Ο εύκολος τρόπος να κάνετε νέες γνωριμίες και σχέσεις!
Με περισσότερα από 535.000 μέλη,
το Sxeseis.gr είναι το μεγαλύτερο ελληνικό site γνωριμιών.
Το Sxeseis.gr συνδυάζει με μοναδικό τρόπο λειτουργίες κοινωνικής δικτύωσης ,σελίδας γνωριμιών, forums και chat rooms δίνοντας στα μέλη του περισσότερες δυνατότητες και ευκαιρίες επικοινωνίας και γνωριμίας, από οποιοδήποτε άλλο μέσο.
Μάθετε περισσότερα για το Sxeseis.gr
Είμαι :
Ενδιαφέρομαι για :
Ημ. Γεννήσης μου :
Κατοικώ :
Νομός :
Περιοχή :
Ουπς! Ξεχάσατε να συμπληρώσετε κάποιες πληροφορίες!
Ουπς! Η ημερομηνία γέννησης δεν είναι σωστή!

Καλως ηρθα παιδια...

Επιλέξτε σελίδα: (1-2)
Σελίδες 12

YunanS

# 1 στις 5/1/2012
author
Ανδρας / 55 / Παντρεμένος
Ν. Αττικής (Αθήνα) / Αθήνα
Θέματα: 1
Απαντήσεις: 8
'Aρεσαν+: 0%

Καλως ηρθα παιδια...

Το θεμα μου δεν εχει ιδιαιτερο ενδιαφερον...
Ειπα να πω δυο κουβεντες για μενα και τις εντυπωσεις μου για το site so far....
Αρχικα βλεπω επιπεδο σε αυτο το blog..Χαιρομαι γιαυτο και συγχαιρω τα παιδια που το δημιουργησαν...
Εγω εχω ενα προφιλ και εγραψα οσα νομιζα οτι πρεπει να ξερουν οι αλλοι,ολα αληθινα ομως...
Ειμαι εδω γιατι θα ηθελα να γνωρισω ανθρωπους...Θα προτιμουσα γυναικες αλλα επισης και αλλους ανθρωπους, να ανταλαξουμε αποψεις και ιδεες...
Ειμαι παντρεμενος 20 χρονια και εχω κανει το καλλιτερο για την οικογενεια παραμελωντας ουσιαστικα τον ευατο μου...
Και εννοω την δικη μου ευχαριστηση και επιθυμιες...
Εχω κουραστει πολυ και αφου τα παιδια ειναι ενηλικα πια, σκεφτομαι σοβαρα να ξαναγυρισω στον παλιο τροπο ζωης μου που μου εχει λειψει πολυ...
Δεν εννοω τιποτα φοβερο....
Απλα να εχω δικους μου φιλους και οχι κοινους, να βγαινω μονος μου πια, να κανω οτι θελω χωρις να αναγκαζομαι να δικαιολογουμαι, να ακουσω καινουργιες ιδεες και να πω τις δικες μου σε καινουργιους ανθρωπους, να ξανακοιμηθω με αλλες γυναικες, να νοιωσω ελευθερος ανθρωπος...
Πως το βλεπετε..;;

tzoulia49

# 2 στις 9/1/2012
author
Ανενεργό μέλος
Θέματα:
Απαντήσεις:
'Aρεσαν+: %
γιαννη εγω το βλεπω ....
εως και μ ενα διαζυγιο στην κωλοτσεπη ...

αν δεν σου καιγεται καρφι...... ντουγρου για το ψαχνο .....

τι ειναι αλλωστε ειναι η ζωη ?ενα περασμα ....

αν παλι σου καιγεται .....

καλα εισαι εκει που καθεσαι ....και ονειρεψου οσο θες.....

ακομα και με τα ματια ανοιχτα ....

φιλικα..... τζουλια

# 3 στις 9/1/2012
author
Ανενεργό μέλος
Θέματα:
Απαντήσεις:

Παράθεση:
Originally posted by YunanS
Το θεμα μου δεν εχει ιδιαιτερο ενδιαφερον...
Ειπα να πω δυο κουβεντες για μενα και τις εντυπωσεις μου για το site so far....
Αρχικα βλεπω επιπεδο σε αυτο το blog..Χαιρομαι γιαυτο και συγχαιρω τα παιδια που το δημιουργησαν...
Εγω εχω ενα προφιλ και εγραψα οσα νομιζα οτι πρεπει να ξερουν οι αλλοι,ολα αληθινα ομως...
Ειμαι εδω γιατι θα ηθελα να γνωρισω ανθρωπους...Θα προτιμουσα γυναικες αλλα επισης και αλλους ανθρωπους, να ανταλαξουμε αποψεις και ιδεες...
Ειμαι παντρεμενος 20 χρονια και εχω κανει το καλλιτερο για την οικογενεια παραμελωντας ουσιαστικα τον ευατο μου...
Και εννοω την δικη μου ευχαριστηση και επιθυμιες...
Εχω κουραστει πολυ και αφου τα παιδια ειναι ενηλικα πια, σκεφτομαι σοβαρα να ξαναγυρισω στον παλιο τροπο ζωης μου που μου εχει λειψει πολυ...
Δεν εννοω τιποτα φοβερο....
Απλα να εχω δικους μου φιλους και οχι κοινους, να βγαινω μονος μου πια, να κανω οτι θελω χωρις να αναγκαζομαι να δικαιολογουμαι, να ακουσω καινουργιες ιδεες και να πω τις δικες μου σε καινουργιους ανθρωπους, να ξανακοιμηθω με αλλες γυναικες, να νοιωσω ελευθερος ανθρωπος...
Πως το βλεπετε..;;

Αργησες............

somebody961

# 4 στις 10/1/2012
author
Ανδρας / 61 / Σε σχέση
Ν. Αττικής (Αθήνα) / Αθήνα
Θέματα: 100
Απαντήσεις: 12.017
Νέε φίλε μας καλώς μας ήρθες με ένα θέμα σιγανό δυναμίτη!

Δεν είναι ότι κουράστηκες πιστεύω.
Είναι ότι παραπήρες σοβαρά την 'υποχρέωση' να μεγαλώσεις τα παιδιά σου τόσο που,
ξέχασες τον εαυτό σου - εκείνος όχι - η μία εκδοχή.
Η άλλη είναι ότι δεν έπαιρνες αρκετά από αυτό, και χρόνια τώρα περίμενες τη στιγμή να αποχωρίσεις από τη κοινωνική σου υποχρέωση σαν άνθρωπος.

Καλώς μας ήρθες λοιπόν σε έναν χώρο που όντως αποτελείται από αρκετά σκεπτόμενα άτομα.
Έει, πού πας; Είναι γκρεμός εκεί! Ε, τότε καλά πάω.

# 5 στις 10/1/2012
author
Ανενεργό μέλος
Θέματα:
Απαντήσεις:

Παράθεση:

Μα στο αληθινό σου προφίλ λες ότι δεν έχεις παιδιά!!! Πότε έκανες, και πότε ενηλικιώθηκαν??

ROCK-54

# 6 στις 10/1/2012
author
Ανενεργό μέλος
Θέματα:
Απαντήσεις:
Καλησπερα,Ελληνα,
Συμφωνω με την φιλη Black_hole
To blog πραγματι εχει ενα επιπεδο,αλλα εσυ ξεκινας με....ψεματακια κ χωρις λογο.Μηπως ειναι μερος της..... διπλης προσωπικοτητας σου;
Στα 45 σου(ας το πιστεψω),οπως οι περισσοτεροι αντρες,μαλλον εκανες την
μπαζα σου,κ αρχισες να σκεπτεσαι με το..αλλο κεφαλι.
20 χρονια παλεψες για την γυναικα κ τα παιδια σου κ τωρα - στα σκουπιδια....

Τοτε προς τι ο αγωνας σου; Τι να πω-λυπαμαι τους δικους σου....

# 7 στις 11/1/2012
author
Ανενεργό μέλος
Θέματα:
Απαντήσεις:
ΑΣΕ ΡΕ ΜΑΓΚΙΤΗ ΤΟ ΜΠΛΑ ΜΠΛΑ ΚΑΙ ΠΕΣ ΣΤΑ ΙΣΑ ΘΕΛΩ ΝΑ ΠΗΔΗΣΩ.
ΤΗΝ ΠΟΙΟΤΗΤΑ ΠΟΥ ΤΗΝ ΕΙΔΕΣ ΡΕ ΦΙΛΑΡΑΚΟ ΕΔΩ?????????
ΡΙΞΕ ΜΙΑ ΜΑΤΙΑ ΓΥΡΩ ΚΑΙ ΤΑ ΞΑΝΑΛΕΣ.
ΑΣΕ ΕΜΕΝΑ ΠΟΥ ΔΕΝ ΕΙΜΑΙ ΤΟΥ ΠΟΙΟΤΙΚΟΥ ΣΙΓΟΥΡΑ ΚΑΙ ΤΟΧΩ ΚΑΙ ΧΕΣΜΕΝΟ.ΑΛΛΑ ΚΟΙΤΑ ΤΑ ΠΡΟΦΙΛ ΟΣΩΝ ΓΡΑΦΟΥΝ ΚΑΙ ΘΑ ΓΡΑΨΟΥΝ ΚΑΙ ΣΤΗ ΔΙΚΗ ΣΟΥ ΡΑΠΑΡΙΑ.ΘΑ ΔΕΙΣ ΛΑΛΑΚΕΣ,ΑΜΑΜΗΤΟΥΣ,ΨΥΧΟΠΑΘΕΙΣ,ΨΕΥΤΟΚΟΥΛΤΟΥΡΙΑΡΙΔΕΣ ΚΑΙ ΜΕΣΙΕΣ ΠΟΥ ΕΣΤΗΣΑΝ ΠΑΖΑΡΙ ΕΔΩ.ΑΠΟΤΥΧΗΜΕΝΑ ΟΝΤΑ ΔΗΛΑΔΗ ΠΟΥ ΚΑΝΟΥΝ ΟΤΙ ΔΕΝ ΒΛΕΠΟΥΝ ΤΙΣ ΖΩΕΣ ΤΟΥΣ ΜΑ ΤΩΝ ΑΛΛΩΝ.ΕΤΣΙ ΚΑΙ ΓΩ ΜΑΣΤΟΡΑ ΛΕΒΕΝΤΙ ΚΑΙ ΚΑΡΑΜΠΟΥΖΟΥΚΛΗ ΧΕΣΤΙΚΑ ΓΙΑ ΤΙΣ ΟΡΜΕΣ ΣΟΥ ΑΝ ΚΑΙ ΤΑ ΥΠΟΛΟΙΠΑ ΚΑΤΑΛΟΙΠΑ ΘΑ ΣΤΑ ΠΟΥΝ ΜΕ ΤΗΝ ΕΙΚΟΝΑ ΤΟΥΣ.
ΕΥΛΟΓΙΣΟΝ ΔΕΣΠΟΤΑ.

# 8 στις 11/1/2012
author
Ανενεργό μέλος
Θέματα:
Απαντήσεις:

Παράθεση:
Originally posted by ATROPINI
ΑΣΕ ΡΕ ΜΑΓΚΙΤΗ ΤΟ ΜΠΛΑ ΜΠΛΑ ΚΑΙ ΠΕΣ ΣΤΑ ΙΣΑ ΘΕΛΩ ΝΑ ΠΗΔΗΣΩ.
ΤΗΝ ΠΟΙΟΤΗΤΑ ΠΟΥ ΤΗΝ ΕΙΔΕΣ ΡΕ ΦΙΛΑΡΑΚΟ ΕΔΩ?????????
ΡΙΞΕ ΜΙΑ ΜΑΤΙΑ ΓΥΡΩ ΚΑΙ ΤΑ ΞΑΝΑΛΕΣ.
ΑΣΕ ΕΜΕΝΑ ΠΟΥ ΔΕΝ ΕΙΜΑΙ ΤΟΥ ΠΟΙΟΤΙΚΟΥ ΣΙΓΟΥΡΑ ΚΑΙ ΤΟΧΩ ΚΑΙ ΧΕΣΜΕΝΟ.ΑΛΛΑ ΚΟΙΤΑ ΤΑ ΠΡΟΦΙΛ ΟΣΩΝ ΓΡΑΦΟΥΝ ΚΑΙ ΘΑ ΓΡΑΨΟΥΝ ΚΑΙ ΣΤΗ ΔΙΚΗ ΣΟΥ ΡΑΠΑΡΙΑ.ΘΑ ΔΕΙΣ ΛΑΛΑΚΕΣ,ΑΜΑΜΗΤΟΥΣ,ΨΥΧΟΠΑΘΕΙΣ,ΨΕΥΤΟΚΟΥΛΤΟΥΡΙΑΡΙΔΕΣ ΚΑΙ ΜΕΣΙΕΣ ΠΟΥ ΕΣΤΗΣΑΝ ΠΑΖΑΡΙ ΕΔΩ.ΑΠΟΤΥΧΗΜΕΝΑ ΟΝΤΑ ΔΗΛΑΔΗ ΠΟΥ ΚΑΝΟΥΝ ΟΤΙ ΔΕΝ ΒΛΕΠΟΥΝ ΤΙΣ ΖΩΕΣ ΤΟΥΣ ΜΑ ΤΩΝ ΑΛΛΩΝ.ΕΤΣΙ ΚΑΙ ΓΩ ΜΑΣΤΟΡΑ ΛΕΒΕΝΤΙ ΚΑΙ ΚΑΡΑΜΠΟΥΖΟΥΚΛΗ ΧΕΣΤΙΚΑ ΓΙΑ ΤΙΣ ΟΡΜΕΣ ΣΟΥ ΑΝ ΚΑΙ ΤΑ ΥΠΟΛΟΙΠΑ ΚΑΤΑΛΟΙΠΑ ΘΑ ΣΤΑ ΠΟΥΝ ΜΕ ΤΗΝ ΕΙΚΟΝΑ ΤΟΥΣ.
ΕΥΛΟΓΙΣΟΝ ΔΕΣΠΟΤΑ.

Με το συμπάθειο τώρα μανδαμ...

...μια απορία την έχω που σε διαβάζω κάτι μέρες...

...εσύ γράφτηκες εδώ φουριόζα για να πλακωθείς απο την πρώτη στιγμή με ολους?

...σου κάνει για φυσιολογική συμπεριφορά τώρα αυτη?

Αφου είναι έτσι το σαιτ, τι ήρθες?

Η μπας και είσαι παραπονεμένο παλιο μέλος...?

Ευλογησον, ευλογησον...

# 9 στις 11/1/2012
author
Ανενεργό μέλος
Θέματα:
Απαντήσεις:
ΟΧΙ ΑΓΟΡΑΚΙ ΚΑΘΟΛΟΥ ΝΟΡΜΑΛ ΔΕΝ ΜΟΥ ΚΑΝΕΙ Η ΣΥΜΠΕΡΙΦΟΡΑ ΜΟΥ ΑΛΛΩΣΤΕ ΠΟΥ ΑΛΛΟΥ ΘΑ ΜΠΟΡΟΥΣΑ ΝΑ ΠΑΩ ΣΤΑ ΧΑΛΙΑ ΜΟΥ::::::::::::::
Η ΑΛΗΘΕΙΑ ΕΙΝΑΙ ΟΤΙ ΕΝΑ ΠΑΡΑΠΟΝΟ ΤΟ ΕΧΩ ΑΠΟ ΠΑΛΙΑ.ΤΟΤΕ ΠΟΥ ΣΤΑΜΑΤΗΣΑΝ ΝΑ ΚΑΙΝΕ ΤΟΥΣ ΨΥΧΟΠΑΘΕΙΣ ΜΗΠΩΣ ΠΕΦΤΟΝΤΑΣ ΣΤΗΝ ΦΩΤΙΑ ΚΑΘΑΡΙΖΕ Η ΜΠΟΥΓΑΔΑ ΑΠΟ ΚΑΤΙ ΣΑΝ ΕΜΕΝΑ.ΒΕΒΑΙΑ ΜΕΤΑ ΠΟΙΟΣ ΘΑ ΕΔΙΝΕ ΣΥΜΒΟΥΛΕΣ ΕΔΩ ΘΑ ΜΟΥ ΠΕΙΣ.ΑΦΟΥ ΛΕΒΕΝΤΑΜΟΥ ΜΕ ΔΙΑΒΑΖΕΙΣ (ΟΤΑΝ ΕΓΩ ΣΕ ΓΡΑΦΩ)ΘΑ ΕΙΔΕΣ ΟΤΙ ΣΟΒΑΡΟΤΑΤΑ ΜΠΟΥΚΑΡΑ ΜΑ ΡΕ ΤΣΟΥΤΣΟΥΜΠΕΗ ΔΙΑΒΑΖΕΙΣ ΤΙ ΓΡΑΦΕΤΕ ΚΑΙ ΠΟΙΟΙ ΓΡΑΦΕΤΕ:::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::
ΕΣΥ ΓΙΑ ΠΑΡΑΔΕΙΓΜΑ ΠΩΣ ΘΑ ΠΕΙΣ ΤΗΝ ΓΝΩΜΗ ΣΟΥ ΟΤΑΝ ΔΕΝ ΕΧΕΙΣ Ο ΙΔΙΟΣ ΠΕΤΥΧΕΙ::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::
ΑΙΝΤΕ ΑΓΟΡΑΚΙ ΜΟΥ ΝΑ ΠΑΙΞΕΙΣ ΜΕ ΤΑ ΑΛΛΑ ΠΑΙΔΑΚΙΑ.ΚΑΙ ΕΛΑ ΤΟΝ ΣΕΠΤΕΜΒΡΗ ΠΑΛΙ (ΜΕΤΑΞΥ ΜΑΣ ΚΙ ΕΓΩ ΤΟΤΕ ΘΑ ΞΑΝΑΡΘΩ)

# 10 στις 11/1/2012
author
Ανενεργό μέλος
Θέματα:
Απαντήσεις:

Παράθεση:
ΟΧΙ ΑΓΟΡΑΚΙ ΚΑΘΟΛΟΥ ΝΟΡΜΑΛ ΔΕΝ ΜΟΥ ΚΑΝΕΙ Η ΣΥΜΠΕΡΙΦΟΡΑ ΜΟΥ ΑΛΛΩΣΤΕ ΠΟΥ ΑΛΛΟΥ ΘΑ ΜΠΟΡΟΥΣΑ ΝΑ ΠΑΩ ΣΤΑ ΧΑΛΙΑ ΜΟΥ::::::::::::::
Η ΑΛΗΘΕΙΑ ΕΙΝΑΙ ΟΤΙ ΕΝΑ ΠΑΡΑΠΟΝΟ ΤΟ ΕΧΩ ΑΠΟ ΠΑΛΙΑ.ΤΟΤΕ ΠΟΥ ΣΤΑΜΑΤΗΣΑΝ ΝΑ ΚΑΙΝΕ ΤΟΥΣ ΨΥΧΟΠΑΘΕΙΣ ΜΗΠΩΣ ΠΕΦΤΟΝΤΑΣ ΣΤΗΝ ΦΩΤΙΑ ΚΑΘΑΡΙΖΕ Η ΜΠΟΥΓΑΔΑ ΑΠΟ ΚΑΤΙ ΣΑΝ ΕΜΕΝΑ.ΒΕΒΑΙΑ ΜΕΤΑ ΠΟΙΟΣ ΘΑ ΕΔΙΝΕ ΣΥΜΒΟΥΛΕΣ ΕΔΩ ΘΑ ΜΟΥ ΠΕΙΣ.ΑΦΟΥ ΛΕΒΕΝΤΑΜΟΥ ΜΕ ΔΙΑΒΑΖΕΙΣ (ΟΤΑΝ ΕΓΩ ΣΕ ΓΡΑΦΩ)ΘΑ ΕΙΔΕΣ ΟΤΙ ΣΟΒΑΡΟΤΑΤΑ ΜΠΟΥΚΑΡΑ ΜΑ ΡΕ ΤΣΟΥΤΣΟΥΜΠΕΗ ΔΙΑΒΑΖΕΙΣ ΤΙ ΓΡΑΦΕΤΕ ΚΑΙ ΠΟΙΟΙ ΓΡΑΦΕΤΕ:::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::
ΕΣΥ ΓΙΑ ΠΑΡΑΔΕΙΓΜΑ ΠΩΣ ΘΑ ΠΕΙΣ ΤΗΝ ΓΝΩΜΗ ΣΟΥ ΟΤΑΝ ΔΕΝ ΕΧΕΙΣ Ο ΙΔΙΟΣ ΠΕΤΥΧΕΙ::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::
ΑΙΝΤΕ ΑΓΟΡΑΚΙ ΜΟΥ ΝΑ ΠΑΙΞΕΙΣ ΜΕ ΤΑ ΑΛΛΑ ΠΑΙΔΑΚΙΑ.ΚΑΙ ΕΛΑ ΤΟΝ ΣΕΠΤΕΜΒΡΗ ΠΑΛΙ (ΜΕΤΑΞΥ ΜΑΣ ΚΙ ΕΓΩ ΤΟΤΕ ΘΑ ΞΑΝΑΡΘΩ)

Κι εσύ τι μας το παίζεις...ο κριτής του "ελλάδα έχεις ταλέντο"? Εσύ πως λες την γνώμη σου για ολους δηλαδή? Εισαι καμιά σημαντική προσωπικότης που πρέπει να ξέρουμε? Αν εισαι να μας το πεις βρε παιδί μου...μεγάλη μας τιμή στο ταπεινο μας φορουμ...

Ο καθένας την παπαριά του γράφει, αλλος γιατι ξέρει, αλλος γιατί θέλει να δειξει οτι ξέρει, αλλος για να ξεθυμάνει, αλλος για να σπάσει πλάκα...

Εσενα αν δεν σ'αρέσει, το κουβαδάκι σου και δρομο...

...δεν θα λειψεις και σε κανένα...στο υπογράφω

# 11 στις 11/1/2012
author
Ανενεργό μέλος
Θέματα:
Απαντήσεις:
ΜΕ ΠΛΗΓΩΣΕΣ ΡΕ ΜΟΡΤΗ.
ΚΑΛΑ ΦΕΥΓΩ ΚΑΙ ΣΥΓΝΩΜΗ.

trikeri

# 12 στις 12/1/2012
author
Γυναίκα / 38 / Σε σχέση
Ηνωμένο Βασίλειο UK
Θέματα: 2
Απαντήσεις: 103

Παράθεση:

Συνήθως με τη δημιουργία οικογένειας ο άνθρωπος ολοκληρώνεται..Εφόσον φυσικά το κάνει συνειδητά..Αφού εσύ βλέπεις τον εαυτό σου έξω από αυτό που δημιούργησες εδώ και 20 χρόνια και το αναφέρεις σαν να έκανες αγγαρεία,τράβα ένα ξεγυρισμένο διαζύγιο και κάνει τη ζωούλα σου..Δεν διαφωνώ στο ότι οι άνθρωποι πρέπει να αφιερώνουν χρόνο και στον εαυτό τους αλλά αυτό που επιθυμείς δεν μπορείς να το κάνεις μέσα στα πλαίσια του οικογενειακού σου περιβάλλοντος..Για να φτάνεις στο σημείο να αναπολείς τον εαυτό σου προτού κάνεις οικογένεια..άστα να πάνε..Καλή λευτεριά!

sunnyeyes-

# 13 στις 12/1/2012
author
Γυναίκα / 44 / Σε σχέση
Ν. Ηρακλείου / Ηράκλειο
Θέματα: 18
Απαντήσεις: 4.925

Παράθεση:
...
Πως το βλεπετε..;;

Εμεις πως το βλεπουμε?

Οτι θελει κανει ο καθενας τη ζωη του.
"Τους δρακους τους σκιζουμε στα τεσσερα... και καμια φορα και στα 8. Δρακοι πολλοι υπηρξανε. Ηλιος ομως ΕΝΑΣ και ΚΑΙΕΙ."

# 14 στις 12/1/2012
author
Ανενεργό μέλος
Θέματα:
Απαντήσεις:

Παράθεση:
Originally posted by sunnyeyes-

Παράθεση:
...
Πως το βλεπετε..;;

Εμεις πως το βλεπουμε?

Οτι θελει κανει ο καθενας τη ζωη του.

Δε νομι<ω οτι κανει οτι θελει ο καθενας στη ζωη του.

Κι εγω θα ηθελα να ειχα 200 γκομενες οταν ημουν νεος. Δεν το εκανα ομως διοτι δεν γινοταν.

Και ο θεματοθετης θα ηθελε να βρει παρεες, και μη σου πω να γνωρισει και γυναικες, αλλα στην ηλικια των 45 που ειναι και με 2 παιδια και παντρεμενος, δε θα τα δει αυτα που θελει ΟΥΤΕ ΜΕ ΚΥΑΛΙΑ
Σορυ που στο χαλαω αλλα η κουβεντα που ειπες δεν ισχυει στην πραγματικοτητα

sunnyeyes-

# 15 στις 12/1/2012
author
Γυναίκα / 44 / Σε σχέση
Ν. Ηρακλείου / Ηράκλειο
Άλλο τι θελω στη ζωη μου και
άλλο τι θελω και ΚΑΝΩ στη ζωη μου.
Οτι θελουμε κανουμε. Το κάνω ειναι ενεργητικο. Το θελω ειναι παθητικο. Υπαρχει διαφορα τιπι μου.
"Τους δρακους τους σκιζουμε στα τεσσερα... και καμια φορα και στα 8. Δρακοι πολλοι υπηρξανε. Ηλιος ομως ΕΝΑΣ και ΚΑΙΕΙ."

# 16 στις 12/1/2012
author
Ανενεργό μέλος
Θέματα:
Απαντήσεις:

Παράθεση:
Οτι θελουμε κανουμε. Το κάνω ειναι ενεργητικο. Το θελω ειναι παθητικο. Υπαρχει διαφορα τιπι μου.

Ομως εσυ ειπες :

''Οτι ΘΕΛΕΙ, ΚΑΝΕΙ ο καθενας στη ζωη του''

Αρα παντρεψες το ΘΕΛΩ με το ΚΑΝΩ τα οποια οπως ειπες στο επομενο ποστ σου ειναι διαφορετικα.

sunnyeyes-

# 17 στις 12/1/2012
author
Γυναίκα / 44 / Σε σχέση
Ν. Ηρακλείου / Ηράκλειο

Παράθεση:
Originally posted by tp_1978

Παράθεση:

Ομως εσυ ειπες :

''Οτι ΘΕΛΕΙ, ΚΑΝΕΙ ο καθενας στη ζωη του''

Αρα παντρεψες το ΘΕΛΩ με το ΚΑΝΩ τα οποια οπως ειπες στο επομενο ποστ σου ειναι διαφορετικα.

Αν εγω θελω να φαω... δεν ειναι το ιδιο με οταν φτιαχνω φαγητο για να φαω. Στη πρωτη προταση πειναω, στη δευτερη κανω κατι για την πεινα μου.
Παω να παρω πρωινο.

achinos

# 18 στις 12/1/2012
author
Γυναίκα / 57 / Ελεύθερη
Μονακό
Θέματα: 0
Απαντήσεις: 13.762

Παράθεση:
ΜΕ ΠΛΗΓΩΣΕΣ ΡΕ ΜΟΡΤΗ.
ΚΑΛΑ ΦΕΥΓΩ ΚΑΙ ΣΥΓΝΩΜΗ.

ΟΧΙ, ρε ανθρωπινη, εγω σε θελω, μη φυγεις...εδω εχουν χωρο κ τα τρολλ, για ολους εχει κατι...μεινεεεεε...( γατουλε)

# 19 στις 12/1/2012
author
Ανενεργό μέλος
Θέματα:
Απαντήσεις:

Παράθεση:
Originally posted by achinos

Παράθεση:
ΜΕ ΠΛΗΓΩΣΕΣ ΡΕ ΜΟΡΤΗ.
ΚΑΛΑ ΦΕΥΓΩ ΚΑΙ ΣΥΓΝΩΜΗ.

ΟΧΙ, ρε ανθρωπινη, εγω σε θελω, μη φυγεις...εδω εχουν χωρο κ τα τρολλ, για ολους εχει κατι...μεινεεεεε...( γατουλε)

ΟΚ ΜΑΡΗ ΤΣΟΥΛΑ ΘΑ ΜΕΙΝΩ ΑΦΟΥ ΘΕΣ ΤΟΣΟ ΠΟΛΥ ΜΕΧΡΙ ΝΑ ΒΑΡΕΘΩ ΟΜΩΣ ΟΚ::::::::::::::::::::: ΓΙΑΤΙ ΤΟ ΕΔΩ ΜΑΓΑΖΑΚΙ ΔΕΝ ΛΕΕΙ ΠΟΛΛΑ!!!!!!!!!!!

achinos

# 20 στις 12/1/2012
author
Γυναίκα / 57 / Ελεύθερη
Μονακό
Θέματα: 0
Απαντήσεις: 13.762
Οχι ρε γμτ, τετοιες γλυκες, μας κακομαθαινεις...τεσπα κι εγω σ αγαπω, μεινε μεχρι να φυγεις, δε βλεπεις, ειναι αλλοι που φευγουν μερες κι ακομα εδω ειναι...
Επιλέξτε σελίδα: (1-2)
Σελίδες 12
Δεν μπορείτε να απαντήσετε