Ο εύκολος τρόπος να κάνετε νέες γνωριμίες και σχέσεις!
Με περισσότερα από 535.000 μέλη,
το Sxeseis.gr είναι το μεγαλύτερο ελληνικό site γνωριμιών.
Το Sxeseis.gr συνδυάζει με μοναδικό τρόπο λειτουργίες κοινωνικής δικτύωσης ,σελίδας γνωριμιών, forums και chat rooms δίνοντας στα μέλη του περισσότερες δυνατότητες και ευκαιρίες επικοινωνίας και γνωριμίας, από οποιοδήποτε άλλο μέσο.
Μάθετε περισσότερα για το Sxeseis.gr
Είμαι :
Ενδιαφέρομαι για :
Ημ. Γεννήσης μου :
Κατοικώ :
Νομός :
Περιοχή :
Ουπς! Ξεχάσατε να συμπληρώσετε κάποιες πληροφορίες!
Ουπς! Η ημερομηνία γέννησης δεν είναι σωστή!

ΑΠΑΤΗΣΑ ΤΟ ΦΙΛΟ ΜΟΥ ΜΕΤΑ ΑΠΟ 3 ΧΡΟΝΙΑ ΣΧΕΣΗΣ ΚΑΠΟΙΟΝ ΠΟΥ ΕΧΕΙ 6 ΧΡΟΝΙΑ ΣΧΕΣΗ...

Επιλέξτε σελίδα: (1-2)
Σελίδες 12

MANIA1800

# 1 στις 12/1/2012
author
Γυναίκα / 36 / Σε σχέση
Ν. Αττικής (Πειραιάς) / Νίκαια
Θέματα: 1
Απαντήσεις: 1
'Aρεσαν+: 0%

Απατησα το φιλο μου μετα απο 3 χρονια σχεσης καποιον που εχει 6 χρονια σχεση...

ΚΑΛΗΜΕΡΑ.
ΔΕΝ ΗΞΕΡΑ ΣΕ ΠΟΙΟΝ ΝΑ ΜΙΛΗΣΩ Κ ΤΥΧΑΙΑ ΑΝΑΚΑΛΥΨΑ ΑΥΤΟ ΤΟ SITE..ΑΠΟΦΑΣΙΣΑ ΝΑ ΚΡΥΦΤΩ ΠΙΣΩ ΑΠΟ ΤΗΝ ΑΝΩΝΥΜΙΑ ΓΙΑΤΙ ΕΚΑΝΑ ΚΑΤΙ ΠΟΥ ΔΕΝ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΠΩ ΣΕ ΚΑΝΕΝΑΝ Κ ΧΡΕΙΑΖΟΜΑΙ ΟΠΩΣΔΗΠΟΤΕ ΜΙΑ ΣΥΜΒΟΥΛΗ ΓΙΑΤΙ ΝΙΩΘΩ ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΑ ΑΠΕΛΠΙΣΜΕΝΗ..
ΑΣ ΑΡΧΙΣΩ ΜΕ ΤΑ ΒΑΣΙΚΑ.ΕΙΜΑΙ 25 ΕΤΩΝ Κ ΕΔΩ Κ 3 ΧΡΟΝΙΑ ΕΧΩ ΣΧΕΣΗ ΜΕ ΕΝΑΝ ΑΝΤΡΑ 2 ΧΡΟΝΙΑ ΜΕΓΑΛΥΤΕΡΟ.ΑΥΤΟΣ Ο ΑΝΤΡΑΣ ΕΙΝΑΙ Ο ΕΦΗΒΙΚΟΣ ΜΟΥ ΕΡΩΤΑΣ ΜΕ ΤΟΝ ΟΠΟΙΟ ΞΑΝΑΒΡΕΘΗΚΑΜΕ Κ ΚΑΝΑΜΕ ΣΧΕΣΗ ΜΕΤΑ ΑΠΟ ΧΡΟΝΙΑ..ΝΑ ΣΗΜΕΙΩΣΩ ΟΤΙ ΟΛΑ ΤΑ ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΥ ΔΕΝ ΗΜΑΣΤΑΝ ΜΑΖΙ ΤΟΝ ΣΚΕΦΤΟΜΟΥΝ Κ ΣΥΝΕΧΙΖΑ ΝΑ ΝΙΩΘΩ ΕΡΩΤΕΥΜΕΝΗ..ΤΟΝ ΑΓΑΠΩ Κ ΜΕ ΑΓΑΠΑΕΙ ΠΟΛΥ , ΜΕ ΕΚΤΙΜΑΕΙ Κ ΜΟΥ ΦΕΡΕΤΑΙ ΟΠΩΣ ΔΕΝ ΜΟΥ ΦΕΡΘΗΚΕ ΠΟΤΕ ΚΑΝΕΙΣ ΟΜΩΣ Κ ΓΩ ΤΟΥ ΕΧΩ ΔΩΣΕΙ ΤΑ ΠΑΝΤΑ..ΥΠΑΡΧΕΙ ΟΜΩΣ ΕΝΑ ΠΡΟΒΛΗΜΑ,ΤΟΝ ΤΕΛΕΥΤΑΙΟ ΧΡΟΝΟ ΠΕΡΙΠΟΥ ΖΕΙ Κ ΔΟΥΛΕΥΕΙ ΣΤΗΝ ΙΣΠΑΝΙΑ Κ ΓΙ ΑΥΤΟ ΤΟ ΛΟΓΟ ΠΗΓΑΙΝΟΕΡΧΟΜΑΣΤΕ ΚΑΘΕ ΤΟΣΟ.ΑΥΤΑ ΟΣΟΝ ΑΦΟΡΑ ΤΗ ΣΧΕΣΗ ΜΟΥ.
ΠΡΙΝ ΛΙΓΟ ΚΑΙΡΟ ΗΡΘΕ ΣΤΗ ΔΟΥΛΕΙΑ ΠΟΥ ΕΡΓΑΖΟΜΑΙ ΕΝΑΣ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟΣ ΥΠΑΛΛΗΛΟΣ..25 ΕΤΩΝ ΜΕ 6 ΧΡΟΝΙΑ ΣΧΕΣΗ.
ΑΠΟ ΤΗΝ ΠΡΩΤΗ ΣΤΙΓΜΗ ΠΟΥ ΔΟΥΛΕΨΑΜΕ ΜΑΖΙ ΕΚΔΗΛΩΣΕ ΕΝΤΟΝΟ ΕΝΔΙΑΦΕΡΟΝ ΑΠΕΝΑΝΤΙ ΜΟΥ ΜΕ ΔΙΑΦΟΡΟΥΣ ΤΡΟΠΟΥΣ(ΝΑ ΣΗΜΕΙΩΣΩ ΟΤΙ ΕΚΕΙΝΟ ΤΟ ΔΙΑΣΤΗΜΑ Η ΣΧΕΣΗ ΜΟΥ ΔΕΝ ΗΤΑΝ ΣΤΑ ΚΑΛΥΤΕΡΑ ΤΗΣ).ΜΕ ΦΛΕΡΤΑΡΕ ΜΕ ΠΟΛΥ ΟΜΟΡΦΟ ΤΡΟΠΟ Κ ΜΟΥ ΑΡΕΣΕ ΣΙΓΑ ΣΙΓΑ ΟΛΟ Κ ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΟ.ΤΟ ΦΛΕΡΤ ΚΡΑΤΗΣΕ 2 ΜΗΝΕΣ ΜΕΧΡΙΠΟΥ ΜΙΑ ΜΕΡΑ ΣΧΟΛΩΝΤΑΣ ΜΟΥ ΠΡΟΤΕΙΝΕ ΝΑ ΜΕ ΠΑΕΙ ΣΠΙΤΙ Κ ΔΕΧΤΗΚΑ.ΣΤΗ ΔΙΑΔΡΟΜΗ ΤΟΥ ΜΙΛΗΣΑ ΑΝΟΙΧΤΑ Κ ΤΟΥ ΕΙΠΑ ΟΤΙ ΕΧΩ ΚΑΤΑΛΑΒΕΙ ΤΙ ΣΥΜΒΑΙΝΕΙ Κ ΟΤΙ ΕΠΕΙΔΗ Κ ΟΙ ΔΥΟ ΕΧΟΥΜΕ ΣΧΕΣΗ ΔΕΝ ΓΙΝΕΤΑΙ ΤΙΠΟΤΑ.ΜΕ ΤΑ ΠΟΛΛΑ ΚΑΠΟΙΑ ΣΤΙΓΜΗ ΣΤΑΜΑΤΗΣΑΜΕ ΣΤΗ ΜΕΣΗ ΤΟΥ ΠΟΥΘΕΝΑ,ΜΕ ΦΙΛΗΣΕ Κ ΜΕΙΝΑΜΕ ΕΠΙ 3 ΩΡΕΣ ΜΑΖΙ ΝΑ ΚΑΝΟΥΜΕ ΔΙΑΦΟΡΑ ΧΩΡΙΣ ΟΜΩΣ ΝΑ ΟΛΟΚΛΗΡΩΣΟΥΜΕ.ΜΕ ΓΥΡΙΣΕ ΣΠΙΤΙ Κ ΟΙ ΕΠΟΜΕΝΕΣ ΜΕΡΕΣ ΚΥΛΙΣΑΝ ΣΑΝ ΝΑ ΜΗΝ ΕΓΙΝΕ ΠΟΤΕ ΤΠΤ ΑΦΟΥ ΣΥΜΦΩΝΗΣΑΜΕ ΑΠΟ ΚΟΙΝΟΥ ΝΑ ΤΟ ΞΕΧΑΣΟΥΜΕ..ΜΕ ΓΥΡΙΣΕ ΣΠΙΤΙ ΑΛΛΕΣ ΔΥΟ ΦΟΡΕΣ Κ ΟΤΑΝ ΜΕ ΑΦΗΣΕ ΕΣΚΥΨΕ ΞΑΝΑ Κ ΜΕ ΦΙΛΗΣΕ..ΤΟ ΘΕΜΑ ΕΙΝΑΙ ΟΤΙ ΔΕ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΤΟΥ ΑΝΤΙΣΤΑΘΩ..ΤΟΝ ΣΚΕΦΤΟΜΑΙ ΣΥΝΕΧΕΙΑ,ΟΤΑΝ ΤΟΝ ΒΛΕΠΩ ΑΝΑΣΤΑΤΩΝΟΜΑΙ,ΝΙΩΘΩ ΑΓΩΝΙΑ ΜΕΧΡΙ ΝΑ ΤΟΝ ΞΑΝΑΔΩ ΣΤΗ ΔΟΥΛΕΙΑ,ΜΙΑ ΦΟΡΑ ΟΤΑΝ ΗΡΘΕ ΣΤΗ ΔΟΥΛΕΙΑ ΑΠΟ ΤΗΝ ΑΝΑΣΤΑΤΩΣΗ ΜΟΥΔΙΑΣΑΝΕ ΤΑ ΧΕΙΛΗ ΜΟΥ..Κ ΓΕΝΙΚΟΤΕΡΑ ΤΟΝ ΘΕΛΩ ΣΑΝ ΤΡΕΛΗ..ΜΟΝΟ ΕΡΩΤΙΚΑ..ΜΟΥ ΠΑΡΑΔΕΧΤΗΚΕ ΟΤΙ ΕΧΕΙ ΑΠΑΤΗΣΕΙ ΞΑΝΑ ΤΗΝ ΚΟΠΕΛΑ ΤΟΥ,ΟΤΙ ΤΗΝ ΑΓΑΠΑΕΙ Κ ΟΤΙ ΤΟΥ ΕΧΕΙ ΣΤΑΘΕΙ ΣΕ ΠΟΛΥ ΔΥΣΚΟΛΕΣ ΣΤΙΓΜΕΣ..ΑΛΛΑ ΕΠΕΙΔΗ ΕΙΝΑΙ ΧΡΟΝΙΑ ΜΑΖΙ,ΑΠΟ 19 ΧΡΟΝΩΝ,ΕΧΕΙ ΚΟΥΡΑΣΤΕΙ ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΘΕΛΕΙ ΝΑ ΧΩΡΙΣΕΙ..(ΑΥΤΑ ΤΑ ΕΙΠΑΜΕ ΣΤΗΝ ΚΟΥΒΕΝΤΑ ΠΟΥ ΚΑΝΑΜΕ ΤΟ ΒΡΑΔΥ ΣΤΟ ΑΜΑΞΙ ΠΡΙΝ ΓΙΝΕΙ ΟΤΙ ΕΓΙΝΕ).ΕΓΩ ΟΜΩΣ ΤΟΝ ΘΕΛΩ ΠΟΛΥ.ΑΠΟ ΤΗΝ ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ ΦΟΡΑ ΠΟΥ ΜΕ ΠΗΓΕ ΣΠΙΤΙ,ΠΡΙΝ ΜΕΡΙΚΕΣ ΜΕΡΕΣ,ΚΑΝΕΙ ΚΙΝΗΣΕΙΣ ΣΤΗ ΔΟΥΛΕΙΑ Κ ΝΙΩΘΩ ΣΑ ΝΑ ΜΕ ''ΠΑΙΖΕΙ''..ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΠΩΣ ΝΑ ΣΥΜΠΕΡΙΦΕΡΘΩ,ΕΙΛΙΚΡΙΝΑ ΘΕΛΩ ΝΑ ΤΟΝ ΚΑΝΩ ΝΑ ''ΚΟΛΛΗΣΕΙ'' ΑΝ Κ ΒΛΕΠΩ ΟΤΙ ΜΕ ΘΕΛΕΙ..ΑΠ ΤΗΝ ΑΛΛΗ ΟΜΩΣ ΔΕΝ ΘΕΛΩ ΝΑ ΧΩΡΙΣΩ...ΕΙΜΑΙ ΤΟΣΟ ΜΠΕΡΔΕΜΕΝΗ...ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΤΙ ΝΑ ΚΑΝΩ...

mavroskyknos1986

# 2 στις 12/1/2012
author
Γυναίκα / 36 / Σε σχέση
Ν. Αττικής (Πειραιάς) / Αγίος Ιωάννης Ρέντης
Θέματα: 0
Απαντήσεις: 249

Παράθεση:
Originally posted by MANIA1800
ΚΑΛΗΜΕΡΑ.
ΠΑΡΑΔΕΧΤΗΚΕ ΟΤΙ ΕΧΕΙ ΑΠΑΤΗΣΕΙ ΞΑΝΑ ΤΗΝ ΚΟΠΕΛΑ ΤΟΥ,ΟΤΙ ΤΗΝ ΑΓΑΠΑΕΙ Κ ΟΤΙ ΤΟΥ ΕΧΕΙ ΣΤΑΘΕΙ ΣΕ ΠΟΛΥ ΔΥΣΚΟΛΕΣ ΣΤΙΓΜΕΣ..ΑΛΛΑ ΕΠΕΙΔΗ ΕΙΝΑΙ ΧΡΟΝΙΑ ΜΑΖΙ,ΑΠΟ 19 ΧΡΟΝΩΝ,ΕΧΕΙ ΚΟΥΡΑΣΤΕΙ ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΘΕΛΕΙ ΝΑ ΧΩΡΙΣΕΙ.
. [/quote
Μάνια μου, αυτη η φράση και μόνο ειναι αρκετη για να καταλάβεις ότι ο άνθρωπος αυτός είναι "επαγγελματίας" εκμεταλλευτής!

Σου λέει ο ίδιος ΄ποσο καλη ειναι η κοπέλα του και πόσο του εχει σταθει, και παρολαυτα, την απαταει ξανα και ξανα και ξανα μανάαααααα......

Εδώ δε σέβεται την κοπέλα που είναι μαζί του Απο 19 ετων, θα σεβαστεί εσένα , που σε βλέπει σαν περιστασιακή..... περιπετειούλα?

Για να βάλουμε μυαλό!!! Να είμαστε ρεαλίστριες, παρακαλώ!!

Και φυσικά, δε χρειάζεται καν να σου πώ, ότι για να υποκύψεις στις προσπάθειες ενός τρίτου να σε φιλήσει και να σε... φασώσει , σημαίνει ότι ο σύντροφός σου δε σε καλύπτει πλεόν! Αυτό μάλλον το ξέρεις ήδη...

Ευχομαι να παρεις τη σωστή απόφαση! Καλή τύχη!!

aseglio

# 3 στις 12/1/2012
author
Ανενεργό μέλος
Θέματα:
Απαντήσεις:
'Aρεσαν+: %
Κύλισε ο τέντζερης και βρήκε το καπάκι.

Είστε κι οι δυο στην ίδια κατάσταση, που δεν γνωρίζετε γιατι εχετε τις σχέσεις που έχετε.

Μεσα απο αυτα που συμβαινουν καταλαβαίνετε τι ειναι αυτο που θέλετε. Αλλα παρ'τε μια απόφαση να προχωρήσετε σε άλλους δρόμους αφου δεν το χετε.

Ακους εκει ειναι μαζι της επειδη του εχει σταθει...

Ε και;;; Ετερον εκάτερον.

daka2010

# 4 στις 12/1/2012
author
Γυναίκα / 40 / Σε σχέση
Ν. Θεσσαλονίκης / Αγιος Αθανάσιος
Θέματα: 9
Απαντήσεις: 2.027
Ο φίλος σου πότε έρχεται από Ισπανία?

Είσαι 25 χρονών άσε τα παιδιαρίσματα, ξεκόλλα…
Αφού δεν θες να χωρίσεις κάτσε στα αυγά σου.

Αν θες να κάνεις κάτι με τον ‘σωστό άντρα που έχει 6 χρόνια σχέση
και απατάει την κοπέλα του’ χώρισε και κάνε ότι γουστάρεις.

Εσύ θες και την πίτα ολόκληρη και τον σκύλο χορτάτο.

Βέβαια μπορεί και ο φίλους σου να περνάει καλά στην Ισπανία
και να σου λέμε διάφορα εμείς τώρα… αλλά
ξεκαθάρισε πρώτα με την σχέση σου και μετά παίζεις…

Καλή τύχη, φιλικά daka.
Επίσης απιστία δεν είναι μόνο η ολοκλήρωση…
Είναι η σκέψη…. Τα φιλιά… και ότι κάνατε 3 ώρες μέσα στο αμάξι ...

ZOUZOUNELLA

# 5 στις 12/1/2012
author
Γυναίκα / 40 / Ελεύθερη
Κύπρος
Απαντήσεις: 489
αγαπητη φιλη, ο τυπος εχει βρει το μηνα που τρεφει τους 11. κοινως, σε εχει εσενα σαν το αλατοπιπερο στη ζωη του αλλα παραλληλα εχει και τη μονιμη σχεση. βεβαια, και εσυ δεν πας πισω αφου κατα καποιο τροπο το ιδιο κανεις. και δεν μπορω να πω οτι εισαι και καμια πιτσιρικα 18χρονη ηλικιακα να σου βρω ελαφρυντικα.
πανω απο ολα ομως πρεπει να δεις το πραγματικο προβλημα που το εχει η σχεση σου. η σχεση αυτη εχει τελειωσει και την τραβας απο τα μαλλια μονο και μονο για να μην μεινεις μονη σου. ΛΑΘΟΣ. το ιδιο θα εκανες οποιος και να ηταν στη θεση του συναδελφου.
αυτο που εχω εγω να σου προτεινω ειναι να αποστασιοποιηθεις απο τα γεγονοτα να ηρεμησεις και να σκεφτεις τι πραγματικα ζητας. αν μπορεις να σωσεις τη σχεση σου (πραγμα που αμφιβαλλω) κανε το. αλλιως χωρισε και κανε τη ζωη σου οπως επιθυμεις χωρις να ταλαιπωρεις και να ταλαιπωρεισαι.
Ποτε για σοβαρα πραγματα δεν μιλαμε εντελως σοβαρα.

# 6 στις 12/1/2012
author
Ανενεργό μέλος
Θέματα:
Απαντήσεις:
Λοιπον δεσμευμενος που ξενοκοιταει

ΠΕΡΙΠΤΩΣΗ 1: Δηλωνει ελευθερος. Το κανει σε γυναικες που ξερει η οτι δεν θα του καστουν αν τους πει οτι ειναι δεσμευμενος ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΘΑ ΧΩΡΙΣΕΙ ποτε. Απλα οταν σφιξουν τα πραγματα θα εξαφανιστει

ΠΕΡΙΠΤΩΣΗ 2: Δηλωνει τη σχεση του και οτι καποια στιγμη στο μελλον θα χωρισει. Αυτο γινεται κυριως γιατι δεν μπορει να κρυφτει απο την επισημη. Αυτο το κανει σε οσες του αρεσουν καπως ωστε να κρατησει το ειδυλειο λιγο παραπανω ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΧΩΡΙΖΕΙ ποτε. Απλα οταν βαρεθει η θα την κανει η θα παραμεινει μεχρι η τριτη να αγανακτησει.

ΠΕΡΙΠΤΩΣΗ 3: Δηλωνει τη σχεση του αλλα ξεκαθαριζει οτι δεν θα χωρισει. Αυτο το κανει σε οσες χεστηκε αν θα του κατσουν η οχι, δεν πολυκαιγεται αλλα αν του κατσουν δεν χανει και τιποτα.

ΠΕΡΙΠΤΩΣΗ 4: Δηλωνει τη σχεση του και λεει οτι θα χωρισει.(και λεει αληθεια και στα δυο!!!!!). Ο χωρισμος με την πρωην κοπελα θα ερθει μεσα σ ενα μηνα αντε δυο το πολυ πολυ. Η περιπτωση αυτη ειναι παρα πολυ σπανια, σαν να λεμε η εξαιρεση στο κανονα.
Εσυ ανηκεις στην περιπτωση 3

# 7 στις 12/1/2012
author
Ανενεργό μέλος
Θέματα:
Απαντήσεις:

Παράθεση:
Originally posted by AINTE
Λοιπον δεσμευμενος που ξενοκοιταει

ΠΕΡΙΠΤΩΣΗ 1: Δηλωνει ελευθερος. Το κανει σε γυναικες που ξερει η οτι δεν θα του καστουν αν τους πει οτι ειναι δεσμευμενος ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΘΑ ΧΩΡΙΣΕΙ ποτε. Απλα οταν σφιξουν τα πραγματα θα εξαφανιστει

ΠΕΡΙΠΤΩΣΗ 2: Δηλωνει τη σχεση του και οτι καποια στιγμη στο μελλον θα χωρισει. Αυτο γινεται κυριως γιατι δεν μπορει να κρυφτει απο την επισημη. Αυτο το κανει σε οσες του αρεσουν καπως ωστε να κρατησει το ειδυλειο λιγο παραπανω ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΧΩΡΙΖΕΙ ποτε. Απλα οταν βαρεθει η θα την κανει η θα παραμεινει μεχρι η τριτη να αγανακτησει.

ΠΕΡΙΠΤΩΣΗ 3: Δηλωνει τη σχεση του αλλα ξεκαθαριζει οτι δεν θα χωρισει. Αυτο το κανει σε οσες χεστηκε αν θα του κατσουν η οχι, δεν πολυκαιγεται αλλα αν του κατσουν δεν χανει και τιποτα.

ΠΕΡΙΠΤΩΣΗ 4: Δηλωνει τη σχεση του και λεει οτι θα χωρισει.(και λεει αληθεια και στα δυο!!!!!). Ο χωρισμος με την πρωην κοπελα θα ερθει μεσα σ ενα μηνα αντε δυο το πολυ πολυ. Η περιπτωση αυτη ειναι παρα πολυ σπανια, σαν να λεμε η εξαιρεση στο κανονα.
Εσυ ανηκεις στην περιπτωση 3

Συμφωνώ με την άιντε ως προς τον εραστή!!!!

Στα δικά σου τώρα : Πιστεύεις ότι η συμπεριφορά σου οφείλεται στο ότι ρουτίνιασες με το φίλο σου και δεν νιώθεις τα ίδια συναισθήματα? ¨Η στην παρατεταμένη αγαμία και στην απουσία του ?
Από τα γραφόμενά σου νομίζω το πρώτο. Σε απασχολεί περισσότερο ο ενθουσιασμός για τον καινούριο παρά το τι νιώθεις για τον παλιό και αν είσαι εντάξει απέναντί του. Η γνώμη μου είναι να χωρίσεις και σύντομα θα βρεθεί άλλος να εστιάσεις το ενδιαφέρον σου. Ο επίδοξος δεν συνίσταται. Ου μπλέξεις σε τρυαδικές καταστάσεις. Θα πληγωθείς.
Εσύ σκέφτεσαι να χωρίσεις. Αυτός όχι και σου το ξεκαθάρισε.
Σε τέτοιες καταστάσεις, έχω πάντα μια απορία... Σου αρέσει να είσαι "η δεύτερη"? Εμένα δεν θα μου άρεσε!
Φιλικά,
μαίριλι
Μην το κάνεις αυτό στον εαυτό σου!

HighLow

# 8 στις 12/1/2012
author
Ανδρας / 47 / Ελεύθερος
Ελλάδα
Θέματα: 0
Απαντήσεις: 367
Ο φόνος θα είναι εκ προ μελέτης...

Μιας και είσαι πολύ εγωίστρια για να παραδεχτείς τι νοιώθεις και ανασφαλής για να αντιμετωπίσεις το ενδεχόμενο να μείνεις μόνη σου, σε ενημερώνω ότι η μόνη συμβουλή που υπάρχει είναι ή να χωρίσεις τον τωρινό και να βγάλεις τα μάτια σου με τον νεο, ή να μην ξαναδώσεις δικαίωμα στον νέο και να κάτσεις στα αυγά σου.
Έτσι είναι οι συμβουλές... ξενέρωτες.

Arxutas

# 9 στις 12/1/2012
author
Ανδρας / 41 / Ελεύθερος
Ν. Αττικής (Αθήνα) / Μαρούσι
Απαντήσεις: 1.191

Παράθεση:
Originally posted by MANIA1800
ΚΑΛΗΜΕΡΑ.
ΔΕΝ ΗΞΕΡΑ ΣΕ ΠΟΙΟΝ ΝΑ ΜΙΛΗΣΩ Κ ΤΥΧΑΙΑ ΑΝΑΚΑΛΥΨΑ ΑΥΤΟ ΤΟ SITE..ΑΠΟΦΑΣΙΣΑ ΝΑ ΚΡΥΦΤΩ ΠΙΣΩ ΑΠΟ ΤΗΝ ΑΝΩΝΥΜΙΑ ΓΙΑΤΙ ΕΚΑΝΑ ΚΑΤΙ ΠΟΥ ΔΕΝ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΠΩ ΣΕ ΚΑΝΕΝΑΝ Κ ΧΡΕΙΑΖΟΜΑΙ ΟΠΩΣΔΗΠΟΤΕ ΜΙΑ ΣΥΜΒΟΥΛΗ ΓΙΑΤΙ ΝΙΩΘΩ ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΑ ΑΠΕΛΠΙΣΜΕΝΗ..
ΑΣ ΑΡΧΙΣΩ ΜΕ ΤΑ ΒΑΣΙΚΑ.ΕΙΜΑΙ 25 ΕΤΩΝ Κ ΕΔΩ Κ 3 ΧΡΟΝΙΑ ΕΧΩ ΣΧΕΣΗ ΜΕ ΕΝΑΝ ΑΝΤΡΑ 2 ΧΡΟΝΙΑ ΜΕΓΑΛΥΤΕΡΟ.ΑΥΤΟΣ Ο ΑΝΤΡΑΣ ΕΙΝΑΙ Ο ΕΦΗΒΙΚΟΣ ΜΟΥ ΕΡΩΤΑΣ ΜΕ ΤΟΝ ΟΠΟΙΟ ΞΑΝΑΒΡΕΘΗΚΑΜΕ Κ ΚΑΝΑΜΕ ΣΧΕΣΗ ΜΕΤΑ ΑΠΟ ΧΡΟΝΙΑ..ΝΑ ΣΗΜΕΙΩΣΩ ΟΤΙ ΟΛΑ ΤΑ ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΥ ΔΕΝ ΗΜΑΣΤΑΝ ΜΑΖΙ ΤΟΝ ΣΚΕΦΤΟΜΟΥΝ Κ ΣΥΝΕΧΙΖΑ ΝΑ ΝΙΩΘΩ ΕΡΩΤΕΥΜΕΝΗ..ΤΟΝ ΑΓΑΠΩ Κ ΜΕ ΑΓΑΠΑΕΙ ΠΟΛΥ , ΜΕ ΕΚΤΙΜΑΕΙ Κ ΜΟΥ ΦΕΡΕΤΑΙ ΟΠΩΣ ΔΕΝ ΜΟΥ ΦΕΡΘΗΚΕ ΠΟΤΕ ΚΑΝΕΙΣ ΟΜΩΣ Κ ΓΩ ΤΟΥ ΕΧΩ ΔΩΣΕΙ ΤΑ ΠΑΝΤΑ..ΥΠΑΡΧΕΙ ΟΜΩΣ ΕΝΑ ΠΡΟΒΛΗΜΑ,ΤΟΝ ΤΕΛΕΥΤΑΙΟ ΧΡΟΝΟ ΠΕΡΙΠΟΥ ΖΕΙ Κ ΔΟΥΛΕΥΕΙ ΣΤΗΝ ΙΣΠΑΝΙΑ Κ ΓΙ ΑΥΤΟ ΤΟ ΛΟΓΟ ΠΗΓΑΙΝΟΕΡΧΟΜΑΣΤΕ ΚΑΘΕ ΤΟΣΟ.ΑΥΤΑ ΟΣΟΝ ΑΦΟΡΑ ΤΗ ΣΧΕΣΗ ΜΟΥ.
ΠΡΙΝ ΛΙΓΟ ΚΑΙΡΟ ΗΡΘΕ ΣΤΗ ΔΟΥΛΕΙΑ ΠΟΥ ΕΡΓΑΖΟΜΑΙ ΕΝΑΣ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟΣ ΥΠΑΛΛΗΛΟΣ..25 ΕΤΩΝ ΜΕ 6 ΧΡΟΝΙΑ ΣΧΕΣΗ.
ΑΠΟ ΤΗΝ ΠΡΩΤΗ ΣΤΙΓΜΗ ΠΟΥ ΔΟΥΛΕΨΑΜΕ ΜΑΖΙ ΕΚΔΗΛΩΣΕ ΕΝΤΟΝΟ ΕΝΔΙΑΦΕΡΟΝ ΑΠΕΝΑΝΤΙ ΜΟΥ ΜΕ ΔΙΑΦΟΡΟΥΣ ΤΡΟΠΟΥΣ(ΝΑ ΣΗΜΕΙΩΣΩ ΟΤΙ ΕΚΕΙΝΟ ΤΟ ΔΙΑΣΤΗΜΑ Η ΣΧΕΣΗ ΜΟΥ ΔΕΝ ΗΤΑΝ ΣΤΑ ΚΑΛΥΤΕΡΑ ΤΗΣ).ΜΕ ΦΛΕΡΤΑΡΕ ΜΕ ΠΟΛΥ ΟΜΟΡΦΟ ΤΡΟΠΟ Κ ΜΟΥ ΑΡΕΣΕ ΣΙΓΑ ΣΙΓΑ ΟΛΟ Κ ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΟ.ΤΟ ΦΛΕΡΤ ΚΡΑΤΗΣΕ 2 ΜΗΝΕΣ ΜΕΧΡΙΠΟΥ ΜΙΑ ΜΕΡΑ ΣΧΟΛΩΝΤΑΣ ΜΟΥ ΠΡΟΤΕΙΝΕ ΝΑ ΜΕ ΠΑΕΙ ΣΠΙΤΙ Κ ΔΕΧΤΗΚΑ.ΣΤΗ ΔΙΑΔΡΟΜΗ ΤΟΥ ΜΙΛΗΣΑ ΑΝΟΙΧΤΑ Κ ΤΟΥ ΕΙΠΑ ΟΤΙ ΕΧΩ ΚΑΤΑΛΑΒΕΙ ΤΙ ΣΥΜΒΑΙΝΕΙ Κ ΟΤΙ ΕΠΕΙΔΗ Κ ΟΙ ΔΥΟ ΕΧΟΥΜΕ ΣΧΕΣΗ ΔΕΝ ΓΙΝΕΤΑΙ ΤΙΠΟΤΑ.ΜΕ ΤΑ ΠΟΛΛΑ ΚΑΠΟΙΑ ΣΤΙΓΜΗ ΣΤΑΜΑΤΗΣΑΜΕ ΣΤΗ ΜΕΣΗ ΤΟΥ ΠΟΥΘΕΝΑ,ΜΕ ΦΙΛΗΣΕ Κ ΜΕΙΝΑΜΕ ΕΠΙ 3 ΩΡΕΣ ΜΑΖΙ ΝΑ ΚΑΝΟΥΜΕ ΔΙΑΦΟΡΑ ΧΩΡΙΣ ΟΜΩΣ ΝΑ ΟΛΟΚΛΗΡΩΣΟΥΜΕ.ΜΕ ΓΥΡΙΣΕ ΣΠΙΤΙ Κ ΟΙ ΕΠΟΜΕΝΕΣ ΜΕΡΕΣ ΚΥΛΙΣΑΝ ΣΑΝ ΝΑ ΜΗΝ ΕΓΙΝΕ ΠΟΤΕ ΤΠΤ ΑΦΟΥ ΣΥΜΦΩΝΗΣΑΜΕ ΑΠΟ ΚΟΙΝΟΥ ΝΑ ΤΟ ΞΕΧΑΣΟΥΜΕ..ΜΕ ΓΥΡΙΣΕ ΣΠΙΤΙ ΑΛΛΕΣ ΔΥΟ ΦΟΡΕΣ Κ ΟΤΑΝ ΜΕ ΑΦΗΣΕ ΕΣΚΥΨΕ ΞΑΝΑ Κ ΜΕ ΦΙΛΗΣΕ..ΤΟ ΘΕΜΑ ΕΙΝΑΙ ΟΤΙ ΔΕ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΤΟΥ ΑΝΤΙΣΤΑΘΩ..ΤΟΝ ΣΚΕΦΤΟΜΑΙ ΣΥΝΕΧΕΙΑ,ΟΤΑΝ ΤΟΝ ΒΛΕΠΩ ΑΝΑΣΤΑΤΩΝΟΜΑΙ,ΝΙΩΘΩ ΑΓΩΝΙΑ ΜΕΧΡΙ ΝΑ ΤΟΝ ΞΑΝΑΔΩ ΣΤΗ ΔΟΥΛΕΙΑ,ΜΙΑ ΦΟΡΑ ΟΤΑΝ ΗΡΘΕ ΣΤΗ ΔΟΥΛΕΙΑ ΑΠΟ ΤΗΝ ΑΝΑΣΤΑΤΩΣΗ ΜΟΥΔΙΑΣΑΝΕ ΤΑ ΧΕΙΛΗ ΜΟΥ..Κ ΓΕΝΙΚΟΤΕΡΑ ΤΟΝ ΘΕΛΩ ΣΑΝ ΤΡΕΛΗ..ΜΟΝΟ ΕΡΩΤΙΚΑ..ΜΟΥ ΠΑΡΑΔΕΧΤΗΚΕ ΟΤΙ ΕΧΕΙ ΑΠΑΤΗΣΕΙ ΞΑΝΑ ΤΗΝ ΚΟΠΕΛΑ ΤΟΥ,ΟΤΙ ΤΗΝ ΑΓΑΠΑΕΙ Κ ΟΤΙ ΤΟΥ ΕΧΕΙ ΣΤΑΘΕΙ ΣΕ ΠΟΛΥ ΔΥΣΚΟΛΕΣ ΣΤΙΓΜΕΣ..ΑΛΛΑ ΕΠΕΙΔΗ ΕΙΝΑΙ ΧΡΟΝΙΑ ΜΑΖΙ,ΑΠΟ 19 ΧΡΟΝΩΝ,ΕΧΕΙ ΚΟΥΡΑΣΤΕΙ ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΘΕΛΕΙ ΝΑ ΧΩΡΙΣΕΙ..(ΑΥΤΑ ΤΑ ΕΙΠΑΜΕ ΣΤΗΝ ΚΟΥΒΕΝΤΑ ΠΟΥ ΚΑΝΑΜΕ ΤΟ ΒΡΑΔΥ ΣΤΟ ΑΜΑΞΙ ΠΡΙΝ ΓΙΝΕΙ ΟΤΙ ΕΓΙΝΕ).ΕΓΩ ΟΜΩΣ ΤΟΝ ΘΕΛΩ ΠΟΛΥ.ΑΠΟ ΤΗΝ ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ ΦΟΡΑ ΠΟΥ ΜΕ ΠΗΓΕ ΣΠΙΤΙ,ΠΡΙΝ ΜΕΡΙΚΕΣ ΜΕΡΕΣ,ΚΑΝΕΙ ΚΙΝΗΣΕΙΣ ΣΤΗ ΔΟΥΛΕΙΑ Κ ΝΙΩΘΩ ΣΑ ΝΑ ΜΕ ''ΠΑΙΖΕΙ''..ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΠΩΣ ΝΑ ΣΥΜΠΕΡΙΦΕΡΘΩ,ΕΙΛΙΚΡΙΝΑ ΘΕΛΩ ΝΑ ΤΟΝ ΚΑΝΩ ΝΑ ''ΚΟΛΛΗΣΕΙ'' ΑΝ Κ ΒΛΕΠΩ ΟΤΙ ΜΕ ΘΕΛΕΙ..ΑΠ ΤΗΝ ΑΛΛΗ ΟΜΩΣ ΔΕΝ ΘΕΛΩ ΝΑ ΧΩΡΙΣΩ...ΕΙΜΑΙ ΤΟΣΟ ΜΠΕΡΔΕΜΕΝΗ...ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΤΙ ΝΑ ΚΑΝΩ...

Καλά έκανες, ανανεωνεται και η σχέση, και μπριζολα να τρως καθε μερα, φακη να σου δωσουν μετα απο καιρο θα την δεις χαβιαρι.

inioxos52

# 10 στις 12/1/2012
author
Ανδρας / 67 / Σε διάσταση
Ν. Θεσσαλονίκης / Πανόραμα
Θέματα: 27
Απαντήσεις: 7.282
Λοιπον κοπελλια, το θεμα σου ειναι δυο τρεις πηδουλοι ωστε να σου φυγουν οι καψες. Εαν λαβεις υπ' οψιν σου πως και ο δικος σου εκει που ειναι ολο και ξενοπηδαει, δεν τρεχει και τπτ να ξενοπηδηχτεις κι εσυ. Εμενα αλλο με ανησυχει. Με ανησυχει το γεγονος πως δεν εχει περασει ακομη απο την ζωη σου ο αναγκαιος αριθμος αντρων, που θα σε κανει να αισθανθεις σχετικα χορτατη και ετοιμη πλεον να δεθεις με εναν.
...Ναι στην χρηση των Ελληνικων στο διαδικτυο. Σε σας το λεω Ελληνολατρες, που εχετε ακομη Εγγλεζικα ψευδωνυμα. Και δεν εννοω την γραφη...

# 11 στις 12/1/2012
author
Ανενεργό μέλος
Θέματα:
Απαντήσεις:

Παράθεση:
Originally posted by aseglio

Είστε κι οι δυο στην ίδια κατάσταση, που δεν γνωρίζετε γιατι εχετε τις σχέσεις που έχετε.

]

ΑΙΝΤΕ ΠΑΛΙ ΤΟ ΙΔΙΟ ΤΡΟΠΑΡΙ Ο ΛΑΛΑΚΗΣ.ΠΩΣ ΡΕ ΜΑ ΛΑ ΚΑ ΝΑ ΜΗ ΣΟΥ ΑΠΑΝΤΗΣΩ ΤΩΡΑ ΠΕ ΜΟΥ:::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::
ΕΣΥ ΡΕ ΠΟΥ ΞΕΡΕΙΣ ΤΙΣ ΣΧΕΣΕΙΣ ΓΙΑΤΙ ΕΙΣΑΙ ΜΟΝΟΣ::::::::::::::::::::::
ΕΠΙΛΟΓΗ Η ΔΕΝ ΒΡΗΚΕΣ ΤΗΝ ΚΑΤΑΛΗΛΗ (ΓΝΩΣΤΗ ΑΗΔΙΑ).
ΚΑΙ ΚΑΛΑ ΕΣΥ ΤΟ ΠΑΙΖΕΙΣ........................................................
ΚΑΙ ΚΑΛΑ ΚΥΝΗΓΑΣ ΓΚΟΜΕΝΑΚΙΑ ΕΔΩ ΜΕΣΑ ΚΑΙ ΣΤΑ ΚΟΛΟΜΠΑΡΑ........
ΤΙ ΣΚΑΤΑ ΣΥΜΒΟΥΛΕΥΕΙΣ ΡΕ:::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::
ΜΕ ΠΟΙΕΣ ΑΠΟΔΕΙΞΕΙΣ ΘΑ ΜΑΣ ΠΕΙΣΕΙΣ ΟΤΙ ΕΙΣΑΙ ΧΕΙΡΟΥΡΓΟΣ ΟΤΑΝ ΔΕΝ ΓΝΩΡΙΖΕΙΣ ΑΝΑΤΟΜΙΑ::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::
ΡΕ ΜΕ ΚΑΤΙ ΜΠΑΓΛΑΜΑΔΕΣ ΠΟΥ ΜΠΛΕΞΑΜΕ ΡΕ ΠΟΥΣΤΗΜΟΥ.
Ο ΕΝΑΣ ΕΙΔΙΚΟΣ ΤΩΝ ΣΧΕΣΕΩΝ ΑΛΛΑ ΜΟΝΟΣ ΚΑΙ ΑΓΑΜΗΤΟΣ.Ο ΑΛΛΟΣ ΨΥΧΟΛΟΓΟΣ ΤΩΝ ΠΟΝΕΜΕΝΩΝ ΤΗΣ ΑΔΕΣΠΟΤΗΣ ΕΠΙΣΤΗΜΟΝΙΚΗΣ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ.Η ΑΛΛΗ ΣΚΥΛΙΤΣΑ ΚΑΙ ΣΤΑ 4 ΜΑ ΤΟ ΔΑΧΤΥΛΑΚΙ ΠΑΕΙ ΣΥΝΕΦΟ.500ΧΩΡΙΣΜΕΝΕΣ ΔΙΝΟΥΝ ΣΥΜΒΟΥΛΕΣ ΕΥΤΥΧΙΑΣ ΚΑΙ ΣΩΖΟΥΝ ΓΑΜΟΥΣ.ΑΝΕΡΑΣΤΕΣ ΑΠΟΤΥΧΗΜΕΝΕΣ ΤΟ ΠΑΙΖΟΥΝ ΑΓΑΠΟΥΛΕΣ ΠΑΡΑΔΙΠΛΑ ΜΑ ΚΑΜΜΙΑ ΔΕΝ ΘΑ ΑΦΗΝΕ ΤΗΝ ΦΙΛΗ ΤΗΣ ΠΑΡΕΑ ΤΟΥ ΜΑΜΙΑ ΤΗΣ (ΑΝ ΥΠΗΡΧΕ).ΚΑΝΑ ΔΥΟ ΜΠΑΣΤΑΡΔΑΚΙΑ ΑΝΑΖΗΤΟΥΝ ΜΟΥ ΝΙ ΣΤΑ ΣΑΙΤΣ.ΚΑΙ ΟΛΟΙ ΜΑΖΙ ΚΟΡΟΙΔΕΥΟΥΝ ΕΑΥΤΟΥΣ ΤΩΝ.ΠΟΣΟ ΝΑ ΑΝΤΕΞΩ Η ΠΟΥΤΑΝΑ.::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::

tzoulia49

# 12 στις 12/1/2012
author
Ανενεργό μέλος
Θέματα:
Απαντήσεις:
εγω θα σου απαντησω απο πισω προς τα μπρος ....

ο νεος εραστης για να χωρισει ξεχνα το .....ηδη το εχει αναφερει για να σου δωσει τη θεση του εφημερου --ξεπεταγματος ....

μην παραμυθιαζεσαι οπως η πλειονοτητα των γυναικων....

οτι ταχα μου αν ερθει μαζι σου ....θα τον μαγεψεις με τα παιχνιδια σου --τερτιπια σου ----και θα κολησει .....
πολυ χαζη αποψη αυτη ....των γυναικων ....
οι αντρες δεν ειναι τοσο χαζοι οσο φανταζεσαι φιλη μου .....κι απο γυναικες σημερα και σεξ βραζει ο τοπος ....

εσυ τωρα εχω ερωτημα... ρουτινιασες στη σχεση ?η νιωθεις μοναξια επειδη λειπει ο δικος σου ?

εσυ δεν μας λες οτι ησουν ολα τα χρονια ερωτευμενη με την σχεση σου και σου σταθηκε παντου ?

κι απ την αλλη ...ας παρουμε τον παραγοντα της μοναξιας σαν αιτια ....

βρε κοπελλα καθε φορα που ο συντροφος σου θα λειπι εσυ πρεπει να ψαχνεις οπωσδηποτε συντροφια ?

και η αγαπη ...η πιστη ....η ειλικρινεια ...η αφοσιωση .....στη σχεση σου ....?

ουδεμιαν σχεση εχουν ε ?

κατσε και σκεψου ....
αν νομιζεις οτι ο σταθερος σου τελειωσε .....τελειωσε τον ...
αν νομιζεις οτι θες να επιδωθεις σε παιχνιδια με νεους εραστες επιδωσου ....
αλλα για τον τωρινο που σε τρελαινει .....μην κανεις καν τον κοπο ....θ απογοητειτεις ......

daka2010

# 13 στις 12/1/2012
author
Γυναίκα / 40 / Σε σχέση
Ν. Θεσσαλονίκης / Αγιος Αθανάσιος
Θέματα: 9
Απαντήσεις: 2.027

Παράθεση:
Originally posted by ATROPINI

Παράθεση:

ΑΙΝΤΕ ΠΑΛΙ ΤΟ ΙΔΙΟ ΤΡΟΠΑΡΙ Ο ΛΑΛΑΚΗΣ.ΠΩΣ ΡΕ ΜΑ ΛΑ ΚΑ ΝΑ ΜΗ ΣΟΥ ΑΠΑΝΤΗΣΩ ΤΩΡΑ ΠΕ ΜΟΥ:::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::
ΕΠΙΛΟΓΗ Η ΔΕΝ ΒΡΗΚΕΣ ΤΗΝ ΚΑΤΑΛΗΛΗ (ΓΝΩΣΤΗ ΑΗΔΙΑ).
ΚΑΙ ΚΑΛΑ ΕΣΥ ΤΟ ΠΑΙΖΕΙΣ........................................................
ΚΑΙ ΚΑΛΑ ΚΥΝΗΓΑΣ ΓΚΟΜΕΝΑΚΙΑ ΕΔΩ ΜΕΣΑ ΚΑΙ ΣΤΑ ΚΟΛΟΜΠΑΡΑ........
ΤΙ ΣΚΑΤΑ ΣΥΜΒΟΥΛΕΥΕΙΣ ΡΕ:::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::
ΜΕ ΠΟΙΕΣ ΑΠΟΔΕΙΞΕΙΣ ΘΑ ΜΑΣ ΠΕΙΣΕΙΣ ΟΤΙ ΕΙΣΑΙ ΧΕΙΡΟΥΡΓΟΣ ΟΤΑΝ ΔΕΝ ΓΝΩΡΙΖΕΙΣ ΑΝΑΤΟΜΙΑ::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::
ΡΕ ΜΕ ΚΑΤΙ ΜΠΑΓΛΑΜΑΔΕΣ ΠΟΥ ΜΠΛΕΞΑΜΕ ΡΕ ΠΟΥΣΤΗΜΟΥ.
Ο ΕΝΑΣ ΕΙΔΙΚΟΣ ΤΩΝ ΣΧΕΣΕΩΝ ΑΛΛΑ ΜΟΝΟΣ ΚΑΙ ΑΓΑΜΗΤΟΣ.Ο ΑΛΛΟΣ ΨΥΧΟΛΟΓΟΣ ΤΩΝ ΠΟΝΕΜΕΝΩΝ ΤΗΣ ΑΔΕΣΠΟΤΗΣ ΕΠΙΣΤΗΜΟΝΙΚΗΣ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ.Η ΑΛΛΗ ΣΚΥΛΙΤΣΑ ΚΑΙ ΣΤΑ 4 ΜΑ ΤΟ ΔΑΧΤΥΛΑΚΙ ΠΑΕΙ ΣΥΝΕΦΟ.500ΧΩΡΙΣΜΕΝΕΣ ΔΙΝΟΥΝ ΣΥΜΒΟΥΛΕΣ ΕΥΤΥΧΙΑΣ ΚΑΙ ΣΩΖΟΥΝ ΓΑΜΟΥΣ.ΑΝΕΡΑΣΤΕΣ ΑΠΟΤΥΧΗΜΕΝΕΣ ΤΟ ΠΑΙΖΟΥΝ ΑΓΑΠΟΥΛΕΣ ΠΑΡΑΔΙΠΛΑ ΜΑ ΚΑΜΜΙΑ ΔΕΝ ΘΑ ΑΦΗΝΕ ΤΗΝ ΦΙΛΗ ΤΗΣ ΠΑΡΕΑ ΤΟΥ ΜΑΜΙΑ ΤΗΣ (ΑΝ ΥΠΗΡΧΕ).ΚΑΝΑ ΔΥΟ ΜΠΑΣΤΑΡΔΑΚΙΑ ΑΝΑΖΗΤΟΥΝ ΜΟΥ ΝΙ ΣΤΑ ΣΑΙΤΣ.ΚΑΙ ΟΛΟΙ ΜΑΖΙ ΚΟΡΟΙΔΕΥΟΥΝ ΕΑΥΤΟΥΣ ΤΩΝ.ΠΟΣΟ ΝΑ ΑΝΤΕΞΩ Η ΠΟΥΤΑΝΑ.::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::

Εγώ απορώ γιατί είσαι ακόμα σε αυτό το forum

# 14 στις 12/1/2012
author
Ανενεργό μέλος
Θέματα:
Απαντήσεις:
ΠΑΙΖΩ ΕΩΣ ΤΕΛΟΥΣ ΠΟΥΤΑΝΙΤΣΑΜ

trikeri

# 15 στις 12/1/2012
author
Γυναίκα / 38 / Σε σχέση
Ηνωμένο Βασίλειο UK
Θέματα: 2
Απαντήσεις: 103
Έχεις ένα σύντροφο πολύ καλό όπως γράφεις και πήγες και τον απάτησες με ένα πηδήκουλα που σ έχει για ξεπέτα επειδή ο φίλος σου δουλεύει στην Ισπανία και επειδή δεν είστε και στα καλύτερα σας και θεωρείς ότι αυτό αποτελεί και δικαιολογία...Τι να σου πω...Τα λάθη ανθρώπινα είναι αλλά αν συνεχίσεις να ασχολείσαι με τον άλλο θα το φας το κεφαλάκι σου και θα κλαις..
Αυτό που έχεις να κάνεις είναι να ασχοληθείς με τη σχέση που έχεις τώρα και να ξεκαθαρίσεις τι θέλεις πραγματικά..Οι σχέσεις περνούν δυσκολίες και δοκιμασίες και εκεί φαίνεται αν αξίζουν πραγματικά...Αν δεν σε ικανοποιεί αυτό που έχεις προχώρα παρακάτω,αν ξενοκοιτάς από ανασφάλεια μην μείνεις μόνη σου τότε κάνεις λάθος και θα το μετανιώσεις...

aseglio

# 16 στις 12/1/2012
author
Ανενεργό μέλος
Θέματα:
Απαντήσεις:

Παράθεση:

Καταρχήν γαιτι την λες μονο σε μένα. Κατα δευτερον, ποιος σο ειπε οτι ειμαι "μονος", η μάλλον το "μονος" οπως το εννοεις εσυ, δηλαδη μπακούρι.

Πριν λιγο γυρισα απο συναντηση με γυναικα. Το "μονος" θα πει πως δεν ειμαι σε σχεση, και ειναι επιλογή μου. Γυναικες υπαρχουν στην ζωή μου, δεν εχω παραπονο.

Δεν γνωρίζεις τι εχω κάνει στην ζωή μου γι αυτο βουλωστο. Αντε μπραβο. Ψυχάκι.
Και για να χουμε καλο ρώτημα, εσενα τι σε πειράζει αν κάποιοι δινουν κάποιες "συμβουλες" σε κάποιους άλλους; Που δεν ειναι συμβουλες, κουβεντα κάνουμε.

Μπας και εισαι ψυχολόγος και με κάτι τέτοια μειώνεται η πελατεία σου; Δεν μας συγκρινω με ψυχολόγους φυσικά, καταλαβαινει πως το λες.

Χμμ...το "καταλαβαινεις" στην περίπτωσή σου ειναι ενα θεματάκι γιατι για να καταλάβεις πρεπει να εχεις μυαλό ενω εσυ εχεις σκατα μες στο κακιασμένο κεφάλι σου.
Σε ρώτησα ξανα, εσυ τι περγαμηνές έχεις και εισαι εδω. Αν δεν σ αρέσει, παρ'τον δρομο που σου πρέπει, τον αγύριστο.

# 17 στις 12/1/2012
author
Ανενεργό μέλος
Θέματα:
Απαντήσεις:

Παράθεση:

ο κρινω κατακρινω παιδια!

aseglio

# 18 στις 12/1/2012
author
Ανενεργό μέλος
Θέματα:
Απαντήσεις:

Παράθεση:
Originally posted by daka2010
Εγώ απορώ γιατί είσαι ακόμα σε αυτό το forum

Δεν εχει που αλλου να παει. Την διώχνουν απο παντου.

aseglio

# 19 στις 12/1/2012
author
Ανενεργό μέλος
Θέματα:
Απαντήσεις:

Παράθεση:
ΠΑΙΖΩ ΕΩΣ ΤΕΛΟΥΣ ΠΟΥΤΑΝΙΤΣΑΜ

Ποιο τέλος μωρη ψοφια; Εσυ εισαι τελειωμένη πριν καν αρχίσεις

serenita

# 20 στις 12/1/2012
author
Γυναίκα / 43 / Ελεύθερη
Ν. Αττικής (Αθήνα) / Νέα Φιλαδέλφεια
Απαντήσεις: 2.278

Παράθεση:
Ποιο τέλος μωρη ψοφια; Εσυ εισαι τελειωμένη πριν καν αρχίσεις

Μπαααα αμα τελειωνε που και που θα ειχε ισωσει λιγο.....

Αφιερωμενο....

http://www.youtube.com/watch?v=6H6tMcQXCKE
Ο χαμενος τα παιρνει ολα...
Επιλέξτε σελίδα: (1-2)
Σελίδες 12
Δεν μπορείτε να απαντήσετε