Ο εύκολος τρόπος να κάνετε νέες γνωριμίες και σχέσεις!
Με περισσότερα από 535.000 μέλη,
το Sxeseis.gr είναι το μεγαλύτερο ελληνικό site γνωριμιών.
Το Sxeseis.gr συνδυάζει με μοναδικό τρόπο λειτουργίες κοινωνικής δικτύωσης ,σελίδας γνωριμιών, forums και chat rooms δίνοντας στα μέλη του περισσότερες δυνατότητες και ευκαιρίες επικοινωνίας και γνωριμίας, από οποιοδήποτε άλλο μέσο.
Μάθετε περισσότερα για το Sxeseis.gr
Είμαι :
Ενδιαφέρομαι για :
Ημ. Γεννήσης μου :
Κατοικώ :
Νομός :
Περιοχή :
Ουπς! Ξεχάσατε να συμπληρώσετε κάποιες πληροφορίες!
Ουπς! Η ημερομηνία γέννησης δεν είναι σωστή!

ton thelw poli

Σελίδα : 1

thalassa1989

# 1 στις 12/1/2012
author
Γυναίκα / 33 / Σε σχέση
Ν. Κοζάνης / Κοζάνη
Θέματα: 1
Απαντήσεις: 1
'Aρεσαν+: 0%

τον θελω πολι

ton gnorisa tixaia.....mou aresei poli......exw ton arithmo tou......den kserw pos na ton plisiasw......eimai 22 ki aftos 30.help!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

ZOUZOUNELLA

# 2 στις 13/1/2012
author
Γυναίκα / 40 / Ελεύθερη
Κύπρος
Απαντήσεις: 489

Παράθεση:
Originally posted by thalassa1989
ton gnorisa tixaia.....mou aresei poli......exw ton arithmo tou......den kserw pos na ton plisiasw......eimai 22 ki aftos 30.help!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

που και πως τον γνωρισες; τον αριθμο σου τον εδωσε ο ιδιος η ετυχε και τον βρηκες; απο ηλικια μια χαρα σας βρισκω. ενα ερωτημα ομως το εχω για να πω την αληθεια. ποτε προλαβες ρε κοριτσι μου να τον θελεις τοσο πολυ; οπως και να εχει ομως γραψε κατι παραπανω για να καταλαβω και να μπορεσω να σου γραψω τη γνωμη μου.
Ποτε για σοβαρα πραγματα δεν μιλαμε εντελως σοβαρα.

# 3 στις 13/1/2012
author
Ανενεργό μέλος
Θέματα:
Απαντήσεις:
'Aρεσαν+: %
...και αυτος σε θελει, να΄σαι σιγουρη γι΄αυτο.....

Arxutas

# 4 στις 13/1/2012
author
Ανδρας / 41 / Ελεύθερος
Ν. Αττικής (Αθήνα) / Μαρούσι
Απαντήσεις: 1.191
Κάνε καντάδα...
http://www.youtube.com/watch?v=poeouar1-Eg

sunnyeyes-

# 5 στις 13/1/2012
author
Γυναίκα / 44 / Σε σχέση
Ν. Ηρακλείου / Ηράκλειο
Θέματα: 18
Απαντήσεις: 4.925

Παράθεση:

Μεγαλος.
"Τους δρακους τους σκιζουμε στα τεσσερα... και καμια φορα και στα 8. Δρακοι πολλοι υπηρξανε. Ηλιος ομως ΕΝΑΣ και ΚΑΙΕΙ."

KOLORS

# 6 στις 13/1/2012
author
Ανδρας / 57 / Παντρεμένος
Τατζικιστάν
Θέματα: 25
Απαντήσεις: 2.737

Παράθεση:
Originally posted by ZOUZOUNELLA

Παράθεση:

που και πως τον γνωρισες; τον αριθμο σου τον εδωσε ο ιδιος η ετυχε και τον βρηκες; απο ηλικια μια χαρα σας βρισκω. ενα ερωτημα ομως το εχω για να πω την αληθεια. ποτε προλαβες ρε κοριτσι μου να τον θελεις τοσο πολυ; οπως και να εχει ομως γραψε κατι παραπανω για να καταλαβω και να μπορεσω να σου γραψω τη γνωμη μου.

achinos

# 7 στις 13/1/2012
author
Γυναίκα / 57 / Ελεύθερη
Μονακό
Θέματα: 0
Απαντήσεις: 13.762
Κατεβασε την ταμπελα ρε κολορα...ειπαμε...μεγαλος...το πολυ μεχρι 23 να ψαξει...

tzoulia49

# 8 στις 14/1/2012
author
Ανενεργό μέλος
Θέματα:
Απαντήσεις:
ειναι μεγαλος .....θα σε χρησιμοποιησει προς οφελος του ....

αν θες να ζησεις μια περιπετεια κι οπου βγει...... τηλεφωνησε του .....προσεξε μονο μην πληγωθεις ....

αλλιως κατσε στ αυγα σου ....θα σου περασει ......

# 9 στις 14/1/2012
author
Ανενεργό μέλος
Θέματα:
Απαντήσεις:
τον γνώρισες τυχαια...... σου αρεσει πολυ...... εχεις τον αριθμό του.... παρ'τον τηλέφωνο..... το πολύ-πολύ να φας χυλοπίτες για βράδυ.....

Σελίδα : 1
Δεν μπορείτε να απαντήσετε