Ο εύκολος τρόπος να κάνετε νέες γνωριμίες και σχέσεις!
Με περισσότερα από 535.000 μέλη,
το Sxeseis.gr είναι το μεγαλύτερο ελληνικό site γνωριμιών.
Το Sxeseis.gr συνδυάζει με μοναδικό τρόπο λειτουργίες κοινωνικής δικτύωσης ,σελίδας γνωριμιών, forums και chat rooms δίνοντας στα μέλη του περισσότερες δυνατότητες και ευκαιρίες επικοινωνίας και γνωριμίας, από οποιοδήποτε άλλο μέσο.
Μάθετε περισσότερα για το Sxeseis.gr
Είμαι :
Ενδιαφέρομαι για :
Ημ. Γεννήσης μου :
Κατοικώ :
Νομός :
Περιοχή :
Ουπς! Ξεχάσατε να συμπληρώσετε κάποιες πληροφορίες!
Ουπς! Η ημερομηνία γέννησης δεν είναι σωστή!

πάλι εγώ το βήμα?

Επιλέξτε σελίδα: (1-6)
Σελίδες 123456

# 81 στις 30/12/2011
author
Ανενεργό μέλος
Θέματα:
Απαντήσεις:
'Aρεσαν+: %

Παράθεση:
Originally posted by tzoulia49
βρε κοριτσακι μου ακουσε ....μην του ξανατηλεφωνεις ......στειλτου εκει ενα μηνυμα για καλη χρονια για να μη θεωρηθεις και γαιδουρα .....κι αν αυτος θελει θα σε παρει .....

αν δεν σε παρει σημαινει οτι θελει να τελειωσετε ......απλο ειναι .....

προφανως δεν θελει ν ακουσει τη γρινια σου γι αυτο δεν το σηκωνει ....

τις κινησεις που επρεπε να κανεις εσυ τις εκανες ....τον διεκδικησες ....τον ξαναδιεκδικησες ....οπως λεει ο τπ .....τωρα τελος .....

μονο ενα μηνυμα....αρκει ....

τιποτα δεν κολαει καποιον οταν ενδιαφερεται .....

κι αν σε παρει ζητησε του να συναντηθειτε ....μην το δεχτεις παθητικα ....κι αναλογα οτι σου πει πραττεις ....

τωρα μην κανεις τιποτε αλλο ....

Εγω δεν ειπα τιποτα τετοιο.
Μη βαζεις λογια που δεν ειπα.
Αμφιβαλλω πλεον για την επαφη σου με την πραγματικοτητα. Αλλα διαβαζεις, αλλα καταλαβαινεις, και αλλα γραφεις.

Πρεπει να το κοιταξεις, διοτι το αλσχαιμερ παραμονευει. Εισαι και καποιας ηλικιας.

KOLORS

# 82 στις 30/12/2011
author
Ανδρας / 57 / Παντρεμένος
Τατζικιστάν
Θέματα: 25
Απαντήσεις: 2.737
'Aρεσαν+: 0%

# 83 στις 30/12/2011
author
Ανενεργό μέλος
Θέματα:
Απαντήσεις:

Παράθεση:
Originally posted by KOLORS

sizitisi

# 84 στις 30/12/2011
author
Γυναίκα / 39 / Ελεύθερη
Αλλη χώρα
Θέματα: 1
Απαντήσεις: 19
οκ οτι γυρισε δειχει οτι θέλει οτι γύρισα κι εγω δειχει οτι θέλω αλλά δν μενουμε μονο εκει η σχεση θελει προσπάθεια κι απο τους δυο "κάθε μέρα" που λεει ο λόγος. Για να μην γινομαι κουραστική άλλο ειπα κι πιο πάνω οτι παλιά δν ειχα πει ποτέ κουβεντα γιατι δν νοιάζεσαι αφου το έδιχνε με τον τροπο του κι το καταλαβένεις αυτο(πχ ενα μηνυμα το πως σου το γραφει) μπορεί για κάποιους ανθρώπους να είναι λεπτομέρια αλλά ΑΥΤΗ η λεπτομέρια κανει την διαφορά. Αν δν ακουσω κατι γλυκό απο τον ανθρωπο που εισαι, απο ποιον να περιμένω άπο άλλους ;

Κάποια πραγματα που σου λένε σου θίγουν την αξιοπρέποια σου σαν άνρωπος παρ'ολα αυτα έχω ριξει τον εγωισμό μου αυτός δν μπορεί? οχι ξερεις γτ δν θελει.-

# 85 στις 30/12/2011
author
Ανενεργό μέλος
Θέματα:
Απαντήσεις:

Παράθεση:
Originally posted by sizitisi
οκ οτι γυρισε δειχει οτι θέλει οτι γύρισα κι εγω δειχει οτι θέλω αλλά δν μενουμε μονο εκει η σχεση θελει προσπάθεια κι απο τους δυο "κάθε μέρα" που λεει ο λόγος. Για να μην γινομαι κουραστική άλλο ειπα κι πιο πάνω οτι παλιά δν ειχα πει ποτέ κουβεντα γιατι δν νοιάζεσαι αφου το έδιχνε με τον τροπο του κι το καταλαβένεις αυτο(πχ ενα μηνυμα το πως σου το γραφει) μπορεί για κάποιους ανθρώπους να είναι λεπτομέρια αλλά ΑΥΤΗ η λεπτομέρια κανει την διαφορά. Αν δν ακουσω κατι γλυκό απο τον ανθρωπο που εισαι, απο ποιον να περιμένω άπο άλλους ;

Κάποια πραγματα που σου λένε σου θίγουν την αξιοπρέποια σου σαν άνρωπος παρ'ολα αυτα έχω ριξει τον εγωισμό μου αυτός δν μπορεί? οχι ξερεις γτ δν θελει.-

Εξακολουθεις να λες ΜΟΝΟ τι κανει η τι δεν κανει εκεινος.

για τον εαυτο σου ΔΕ ΛΕΣ ΤΙΠΟΤΑ.

Δεν εγραψες τι εκανες εσυ γιαυτον. Οχι τι ΔΕΝ εκανες. Τι εκανες.

Να σου πω γιατι δεν γραφεις τιποτα για σενα. Διοτι εσυ δεν εχεις κανει τιποτα γιαυτον. Δεν του εχεις δειξει τιποτα.
Αρα ενας αντρας οταν εχει διπλα του μια γυναικα ΠΑΓΟΚΟΛΩΝΑ, και ΨΥΧΡΗ σαν το ψυγειο λογικο ειναι να ΞΕΝΕΡΩΣΕΙ και να εξαφανιστει.
Επιμενω οτι ΔΕΝ ΤΟΝ ΘΕΣ. Ησουν και ΕΙΣΑΙ ψυχρη απεναντυ του.

# 86 στις 30/12/2011
author
Ανενεργό μέλος
Θέματα:
Απαντήσεις:
Θεματοθετρια για διαβασε λιγο εδω:
Αυτο που κανεις λεγεται ''προβολικη ταυτιση''.
Ειναι κανονας της ψυχολογιας.

Οταν εχουμε εμεις κατι κοιταμε συνηθως να το προβαλλουμε στους αλλους ουτως ωστε να πεταμε το μπαλακι στους αλλους και να διωχνουμε την ευθυνη απο πανω μας.

Για παραδειγμα αν καποιος ειναι ψευτης, συνηθως κατηγορει ΟΛΟΥΣ τους αλλους οτι ειναι ψευτες. Το κανει αυτο ομως για να δικαιολογησει τη δικη του την ψευτια. Αυτο ειναι η προβολικη ταυτιση.

Ετσι και εσυ λοιπον επειδη δεν τον γουσταρεις τον σιγκεκριμενο αντρα, πετας το μπαλακι σε αυτον και λες οτι αυτος δε σε γουσταρει. Το κανεςι για να δικαιολογησεις τον εαυτο σου που δεν τον θες.

KOLORS

# 87 στις 30/12/2011
author
Ανδρας / 57 / Παντρεμένος
Τατζικιστάν
Θέματα: 25
Απαντήσεις: 2.737

sizitisi

# 88 στις 30/12/2011
author
Γυναίκα / 39 / Ελεύθερη
Αλλη χώρα
Απαντήσεις: 19

Παράθεση:
Από το μέλος tzoulia49 - 30/12/11 04:45
...
βρε κοριτσακι μου ακουσε ....μην του ξανατηλεφωνεις ......στειλτου εκει ενα μηνυμα για καλη χρονια για να μη θεωρηθεις και γαιδουρα .....κι αν αυτος θελει θα σε παρει .....

αν δεν σε παρει σημαινει οτι θελει να τελειωσετε ......απλο ειναι .....

προφανως δεν θελει ν ακουσει τη γρινια σου γι αυτο δεν το σηκωνει .... ...

Παράθεση:

αυτό θα κάνω tzoulia..

όταν ηταν νευριασμένος αυτό εκανε δν το σήκωνε ποτέ το τηλ,(τώρα βεβαια έχουν περασει πολλές μερες που σημαίνει οτι δεν θελει άλλο) αλλά δν θα ξαναπάρω μην τον πρήζω κι ολας άλλο

aseglio

# 89 στις 30/12/2011
author
Ανενεργό μέλος
Θέματα:
Απαντήσεις:

Παράθεση:
Originally posted by tp_1978
Θεματοθετρια για διαβασε λιγο εδω:
Αυτο που κανεις λεγεται ''προβολικη ταυτιση''.
Ειναι κανονας της ψυχολογιας.

Οταν εχουμε εμεις κατι κοιταμε συνηθως να το προβαλλουμε στους αλλους ουτως ωστε να πεταμε το μπαλακι στους αλλους και να διωχνουμε την ευθυνη απο πανω μας.

Για παραδειγμα αν καποιος ειναι ψευτης, συνηθως κατηγορει ΟΛΟΥΣ τους αλλους οτι ειναι ψευτες. Το κανει αυτο ομως για να δικαιολογησει τη δικη του την ψευτια. Αυτο ειναι η προβολικη ταυτιση.

Ετσι και εσυ λοιπον επειδη δεν τον γουσταρεις τον σιγκεκριμενο αντρα, πετας το μπαλακι σε αυτον και λες οτι αυτος δε σε γουσταρει. Το κανεςι για να δικαιολογησεις τον εαυτο σου που δεν τον θες.

Μονο για τους άλλους ξέρεις να διαβάζεις ψυχολογία εσυ. Για διάβασε μερικά κεφάλαια ακόμα. Κάτι θα σου θυμήσουν...

Aggelo

# 90 στις 30/12/2011
author
Ανδρας / 52 / Σε διάσταση
Ν. Ηλείας / Τραγανό
Θέματα: 26
Απαντήσεις: 7.115

Παράθεση:

Παράθεση:
Originally posted by tzoulia49
δεν μου λες τπ αν σου εριχνα μια φωτο μου το βιογραφικο μου και τον σημερινο μου τροπο ζωης θα εβγαζες ενα συμπερασμα για μενα ....?

τι ειπα τωρα η γυναικα ....

ποσο εισαι ειπαμε 32 ?

εγω 52 ...

σοβαρα μιλας οτι εσυ μπορεις να εχεις σωστη αποψη για μενα ?

Εχω τοσο σωστη αποψη για σενα, οσο σωστη αποψη ειχες εσυ για μενα οταν με κατηγορησες οτι θελω 20αχρονες για αχαλινωτο σεξ.

Μην κρινεις λοιπον αδικα για να μην κριθεις αδικα.

Οχι ολα δικα σου, μονα ζυγα.

ΔΙΚΑΙΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑ>

ΤΠ να σε ρωτησω κατι απο περιεργια ? Πως σου εχει κατσει οτι
μονο οι 20αρες κανουν αχαλινωτο σεξ ?
Σου εχουν υπογραψει κανα συμβολαιο οι 20αρες και δεν μας το λες ?
η μηπως τις περνας τιποτα Crash Test ? και κρατας τ αποτελεσματα
κρυφά....
Ζήστο με πάθος...και ας είναι λάθος !!!

# 91 στις 30/12/2011
author
Ανενεργό μέλος
Θέματα:
Απαντήσεις:

Παράθεση:
Originally posted by Aggelo
κρυφά....

ειπα πουθενα οτι οι 20αρες κανουν αχαλινωτο σεξ;;;
Το ειδες να το γραφω πουθενα αυτο;;

Aggelo

# 92 στις 31/12/2011
author
Ανδρας / 52 / Σε διάσταση
Ν. Ηλείας / Τραγανό
Θέματα: 26
Απαντήσεις: 7.115

Παράθεση:

Παράθεση:
κρυφά....

Δικο σου δεν ειναι αυτο το σχολιο ???? μηπως γραφει και
ο σωσιας σου ??

Εχω τοσο σωστη αποψη για σενα, οσο σωστη αποψη ειχες εσυ για μενα οταν με κατηγορησες οτι θελω 20αχρονες για αχαλινωτο σεξ.

Γιατι δεν λες για παραδειγμα θέλω 27αρες ??
Ζήστο με πάθος...και ας είναι λάθος !!!

# 93 στις 31/12/2011
author
Ανενεργό μέλος
Θέματα:
Απαντήσεις:

Παράθεση:

Παράθεση:

Παράθεση:
κρυφά....

Δικο σου δεν ειναι αυτο το σχολιο ???? μηπως γραφει και
ο σωσιας σου ??

Γιατι δεν λες για παραδειγμα θέλω 27αρες ??

Ειπα οτι με κατηγορησε η σιγκεκριμενη για κατι που ΔΕΝ εχω πει. Οτι δηλαδη θελω 20αρες για αχαλινωτο σεξ. Αυτο δεν το εχω πει εγω. Η ιδια ειπε οτι θελω κατι τετοιο, χωρις να το εχω πει ομως.

Καταλαβες τωρα;;;

achinos

# 94 στις 31/12/2011
author
Γυναίκα / 57 / Ελεύθερη
Μονακό
Θέματα: 0
Απαντήσεις: 13.762
Rε τπ, μας εχεις κουφανει, θες δε θες, ειπα δεν ειπα, εισαι φαουλ αφου, γιατι δεν το χωνευεις; Κατσε στο παραλληλο συμπαν σου κ μην παρεμβαλλεις...παρασιτα...αμαν πια αυτος ο αλτρουισμος σου να σωσεις ολους τους αντρες που δεν εχουν καμια γυναικα επειδη ειναι δυσκολες κι απλησιαστες απο τη φυση τους...εφαγε εσενα η μα λα κια που εισαι περιορισμενης ευθυνης κ νομιζεις οτι ολοι ετσι ειναι...
Θου κυριε φυλακη...κι ειπα οτι δε θα το ξαναταισω...αμαρτησα...που τα να κολαση...τοσο τραβηχτικη...

somebody961

# 95 στις 31/12/2011
author
Ανδρας / 61 / Σε σχέση
Ν. Αττικής (Αθήνα) / Αθήνα
Θέματα: 100
Απαντήσεις: 12.017
Μόλις διάβασα την ιστορία σου, ξαναδιάβασα ξανά το τίτλο του θέματος,
και μου φάνηκε περίεργο διότι ο τίτλος θα έπρεπε να είναι

"Πάλι εγώ το βλήμα";
Τα υπόλοιπα στα είπανε τα παιδιά εδώ.
Έει, πού πας; Είναι γκρεμός εκεί! Ε, τότε καλά πάω.

glykoula89

# 96 στις 31/12/2011
author
Γυναίκα / 33 / Σε διάσταση
Η.Π.Α.
Απαντήσεις: 133

Παράθεση:
Originally posted by aseglio

Παράθεση:
Originally posted by glykoula89
Φυγε σου λεω ο τυπος ειναι κομπλεξικος και κουραστικος, επισεις μην των παιρνεις τηλ δεν αξιζει της βρισεις σου, ξυλο θελει και μονο!

Είπε ο γάιδαρος τον πετεινό κεφάλα

(στην κοπέλα αναφέρομαι, οχι σε σένα)

egw den apantisa se sena sti kopela pou zitise thn gnwmh mou, oso gia sena prepi na ksereis ths gunaikes dn ths xtypane oute tous dernoune ki mi ksexnas to kuriotero h mana sou gynaika einai kai s'agapaei kai se frontizei, afta glyktike mou ne.
γεννηθηκα χωρις να το θελω θα πεθαινω χωρις να το θελω τουλαχιστον αφηστε με να ζησω οπως θελω ΕΓΩ!!! Ποσο λυπάμαι τις γυναίκες που λένε ότι όλοι οι άντρες είναι ίδιοι!!! Αν είχαν λίγη αξιοπρέπεια δεν θα ήξεραν όλους τους άντρες!!! ;) Μερικές φορές οι άνθρωποι βάζουν τοίχους, όχι για να κρατήσουν κάποιους απ'έξω αλλά για να δουν ποιος πραγματικά ενδιαφέρεται για να τους γκρεμίσει!!!

aseglio

# 97 στις 31/12/2011
author
Ανενεργό μέλος
Θέματα:
Απαντήσεις:

Παράθεση:
Originally posted by glykoula89
egw den apantisa se sena sti kopela pou zitise thn gnwmh mou, oso gia sena prepi na ksereis ths gunaikes dn ths xtypane oute tous dernoune ki mi ksexnas to kuriotero h mana sou gynaika einai kai s'agapaei kai se frontizei, afta glyktike mou ne.

Ο,τι να ναι. Τι σχεση εχει μωρε το οτι τις γυναικες δεν τις χτυπάνε;;

Εγω απλα ειπα οτι η κοπέλα ειναι κλασσική πρήχτρα και θελει ολη την ωρα να επικοινωνεί με τον άλλον για το παραμικρό. ΟΚ, αυτος ειανι στο άλλο άκρο, αλλα κι αυτη ειναι απο τις πολυ κουραστικές. Α πα πα πα... μακρια!!!!

# 98 στις 31/12/2011
author
Ανενεργό μέλος
Θέματα:
Απαντήσεις:

Παράθεση:
Originally posted by achinos
Rε τπ, μας εχεις κουφανει, θες δε θες, ειπα δεν ειπα, εισαι φαουλ αφου, γιατι δεν το χωνευεις; Κατσε στο παραλληλο συμπαν σου κ μην παρεμβαλλεις...παρασιτα...αμαν πια αυτος ο αλτρουισμος σου να σωσεις ολους τους αντρες που δεν εχουν καμια γυναικα επειδη ειναι δυσκολες κι απλησιαστες απο τη φυση τους...εφαγε εσενα η μα λα κια που εισαι περιορισμενης ευθυνης κ νομιζεις οτι ολοι ετσι ειναι...
Θου κυριε φυλακη...κι ειπα οτι δε θα το ξαναταισω...αμαρτησα...που τα να κολαση...τοσο τραβηχτικη...

Καταρχην στο σιγκεκριμενο θεμα, προσπαθησα να απαντησω ΜΟΝΟ στο θεμα και στη θεματοθετρια. Απλα καποιους τους τρωει ο κω-λος τους να με προκαλουν. Δε θα πεσω ομως σε αυτη την παγιδα.

Επιμενω οτι η θεματοθετρια δεν τον θελει τον σιγκεκριμενο. Ολα τα αλλα ειναι δικαιολογιες.

achinos

# 99 στις 31/12/2011
author
Γυναίκα / 57 / Ελεύθερη
Μονακό
Θέματα: 0
Απαντήσεις: 13.762
Χαχαχχχ, ναι καλε προσεξε μην...πεσεις, πας να τη βγαλεις ψυχασθενη, κ χαζη κ πνευματικα...καθυστερημενη...κ ολη της η ζωη ενα χαλι μαυρο...απο δω κ περα...τι να σου κανουν κι οι γκαμουζες την καμπουρα τους δεν τη βλεπουν...μονο κατω...κεφαλι δε σηκωνουν...

Κ να κανω λιγο τη νοτυ...

...ΝΑΙ ΡΕ, ΘΑΝΑΙ ΚΑΛΥΤΕΡΟ ΤΟ 12, ΝΑ ΣΚΑΣΕΤΕ, ΓΡΟΥΣΟΥΖΗΔΕΣ

# 100 στις 31/12/2011
author
Ανενεργό μέλος
Θέματα:
Απαντήσεις:

Παράθεση:
Originally posted by achinos
Χαχαχχχ, ναι καλε προσεξε μην...πεσεις, πας να τη βγαλεις ψυχασθενη, κ χαζη κ πνευματικα...καθυστερημενη...κ ολη της η ζωη ενα χαλι μαυρο...απο δω κ περα...τι να σου κανουν κι οι γκαμουζες την καμπουρα τους δεν τη βλεπουν...μονο κατω...κεφαλι δε σηκωνουν...

Κ να κανω λιγο τη νοτυ...

...ΝΑΙ ΡΕ, ΘΑΝΑΙ ΚΑΛΥΤΕΡΟ ΤΟ 12, ΝΑ ΣΚΑΣΕΤΕ, ΓΡΟΥΣΟΥΖΗΔΕΣ

Που τα ειδες ολα αυτα εσυ;;;
Ειδες να γραφω εστω και ενα απο αυτα που λες;;;

Υ.Γ: καλα.....εχουν λαλησει καποιοι εδω μεσα. Οτι θελουν διαβαζουν και οτι θελουν γραφουν. Ψυχραιμια και ειναι και παραμονη πρωτοχρονιας.
Επιλέξτε σελίδα: (1-6)
Σελίδες 123456
Δεν μπορείτε να απαντήσετε