Ο εύκολος τρόπος να κάνετε νέες γνωριμίες και σχέσεις!
Με περισσότερα από 535.000 μέλη,
το Sxeseis.gr είναι το μεγαλύτερο ελληνικό site γνωριμιών.
Το Sxeseis.gr συνδυάζει με μοναδικό τρόπο λειτουργίες κοινωνικής δικτύωσης ,σελίδας γνωριμιών, forums και chat rooms δίνοντας στα μέλη του περισσότερες δυνατότητες και ευκαιρίες επικοινωνίας και γνωριμίας, από οποιοδήποτε άλλο μέσο.
Μάθετε περισσότερα για το Sxeseis.gr
Είμαι :
Ενδιαφέρομαι για :
Ημ. Γεννήσης μου :
Κατοικώ :
Νομός :
Περιοχή :
Ουπς! Ξεχάσατε να συμπληρώσετε κάποιες πληροφορίες!
Ουπς! Η ημερομηνία γέννησης δεν είναι σωστή!

Βοηθεια!!!!

Σελίδα : 1

8anashs-18

# 1 στις 3/12/2011
author
Ανδρας / 29 / Ελεύθερος
Ν. Αττικής (Αθήνα) / Αγία Βαρβάρα
Θέματα: 11
Απαντήσεις: 45
'Aρεσαν+: 0%

Βοηθεια!!!

Με λενε Θαναση και υπαρχει σοβαρο προβλημα......ο μικρος μου αδερφος ειναι δεκαεφτα και εχει πολυ κομπλεξ με το μεγεθος του πεουσ του.....ειναι δεκαεφτα και το πεοσ του ειναι 13 cm σε μηκοσ σε στυση....φοβαται την αντιδραση τον κοριτσιων οταν τον δουν γυμνο αλλα και φοβαται πωσ δεν 8α μπορει να ικανοποιησει τα κοριτσια στο sex..ακομα φοβαται πωσ δεν μπορει να κανει ευκολα sex με τοσο μικρο πεος και λεει πως δεν μπορει να κανει πρωκτικο sex και στοματικο με τοσο μικρο μεγεθοσ.....δεν εχω παει και εγω ακομα με γυναικα και δεν ξερω πωσ ειναι......βοη8ηστε με.....

Υ.Γ.περιμενω απαντηση απο γυναικεσ που ξερουν απο μεγεθοι και ειναι πανω απο 20 χρονων και μπορουν να βοη8ησουν.....

angelikos

# 2 στις 4/12/2011
author
Ανενεργό μέλος
Θέματα:
Απαντήσεις:
'Aρεσαν+: %
δεν πρεπει να αισθανεται οτι εχει προβλημα.Ο ερωτισμός δεν ειναι μόνο το μηκος (εξ αλλου σημαντικό είναι και το παχος )ερωτισμος ειναι να δημιουργεις ερωτικο κλίμα, να κανεις προκαταρτικα παιγνιδια,να χρησιμοποιεις τα χερια σου, τα χειλη σου,τα παντα.Θα πρεπει να τι βγαλει απ`το μυαλό του και να αισθανθεί άνδρας ,αφου δοκιμασει οσα ειπα ,ετσι θα τρελανει την συντροφο του

HighLow

# 3 στις 6/12/2011
author
Ανδρας / 47 / Ελεύθερος
Ελλάδα
Θέματα: 0
Απαντήσεις: 367

Παράθεση:
Originally posted by 8anashs-18
φοβαται πωσ δεν 8α μπορει να ικανοποιησει τα κοριτσια στο sex..ακομα φοβαται πωσ δεν μπορει να κανει ευκολα sex με τοσο μικρο πεος και λεει πως δεν μπορει να κανει πρωκτικο sex και στοματικο με τοσο μικρο μεγεθοσ.....

Γιατί δε δοκιμάζει να μας πει;
Τελος πάντων δε τρέχει τίποτα, αλλά να του πεις ότι τις πρώτες φορές δε θα ικανοποιήσει ούτε θα ικανοποιήθει και πολύ και αυτό δεν έχει να κάνει με το μήκος του πουλιού του, αλλά με το ότι χρειάζεται χρόνος και πολύ εξάσκησηγια να μάθεις το χορό. Άμα δε χύσεις κιλά "ιδρώτα" χορευτής δε γίνεσαι. Γι'΄αυτό όταν με το καλό κουτουπώσει την καλή του και δεν ικανοποιηθεί στο βαθμό που προσποιούνται ότι ικανοποιούνται τα γκομενάκια στα πορνό, να μην πιστέψει ότι αν είχε 2-3 εκατοστά παραπάνω θα ήταν καλύτερα. ΟΚ? Μια χαρά είναι το πουλί του, αλλά θέλει practice... ο μικρός σου (αδερφός πάντα).
Καλό βόλι και με το "κεφάλι" ψηλά!

Αυτά μέχρι να σου απαντήσουν οι 20άχρονες που ξέρουν από μεγέθη...

8anashs-18

# 4 στις 5/12/2011
author
Ανδρας / 29 / Ελεύθερος
ευχαριστω φιλε για την συμβουλησου...

8anashs-18

# 5 στις 6/12/2011
author
Ανδρας / 29 / Ελεύθερος
ok euxaristw polu dhladh den trexei tpt me to peos tou einai normal??ok....kai mia erwthsh genika tr mexri pote megalwnei to peos tou andra????
Σελίδα : 1
Δεν μπορείτε να απαντήσετε

Ο τρόπος λειτουργίας και οι κανόνες των forum του Sxeseis αλλάζουν!

Για λίγες ημέρες και μέχρι την ολοκλήρωση αυτών των αλλαγών η δυνατότητα αποστολής νέων θεμάτων και απαντήσεων δεν είναι θα δυνατή.

Σας ευχαριστούμε για την κατανόηση.