Ο εύκολος τρόπος να κάνετε νέες γνωριμίες και σχέσεις!
Με περισσότερα από 535.000 μέλη,
το Sxeseis.gr είναι το μεγαλύτερο ελληνικό site γνωριμιών.
Το Sxeseis.gr συνδυάζει με μοναδικό τρόπο λειτουργίες κοινωνικής δικτύωσης ,σελίδας γνωριμιών, forums και chat rooms δίνοντας στα μέλη του περισσότερες δυνατότητες και ευκαιρίες επικοινωνίας και γνωριμίας, από οποιοδήποτε άλλο μέσο.
Μάθετε περισσότερα για το Sxeseis.gr
Είμαι :
Ενδιαφέρομαι για :
Ημ. Γεννήσης μου :
Κατοικώ :
Νομός :
Περιοχή :
Ουπς! Ξεχάσατε να συμπληρώσετε κάποιες πληροφορίες!
Ουπς! Η ημερομηνία γέννησης δεν είναι σωστή!

ΟΛΟ ΠΡΟΒΛΗΜΑΤΑ!

Επιλέξτε σελίδα: (1-4)
Σελίδες 1234

Liontarina_a

# 1 στις 14/1/2012
author
Γυναίκα / 30 / Σε σχέση
Ν. Αττικής (Αθήνα) / Γαλάτσι
Θέματα: 5
Απαντήσεις: 215
'Aρεσαν+: 0%

Ολο προβληματα!

Καλησπέρα σε όλους και σε όλες... Για μια ακόμα φορά θα ήθελα την συμβουλή σας! Μιας και τις δυο προηγούμενες φορές που έθεσα ένα θέμα οι απαντήσεις ήταν ικανοποιητικές και με βοήθησαν πολύ. (εδώ θα ήθελα να σας ευχαριστήσω!)
Λοιπόν και μπαίνω στο θέμα μου. Εδώ και έναν μήνα έχω σχέση με ένα παιδί, τον Χρήστο. Είμαστε πολύ καλά σε όλους τους τομείς. Ποτέ δεν έχω περάσει καλύτερα. Την Δευτέρα, ο Χρήστος μου γνώρισε τον αδερφό του τον Ηλία. Καλό παιδί, ευγενικός, πρόσφατα χωρισμένος και πολυ επιθετικός (λεκτικά πάντα) με το γυναικείο φύλο μιας και την είχε πατήσει. Ο Χρήστος μου είπε οτι με συμπάθησε και οτι όλα πήγαν καλά. Την Τετάρτη το αγόρι μου έφυγε και πήγε για δουλείες στην Θεσσαλονίκη και θα γυρίσει αύριο. Πρίν φύγει με παρακάλεσε αν μπορώ να πάρω μια φίλη μου και τον αδερφό του και να βγούμε για καφέ με σκοπό να ξεχαστεί λίγο. Ετσι και έγινε. Πήγαμε για καφέ μιλάγαμε γελαγαμε, όλα καλά μέχρι εκεί. Μέχρι που όταν η φίλη μου κατέβηκε να πάει στην τουαλέτα, αυτός ήρθε κάθησε δίπλα μου και μου είπε οτι από την πρώτη στιγμή που με είδε του άρεσα και οτι είναι άδικο ο αδερφός του να έχει βρει μια τόσο καλή κοπέλα και αυτός να μην μπορεί. Με έκανε να νιώσω πολύ άβολα και άσχημα και τον παρακάλεσα να μην ξανακάνει κάποια τέτοια κουβέντα. Εγώ είμαι με τον αδερφό σου του είπα. Η βραδυά κύλησε καλά χωρίς να μιλάω(πλεον) πολύ και χωρίς να τον κοιταω σχεδόν. Αποφάσισε να μας γυρίσει αυτός σπίτι. Το πρώτο σπίτι που κάναμε στάση ήταν της φίλης μου μιας και μένει πολύ κοντά στην καφετέρια οπού πήγαμε. Οταν φτάσαμε έξω από το σπίτι μου πήγα να βγω από το αμάξι και του είπα καληνύχτα. Τότε αυτός με τράβηξε και με φίλησε στο στόμα. Φυσικά δεν ανταποκρίθηκα... αλλά μόλις με άφησε τον χαστούκησα.... δεν ξέρω αν έκανα καλά ή όχι αλλά ημουν φοβισμενη... μου είπε οτι θέλει να περάσει την νυχτα μαζί μου και οτι με έχει ανάγκη. Εφυγα κακήν κακως και οταν τηλεφωνησε δεν το σήκωσα. Δεν ξέρω τι να κάνω. Μου έστειλε μήνυμα και με παρακάλεσε να μην πώ τίποτα στον αδερφό του. Αλλά... είμαι πελαγωμένη... δεν ξέρω τι να κάνω! Αν του το πω φοβαμαι μηπως χαλάσουν τα αδέρφια την σχέση τους. Αν δεν του το πω θα νιώθω σαν να τον κοροιδεύω. Και ας πούμε οτι του το λέω αν με θεωρήσει και εμένα υπεύθυνη; Βοήθεια...
Ρόδα είναι και γυρίζει!

serenita

# 2 στις 14/1/2012
author
Γυναίκα / 43 / Ελεύθερη
Ν. Αττικής (Αθήνα) / Νέα Φιλαδέλφεια
Θέματα: 1
Απαντήσεις: 2.278

Παράθεση:
Originally posted by Liontarina_a
Τότε αυτός με τράβηξε και με φίλησε στο στόμα. Φυσικά δεν ανταποκρίθηκα... αλλά μόλις με άφησε τον χαστούκησα....

υπηρχαν παντα εκεινα τα κλασματα δευτερολεπτου που θα προλαβαινες το χαστουκι ......
Ο χαμενος τα παιρνει ολα...

Arxutas

# 3 στις 14/1/2012
author
Ανδρας / 41 / Ελεύθερος
Ν. Αττικής (Αθήνα) / Μαρούσι
Απαντήσεις: 1.191

Παράθεση:
Καλησπέρα σε όλους και σε όλες... Για μια ακόμα φορά θα ήθελα την συμβουλή σας! Μιας και τις δυο προηγούμενες φορές που έθεσα ένα θέμα οι απαντήσεις ήταν ικανοποιητικές και με βοήθησαν πολύ. (εδώ θα ήθελα να σας ευχαριστήσω!)
Λοιπόν και μπαίνω στο θέμα μου. Εδώ και έναν μήνα έχω σχέση με ένα παιδί, τον Χρήστο. Είμαστε πολύ καλά σε όλους τους τομείς. Ποτέ δεν έχω περάσει καλύτερα. Την Δευτέρα, ο Χρήστος μου γνώρισε τον αδερφό του τον Ηλία. Καλό παιδί, ευγενικός, πρόσφατα χωρισμένος και πολυ επιθετικός (λεκτικά πάντα) με το γυναικείο φύλο μιας και την είχε πατήσει. Ο Χρήστος μου είπε οτι με συμπάθησε και οτι όλα πήγαν καλά. Την Τετάρτη το αγόρι μου έφυγε και πήγε για δουλείες στην Θεσσαλονίκη και θα γυρίσει αύριο. Πρίν φύγει με παρακάλεσε αν μπορώ να πάρω μια φίλη μου και τον αδερφό του και να βγούμε για καφέ με σκοπό να ξεχαστεί λίγο. Ετσι και έγινε. Πήγαμε για καφέ μιλάγαμε γελαγαμε, όλα καλά μέχρι εκεί. Μέχρι που όταν η φίλη μου κατέβηκε να πάει στην τουαλέτα, αυτός ήρθε κάθησε δίπλα μου και μου είπε οτι από την πρώτη στιγμή που με είδε του άρεσα και οτι είναι άδικο ο αδερφός του να έχει βρει μια τόσο καλή κοπέλα και αυτός να μην μπορεί. Με έκανε να νιώσω πολύ άβολα και άσχημα και τον παρακάλεσα να μην ξανακάνει κάποια τέτοια κουβέντα. Εγώ είμαι με τον αδερφό σου του είπα. Η βραδυά κύλησε καλά χωρίς να μιλάω(πλεον) πολύ και χωρίς να τον κοιταω σχεδόν. Αποφάσισε να μας γυρίσει αυτός σπίτι. Το πρώτο σπίτι που κάναμε στάση ήταν της φίλης μου μιας και μένει πολύ κοντά στην καφετέρια οπού πήγαμε. Οταν φτάσαμε έξω από το σπίτι μου πήγα να βγω από το αμάξι και του είπα καληνύχτα. Τότε αυτός με τράβηξε και με φίλησε στο στόμα. Φυσικά δεν ανταποκρίθηκα... αλλά μόλις με άφησε τον χαστούκησα.... δεν ξέρω αν έκανα καλά ή όχι αλλά ημουν φοβισμενη... μου είπε οτι θέλει να περάσει την νυχτα μαζί μου και οτι με έχει ανάγκη. Εφυγα κακήν κακως και οταν τηλεφωνησε δεν το σήκωσα. Δεν ξέρω τι να κάνω. Μου έστειλε μήνυμα και με παρακάλεσε να μην πώ τίποτα στον αδερφό του. Αλλά... είμαι πελαγωμένη... δεν ξέρω τι να κάνω! Αν του το πω φοβαμαι μηπως χαλάσουν τα αδέρφια την σχέση τους. Αν δεν του το πω θα νιώθω σαν να τον κοροιδεύω. Και ας πούμε οτι του το λέω αν με θεωρήσει και εμένα υπεύθυνη; Βοήθεια...

Ασε μας βρε λιονταρινα. Σαββατο βραδυ, βγες με κανα αγορακι και ασε τωρα τους προβληματισμους σου με τα ζαβα που πας και μπλεκεις.

Χιονι και στους δυο δεν πας πουθενα ετσι.

Liontarina_a

# 4 στις 14/1/2012
author
Γυναίκα / 30 / Σε σχέση

Παράθεση:
Originally posted by Arxutas
Ασε μας βρε λιονταρινα. Σαββατο βραδυ, βγες με κανα αγορακι και ασε τωρα τους προβληματισμους σου με τα ζαβα που πας και μπλεκεις.

Χιονι και στους δυο δεν πας πουθενα ετσι.

το ιδιο μου ειπε και η φιλη μου... χιονι και στους δυο λες ε;
Ρόδα είναι και γυρίζει!

inioxos52

# 5 στις 14/1/2012
author
Ανδρας / 67 / Σε διάσταση
Ν. Θεσσαλονίκης / Πανόραμα
Θέματα: 27
Απαντήσεις: 7.282
"Εφαγε" ο μικρος, σε πασαρει να "φαει" και ο μεγαλος. Αδελφικη αγαπη και αλληλεγγυη. Απιθανο? Απιστευτο? Ανατριχιαστικο? Απαραδεκτο? Αποφασισε αν θα....μεινεις.
...Ναι στην χρηση των Ελληνικων στο διαδικτυο. Σε σας το λεω Ελληνολατρες, που εχετε ακομη Εγγλεζικα ψευδωνυμα. Και δεν εννοω την γραφη...

Arxutas

# 6 στις 14/1/2012
author
Ανδρας / 41 / Ελεύθερος

Παράθεση:
Originally posted by inioxos52
"Εφαγε" ο μικρος, σε πασαρει να "φαει" και ο μεγαλος. Αδελφικη αγαπη και αλληλεγγυη. Απιθανο? Απιστευτο? Ανατριχιαστικο? Απαραδεκτο? Αποφασισε αν θα....μεινεις.

Κι αν μεινεις , τουλαχιστον κανε ενα τριο , να σου μεινει και η εμπειρια!

Liontarina_a

# 7 στις 14/1/2012
author
Γυναίκα / 30 / Σε σχέση

Παράθεση:

Ινίοχε... αυτό δεν το είχα σκεφτεί... με εκανες να αναθεωρησω πολλα...
Ρόδα είναι και γυρίζει!

Liontarina_a

# 8 στις 14/1/2012
author
Γυναίκα / 30 / Σε σχέση

Παράθεση:
Κι αν μεινεις , τουλαχιστον κανε ενα τριο , να σου μεινει και η εμπειρια!

χαχαχα...
Ρόδα είναι και γυρίζει!

# 9 στις 14/1/2012
author
Ανενεργό μέλος
Θέματα:
Απαντήσεις:
'Aρεσαν+: %
...φυγε μακρια και απο τους δυο...

Arxutas

# 10 στις 14/1/2012
author
Ανδρας / 41 / Ελεύθερος

Παράθεση:
Originally posted by georgebest69

Και έλα σε μένα!!

Liontarina_a

# 11 στις 14/1/2012
author
Γυναίκα / 30 / Σε σχέση

Παράθεση:

Παράθεση:
Originally posted by georgebest69

Και έλα σε μένα!!

χαχα George, θα φυγω... δικιο εχεις...
Ρόδα είναι και γυρίζει!

KOLORS

# 12 στις 14/1/2012
author
Ανδρας / 57 / Παντρεμένος
Τατζικιστάν
Θέματα: 25
Απαντήσεις: 2.737

# 13 στις 14/1/2012
author
Ανενεργό μέλος
Θέματα:
Απαντήσεις:
'Aρεσαν+: %

Παράθεση:

Και εγω αυτο σκεφτηκαααα

Arxutas

# 14 στις 14/1/2012
author
Ανδρας / 41 / Ελεύθερος

Παράθεση:
Originally posted by AINTE

Παράθεση:

Και εγω αυτο σκεφτηκαααα

Τετοιο κοτσύφι κι εσυ , τι θα σκεφτοσουν; κάτι άλλο;

Liontarina_a

# 15 στις 15/1/2012
author
Γυναίκα / 30 / Σε σχέση
παιδια πραγματικα δεν περιμενα να ειμαι τοσο ηλιθια... -.-' δεν μου περασε απο το μυαλο... τοσο μα λα κας ο χρηστακης; θα φαει ενα βρησιμο και μετα τερμα... goodbye! να ειστε καλα!
Ρόδα είναι και γυρίζει!

achinos

# 16 στις 15/1/2012
author
Γυναίκα / 57 / Ελεύθερη
Μονακό
Θέματα: 0
Απαντήσεις: 13.762
M αρεσει αυτο το βρησιμο...μοιαζει με σβησιμο...ταιριαζει...

Arxutas

# 17 στις 15/1/2012
author
Ανδρας / 41 / Ελεύθερος

Παράθεση:
παιδια πραγματικα δεν περιμενα να ειμαι τοσο ηλιθια... -.-' δεν μου περασε απο το μυαλο... τοσο μα λα κας ο χρηστακης; θα φαει ενα βρησιμο και μετα τερμα... goodbye! να ειστε καλα!

Καλά μη νευριάζεις με τον χρηστάκη. Με τον εαυτό σου νευριασε πρωτα γιατι αυτα δε τα κάνεις οπου κι οπου.

Βρίσκεις και τον κατάλληλο χάνο πρώτα.

Liontarina_a

# 18 στις 15/1/2012
author
Γυναίκα / 30 / Σε σχέση

Παράθεση:
Originally posted by achinos
M αρεσει αυτο το βρησιμο...μοιαζει με σβησιμο...ταιριαζει...

μα ειναι το ιδιο... κανω delete...
Ρόδα είναι και γυρίζει!

Liontarina_a

# 19 στις 15/1/2012
author
Γυναίκα / 30 / Σε σχέση

Παράθεση:

Καλά μη νευριάζεις με τον χρηστάκη. Με τον εαυτό σου νευριασε πρωτα γιατι αυτα δε τα κάνεις οπου κι οπου.

καλα δεν θα παθει τιποτα αν νευριασω και λιγο μαζι του...
Ρόδα είναι και γυρίζει!

Arxutas

# 20 στις 15/1/2012
author
Ανδρας / 41 / Ελεύθερος

Παράθεση:

Παράθεση:

καλα δεν θα παθει τιποτα αν νευριασω και λιγο μαζι του...

Εγω λεω να του τραγουδησεις αυτο...
http://www.youtube.com/watch?v=eaa0GvwRm7g
Επιλέξτε σελίδα: (1-4)
Σελίδες 1234
Δεν μπορείτε να απαντήσετε