Ο εύκολος τρόπος να κάνετε νέες γνωριμίες και σχέσεις!
Με περισσότερα από 535.000 μέλη,
το Sxeseis.gr είναι το μεγαλύτερο ελληνικό site γνωριμιών.
Το Sxeseis.gr συνδυάζει με μοναδικό τρόπο λειτουργίες κοινωνικής δικτύωσης ,σελίδας γνωριμιών, forums και chat rooms δίνοντας στα μέλη του περισσότερες δυνατότητες και ευκαιρίες επικοινωνίας και γνωριμίας, από οποιοδήποτε άλλο μέσο.
Μάθετε περισσότερα για το Sxeseis.gr
Είμαι :
Ενδιαφέρομαι για :
Ημ. Γεννήσης μου :
Κατοικώ :
Νομός :
Περιοχή :
Ουπς! Ξεχάσατε να συμπληρώσετε κάποιες πληροφορίες!
Ουπς! Η ημερομηνία γέννησης δεν είναι σωστή!

πάλι εγώ το βήμα?

Επιλέξτε σελίδα: (1-6)
Σελίδες 123456

KOLORS

# 61 στις 30/12/2011
author
Ανδρας / 57 / Παντρεμένος
Τατζικιστάν
Θέματα: 25
Απαντήσεις: 2.737
'Aρεσαν+: 0%

sizitisi

# 62 στις 30/12/2011
author
Γυναίκα / 39 / Ελεύθερη
Αλλη χώρα
Θέματα: 1
Απαντήσεις: 19
KOLORS δν βλέπω καμία τυχη, κι αυτο που περιγραφεις γτ μου φαινεται σαν δουλα?

tp λεω για την δικη του συμπεριφορα γιατί δν μπορώ να καταλάβω καποιους ανθρώπους πως αλλαζουν έτσι. Είπαμε ο καθενας το ενδιαφερον το βλεπει με αλλο ματι. αυτός ξερει αν εδνφιαφερομαι αλλιως νομιζω δν θα γύριζε.
Ισως είναι αυτο που λεει ο aggelo να εχει ψυχραθεί όσο δν ημασταν μαζι.

# 63 στις 30/12/2011
author
Ανενεργό μέλος
Θέματα:
Απαντήσεις:
'Aρεσαν+: %

Παράθεση:
Originally posted by sizitisi
KOLORS δν βλέπω καμία τυχη, κι αυτο που περιγραφεις γτ μου φαινεται σαν δουλα?

tp λεω για την δικη του συμπεριφορα γιατί δν μπορώ να καταλάβω καποιους ανθρώπους πως αλλαζουν έτσι. Είπαμε ο καθενας το ενδιαφερον το βλεπει με αλλο ματι. αυτός ξερει αν εδνφιαφερομαι αλλιως νομιζω δν θα γύριζε.
Ισως είναι αυτο που λεει ο aggelo να εχει ψυχραθεί όσο δν ημασταν μαζι.

Eχει ψυχρανθει διοτι εισαι παθητικη. Δειχνεις αδιαφορη, και αυτο ο αλλος το εισπραττει και απομακρυνεται σιγα σιγα.

Aggelo

# 64 στις 30/12/2011
author
Ανδρας / 52 / Σε διάσταση
Ν. Ηλείας / Τραγανό
Θέματα: 26
Απαντήσεις: 7.115
ΤΠ δεν ξαναριχνεις 2-3 διαβάσματα στον αρχικό ποστ !!!!!
Ζήστο με πάθος...και ας είναι λάθος !!!

# 65 στις 30/12/2011
author
Ανενεργό μέλος
Θέματα:
Απαντήσεις:

Παράθεση:
Originally posted by Aggelo
ΤΠ δεν ξαναριχνεις 2-3 διαβάσματα στον αρχικό ποστ !!!!!

Το εχω διαβασει πολυ καλα. Δεν υπαρχει καμια ασαφεια.

tzoulia49

# 66 στις 30/12/2011
author
Ανενεργό μέλος
Θέματα:
Απαντήσεις:
βρε κοριτσι μου μην βασανιζεσαι ....

δεν σου μενουν πολλα πραγματα να κανεις ....

εγω ειπα και πιο πανω οτι αυτος πιθανον να ενιωθε καποια πραγματα που γυρισε πισω ....δεν ειναι απαραιτητο οτι γυρισε για καβατζα ....

αλλα οπως ειπε κι αγγελιο οταν κατι διακοπτεται και μεσολαβει ενα διαστημα παυσης μετα ολα δεν ειναι ιδια ....

αφησε τον να γυρισει απο τις διακοπες και συναντησε τον να μιλησετε σοβαρα ....

απο τα λιγα που λες πιστευω οτι καποια ακρη θα βγει ....

αν συνεχισει τα ιδια χωρις να υπαρχει λογος σημαινει οτι πιεζεται σ αυτη τη σχεση ....

αστον να παει στο καλο ...

# 67 στις 30/12/2011
author
Ανενεργό μέλος
Θέματα:
Απαντήσεις:

Παράθεση:
Originally posted by tzoulia49
βρε κοριτσι μου μην βασανιζεσαι ....

δεν σου μενουν πολλα πραγματα να κανεις ....

εγω ειπα και πιο πανω οτι αυτος πιθανον να ενιωθε καποια πραγματα που γυρισε πισω ....δεν ειναι απαραιτητο οτι γυρισε για καβατζα ....

αλλα οπως ειπε κι αγγελιο οταν κατι διακοπτεται και μεσολαβει ενα διαστημα παυσης μετα ολα δεν ειναι ιδια ....

αφησε τον να γυρισει απο τις διακοπες και συναντησε τον να μιλησετε σοβαρα ....

απο τα λιγα που λες πιστευω οτι καποια ακρη θα βγει ....

αν συνεχισει τα ιδια χωρις να υπαρχει λογος σημαινει οτι πιεζεται σ αυτη τη σχεση ....

αστον να παει στο καλο ...

Τι της λες;;;
Αφου η ιδια δεν τον θελει. Ειναι μπερδεμενη μεσα της, διοτι δεν τον θελει αλλα δεν το παραδεχεται κιόλλας οτι δεν τον θελει.

Για να του μιλησει μετα της διακοπες προυποθετει οτι τον θελει. Αλλα ομως δεν τον θελει.

tzoulia49

# 68 στις 30/12/2011
author
Ανενεργό μέλος
Θέματα:
Απαντήσεις:
δεν μου λες τπ αν σου εριχνα μια φωτο μου το βιογραφικο μου και τον σημερινο μου τροπο ζωης θα εβγαζες ενα συμπερασμα για μενα ....?

τι ειπα τωρα η γυναικα ....

ποσο εισαι ειπαμε 32 ?

εγω 52 ...

σοβαρα μιλας οτι εσυ μπορεις να εχεις σωστη αποψη για μενα ?

sizitisi

# 69 στις 30/12/2011
author
Γυναίκα / 39 / Ελεύθερη
Αλλη χώρα
Τον κάλεσα να δω ποτε θα γυρίσει για να μιλήσουμε αλλά δεν το σήκωσε. Δεν θα ξανακάνω άλλη κίνηση πλέον κουραστικα με αυτό το θέμα.
Σας ευχαριστώ όλους για την γνώμη σας και το χρόνο σας. Καλά να περνάτε με τους ανθρώπους που έχετε κοντά σας

# 70 στις 30/12/2011
author
Ανενεργό μέλος
Θέματα:
Απαντήσεις:

Παράθεση:
Originally posted by tzoulia49
δεν μου λες τπ αν σου εριχνα μια φωτο μου το βιογραφικο μου και τον σημερινο μου τροπο ζωης θα εβγαζες ενα συμπερασμα για μενα ....?

τι ειπα τωρα η γυναικα ....

ποσο εισαι ειπαμε 32 ?

εγω 52 ...

σοβαρα μιλας οτι εσυ μπορεις να εχεις σωστη αποψη για μενα ?

Εχω τοσο σωστη αποψη για σενα, οσο σωστη αποψη ειχες εσυ για μενα οταν με κατηγορησες οτι θελω 20αχρονες για αχαλινωτο σεξ.

Μην κρινεις λοιπον αδικα για να μην κριθεις αδικα.

Οχι ολα δικα σου, μονα ζυγα.

ΔΙΚΑΙΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑ>

# 71 στις 30/12/2011
author
Ανενεργό μέλος
Θέματα:
Απαντήσεις:

Παράθεση:
Τον κάλεσα να δω ποτε θα γυρίσει για να μιλήσουμε αλλά δεν το σήκωσε. Δεν θα ξανακάνω άλλη κίνηση πλέον κουραστικα με αυτό το θέμα.
Σας ευχαριστώ όλους για την γνώμη σας και το χρόνο σας. Καλά να περνάτε με τους ανθρώπους που έχετε κοντά σας

Τον εαυτο σου κοροιδευεις.

ΔΕΝ τον θες. Παραδεξου το.

Η γυναικα που θελει ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΑ εναν αντρα κανει τα αδυνατα δυνατα για να τον εχει κοντα της. Εσυ το μονο που κανεις ειναι να περιμενεις.

ΑΡΑ ΔΕΝ ΤΟΝ ΘΕΣ.

sizitisi

# 72 στις 30/12/2011
author
Γυναίκα / 39 / Ελεύθερη
Αλλη χώρα

Παράθεση:
Originally posted by tp_1978
Τον εαυτο σου κοροιδευεις.

ΔΕΝ τον θες. Παραδεξου το.

Η γυναικα που θελει ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΑ εναν αντρα κανει τα αδυνατα δυνατα για να τον εχει κοντα της. Εσυ το μονο που κανεις ειναι να περιμενεις.

ΑΡΑ ΔΕΝ ΤΟΝ ΘΕΣ.

Εσύ το βλέπεις έτσι αλλά ισως αυτός να μην θέλει πλόν, με το ζόρι δεν μπορείς να έχεις καποιον.

# 73 στις 30/12/2011
author
Ανενεργό μέλος
Θέματα:
Απαντήσεις:

Παράθεση:
Εσύ το βλέπεις έτσι αλλά ισως αυτός να μην θέλει πλόν, με το ζόρι δεν μπορείς να έχεις καποιον.

Ο ανθρωπος εχει οτι θελει.

Οταν θες κατι πραγματικα τοτε το πετυχαινεις.

Εσυ για να μην τον εχεις κοντα σου τον σιγκεκριμενο αντρα, παει να πει οτι ΔΕΝ το θες μεσα σου πραγματικα.

Ειναι ξεκαθαρο

sizitisi

# 74 στις 30/12/2011
author
Γυναίκα / 39 / Ελεύθερη
Αλλη χώρα

Παράθεση:

Εσυ για να μην τον εχεις κοντα σου τον σιγκεκριμενο αντρα, παει να πει οτι ΔΕΝ το θες μεσα σου πραγματικα.

Ειναι ξεκαθαρο

Ας δεχτούμε την άποψη αυτη που λες οτι δεν τον θέλω πραγματικά, έχει δει κατι που να σου φανερώνει οτι αυτός θέλει?

καποια στιγμή ακουσα οτι οποιος σε αγαπάει δν σε αφηνει να αμφισβητήσεις αν σ'αγαπαει η οχι

# 75 στις 30/12/2011
author
Ανενεργό μέλος
Θέματα:
Απαντήσεις:

Παράθεση:

Παράθεση:

Ειναι ξεκαθαρο

Ας δεχτούμε την άποψη αυτη που λες οτι δεν τον θέλω πραγματικά, έχει δει κατι που να σου φανερώνει οτι αυτός θέλει?

καποια στιγμή ακουσα οτι οποιος σε αγαπάει δν σε αφηνει να αμφισβητήσεις αν σ'αγαπαει η οχι

Ναι. Αυτο που ειδα που φανερωνει οτι αυτος ΘΕΛΕΙ ειναι το οτι παρολο που ειχατε χωρησει αυτος ΞΑΝΑΓΥΡΙΣΕ πισω. Αρα σε διεκδικει. Αρα σε θελει.

Εσυ απο την αλλη ΤΟ ΠΑΙΖΕΙΣ δυσκολη και αδιαφορη. Δεν κανεις καμια κινηση για να του δειξεις οτι τον θαυμαζεις σαν αντρα.

Το μονο που κανεις ειναι να εισαι ΠΑΘΗΤΙΚΗ, καχυποπτη και να γκρινιαζεις σε εμας οτι αυτος δε σου δινει σημασια.

λιγη αυτοκριτικη λοιπον δε βλαπτει. Εσυ ποση σημασια του εδειξες;; να σου πω εγω. ΚΑΜΙΑ απολυτως.

Αρα πως περιμενεις να σε αγαπησει οτι ΕΣΥ Η ΙΔΙΑ ΔΕΝ ΤΟΝ ΑΓΑΠΑΣ.

KOLORS

# 76 στις 30/12/2011
author
Τατζικιστάν

Παράθεση:

Ειναι ξεκαθαρο

[IMG]http://img825.imageshack.us/img825/788/xxxmf.jpg[/IMG]

# 77 στις 30/12/2011
author
Ανενεργό μέλος
Θέματα:
Απαντήσεις:
Θεματοθετρια μονο το οτι στεκεσαι ΜΟΝΟ στο αν σε θελει εκεινος η οχι παει να πει οτι ΕΣΥ ΔΕΝ ΤΟΝ ΘΕΣ.
Διαφορετικα αν τον ηθελες δε θα σε ενοιαζε αν ηθελε εκεινος. Θα εκανες αυτο που ηθελες εσυ.

Τωρα ομως ξερεις τι κανεις;. Αυτο που κανεις λεγεται ''προβολικη ταυτιση''.
Ειναι κανονας της ψυχολογιας.

Οταν εχουμε εμεις κατι κοιταμε συνηθως να το προβαλλουμε στους αλλους ουτως ωστε να πεταμε το μπαλακι στους αλλους και να διωχνουμε την ευθυνη απο πανω μας.

Για παραδειγμα αν καποιος ειναι ψευτης, συνηθως κατηγορει ΟΛΟΥΣ τους αλλους οτι ειναι ψευτες. Το κανει αυτο ομως για να δικαιολογησει τη δικη του την ψευτια. Αυτο ειναι η προβολικη ταυτιση.
Ετσι και εσυ λοιπον επειδη δεν τον γουσταρεις τον σιγκεκριμενο αντρα, πετας το μπαλακι σε αυτον και λες οτι αυτος δε σε γουσταρει. Το κανεςι για να δικαιολογησεις τον εαυτο σου που δεν τον θες.
Ειναι πολυ ξεκαθαρο το τι κανεις,.

KOLORS

# 78 στις 30/12/2011
author
Τατζικιστάν

KOLORS

# 79 στις 30/12/2011
author
Τατζικιστάν

tzoulia49

# 80 στις 30/12/2011
author
Ανενεργό μέλος
Θέματα:
Απαντήσεις:
βρε κοριτσακι μου ακουσε ....μην του ξανατηλεφωνεις ......στειλτου εκει ενα μηνυμα για καλη χρονια για να μη θεωρηθεις και γαιδουρα .....κι αν αυτος θελει θα σε παρει .....

αν δεν σε παρει σημαινει οτι θελει να τελειωσετε ......απλο ειναι .....

προφανως δεν θελει ν ακουσει τη γρινια σου γι αυτο δεν το σηκωνει ....

τις κινησεις που επρεπε να κανεις εσυ τις εκανες ....τον διεκδικησες ....τον ξαναδιεκδικησες ....οπως λεει ο τπ .....τωρα τελος .....

μονο ενα μηνυμα....αρκει ....

τιποτα δεν κολαει καποιον οταν ενδιαφερεται .....

κι αν σε παρει ζητησε του να συναντηθειτε ....μην το δεχτεις παθητικα ....κι αναλογα οτι σου πει πραττεις ....

τωρα μην κανεις τιποτε αλλο ....
Επιλέξτε σελίδα: (1-6)
Σελίδες 123456
Δεν μπορείτε να απαντήσετε