Ο εύκολος τρόπος να κάνετε νέες γνωριμίες και σχέσεις!
Με περισσότερα από 535.000 μέλη,
το Sxeseis.gr είναι το μεγαλύτερο ελληνικό site γνωριμιών.
Το Sxeseis.gr συνδυάζει με μοναδικό τρόπο λειτουργίες κοινωνικής δικτύωσης ,σελίδας γνωριμιών, forums και chat rooms δίνοντας στα μέλη του περισσότερες δυνατότητες και ευκαιρίες επικοινωνίας και γνωριμίας, από οποιοδήποτε άλλο μέσο.
Μάθετε περισσότερα για το Sxeseis.gr
Είμαι :
Ενδιαφέρομαι για :
Ημ. Γεννήσης μου :
Κατοικώ :
Νομός :
Περιοχή :
Ουπς! Ξεχάσατε να συμπληρώσετε κάποιες πληροφορίες!
Ουπς! Η ημερομηνία γέννησης δεν είναι σωστή!

help pls

Σελίδα : 1

natalex

# 1 στις 16/12/2011
author
Γυναίκα / 29 / Σε σχέση
Κύπρος
Θέματα: 1
Απαντήσεις: 1
'Aρεσαν+: 0%

ηελπ πλσ

παιδια θα ήθελα την βοηθεια σας σε κατι!
εχω 2μισι χρονια σχεση με καποιον και του εχω πει πολλα αθωα ψεματακια αλλα πριν λιγες μερες εμαθε πως του εκρυβα κατι ασημαντο το οποιο του ελεγα ψεματα όταν με ρώταγε..και τωρα δεν πιστευει πως τον αγαπαω και πως ειμαι πιστή σε αυτον..
ΤΙ ΝΑ ΚΑΝΩ;

ZOUZOUNELLA

# 2 στις 19/12/2011
author
Γυναίκα / 40 / Ελεύθερη
Κύπρος
Απαντήσεις: 489
ΠΟΣΟ ΑΘΩΑ ΨΕΜΜΑΤΑΚΙΑ ΤΟΥ ΕΧΕΙΣ ΠΕΙ ΔΗΛΑΔΗ; ΓΙΑΤΙ ΤΟ ΨΕΜΜΑ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΠΟΤΕ ΑΘΩΟ.
Ποτε για σοβαρα πραγματα δεν μιλαμε εντελως σοβαρα.

achinos

# 3 στις 19/12/2011
author
Γυναίκα / 57 / Ελεύθερη
Μονακό
Θέματα: 0
Απαντήσεις: 13.762
Πες ας πουμε οτι ηθελε να ξερει ποσους α κ ρ ι β ω ς ειχε πριν απ αυτον...λεω τωρα...

Αν για να μη μου τα κανει τουμπανα πρεπει να πω ψεμματα τα λεω με μεγαλη...ευχαριστηση...το ζηταει ο οργανισμος τους...

Κανεις δεν ειναι απολυτα ανοιχτος απεναντι στους αλλους, υπαρχει παντα ενα κουτακι που μεσα του κοιτω μονον εγω...δικαιωμα στα προσωπικα δεδομενα...
Κ αν μετα του βγει στο...ξινο...ξυδι...της στραβης ψ**ης τα μαλλια της φταινε...
Να υποθεσω οτι αυτος την εψησε οτι της λεει μονο αληθεια... για ολα...

Πανεξυπνες ειμαστε γμτ...
Ζουζου, αθωοι ηταν ο αδαμ κ η ευα κ ειδες τι παθανε...

aseglio

# 4 στις 19/12/2011
author
Ανενεργό μέλος
Θέματα:
Απαντήσεις:
'Aρεσαν+: %
Τι είδους ψεματακιααα;;;;

ZOUZOUNELLA

# 5 στις 19/12/2011
author
Γυναίκα / 40 / Ελεύθερη
Κύπρος

Παράθεση:
Originally posted by achinos
Πες ας πουμε οτι ηθελε να ξερει ποσους α κ ρ ι β ω ς ειχε πριν απ αυτον...λεω τωρα...

Αν για να μη μου τα κανει τουμπανα πρεπει να πω ψεμματα τα λεω με μεγαλη...ευχαριστηση...το ζηταει ο οργανισμος τους...

Κανεις δεν ειναι απολυτα ανοιχτος απεναντι στους αλλους, υπαρχει παντα ενα κουτακι που μεσα του κοιτω μονον εγω...δικαιωμα στα προσωπικα δεδομενα...
Κ αν μετα του βγει στο...ξινο...ξυδι...της στραβης ψ**ης τα μαλλια της φταινε...
Να υποθεσω οτι αυτος την εψησε οτι της λεει μονο αληθεια... για ολα...

Πανεξυπνες ειμαστε γμτ...
Ζουζου, αθωοι ηταν ο αδαμ κ η ευα κ ειδες τι παθανε...

ναι βρε καλη μου, το να κραταω πραγματα που εκανα στο παρελθον μονο για μενα αυτο δεν ειναι ψεμμα αλλα αναφαιρετο δικαιωμα της διαφυλαξης προσωπικων δεδομενων. το να λεω ψεμματα ομως για θεματα που βιωνω στο παρον αυτο δεν ειναι σωστο.

achinos

# 6 στις 19/12/2011
author
Γυναίκα / 57 / Ελεύθερη
Μονακό

Παράθεση:
Originally posted by aseglio
Τι είδους ψεματακιααα;;;;

Ατιμουτσικοοο...

achinos

# 7 στις 19/12/2011
author
Γυναίκα / 57 / Ελεύθερη
Μονακό

Παράθεση:
Originally posted by ZOUZOUNELLA

ναι βρε καλη μου, το να κραταω πραγματα που εκανα στο παρελθον μονο για μενα αυτο δεν ειναι ψεμμα αλλα αναφαιρετο δικαιωμα της διαφυλαξης προσωπικων δεδομενων. το να λεω ψεμματα ομως για θεματα που βιωνω στο παρον αυτο δεν ειναι σωστο.

Ζουζου τον εχεις τον τυπο αυτο τωρα να μπαινει στο φορουμ κ ν αναρωτιεται "μου ειπε ψεμματα, μ αγαπα;"

Θελω να πω οτι οποιος κανει τον κοπο προσπαθει ναναι στοιχειωδως ειλικρινης τουλαχιστον με τον εαυτο του, οποτε αυτοματως η παραδοχη της...ενοχης του (μη χ3σω...) τον...αθωωνει...αρκουντως...
Εγω σου λεω οτι ο νεος αν δεν ειπε "τωρα θα της δειξω εγω της χαζοβιολας..." θαπε, "ειπε ψεματα κ την τσακωσα, την..."
Εγω παλι δε γουσταρω να ξοδευω φαια ουσια για ν ανακαλυπτω απατες...ουτως η αλλως δε θ αργησω να τις δω μπροστα μου...

aseglio

# 8 στις 19/12/2011
author
Ανενεργό μέλος
Θέματα:
Απαντήσεις:

Παράθεση:
Originally posted by achinos
Ατιμουτσικοοο...

Τα ψεματάκια θα ειναι τοσο χαζα που θα απορρήσουμε με το πόσο ηλιθιος-χαζογκομενα ειναι ο τυπος.

# 9 στις 19/12/2011
author
Ανενεργό μέλος
Θέματα:
Απαντήσεις:
....αγαπουλα...την κουκουλα...

glykoula89

# 10 στις 20/12/2011
author
Γυναίκα / 33 / Σε διάσταση
Η.Π.Α.
Απαντήσεις: 133

Παράθεση:
Originally posted by natalex
όταν με ρώταγε..και τωρα δεν πιστευει πως τον αγαπαω και πως ειμαι πιστή σε αυτον..

Εμμμ με τοσα "αθωα" ψεματακια που λεγες πως να σε πιστεψει ο καιμενος!!!! ομολγα τωρα.
γεννηθηκα χωρις να το θελω θα πεθαινω χωρις να το θελω τουλαχιστον αφηστε με να ζησω οπως θελω ΕΓΩ!!! Ποσο λυπάμαι τις γυναίκες που λένε ότι όλοι οι άντρες είναι ίδιοι!!! Αν είχαν λίγη αξιοπρέπεια δεν θα ήξεραν όλους τους άντρες!!! ;) Μερικές φορές οι άνθρωποι βάζουν τοίχους, όχι για να κρατήσουν κάποιους απ'έξω αλλά για να δουν ποιος πραγματικά ενδιαφέρεται για να τους γκρεμίσει!!!

ZOUZOUNELLA

# 11 στις 20/12/2011
author
Γυναίκα / 40 / Ελεύθερη
Κύπρος
καλημερα σας! αλλη μια θεματοθετρια που βαζει ποστ και βαραει εξαφανιζολ. αχινε μου ερχομαι να συμφωνησω απολυτα μαζι σου!

ROCK-54

# 12 στις 20/12/2011
author
Ανενεργό μέλος
Θέματα:
Απαντήσεις:

Παράθεση:
Originally posted by georgebest69
....αγαπουλα...την κουκουλα...

Πολυ,πολυ καλο!!!

Ρωτας τι να κανεις.....
Απλα να μην λες ψεματα.Σε κανεναν δεν αρεσουν.
η εμπιστοσυνη ειναι η βαση καθε σχεσης
Σελίδα : 1
Δεν μπορείτε να απαντήσετε

Ο τρόπος λειτουργίας και οι κανόνες των forum του Sxeseis αλλάζουν!

Για λίγες ημέρες και μέχρι την ολοκλήρωση αυτών των αλλαγών η δυνατότητα αποστολής νέων θεμάτων και απαντήσεων δεν είναι θα δυνατή.

Σας ευχαριστούμε για την κατανόηση.