Ο εύκολος τρόπος να κάνετε νέες γνωριμίες και σχέσεις!
Με περισσότερα από 535.000 μέλη,
το Sxeseis.gr είναι το μεγαλύτερο ελληνικό site γνωριμιών.
Το Sxeseis.gr συνδυάζει με μοναδικό τρόπο λειτουργίες κοινωνικής δικτύωσης ,σελίδας γνωριμιών, forums και chat rooms δίνοντας στα μέλη του περισσότερες δυνατότητες και ευκαιρίες επικοινωνίας και γνωριμίας, από οποιοδήποτε άλλο μέσο.
Μάθετε περισσότερα για το Sxeseis.gr
Είμαι :
Ενδιαφέρομαι για :
Ημ. Γεννήσης μου :
Κατοικώ :
Νομός :
Περιοχή :
Ουπς! Ξεχάσατε να συμπληρώσετε κάποιες πληροφορίες!
Ουπς! Η ημερομηνία γέννησης δεν είναι σωστή!

ερωτηση!!!!!

Σελίδα : 1

8anashs-18

# 1 στις 7/12/2011
author
Ανδρας / 29 / Ελεύθερος
Ν. Αττικής (Αθήνα) / Αγία Βαρβάρα
Θέματα: 11
Απαντήσεις: 45
'Aρεσαν+: 0%

ερωτηση!!!

ειμαι παρθενος και σκεφτομαι να παω σε μπουρδελο αλλα δεν ξερω τι να κανω απο την μια θελω γιατι 8ελω να κανω sex να δω πωσ ειναι αλλα και για να ξεπαρ8ενιαστο... απο την αλλη δεν ειμαι σιγουροσ αισθανομαι οτι θα το μετανιωσω και για εναν λογο που δεν μπορω να καταλαβω πρεπει να ομολογησω πωσ φοβαμαι να παω...αισθανομαι πωσ μαζευετε υποκοσμοσ και οτι 8α μπλεξε που8ενα απο την αλλη φοβαμαι μην με δει κανενασ γνωστοσ και απο την αλλη δεν 8ελω γτ την πουτανα την εχει παρει ολοσ ο κοσμοσ.....αλλα αν με ρςτηση καμια απο τισ σχεσεισ μου ποτε και με ποια το εκανα πρωτη φορα τι 8α πω??????εσεισ τι λετε?????
περιμενω και ανδρικεσ και γυναικιες αποψεισ.....

EVANGELOST

# 2 στις 22/12/2011
author
Ανδρας / 46 / Ελεύθερος
Ν. Θεσσαλονίκης / Θεσσαλονίκη
Θέματα: 2
Απαντήσεις: 21
Προσωπική μου γνώμη είναι ότι το καλύτερο για να ξεπαρθενιαστεί ένας άντρας είναι να πάει με επαγγελματία. Εχει τα εξής πλεονεκτήματα:
1) είναι σίγουρο μπήξιμο, χωρίς ρίσκα, παρακάλια κτλ
2) δεν έχει after-μουρμούρα, αντίθετα υπάρχει άπλετος χρόνος για after-απόλαυση
3) ξεκινάς από την αρχή με κάτι καλό (σεξουαλικά) οπότε βάζεις ψηλά τον πύχη για τις ερασιτέχνιδες...
4) τέλος θα κάνεις το μάγκα άυριο μεθαύριο που όλοι πήγαν για πρώτη φορά με την παρθένα φίλη τους κιεσύ με μια μουν...
Μιλάω εκ πείρας....

8anashs-18

# 3 στις 22/12/2011
author
Ανδρας / 29 / Ελεύθερος

Παράθεση:
Originally posted by EVANGELOST
Προσωπική μου γνώμη είναι ότι το καλύτερο για να ξεπαρθενιαστεί ένας άντρας είναι να πάει με επαγγελματία. Εχει τα εξής πλεονεκτήματα:
1) είναι σίγουρο μπήξιμο, χωρίς ρίσκα, παρακάλια κτλ
2) δεν έχει after-μουρμούρα, αντίθετα υπάρχει άπλετος χρόνος για after-απόλαυση
3) ξεκινάς από την αρχή με κάτι καλό (σεξουαλικά) οπότε βάζεις ψηλά τον πύχη για τις ερασιτέχνιδες...
4) τέλος θα κάνεις το μάγκα άυριο μεθαύριο που όλοι πήγαν για πρώτη φορά με την παρθένα φίλη τους κιεσύ με μια μουν...
Μιλάω εκ πείρας....

ok 8a to skefto alla to 8ema einai oti oi pout-anes einai toulaxiston omorfes h par thn mia kai bara thn allh????giati tis fantazomai kapws....

EVANGELOST

# 4 στις 26/12/2011
author
Ανδρας / 46 / Ελεύθερος
Ν. Θεσσαλονίκης / Θεσσαλονίκη
Θέματα: 2
Απαντήσεις: 21
Σίγουρα δεν είναι χαριτωμένες με λεπτά χαρακτηριστικά. Αντίθετα είναι αγριόφατσες ή γίνονται έτσι από το μέικαπ. Κάποιες κρύβουν κάτω από αυτό μια ομορφιά. Φυσικά εννοείται ότι δεν υπάρχει κανένα αίσθημα. Γιαυτό είναι δύσκολο να είναι η πρώτη σου φορά με τέτοια. Απλά ΑΝ το καταφέρεις ο δρόμος μετά είναι ανοικτός για να πας με κοινά κορίτσια. Αλλιώς πας με μια συνιθισμένη κοπέλα και σε κάνει μουνόδουλο ελληνάρα που θα μείνεις για όλη σου τη ζωή... Διαλέγεις...

8anashs-18

# 5 στις 27/12/2011
author
Ανδρας / 29 / Ελεύθερος
ok ευχαριστω θα το σκεφτω.....
Σελίδα : 1
Δεν μπορείτε να απαντήσετε

Ο τρόπος λειτουργίας και οι κανόνες των forum του Sxeseis αλλάζουν!

Για λίγες ημέρες και μέχρι την ολοκλήρωση αυτών των αλλαγών η δυνατότητα αποστολής νέων θεμάτων και απαντήσεων δεν είναι θα δυνατή.

Σας ευχαριστούμε για την κατανόηση.

lastpost