Ο εύκολος τρόπος να κάνετε νέες γνωριμίες και σχέσεις!
Με περισσότερα από 535.000 μέλη,
το Sxeseis.gr είναι το μεγαλύτερο ελληνικό site γνωριμιών.
Το Sxeseis.gr συνδυάζει με μοναδικό τρόπο λειτουργίες κοινωνικής δικτύωσης ,σελίδας γνωριμιών, forums και chat rooms δίνοντας στα μέλη του περισσότερες δυνατότητες και ευκαιρίες επικοινωνίας και γνωριμίας, από οποιοδήποτε άλλο μέσο.
Μάθετε περισσότερα για το Sxeseis.gr
Είμαι :
Ενδιαφέρομαι για :
Ημ. Γεννήσης μου :
Κατοικώ :
Νομός :
Περιοχή :
Ουπς! Ξεχάσατε να συμπληρώσετε κάποιες πληροφορίες!
Ουπς! Η ημερομηνία γέννησης δεν είναι σωστή!

με χωρισε

Επιλέξτε σελίδα: (1-2)
Σελίδες 12

# 21 στις 3/1/2012
author
Ανενεργό μέλος
Θέματα:
Απαντήσεις:
'Aρεσαν+: %
ΣΕ ΧΩΡΙΣΕ ΓΙΑΤΙ ΒΡΗΚΕ ΑΛΛΟΝ ΚΑΙ ΟΧΙ ΓΙΑΤΙ ΑΛΛΑΞΕ ΞΑΦΝΙΚΑ Η ΥΠΟΜΟΝΗ ΤΗΣ.
ΕΦΥΓΕΣ ΚΑΙ ΚΑΛΥΤΕΡΑ ΓΙΑ ΤΟΥΣ ΔΥΟ ΣΑΣ.

achinos

# 22 στις 4/1/2012
author
Γυναίκα / 57 / Ελεύθερη
Μονακό
Θέματα: 0
Απαντήσεις: 13.762
'Aρεσαν+: 0%

Παράθεση:
Originally posted by _PALIATZHS_
εχει δικιο ο straycat αυτο να κανεις φιλε ....οχι που θα σου κανει οτι θελει η χαζογκομενα....και δειξε πυγμη οχι κλαψες και σαχλαμαρες......

όσο για σενα achine αφου θελεις κατι σε παντελονια παρε ....σύννεφα.....

θνκς, παλ, ο Μαγιακοφσκι απο τους πιο...ανεκπληρωτους εφηβικους μου ερωτες...
Αν επιθυμειτε
θα ειμαι ολος σαρκα, παραφορος
-κι ως ουρανος τις αποχρωσεις του που αλλοιωνει-
αν το επιθυμειτε,
θα ειμαι αψογως τρυφερος
οχι ανδρας πλεον, μα-συννεφο με παντελονια.
Τωρα στους ...ωριμους ερωτες ψαχνω κατι αλλο γυρω απ τα συννεφα...

Arxutas

# 23 στις 4/1/2012
author
Ανδρας / 41 / Ελεύθερος
Ν. Αττικής (Αθήνα) / Μαρούσι
Θέματα: 1
Απαντήσεις: 1.191

Παράθεση:
Originally posted by achinos
Μπιλλυ, εισαι ενας απελπισμενος τσαμπα μαγκας,

Αχινέ δεν ηθελα να σου μιλησω έτσι απλα έχεις κάποια ηλικία που κάλλιστα θα μπορουσες να είσαι και μανα του θεματοθετη.

Θεωρω μ@ λ@κια που κράζεις ετσι το παλικαρακι, πραγματικα μπορεις να πεις χιλια δυο αλλα ενα αγορι 21 χρονων ειναι ακομα "αγορι" σε σχεσεις με το άλλο φύλο.

Είσαι αστεία..

Arxutas

# 24 στις 4/1/2012
author
Ανδρας / 41 / Ελεύθερος

Παράθεση:
Originally posted by billy148
γεια σαs!!!Είμαι 21 χρονών το ίδιο κ η κοπέλα μου..Πριν ένα μήνα με χώρισε μετά από 3 χρόνια σχέσηs κ ο λόγοs από ότι μου είπε ήταν ότι δν τηs συμπεριφερόμουν σωστά..Είμουν εγωιστήs κ πολλέs φορέs την έκανα να κλαίει..Και ναι το παραδέχομαι κάποιεs φορέs την έβριζα δίχωs λόγο κ δεν το καταλάβαινα..Την αγαπάω παρά πλ όμωs δν θέλω να τη χάσω..Ειμαι χάλια όλο αυτόν τον μήνα δεν μπορώ μακριά τηs..Εχω καταλάβει το λάθοs μου και τη θέλω πίσω..Εχω κάνει τα πάντα για να αλλάξει γνώμη..Την παρακάλεσα πολλέs φορέs αλλά δίχωs αποτέλεσμα..Δεν ακούει τίποτα..Τηs το υποσχέθηκα ότι θα αλλάξω στάση απέναντι τηs..Τώρα καταλαβαίνω τι εχασα..Μια ευκαιρία τηs ζητάω να τηs αποδείξω οτι δν θα είμαι ο ίδιοs που είμουν πριν..Τι να κάνω ρε παιδιά?Είμαι απελπισμένοs!!

H Συμβουλή μου φίλε.................
http://www.youtube.com/watch?v=n5nqENbGDus

Dardana

# 25 στις 4/1/2012
author
Γυναίκα / 50 / Διαζευγμένη
Ουζμπεκιστάν
Θέματα: 414
Απαντήσεις: 64.651

Παράθεση:
Originally posted by billy148
γεια σαs!!!Είμαι 21 χρονών το ίδιο κ η κοπέλα μου..Πριν ένα μήνα με χώρισε μετά από 3 χρόνια σχέσηs κ ο λόγοs από ότι μου είπε ήταν ότι δν τηs συμπεριφερόμουν σωστά..Είμουν εγωιστήs κ πολλέs φορέs την έκανα να κλαίει..Και ναι το παραδέχομαι κάποιεs φορέs την έβριζα δίχωs λόγο κ δεν το καταλάβαινα..Την αγαπάω παρά πλ όμωs δν θέλω να τη χάσω..Ειμαι χάλια όλο αυτόν τον μήνα δεν μπορώ μακριά τηs..Εχω καταλάβει το λάθοs μου και τη θέλω πίσω..Εχω κάνει τα πάντα για να αλλάξει γνώμη..Την παρακάλεσα πολλέs φορέs αλλά δίχωs αποτέλεσμα..Δεν ακούει τίποτα..Τηs το υποσχέθηκα ότι θα αλλάξω στάση απέναντι τηs..Τώρα καταλαβαίνω τι εχασα..Μια ευκαιρία τηs ζητάω να τηs αποδείξω οτι δν θα είμαι ο ίδιοs που είμουν πριν..Τι να κάνω ρε παιδιά?Είμαι απελπισμένοs!!

αν πραγματι μετανιωσες κι αν πραγματι την αγαπας, θα την αφησεις ησυχη.
τρια χρονια σε ανεχτηκε, και προφανως πολλες ευκαιριες σου εδωσε σε αυτο το διαστημα. επρεπε ομως να φτασει στο αμην και να σε χωρισει για να καταλαβεις.
ετσι ειναι η ζωη, κανουμε λαθη, τα πληρωνουμε, μαθαινουμε. σε ολους μας εχει συμβει. κοιτα να γινεις καλυτερος ανθρωπος κι ασε την κοπελα στην ησυχια της.
Tα πράγματα δεν είναι τόσο άσχημα όσο φαίνονται... είναι χειρότερα...

achinos

# 26 στις 4/1/2012
author
Γυναίκα / 57 / Ελεύθερη
Μονακό

Παράθεση:
Originally posted by Arxutas

Παράθεση:

... το παλικαρακι, πραγματικα μπορεις να πεις χιλια δυο αλλα ενα αγορι 21 χρονων ειναι ακομα "αγορι" σε σχεσεις με το άλλο φύλο.

Είσαι αστεία..

Aρχυτα, εχεις δικιο, ειμαι μανα κ ξερω...η μ@λ@κι@ του εχει αρχισει απ τα τρια...κι αυτο γιατι η μανα του δεν φροντισε να μην τον κανει ιδιο με χιλιαδες μαλακες που κουνιουνται οπου τους περνει, επειδη δεν τους ειπε κανεις οτι ολα τα πλασματα κ κυριως εκεινα που βρισκονται διπλα μας αξιζουν την αγαπη μας κ το σεβασμο μας...

Πραγματι, ειμαι ΚΑΙ αστεια...ευχομαι να κανω λαθος αλλα το...παιδακι...βρωμαει απ το ...πανω κεφαλι...κ δεν ειναι δικαιολογια καμιας ηλικιας το "ειμαι ακομα ανωριμος γιαυτο γ@μ@ω το κερατο σε οποιον μπορω"...εχω δει κ...μεγαλυτερα αγορακια να τοχουν σαν αλλοθι...

Σορρυ, παιδακι που σε βαρεσα... στ αυτια, αλλα νομιζω οτι ετσ κι αλλιως με γραφεις στα π@π@ρια σου...αν θες καποιον να σου πει μπραβο, ακου τον αρχυτα...θα προκοψεις...

Arxutas

# 27 στις 4/1/2012
author
Ανδρας / 41 / Ελεύθερος

Παράθεση:

Παράθεση:
Originally posted by Arxutas

Παράθεση:

... το παλικαρακι, πραγματικα μπορεις να πεις χιλια δυο αλλα ενα αγορι 21 χρονων ειναι ακομα "αγορι" σε σχεσεις με το άλλο φύλο.

Είσαι αστεία..

Aρχυτα, εχεις δικιο, ειμαι μανα κ ξερω...η μ@λ@κι@ του εχει αρχισει απ τα τρια...κι αυτο γιατι η μανα του δεν φροντισε να μην τον κανει ιδιο με χιλιαδες μαλακες που κουνιουνται οπου τους περνει, επειδη δεν τους ειπε κανεις οτι ολα τα πλασματα κ κυριως εκεινα που βρισκονται διπλα μας αξιζουν την αγαπη μας κ το σεβασμο μας...

Πραγματι, ειμαι ΚΑΙ αστεια...ευχομαι να κανω λαθος αλλα το...παιδακι...βρωμαει απ το ...πανω κεφαλι...κ δεν ειναι δικαιολογια καμιας ηλικιας το "ειμαι ακομα ανωριμος γιαυτο γ@μ@ω το κερατο σε οποιον μπορω"...εχω δει κ...μεγαλυτερα αγορακια να τοχουν σαν αλλοθι...

Σορρυ, παιδακι που σε βαρεσα... στ αυτια, αλλα νομιζω οτι ετσ κι αλλιως με γραφεις στα π@π@ρια σου...αν θες καποιον να σου πει μπραβο, ακου τον αρχυτα...θα προκοψεις...

Αν δεν μπορείς να εφαρμόσεις εσύ αυτό που θέλεις να πεις στον θεματοθετη με τι θρασος τον κατηγορείς....

Λες σε κάποιον να μην λειτουργει έτσι οταν εσυ πρωτη κατηγορεις και μανα και γιο...πραγματικα κρίμα αν εισαι μανα...

achinos

# 28 στις 4/1/2012
author
Γυναίκα / 57 / Ελεύθερη
Μονακό
Που ειπα καλε πως δεν μπορω να εφαρμοσω αυτο που θελω; μια χαρα εφαρμοζω κ δεν ζητησα κανενος τη γνωμη...το θεμα μας ειναι οτι ο ανδρας μετα τα 3 χαλαει...κ αμα εχει κ μια μανα που δεν μπορεσε ποτε να παρει τον ελεγχο του ρολου της κ δεν μπορεσε τιποτα να μαθει στο παιδι της παρα μεταφερει δεσποτικη κ απανθρωπη συμπεριφορα που δεχεται αυτη σα κατι φυσιολογικο...τοτε...χαιρετα μας...εχει πολυ δρομο ο νεος μεχρι να γινει...ανθρωπος.

Οχι οτι ισχυει αυτο για το θεματοθετη, γενικα μιλαω, γιατι τα παιδια μας μας μοιαζουν βεβαια, αλλα πρεπει να γινονται καλυτερα...

whatever002

# 29 στις 5/1/2012
author
Γυναίκα / 30 / Ελεύθερη
Ν. Θεσσαλονίκης / Αγιος Αθανάσιος
Απαντήσεις: 86
η ηλικια δεν αποτελει αλλοθι.η προσωπικοτητα του ανθρωπου εχει διαμορφωθει απο την ηλικια των 5.

YunanS

# 30 στις 5/1/2012
author
Ανδρας / 55 / Παντρεμένος
Ν. Αττικής (Αθήνα) / Αθήνα
Απαντήσεις: 8
Καλη χρονια να εχεις αγαπητε νεαρε φιλε..
Ξερω οτι νοιωθεις χαλια αλλα σου υποσχομαι οτι γρηγορα θα περασει..
Και να σου πω και κατι ακομα...
Αν μια γυναικα φυγει μια φορα θα φευγει παντα..
Καλλιτερα ετσι..Δεν θα μπορουσες να στηριξεις ονειρα και σχεδια πανω της..Ποτε..
Και μην αλλαζεις αν εσυ δεν το θεωρεις αναγκη για σενα...
Οχι για τους αλλους...
Υπαρχει καπου μια γλυκια κοπελα που εχει αναγκη αυτο που εσυ εχεις..
Θα την βρεις αν το πιστευεις και ψαξεις λιγο..

# 31 στις 5/1/2012
author
Ανενεργό μέλος
Θέματα:
Απαντήσεις:
em... kala se ekane h kopela...
twra prepei na ths apodi3eis oti exeis alla3ei...

---magissoula---

# 32 στις 6/1/2012
author
Ανενεργό μέλος
Θέματα:
Απαντήσεις:
αφετηρία ο χωρισμός του billy
απάντηση στην απάντηση έφτασα εδώ :
κοντεύει δύο
θα έχεις πλαγιάσει ίσως
μέσα στη νύχτα σαν ασημένιος όκα κυλά ο γαλαξίας
έχω όλο τον καιρό
κι οι αστραπές των τηλεγραφημάτων
δε θάρθουν πια να σε ξυπνήσουν
να σε βασανίσουν
το επεισόδιο έληξε καθώς λένε
η βάρκα του έρωτα τσακίστηκε πάνω στην καθημερινή ζωή
ξοφλήσαμε εμείς οι δύο
δεν οφελεί να ξαναθυμάσαι τους πόνους
τις δυστυχίες
τις αμοιβαίες αδικίες
κοίτα πόση ειρήνη βασιλεύει στο σύμπαν
η νύχτα
έχει επιβάλλει στον ουρανό
μια δουλειά από τόσα και τόσα αστέρια
είναι η ώρα
που σηκώνεται κανείς
και που μιλάει
στους αιώνες
στην ιστορία
στο σύμπαν
wladimir majakowski
Επιλέξτε σελίδα: (1-2)
Σελίδες 12
Δεν μπορείτε να απαντήσετε

Ο τρόπος λειτουργίας και οι κανόνες των forum του Sxeseis αλλάζουν!

Για λίγες ημέρες και μέχρι την ολοκλήρωση αυτών των αλλαγών η δυνατότητα αποστολής νέων θεμάτων και απαντήσεων δεν είναι θα δυνατή.

Σας ευχαριστούμε για την κατανόηση.

lastpost