είναι όντως γκει?
Τα έλεγε η τζην αλλα εγω το παιρνα στη πλάκα.

Λοιπόν άντρας 34 χρν που δεν έχει γνωρισει ποτέ γυναίκα ψάχνει να βρει γυναίκα κάτω από 22 χρν με σώμα μοντέλου, η οποία να χει πολλές παρέες να πηγαίνει με πολλούς υποχρεωτικά και να ναι όμορφη.

Και όλο αυτό το λέει ΕΠΙΛΕΚΤΙΚΟΤΗΤΑ. Εγω ξέρω αν κάποιος έχει να...χρόνια, όχι επιλεκτικός δεν είναι αλλά και με τη γιαγιά 80 ετών πάει(ειδικά αν έχει τις ορμές που έχει ο Τπ όπως λέει)

Δηλαδη αν μια γυναίκα είναι παρθένα και θέλει να πάει με άντρα αλλά θέλει αυτος να ναι μόνο ο Μπραντ Πιτ και αυτή επιλεκτικότητα θα το λέει. Οποιος όμως πραγματικά θελει βάζει νερό στο κρασί του.

Επίσης είναι μια άλλη κατηγορία, οι φετιχιστές αλλά σε άρρωστο βαθμό. Αυτοί φτιάχνονται με πραγματα. Ερωτευονται πραγματα και κάνουν έρωτα μαζί τους(πχ άλλοι αμάξια, άλλοι γκουχου γκουχου μαξιλάρια). Μήπως ο Τπ ανήκει σ αυτή τη κατηγορία?και απλά δεν μπορεί να το αποδεχτεί?

# 110 στις 9/12/2011
author
Ανενεργό μέλος
Θέματα:
Απαντήσεις:

Παράθεση:
Originally posted by AINTE
Εγω ξέρω αν κάποιος έχει να...χρόνια, όχι επιλεκτικός δεν είναι αλλά και με τη γιαγιά 80 ετών πάει

Δε μου αρεσουν οι γιαγιαδες 80 χρονων.
Μου αρεσουν οι αδυνατες ομορφες γκομενες 20 χρονων.

Εχεις κανα προβλημα με αυτο;; Μηπως ζηλευεις που δεν εισαι τετοια;;

# 111 στις 9/12/2011
author
Ανενεργό μέλος
Θέματα:
Απαντήσεις:

Παράθεση:
Originally posted by methismeno_troufaki
Ενώ τώρα είναι πολύ χρήσιμο που το έχεις εε?

Ε.......βασικα......δεν εχεις καθολου αδικο
Καταρχην ειπαμε. Αυτα που ψαχνω εγω δεν γινονται στην ηλικια μου. Απο την αλλη δεν συμβιβαζομαι με λιγοτερα. οποτε το κεφαλαιο ''γυναικα'' εχει κλεισει για μενα.
Οτι λεω το λεω για να βοηθησω τους υπολοιπους.

# 112 στις 9/12/2011
author
Ανενεργό μέλος
Θέματα:
Απαντήσεις:

Παράθεση:

Μα οι αλλοι εκτος απο κανα 2 οι υπολοιποι 1000 δεν εχουν προβλημα!! Ρωτα τον aselgio. Ποιον θα βοηθησεις Δασκαλε?
Δεν θα χεις το κοινο που θες MASTER

# 113 στις 9/12/2011
author
Ανενεργό μέλος
Θέματα:
Απαντήσεις:

Παράθεση:

Παράθεση:

Μα οι αλλοι εκτος απο κανα 2 οι υπολοιποι 1000 δεν εχουν προβλημα!! Ρωτα τον aselgio. Ποιον θα βοηθησεις Δασκαλε?

Στους χιλιους αντρες και οι 1000 εχουν προβλημα. Αυτοι που δε βρισκουν γκομενα εχουν προβλημα διοτι δεν βρισκουν. Αυτοι που εχουν σχεση, εχουν προβλημα γιατι θελουν να βρουν και αλλες ακτος απο τη μια αλλα δε μπορουν. Αυτοι που τις εχουν δυο δυο τις γκομενες, εχουν προβλημα διοτι θελουν τρεις τρεις και δε μπορουν να βρουν την τριτη.
Αυτοι που εχουν 100 γκομενες εχουν προβλημα διοτι θελουν 200 και δε μπορουν να βρουν τις υπολοιπες 100.
Τελος αυτοι που εχουν παει με 1000 γκομενες στη ζωη τους, εχουν προβλημα διοτι θα θελανα να πανε με 10.000, αλλα δεν καταφεραν να βρουν τις υπολοιπες 9000.

Τι θελω να πω αυτο. Ποτε μα ποτε, οι γυναικες δεν ειναι αρκετες για τους αντρες. Ο καθε αντρας ονειρευεται να ειχε ζησει περισσοτερα απο οσα εζησε. Οσα και αν εχει ζησει.

# 114 στις 9/12/2011
author
Ανενεργό μέλος
Θέματα:
Απαντήσεις:
Οι γυναικες ειναι σαν τα λεφτα. Οσα λεφτα και αν εχεις, θες περισσοτερα. δε σου φτανουν. ποσο μαλλον να μην εχεις καθολου και να εισαι φτωχος.

Ετσι και στις γυναικες. Παντα ο καθενας θελει περισσοτερες γυναικες απο αυτες που ειχε/εχει.

naughtyM

# 115 στις 9/12/2011
author
Γυναίκα / 34 / Σε σχέση
Ν. Θεσσαλονίκης / Αμπελόκηποι
Θέματα: 19
Απαντήσεις: 19.097

Παράθεση:

Παράθεση:

Παράθεση:

Στους χιλιους αντρες και οι 1000 εχουν προβλημα. Αυτοι που δε βρισκουν γκομενα εχουν προβλημα διοτι δεν βρισκουν. Αυτοι που εχουν σχεση, εχουν προβλημα γιατι θελουν να βρουν και αλλες ακτος απο τη μια αλλα δε μπορουν. Αυτοι που τις εχουν δυο δυο τις γκομενες, εχουν προβλημα διοτι θελουν τρεις τρεις και δε μπορουν να βρουν την τριτη.
Αυτοι που εχουν 100 γκομενες εχουν προβλημα διοτι θελουν 200 και δε μπορουν να βρουν τις υπολοιπες 100.
Τελος αυτοι που εχουν παει με 1000 γκομενες στη ζωη τους, εχουν προβλημα διοτι θα θελανα να πανε με 10.000, αλλα δεν καταφεραν να βρουν τις υπολοιπες 9000.

Τι θελω να πω αυτο. Ποτε μα ποτε, οι γυναικες δεν ειναι αρκετες για τους αντρες. Ο καθε αντρας ονειρευεται να ειχε ζησει περισσοτερα απο οσα εζησε. Οσα και αν εχει ζησει.

Και αυτος τωρα...μου λετε, οτι ήταν το πιο γρηγορο σπερματοζωαριο;
ε, οχι...Αρνουμαι να το δεχτω...
Don't forget to fall in love with yourself first...

# 116 στις 9/12/2011
author
Ανενεργό μέλος
Θέματα:
Απαντήσεις:

Παράθεση:
Originally posted by naughtyM
[

Και αυτος τωρα...μου λετε, οτι ήταν το πιο γρηγορο σπερματοζωαριο;
ε, οχι...Αρνουμαι να το δεχτω...

# 117 στις 9/12/2011
author
Ανενεργό μέλος
Θέματα:
Απαντήσεις:
Καμια φορά δεν ξέρω αν πρέπει να κοροιδεψω τον τπ η να τον αγνοησω!!

Σκεφτομαι παλια ο τρελλος του χωριου ηταν απομονωμενος , δεν μαθαινοταν παραεξω αντε περα απο τα διπλα χωρια. Ελεγε τις θεωριες του στο καφενειο οπου η τον απεφευγαν η του εκαναν πλακα η καμια καζουρα.

Τωρα οι τρελλοι με το ιντερνετ δειχνουν παντου την τρελλα τους. Μπαινουν, γραφουν σε Forums κτλ.
Να τους παρεις στα σοβαρα δεν εχει καμια σημασια, να τους εξηγησεις. Αυτα μονο με φαρμακα διορθωνονται και πολυυυυ ψυχοθεραπεια.
Οποτε τωρα τι να κανουμε με το τπ?να του εξηγησουμε? Αν ηταν τοσο απλο θα του το χαν εξηγησει και θα χε καταλαβει απο το οικογενειακο του περιβαλλον.

Δεν ξερω ποιο ακριβως ειναι το προβλημα του κληρονομικο, περιβαλλον που οδηγησε σε μια προβληματικη συμπεριφορα. Απο οτι λεει και ο αδερφος του το ιδιο μοναχικος ειναι.

Το μόνο θέμα είναι ότι ίσως γίνει επικινδυνος.Πχ αν φτασει 50 χρν αναλογα και με την εξελιξη της νοσου καθως και το μυαλο του θα χει υποστει βλαβες λογω ηλικιας μπορει να βγαινει και να βιαζει 20χρονα για να τιμωρησει τη φυση. Εδω νορμαλ ανθρωποι τα χανουν, ποσο μαλλον αυτος!!!

# 118 στις 9/12/2011
author
Ανενεργό μέλος
Θέματα:
Απαντήσεις:

Παράθεση:
Καμια φορά δεν ξέρω αν πρέπει να κοροιδεψω τον τπ η να τον αγνοησω!!

Σκεφτομαι παλια ο τρελλος του χωριου ηταν απομονωμενος , δεν μαθαινοταν παραεξω αντε περα απο τα διπλα χωρια. Ελεγε τις θεωριες του στο καφενειο οπου η τον απεφευγαν η του εκαναν πλακα η καμια καζουρα.

Τωρα οι τρελλοι με το ιντερνετ δειχνουν παντου την τρελλα τους. Μπαινουν, γραφουν σε Forums κτλ.
Να τους παρεις στα σοβαρα δεν εχει καμια σημασια, να τους εξηγησεις. Αυτα μονο με φαρμακα διορθωνονται και πολυυυυ ψυχοθεραπεια.
Οποτε τωρα τι να κανουμε με το τπ?να του εξηγησουμε? Αν ηταν τοσο απλο θα του το χαν εξηγησει και θα χε καταλαβει απο το οικογενειακο του περιβαλλον.

Δεν ξερω ποιο ακριβως ειναι το προβλημα του κληρονομικο, περιβαλλον που οδηγησε σε μια προβληματικη συμπεριφορα. Απο οτι λεει και ο αδερφος του το ιδιο μοναχικος ειναι.

Το μόνο θέμα είναι ότι ίσως γίνει επικινδυνος.Πχ αν φτασει 50 χρν αναλογα και με την εξελιξη της νοσου καθως και το μυαλο του θα χει υποστει βλαβες λογω ηλικιας μπορει να βγαινει και να βιαζει 20χρονα για να τιμωρησει τη φυση. Εδω νορμαλ ανθρωποι τα χανουν, ποσο μαλλον αυτος!!!

τρελος του χωριου, αλλα ολο εδω εισαι και ασχολεισαι. Ποιος αραγε ειναι ο λογος που καθεσαι κ ασχολεισαι με εναν τρελο! Να μην εχεις κατι αλλο πιο ενδιαφερον να κανεις το βλεπω λιγο δυσκολο. Τοσο σημασια εχει για σενα τελικα αυτος ο τρελος;

# 119 στις 9/12/2011
author
Ανενεργό μέλος
Θέματα:
Απαντήσεις:

Παράθεση:

τρελος του χωριου, αλλα ολο εδω εισαι και ασχολεισαι. Ποιος αραγε ειναι ο λογος που καθεσαι κ ασχολεισαι με εναν τρελο! Να μην εχεις κατι αλλο πιο ενδιαφερον να κανεις το βλεπω λιγο δυσκολο. Τοσο σημασια εχει για σενα τελικα αυτος ο τρελος;

Η Αννιτα Πανια ολοκληρη καριερα εχει κανει πανω σε διαφορους "τρελλους¨" Συγνωμη αν ειναι σκληρος ο χαρακτηρισμος αλλα πρεπει να πας καπου να ασχοληθεις σοβαρα με το προβλημα σου. Συζητησε το με τους γονεις σου. Εγω απο μακρια και απο το ιντερνετ δεν μπορω να κανω πολλα

# 120 στις 9/12/2011
author
Ανενεργό μέλος
Θέματα:
Απαντήσεις:

Παράθεση:
Η Αννιτα Πανια ολοκληρη καριερα εχει κανει πανω σε διαφορους "τρελλους¨" Συγνωμη αν ειναι σκληρος ο χαρακτηρισμος αλλα πρεπει να πας καπου να ασχοληθεις σοβαρα με το προβλημα σου. Συζητησε το με τους γονεις σου. Εγω απο μακρια και απο το ιντερνετ δεν μπορω να κανω πολλα

Μα δε σου ζητησα να κανεις κατι. Μονη σου ασχολεισαι.
Επιλέξτε σελίδα: (1-22)
Σελίδες 12345678910Τελ.»
Δεν μπορείτε να απαντήσετε

Ο τρόπος λειτουργίας και οι κανόνες των forum του Sxeseis αλλάζουν!

Για λίγες ημέρες και μέχρι την ολοκλήρωση αυτών των αλλαγών η δυνατότητα αποστολής νέων θεμάτων και απαντήσεων δεν είναι θα δυνατή.

Σας ευχαριστούμε για την κατανόηση.