Ο εύκολος τρόπος να κάνετε νέες γνωριμίες και σχέσεις!
Με περισσότερα από 535.000 μέλη,
το Sxeseis.gr είναι το μεγαλύτερο ελληνικό site γνωριμιών.
Το Sxeseis.gr συνδυάζει με μοναδικό τρόπο λειτουργίες κοινωνικής δικτύωσης ,σελίδας γνωριμιών, forums και chat rooms δίνοντας στα μέλη του περισσότερες δυνατότητες και ευκαιρίες επικοινωνίας και γνωριμίας, από οποιοδήποτε άλλο μέσο.
Μάθετε περισσότερα για το Sxeseis.gr
Είμαι :
Ενδιαφέρομαι για :
Ημ. Γεννήσης μου :
Κατοικώ :
Νομός :
Περιοχή :
Ουπς! Ξεχάσατε να συμπληρώσετε κάποιες πληροφορίες!
Ουπς! Η ημερομηνία γέννησης δεν είναι σωστή!

πάλι εγώ το βήμα?

Επιλέξτε σελίδα: (1-6)
Σελίδες 123456

achinos

# 101 στις 31/12/2011
author
Γυναίκα / 57 / Ελεύθερη
Μονακό
Θέματα: 0
Απαντήσεις: 13.762
'Aρεσαν+: 0%

Παράθεση:
Originally posted by tp_1978

Παράθεση:
Originally posted by achinos
Χαχαχχχ, ναι καλε προσεξε μην...πεσεις, πας να τη βγαλεις ψυχασθενη, κ χαζη κ πνευματικα...καθυστερημενη...κ ολη της η ζωη ενα χαλι μαυρο...απο δω κ περα...τι να σου κανουν κι οι γκαμουζες την καμπουρα τους δεν τη βλεπουν...μονο κατω...κεφαλι δε σηκωνουν...

Κ να κανω λιγο τη νοτυ...

...ΝΑΙ ΡΕ, ΘΑΝΑΙ ΚΑΛΥΤΕΡΟ ΤΟ 12, ΝΑ ΣΚΑΣΕΤΕ, ΓΡΟΥΣΟΥΖΗΔΕΣ

Που τα ειδες ολα αυτα εσυ;;;
Ειδες να γραφω εστω και ενα απο αυτα που λες;;;

Υ.Γ: καλα.....εχουν λαλησει καποιοι εδω μεσα. Οτι θελουν διαβαζουν και οτι θελουν γραφουν. Ψυχραιμια και ειναι και παραμονη πρωτοχρονιας.

Πας παλι να δικαιολογησεις τον εαυτο σου.

(Η ατιμη, καμμια ειλικρινεια)
Μετα τα 18 ομως οι γυναικες ΔΕΝ πλησιαζονται, διοτι εχουν πλεον καταλαβει το ΡΟΛΟ που η ιδια η φυση τους εχει προικησει.
Οι δε αντρες ΑΠΟΓΟΗΤΕΥΟΝΤΑΙ που μενουν με το π....... στο χερι.
Και μια τετοια κλασσικη περιπτωση ειναι αυτη της θεματοθετριας.

(3λαλουν στο γαμο σου...εμεινες εσυ με το που λι στο χερι, ολοι οι αντρες ετσι εμειναν...τεσπα αλλο φαουλ)
Υ.Γ: Με αυτα τα συντηρητικα μυαλα που κουβαλας, δεν ειναι τυχαιο που εισαι μονη σου.

(και συντηριτουκλα η νεανις...αυτη καλε το κανει φου κ φου...εσυ
Κατσε μονη σου τωρα.
(σα να τον βλεπω να κανει κ τη χειρονομια εκεινη ξες σα το σχημα του σταυρου αλλα το χερι απο πανω προς τα κατω και η χαρακτηριστικη γκριματσα με τα χειλια να γυρνουν προς τα κατω......το φχαριστιεται...)
Ετσι και εσυ λοιπον επειδη δεν τον γουσταρεις τον σιγκεκριμενο αντρα, πετας το μπαλακι σε αυτον και λες οτι αυτος δε σε γουσταρει. Το κανεςι για να δικαιολογησεις τον εαυτο σου που δεν τον θες.
(και ψευτρα κ χαζη που νομισες πως δε θα σε καταλαβει ο μαστορας, το καρφι στο ματι του δε το βλεπει, ρε τπ για ΣΕΝΑ μιλας τωρα...κ ετσι η διενεξη μπορει να συνεχιζεται εσσαει...οχι για σενα-οχι για σενα-κτλ, ειναι ο λογος σου στον δικο μου...δεν ειναι διαλογος...αλλα τι σου λεω...εδω βασικα πραματα δεν νοιωθεις...)

Αν ημουνα εγω στη θεση του θα ειχα παρει δρομο απο το πρωτο 5αλεπτο και δε θα σου ξαναμιλαγα ποτε. Ειναι ηρωας που σε ανεχεται.

(ανυποφορη η κοπελα, πως δεν ζει κατω απο το κρεβατι της

Ακου να δεις. Η σταση σου ειναι 100% ΠΑΘΗΤΙΚΗ. Δεν κανεις καμια κινηση προς αυτον.
(ναχεις κ ενοχες, το νασαι παθητικη...εγκλημα...ρε συζητηση, εισαι καλα να ζητας σοβαρη γνωμη απο το δειγμα αυτο; )
Σιγα μη κατσει να την παρακαλεσει κιόλλας. ΞΙΔΙ

(κοιτα ρε το δρακουμελ, χαιρεται της δινει ξυδι κ...φχαριστιεται σηκωνει κ το φρυδι...)

Ψευτρα, συντηρητικη, μια ψυχοπαθολογια προβολης την εχει, δυσκολα να την ανεχτει κανεις πανω απο λεπτα, δεν ενοιωσε οτι ο μαστορας την καταλαβε καλα, ασε που μ αυτα τα χαλια θα μεινει μονη της αφου ουτε σερνεται στα πατωματα για τον σουπερ γα μα ω...αλλα οχι αυτα τα λεει ενας αλλος...ΑΛΛΟΣ ειπα...
Ρε τπ, ο λογος σου ειναι κενος, επιφανειακος, χωρις ιχνος συναισθηματος, επιπεδος, χωρις επιχειρηματα, με λογικη μηχανης, δεν θυμιζεις προσωπο, κι οταν θυμιζεις δειχνεις ωριμοτητα πενταχρονου, δε στα λεω αυτα απο κακια η επειδη θελω να σε μειωσω...τους σαν κ σενα τους αποφευγω, γουστα ειν αυτα...αλλα το ψυχρο αιμα τοχεις δεν αναγκη να το προσπαθησεις...

Α και μην ξεχνιομαστε, ηθελα να πω...

ΝΑΙ ΡΕ!!! ΤΟ 12 ΘΑΝΑΙ ΚΑΛΥΤΕΡΟ ΡΕ!!!!!

# 102 στις 31/12/2011
author
Ανενεργό μέλος
Θέματα:
Απαντήσεις:
'Aρεσαν+: %

Παράθεση:
Originally posted by achinos

Καταρχην δεν ειπα ολα αυτα που γραφεις για τη θεματοθετρια. Το παραδειγμα με το ψεμα δεν το ειπα γιαυτην. Απλως σαν παραδειγμα το ειπα .

Το μηνυμα που ηθελα να περασω στη θεματοθετρια ειναι οτι ΔΕΝ γουσταρει αυτον τον αντρα, και οτι πιεζει τον εαυτο της για να ειναι μαζι του. Αυτο εγραψα και νομιζω οτι το απεδειξα απο 15 διαφορετικες οπτικες γωνιες..

Οσα για τα υπολοιπα που γραφεις.........
.......Καλη Πρωτοχρονια!!

achinos

# 103 στις 31/12/2011
author
Γυναίκα / 57 / Ελεύθερη
Μονακό
Θέματα: 0
Απαντήσεις: 13.762
Δεν περασες ομως ΜΟΝΟ αυτο το μνμ, το οτι δεν καταλαβαινεις τι περνας κ τι λες σ ολο του το...μεγαλειο δεν σε κανει λιγοτερο υπευθυνο...κοτζαμ αντρα, της μπαρουφας που αραδιαζεις...
ΓΕΙΑ ΣΑΣ!!! Ο ΧΡΟΝΟΣ ΣΑΣ ΠΕΡΙΜΕΝΕΙ ΓΙΑ ΕΝΑ ΠΙΟ ΦΩΤΕΙΝΟ ΑΥΡΙΟ!!!

(Τπ...μοκο :lol

(πλακα κανω ρε )

sizitisi

# 104 στις 31/12/2011
author
Γυναίκα / 39 / Ελεύθερη
Αλλη χώρα
Θέματα: 1
Απαντήσεις: 19
Σας ευχαριστώ όλους για την γνώμη σας και το χρόνο σας.

Καλή χρονιά να έχουμε!!

_PALIATZHS_

# 105 στις 2/1/2012
author
Ανενεργό μέλος
Θέματα:
Απαντήσεις:

Παράθεση:
Originally posted by KOLORS

Παράθεση:
Originally posted by tzoulia49

ειναι παγια τακτικη των αντρων να θελουν μια μαλ.....νη που θα ανεχεται τα παντα .....

και μολις βρουν την ξυπνια μη τους ειδατε μη τους απαντησατε .....

ΑΝΤΕ ΒΓΑΛΕ ΣΥΜΠΕΡΑΣΜΑ ΑΠΟ ΑΥΤΟΥΣ ΤΟΥΣ ΔΥΟ.

ΕΤΣΙ ΕΙΝΑΙ ΟΙ ΣΧΕΣΕΙΣ ΚΟΠΕΛΙΑ.
ΟΣΟ ΑΝΑΖΗΤΑΣ ΤΟ ΔΙΑΦΟΡΕΤΙΚΟ ΧΑΝΕΙΣ ΤΗΝ ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΟΤΗΤΑ.

glykoula89

# 106 στις 3/1/2012
author
Γυναίκα / 33 / Σε διάσταση
Η.Π.Α.
Απαντήσεις: 133

Παράθεση:
Originally posted by aseglio

Παράθεση:
Originally posted by glykoula89
egw den apantisa se sena sti kopela pou zitise thn gnwmh mou, oso gia sena prepi na ksereis ths gunaikes dn ths xtypane oute tous dernoune ki mi ksexnas to kuriotero h mana sou gynaika einai kai s'agapaei kai se frontizei, afta glyktike mou ne.

Ο,τι να ναι. Τι σχεση εχει μωρε το οτι τις γυναικες δεν τις χτυπάνε;;

Εγω απλα ειπα οτι η κοπέλα ειναι κλασσική πρήχτρα και θελει ολη την ωρα να επικοινωνεί με τον άλλον για το παραμικρό. ΟΚ, αυτος ειανι στο άλλο άκρο, αλλα κι αυτη ειναι απο τις πολυ κουραστικές. Α πα πα πα... μακρια!!!!

mperdepsa ti h8ela na pw (mesa ston upno mou) tespa as min ginomaste off topic.
γεννηθηκα χωρις να το θελω θα πεθαινω χωρις να το θελω τουλαχιστον αφηστε με να ζησω οπως θελω ΕΓΩ!!! Ποσο λυπάμαι τις γυναίκες που λένε ότι όλοι οι άντρες είναι ίδιοι!!! Αν είχαν λίγη αξιοπρέπεια δεν θα ήξεραν όλους τους άντρες!!! ;) Μερικές φορές οι άνθρωποι βάζουν τοίχους, όχι για να κρατήσουν κάποιους απ'έξω αλλά για να δουν ποιος πραγματικά ενδιαφέρεται για να τους γκρεμίσει!!!

# 107 στις 3/1/2012
author
Ανενεργό μέλος
Θέματα:
Απαντήσεις:

Παράθεση:
Originally posted by ATROPINI
ΕΤΣΙ ΕΙΝΑΙ ΟΙ ΣΧΕΣΕΙΣ ΚΟΠΕΛΙΑ.
ΟΣΟ ΑΝΑΖΗΤΑΣ ΤΟ ΔΙΑΦΟΡΕΤΙΚΟ ΧΑΝΕΙΣ ΤΗΝ ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΟΤΗΤΑ.

Oταν αναζητας το διαφορετικο αυτο σημαινει οτι δε σου αρεσει η πραγματικοτητα, δηλαδη δε σου αρεσει η σιγκεκριμενη σχεση. Αρα συμπερασματικα, δε σου αρεσει ο ανθρωπος που ''υποτιθεται'' εχεις σχεση μαζι του.

Οποτε και απο αυτη την οπτικη γωνια να το δουμε, παλι καταληγουμε στο συμπερασμα οτι η θεματοθετρια δεν τον γουσταρει αυτον τον αντρα.

YunanS

# 108 στις 5/1/2012
author
Ανδρας / 55 / Παντρεμένος
Ν. Αττικής (Αθήνα) / Αθήνα
Απαντήσεις: 8

Παράθεση:
Originally posted by sizitisi
καλησπέρα σας,
θα ήθελα να ακουσω την γνώμη σας και αγοριών βεβαίως. Έίμαι σε μια "σχεση" η οποία έγινε επανεσυνδεση και αυτός είχε φυγει κι γύρισε ουτε ενα μηνα τώρα. Μου είπε οτι θελει να είμαστε οπως ήμασταν παλιά κι το ΄δεχτικα γτ ακομα τον ήθελα, όμως οσο τον ζω έχει αλλάξει δν ειναι ιδιο δηλ δεν είναι όσο τρυφερος ήταν κι δν μου στελει μηνυματα οπως παλια κι μονο μια φορα με παίρνει τηλ. του είπα οτι εχει αλλάξει κι δν το παραδεχτικε, ειπα οτι δεν μου μιλαει οπως μου μιλαγε κι παλι ειπε οτι με παιρνει τηλ κι τσαντιζεται οταν το αναφερω και είχαμε τσακωθει γι'αυτο το θεμα μου ειπε να μην λεω βλακιες. Τωρα ειναι μακρυα για διακοπες με την οικογενεια μιλαγαμε μεσω ιντερνετ κι του ξαναεκανα παραπονα καπποια στιγμη με ρωταει αν εχω κατι κι δν του απαντησα για λιγο κι μου ειπε "θα μου πεις ή θα με πρηξεις?". του εξηγησα κι μου λεει παλι τα ιδια κι απο τοτε δν τον εχω παρει τηλ ουτε με εχει παρει. τι να κανω να τον αφήσω ή να τον παρω κι να τον βρισω γτ με εχει ενοχλησει αυτη η συμπεριφορα ποτέ δν εχω μιλησει ετσι. Παιδια βοηθεια δν ξερω τι να κανω πλεον δν ακουει "κλεινει" τα αυτιά του κι λεει τα δικα του. Α καποια στιγμη μου ειπε οτι μην τρογεσαι με τα ρουχα σου θα τα χασεις κι αυτά, αλλά αν δν ηθελε γτ ηρθε πισω?

Δεν τον ενδιαφερεις...Παρατατα και κοιτα παρακατω...Φιλικα και με συμπαθεια το λεω...

MsSpourgitaki

# 109 στις 9/1/2012
author
Γυναίκα / 48 / Σε σχέση
Ν. Θεσσαλονίκης / Αγιος Αθανάσιος
Θέματα: 24
Απαντήσεις: 1.563
Γεια σου sizitisi!

Καλή χρονιά και σ' εσένα! Κανένα νέο από τον λεγάμενο?

Πάντως όταν ένας άνδρας φέρεται "κάπως αδιάφορα" καλύτερα κι εσύ να φέρεσαι έτσι, να γίνεις δηλαδή ο καθρέπτης του για λίγο καιρό, και να κόψεις αντιδράσεις.

Λογικό είναι να αισθάνεται ότι σου κάνει τα χρυσά αυγά, αφού όλο εσύ παίρνεις πρωτοβουλίες και τρέχεις από πίσω του. Μπορεί να σε έχει δεδομένη και γι' αυτό φερεται έτσι.

Και εννοείται δεν θα κάνεις πάντα εσύ το πρώτο βήμα μετά από καυγά. Εκτός κι αν φταις ΠΑΝΤΑ εσύ.
Αρκετές πρωτοβουλιες πήρες εσύ σ' αυτή τη σχέση. Άσε να δούμε τι θα κάνει κι αυτός.

Παράθεση:
Originally posted by sizitisi
Σας ευχαριστώ όλους για την γνώμη σας και το χρόνο σας.

Καλή χρονιά να έχουμε!!

Επιλέξτε σελίδα: (1-6)
Σελίδες 123456
Δεν μπορείτε να απαντήσετε
lastpost