Ο εύκολος τρόπος να κάνετε νέες γνωριμίες και σχέσεις!
Με περισσότερα από 535.000 μέλη,
το Sxeseis.gr είναι το μεγαλύτερο ελληνικό site γνωριμιών.
Το Sxeseis.gr συνδυάζει με μοναδικό τρόπο λειτουργίες κοινωνικής δικτύωσης ,σελίδας γνωριμιών, forums και chat rooms δίνοντας στα μέλη του περισσότερες δυνατότητες και ευκαιρίες επικοινωνίας και γνωριμίας, από οποιοδήποτε άλλο μέσο.
Μάθετε περισσότερα για το Sxeseis.gr
Είμαι :
Ενδιαφέρομαι για :
Ημ. Γεννήσης μου :
Κατοικώ :
Νομός :
Περιοχή :
Ουπς! Ξεχάσατε να συμπληρώσετε κάποιες πληροφορίες!
Ουπς! Η ημερομηνία γέννησης δεν είναι σωστή!

Πόνος στο στήθος

Σελίδα : 1

TheSilvestros

# 1 στις 30/12/2011
author
Ανδρας / 29 / Ελεύθερος
Ν. Χανίων / Χανιά
Θέματα: 1
Απαντήσεις: 1
'Aρεσαν+: 0%

Πόνος στο στήθος

Γειά σας παιδιά έχω μία ανησυχία εδω και καιρό με ένα πόνο στο στήθος μου..... οδηγάω μηχανάκι και ενα βράδυ περίπου τον Σεπτέμβριο είμασταν με μια παρέα έξω σε ένα παρκάκι και πίναμε μπύρες και αργήσαμε πολύ κατα τις 6 το πρωί πήγαμε να φύγουμε και εν τω μεταξύ εγώ φορούσα μόνο ενα κοντομάνικο απο πάνω πήγα σπίτι και απο την άλλη μέρα μόλις ξύπνησα είχα έναν πόνο στο στήθος ανα διαστήματα... μου περνούσε για λίγο αλλα μετα ξαναεμφανιζότανε... μετά απο κανά 1,5 μήνα αποφάσισα να πάω στον γιατρό πήγα και με εξέτασε με τα ακουστικά και μου είπε οτι ο πόνος είναι μυικός και μου έδωσε τα χάπια τα Norgesic μου είπε να τα πάρω για μια εβδομάδα όμως εγω τα πήρα για 3 ημέρες και είδα οτι ο πόνος μου έφευγε και δεν τα ξαναπήρα επειδή εχω ενα κόλλημα με τα χάπια :/ και ξαναεπανήλθε ο πόνος και τον έχω μέχρι και σήμερα... αλλά τώρα είναι σε πιο μικρή μορφή δηλαδή με πονάει πιο λίγες φορές και εχω μικρότερο πόνο.... αμα κάποιος ξέρει ας μου πει... Ευχαριστώ! Υ.Γ. ψιλοφοβάμαι να παω σε γιατρό επειδή τους φοβάμαι :/

# 2 στις 31/12/2011
author
Ανενεργό μέλος
Θέματα:
Απαντήσεις:
'Aρεσαν+: %

σαα

Καλησπερα ΕΝΑ ΘΑ ΠΩ ΑΦΟΥ ΣΕ ΕΙΠΕ ΝΑ ΠΑΡΕΙΣ ΤΑ ΧΑΠΙΑ ΓΙΑ ΜΙΙΑ ΕΒΔΟΜΑΔΑ ΕΣΥ ΤΙ ΣΚΕΦΤΗΚΕΣ ΚΑΙ ΔΕΝ ΕΚΑΝΕΣ ΣΩΣΤΑ ΤΗΝ ΦΑΡΜΑΚΕΥΤΙΚΗ ΑΓΩΓΗ??? ΘΕΛΕΙΣ ΝΑ ΓΙΝΕΙΣ ΧΕΙΡΟΤΕΡΑ??? ΜΕΤΑ ΦΤΑΙΝΕ Η ΓΙΑΤΡΟΙ ΠΟΥ ΕΣΕΙΣ ΔΕΝ ΓΙΝΕΣΤΕ ΚΑΛΑ ΞΑΝΑΠΗΓΑΙΝΕ ΚΑΙ ΠΕΣ ΤΟΝ ΤΙ ΕΚΑΝΕΣ ΚΑΙ ΝΑ ΚΑΝΕΙΣ ΣΩΣΤΑ ΤΗΝ ΘΕΡΑΠΕΙΑ!!!ΒΑΡΙΕΜΑΙ ΔΕΝ ΕΧΕΙ ΜΠΡΟΣΤΑ ΣΤΗΝ ΥΓΕΙΑ!!!:>:>:>:>:>

tzoulia49

# 3 στις 10/1/2012
author
Ανενεργό μέλος
Θέματα:
Απαντήσεις:
μικρε φιλε εγω δεν θα κανω τον γιατρο.....
αλλα επειδη εχω κορη στην ηλικια σου .....
θα σε συμβουλευα να μην ξανα ανεβαινεις αλλη φορα με κοντομανικο στο μηχανακι ....
οταν κανει κρυο ....

κρυωμα ειναι κατα πασα πιθανοτητα η καποιος μυικος πονος που προηλθε απ αυτο .....

υπομονη θα περασει ....και να ντυνεσαι ....

wish_

# 4 στις 11/1/2012
author
Ανενεργό μέλος
Θέματα:
Απαντήσεις:

Παράθεση:
Originally posted by TheSilvestros
Γειά σας παιδιά έχω μία ανησυχία εδω και καιρό με ένα πόνο στο στήθος μου..... οδηγάω μηχανάκι και ενα βράδυ περίπου τον Σεπτέμβριο είμασταν με μια παρέα έξω σε ένα παρκάκι και πίναμε μπύρες και αργήσαμε πολύ κατα τις 6 το πρωί πήγαμε να φύγουμε και εν τω μεταξύ εγώ φορούσα μόνο ενα κοντομάνικο απο πάνω πήγα σπίτι και απο την άλλη μέρα μόλις ξύπνησα είχα έναν πόνο στο στήθος ανα διαστήματα... μου περνούσε για λίγο αλλα μετα ξαναεμφανιζότανε... μετά απο κανά 1,5 μήνα αποφάσισα να πάω στον γιατρό πήγα και με εξέτασε με τα ακουστικά και μου είπε οτι ο πόνος είναι μυικός και μου έδωσε τα χάπια τα Norgesic μου είπε να τα πάρω για μια εβδομάδα όμως εγω τα πήρα για 3 ημέρες και είδα οτι ο πόνος μου έφευγε και δεν τα ξαναπήρα επειδή εχω ενα κόλλημα με τα χάπια :/ και ξαναεπανήλθε ο πόνος και τον έχω μέχρι και σήμερα... αλλά τώρα είναι σε πιο μικρή μορφή δηλαδή με πονάει πιο λίγες φορές και εχω μικρότερο πόνο.... αμα κάποιος ξέρει ας μου πει... Ευχαριστώ! Υ.Γ. ψιλοφοβάμαι να παω σε γιατρό επειδή τους φοβάμαι :/

Όλοι ψιλοβαριόμαστε όταν πρόκειται να πάμε σε ιατρούς και αυτό γιατί δε θεωρουμε αυτά που έχουμε σημαντικά.Ίσως να είναι ένα κρύωμα,ένας μυικός πόνοε όπως σου είπε,να μην έκανες σωστά την αγωγή και να επανήλθε.Ιατρος όμως δεν είμαι!Άσε που εσύ μπορεί ακόμα ν΄ανεβαίνεις με τα κοντομάνικα στο μηχανάκι.

Κλείσε ενα ραντεβού στο νοσοκομείο αν δεν έχεις χρήματα και μη βαριέσαι,εκτός και αν περιμένεις να φύγει από μόνο του και ησυχάσεις.

Να ντύνεσαι πιο καλά όταν είσαι στη μηχανή,τρέχεις και ο αεράς έρχεται όλος με πίεση πάνω σου κ φυσικά να φοράς κράνος.

HighLow

# 5 στις 20/1/2012
author
Ανδρας / 47 / Ελεύθερος
Ελλάδα
Θέματα: 0
Απαντήσεις: 367
'Aρεσαν+: 0%
Για ενέβασε καμιά ακτινογραφία και αν σου είναι έυκολο και σε mp3 τους ήχους από το στηθοσκόπιο...
μαλλον ψύξη έχεις... στον εγκέφαλο.
Σελίδα : 1
Δεν μπορείτε να απαντήσετε