Ο εύκολος τρόπος να κάνετε νέες γνωριμίες και σχέσεις!
Με περισσότερα από 535.000 μέλη,
το Sxeseis.gr είναι το μεγαλύτερο ελληνικό site γνωριμιών.
Το Sxeseis.gr συνδυάζει με μοναδικό τρόπο λειτουργίες κοινωνικής δικτύωσης ,σελίδας γνωριμιών, forums και chat rooms δίνοντας στα μέλη του περισσότερες δυνατότητες και ευκαιρίες επικοινωνίας και γνωριμίας, από οποιοδήποτε άλλο μέσο.
Μάθετε περισσότερα για το Sxeseis.gr
Είμαι :
Ενδιαφέρομαι για :
Ημ. Γεννήσης μου :
Κατοικώ :
Νομός :
Περιοχή :
Ουπς! Ξεχάσατε να συμπληρώσετε κάποιες πληροφορίες!
Ουπς! Η ημερομηνία γέννησης δεν είναι σωστή!

ΟΛΟ ΠΡΟΒΛΗΜΑΤΑ!

Επιλέξτε σελίδα: (1-4)
Σελίδες 1234

serenita

# 41 στις 16/1/2012
author
Γυναίκα / 43 / Ελεύθερη
Ν. Αττικής (Αθήνα) / Νέα Φιλαδέλφεια
Θέματα: 1
Απαντήσεις: 2.278
'Aρεσαν+: 0%
Εγω παλι θα επιμεινω οτι κανεις δεν σε φιλαει με το ζορι.....

ξεκινα απο κει.....και μετα πας και στα υπολοιπα....
Ο χαμενος τα παιρνει ολα...

# 42 στις 16/1/2012
author
Ανενεργό μέλος
Θέματα:
Απαντήσεις:
'Aρεσαν+: %

Παράθεση:
Originally posted by serenita

Αμαν ρε Θωμα.....!

Με κεφαλοκλειδωμα φιλαει!
Εγω παντως θα τους το ελεγα απο κοινου....να κοψεις και των 2 αντιδρασεις γιατι μετα θα γινει χαλασμενο τηλεφωνο η δουλεια!

serenita

# 43 στις 16/1/2012
author
Γυναίκα / 43 / Ελεύθερη
Νεφελακι.....σε εχουν φιλησει πολλοι με το ζορι...χωρις εσυ να θες καθολου????

# 44 στις 16/1/2012
author
Ανενεργό μέλος
Θέματα:
Απαντήσεις:

Παράθεση:
Νεφελακι.....σε εχουν φιλησει πολλοι με το ζορι...χωρις εσυ να θες καθολου????

Ναι γιατι ειμαι και ακαταμαχητη η ρουφιανα!

serenita

# 45 στις 16/1/2012
author
Γυναίκα / 43 / Ελεύθερη

Παράθεση:
Originally posted by nefeli_34

αει μαρη......εικονιδιο με πεντε δαχτυλα ανοιχτα....

# 46 στις 16/1/2012
author
Ανενεργό μέλος
Θέματα:
Απαντήσεις:

Παράθεση:

Παράθεση:
Originally posted by nefeli_34

αει μαρη......εικονιδιο με πεντε δαχτυλα ανοιχτα....

εγω γιατι δε το εχω αυτο το εικονιδιο στον εντιτορ μου ρε γμτ?

serenita

# 47 στις 16/1/2012
author
Γυναίκα / 43 / Ελεύθερη
Εγω τα εχω ολα τα εικονιδια....απλα τα περιγραφω........end of case...

Liontarina_a

# 48 στις 16/1/2012
author
Γυναίκα / 30 / Σε σχέση
Ν. Αττικής (Αθήνα) / Γαλάτσι
Θέματα: 5
Απαντήσεις: 215
Παιδιά έχετε δίκιο... πρέπει να μιλήσω και στους δυο... βεβαια θα ειναι λιγο δυσκολο γιατι απο τοτε που εγινε αυτο το περιστατικο ο αδερφος του δικου μου εξαφανιστηκε... μου εστειλε το μηνυμα να μην πω τιποτα στο αγορι μου και μην τον ειδατε... δεν απανταει ουτε οταν τον παιρνει ο Χρηστος... εγω παντως σημερα, μολις γυρισει ο δικος μου απο την δουλεια θα του τα πω ολα... και ας κρινει αυτος τι πρεπει να κανει...
Ρόδα είναι και γυρίζει!

Liontarina_a

# 49 στις 16/1/2012
author
Γυναίκα / 30 / Σε σχέση

Παράθεση:

ειναι και δικο μου το λαθος εχεις δικιο... αλλα εκεινη την στιγμη που εγινε ξερεις.... δν μου ειχε ξανασυμβει και επαθα ενα σοκ...
Ρόδα είναι και γυρίζει!

# 50 στις 16/1/2012
author
Ανενεργό μέλος
Θέματα:
Απαντήσεις:
Liontarina θελει προσοχη το θεμα....δεν ειστε και πολυ καιρο μαζι ετσι δεν ειναι?Δεν εχει αναπτυχθει πληρως η εμπιστοσυνη στα προσωπα σας.....δεν ξερω,να εισαι σιγουρη για οτι κανεις.....

serenita

# 51 στις 16/1/2012
author
Γυναίκα / 43 / Ελεύθερη

Παράθεση:
Originally posted by Liontarina_a
ειναι και δικο μου το λαθος εχεις δικιο... αλλα εκεινη την στιγμη που εγινε ξερεις.... δν μου ειχε ξανασυμβει και επαθα ενα σοκ...

αλληλουια....αφου λοιπον δεν επιμενεις οτι ηταν κατι που δεν μπορουσες να αποφυγεις...οταν θα το πεις στον μεγαλο αδερφο...αν υποθεσουμε οτι δεν εχει γνωση....το πρωτο πραγμα που θα σκεφτει ηταν οτι ειναι κατι που δεν γινεται χωρις να θελεις....αν με εννοεις.....
Αν παλι δεν το πεις....καποια στιγμη θα γινει μπαμ....
Η μονη λυση ειναι να παρεις τα κουβαδακια σου και γι αλλη παραλια...κατ εμε παντα...

vasiliki_2

# 52 στις 16/1/2012
author
Ανενεργό μέλος
Θέματα:
Απαντήσεις:

Παράθεση:
Παιδιά έχετε δίκιο... πρέπει να μιλήσω και στους δυο...
...

θα το μετανιώσεις

# 53 στις 16/1/2012
author
Ανενεργό μέλος
Θέματα:
Απαντήσεις:

Παράθεση:

Παράθεση:

αλληλουια....αφου λοιπον δεν επιμενεις οτι ηταν κατι που δεν μπορουσες να αποφυγεις...οταν θα το πεις στον μεγαλο αδερφο...αν υποθεσουμε οτι δεν εχει γνωση....το πρωτο πραγμα που θα σκεφτει ηταν οτι ειναι κατι που δεν γινεται χωρις να θελεις....αν με εννοεις.....
Αν παλι δεν το πεις....καποια στιγμη θα γινει μπαμ....
Η μονη λυση ειναι να παρεις τα κουβαδακια σου και γι αλλη παραλια...κατ εμε παντα...

Liontarina_a

# 54 στις 16/1/2012
author
Γυναίκα / 30 / Σε σχέση
Serenita... εχεις δικιο αλλα αν για ενα φιλι το οποιο πραγματικα δεν το επεδιωξα με θεωρησει υπευθυνη; εχει αλλη γνωμη για εμενα... θελω να πω δεν ειμαι απο αυτες που την πεφτουν σε ολους... εχω αυτογνωσια... εγω δεν ειχα δωσει ποτε δικαιωμα στον αδερφο του να τα κανει ολα αυτα και να τα πει... τελοσπαντων... τωρα ειμαι ακομα πιο μπερδεμενη...
Nefeli...δεν ειμαστε πολυ καιρο μαζι αυτο ειναι αληθεια (και για να ειμαι ειλικρινης εγω δεν του εχω εμπιστοσυνη επειδη παλια που ημασταν φιλοι μου ελεγε για κατι βλακειες που κανει με τις κοπελες του, οτι παει με αλλες και τετοια και με εκανε να τον εχω λιγο απο κοντα τωρα που ειμαστε μαζι...) το θεμα ειναι οτι εμενα μου εχει εμπιστοσυνη επειδη ξερει τι ανθρωπος ειμαι... δεν θελω να τον διαψευσω...
vasiliki....δεν εχω αλλη επιλογη...
Ρόδα είναι και γυρίζει!

mavroskyknos1986

# 55 στις 17/1/2012
author
Γυναίκα / 36 / Σε σχέση
Ν. Αττικής (Πειραιάς) / Αγίος Ιωάννης Ρέντης
Θέματα: 0
Απαντήσεις: 249

Παράθεση:
Serenita... εχεις δικιο αλλα αν για ενα φιλι το οποιο πραγματικα δεν το επεδιωξα με θεωρησει υπευθυνη; εχει αλλη γνωμη για εμενα... θελω να πω δεν ειμαι απο αυτες που την πεφτουν σε ολους... εχω αυτογνωσια... εγω δεν ειχα δωσει ποτε δικαιωμα στον αδερφο του να τα κανει ολα αυτα και να τα πει... τελοσπαντων... τωρα ειμαι ακομα πιο μπερδεμενη...
Nefeli...δεν ειμαστε πολυ καιρο μαζι αυτο ειναι αληθεια (και για να ειμαι ειλικρινης εγω δεν του εχω εμπιστοσυνη επειδη παλια που ημασταν φιλοι μου ελεγε για κατι βλακειες που κανει με τις κοπελες του, οτι παει με αλλες και τετοια και με εκανε να τον εχω λιγο απο κοντα τωρα που ειμαστε μαζι...) το θεμα ειναι οτι εμενα μου εχει εμπιστοσυνη επειδη ξερει τι ανθρωπος ειμαι... δεν θελω να τον διαψευσω...
vasiliki....δεν εχω αλλη επιλογη...

Λιονταρίνα , πριν μιλησεις ΣΚΕΨΟΥ! Π Ρ Ο Σ Ε Χ Ε!!!!!!!!!!!!!

Ειστε μόνο ένα μηνα μαζί με το αγόρι σου. Ποιόν θα πιστέψει? εσένα ή τον αδερφό του??

Ακόμα κι αν σε πιστέψει, και πάλι θα μπλέξεις άσχημα!!!
Γιατί ο αδερφός του ο πέφτουλας ο γελοιος, θα το μάθει και πιθανότατα θα θελησει να σε εκδικηθεί, δε θα το αφήσει έτσι!! Πόσο μάλλον που είναι και επιθετικός όπως λες!!! ¨οποιος είναι λεκτικά επιθετικός, έχει προδιάθεση να γίνει και σωματικά βιαιος!

Αν το πείς, δε θα μπορεσεις να το πάρεις πίσω. Κι εγω πιστευω ότι θα το μετανιώσεις αν μιλήσεις. Στην προκειμένη περίπτωση, η σιωπή είναι χρυσός!

Η γνώμη μου είναι να απομακρυνθεις κι απο τους δυο οριστικά.. ξερω ότι τωρα που ειστε πάνω στα μελια με το αγόρι σου, σου είναι δύσκολο να τον παρατησεις, αλλά σκέψου: ακόμα και το ευτυχέστερο σενάριο να φανταζόμασταν , πχ με τα απο πολλάααααα χρόνια να παντρευόσασταν που λέει ο λόγος , θα έπρεπε να βαλεις στη ζωη σου και τον αδερφό του τον παπαρα!!! Τι θα του λες? Μη φερεςι τον αδερφο σου σπίτι μας? Ασε που μπορει και να ισχύει αυτο που είπε ο Ηνιοχος!

Μακρυα τους , κορίτσι μου και μη πεις τίποτα σε κανεναν!!!!!!!!

mavroskyknos1986

# 56 στις 17/1/2012
author
Γυναίκα / 36 / Σε σχέση
Ν. Αττικής (Πειραιάς) / Αγίος Ιωάννης Ρέντης
Θέματα: 0
Απαντήσεις: 249

Παράθεση:

Serenita, αυτό που λες δεν είναι σωστό..

Αν είναι έτσι, τότε και οι γυναικες που ισχυρίζονται ότι επεσαν θύμα βιασμού, πρεπει να πούμε οτι "τα ήθελε ο κ#λος τους"!

Εμεις ι γυναικες δεν έχουμε τη μυικη δύναμη τον ανδρων, γι αυτο δυστυχως μπορουν να μας κάνουν πολλά πραγματα χωρις τη συγκαταθεση μας (σωματικά εννοώ πάντα).

Liontarina_a

# 57 στις 17/1/2012
author
Γυναίκα / 30 / Σε σχέση
Παιδιά... τα έχω παίξει...
η κολλητή μου, με συμβούλεψε να του το πω και ότι γίνει...
η αδερφή μου, με συμβούλεψε να μην του το πω και να ξεκόψω...
η καρδιά μου, μου υπενθύμησε οτι για άλλη μια φορά τα έκανα σαλάτα...
Ρόδα είναι και γυρίζει!

Liontarina_a

# 58 στις 17/1/2012
author
Γυναίκα / 30 / Σε σχέση

Παράθεση:
Originally posted by mavroskyknos1986

Ποιόν θα πιστέψει? εσένα ή τον αδερφό του??

τον αδερφό του...

Παράθεση:

Γιατί ο αδερφός του ο πέφτουλας ο γελοιος, θα το μάθει και πιθανότατα θα θελησει να σε εκδικηθεί, δε θα το αφήσει έτσι!! Πόσο μάλλον που είναι και επιθετικός όπως λες!!! ¨οποιος είναι λεκτικά επιθετικός, έχει προδιάθεση να γίνει και σωματικά βιαιος!

αυτό είναι κάτι που φοβάμαι και εγώ... για αυτό ακόμα δεν έχω πει τίποτα στο αγόρι μου.

Παράθεση:
Η γνώμη μου είναι να απομακρυνθεις κι απο τους δυο οριστικά..
Μακρυα τους , κορίτσι μου και μη πεις τίποτα σε κανεναν!!!!!!!!

αν με ρωτήσει το αγόρι μου όμως τον λόγο που χωρίσαμε; εκεί είμαι σίγουρη οτι δεν θα ξερω τι να πώ... δεν είμαι και καλή στα ψέματα...
Ρόδα είναι και γυρίζει!

serenita

# 59 στις 17/1/2012
author
Γυναίκα / 43 / Ελεύθερη

Παράθεση:

Παράθεση:

Serenita, αυτό που λες δεν είναι σωστό..

Αν είναι έτσι, τότε και οι γυναικες που ισχυρίζονται ότι επεσαν θύμα βιασμού, πρεπει να πούμε οτι "τα ήθελε ο κ#λος τους"!

Εμεις ι γυναικες δεν έχουμε τη μυικη δύναμη τον ανδρων, γι αυτο δυστυχως μπορουν να μας κάνουν πολλά πραγματα χωρις τη συγκαταθεση μας (σωματικά εννοώ πάντα).

Ωπα.....ασε τη βουρτσα....μπερδευεσαι...

Ξαναπαρτο απο την αρχη.....Σε εκανε να πονεσεις για να σε φιλησει????Εαν οχι.....δεν ηταν κατι που δεν μπορουσες να αποφυγεις!!!Χωρια που παλι το τραβαμε απο τα μαλλια....

# 60 στις 17/1/2012
author
Ανενεργό μέλος
Θέματα:
Απαντήσεις:
Liontarina αντιλαμβανομαι την δυσκολη θεση στη οποια βρισκεσαι....τον πρωτο που θα σκεφτεις ειναι ο εαυτος σου ομως....και πως θα μπορουσες να αντιμετωπισεις εκ των εσω αυτη την κατασταση...εννοω αποφασιζοντας να εκμυστηρεθτεις στον φιλο σου το γεγονος.....ομως επειδη οι αντιδασεις δεν εξαρτωνται μετα απο εσενα, πρεπει να προετοιμασεις τον ευατο σου για αυτες,οποιες κι αν ειναι.....εχεις το σθενος να το κανεις?αν ναι προχωρα και οπου σε βγαλει.....εαν οχι ομως τοτε κοιτα πως θα απεμπλακεις πιο γρηγορα....

Δεν τον ξερεις καιρο για να προβλεψεις αντιδρασεις....αλλα και να τον ηξερες,παλι δεν σου εξασφαλιζει κανεις κατι.....

Επιλέξτε σελίδα: (1-4)
Σελίδες 1234
Δεν μπορείτε να απαντήσετε