Ο εύκολος τρόπος να κάνετε νέες γνωριμίες και σχέσεις!
Με περισσότερα από 535.000 μέλη,
το Sxeseis.gr είναι το μεγαλύτερο ελληνικό site γνωριμιών.
Το Sxeseis.gr συνδυάζει με μοναδικό τρόπο λειτουργίες κοινωνικής δικτύωσης ,σελίδας γνωριμιών, forums και chat rooms δίνοντας στα μέλη του περισσότερες δυνατότητες και ευκαιρίες επικοινωνίας και γνωριμίας, από οποιοδήποτε άλλο μέσο.
Μάθετε περισσότερα για το Sxeseis.gr
Είμαι :
Ενδιαφέρομαι για :
Ημ. Γεννήσης μου :
Κατοικώ :
Νομός :
Περιοχή :
Ουπς! Ξεχάσατε να συμπληρώσετε κάποιες πληροφορίες!
Ουπς! Η ημερομηνία γέννησης δεν είναι σωστή!

Δεν ξερω πως να του φερθω πλεον..

Επιλέξτε σελίδα: (1-2)
Σελίδες 12

Sandra-Tzina

# 1 στις 15/1/2012
author
Γυναίκα / 35 / Σε σχέση
Ν. Ημαθίας / Βέροια
Θέματα: 1
Απαντήσεις: 5
'Aρεσαν+: 0%

Δεν ξερω πως να του φερθω πλεον..

Γεια σας! Ειμαι η Τζινα. Εχω σχεση εδω κ 6 μηνες με εναν κατα 7 χρονια μικροτερο μου αλλα εχουμε ταιριαξει απολυτα. Ειμαστε ακομη ερωτευμενοι ομως υπαρχει καποιο προβλημα... Νομιζω οτι τον κανω να απομακρυνεται.. του λεω πραγματα που με πειραζουν, μου ζηταει συγνωμη αλλα μετα τα ξανακανει με αποτελεσμα να γινομαι εξαλλη να μαλωνουμε κ να λεει οτι εγω ψαχνω αφορμες για να μαλωνουμε. Εγω ομως οταν μου πει κατι που τον πειραζει δεν το ξανακανω. Αυτο που με ενοχλει περισσοτερο ειναι οτι οταν του λεω γιατι το ξανακανε αφου ξερει οτι με πειραζει, μου απανταει με υφακι γιατι ετσι γουσταρει!!! Προσπαθω πολυ να μην μαλωνουμε αλλα αυτος δεν δειχνει το ιδιο! Οταν ειμαστε καλα ειμαστε αρκεταααα ΚΑΛΑ!!! ομως οταν μαλωνουμε εγω κανω την κινηση παντα να τα βρουμε... Τωρα αυτο που με προβληματιζει ειναι οτι νιωθω πως δεν τον νοιαζει οπως παλια αν με δει, αν παμε βολτα. ενω παλια δεν ξεκολλουσε απο πανω μου.. τι να κανω για να ξαναγινει αυτο? Αισθανομαι πως εχω κολλησει πανω του, με θεωρει ισως και δεδομενη!

morgoth

# 2 στις 16/1/2012
author
Ανδρας / 45 / Ελεύθερος
Ν. Αττικής (Αθήνα) / Αθήνα
Θέματα: 2
Απαντήσεις: 3.461
μπορει απλα να μη ταιριαζετε. και τωρα που τα σοροπια αρχιζουν να αραιώνουν φαινονται οι ασυμβατοτητες.

# 3 στις 16/1/2012
author
Ανενεργό μέλος
Θέματα:
Απαντήσεις:
'Aρεσαν+: %
Καντην με ελαφρα πηδηματακια κ αμα πει κ τιποτα πες του γιατι ετσι γουσταρω..
Οβερ.

# 4 στις 16/1/2012
author
Ανενεργό μέλος
Θέματα:
Απαντήσεις:
O φιλος σου ειναι σε μια ηλικια 18 χρονων που μετραει πολυ η μαγκια, η κλ@νια κτλ κτλ. Μπορει η ολη συμπεριφορα του να ειναι αποτελεσμα της ανωριμοτητας που φυσιολογικα εχει στην ηλικια του.

Μπορει να σου φερεται ετσι γιατι πχ νιωθει υπο για καποιο λογο, γιατι θεωρει οτι αν σε φτυνει θα ειναι μαγκας και θα τον θαυμαζουν οι φιλοι του, για χιλιους δυο λογους.(που δεν μπορω να φανταστω γιατι εχω περασει πολλα χρονια απο τη παιδικη ηλικια

HighLow

# 5 στις 16/1/2012
author
Ανδρας / 47 / Ελεύθερος
Ελλάδα
Θέματα: 0
Απαντήσεις: 367
Είσαι 25 και τα έχεις με το 18άχρονο...
Αυτός θέλει μαμά και εσύ pet

# 6 στις 16/1/2012
author
Ανενεργό μέλος
Θέματα:
Απαντήσεις:

Παράθεση:
Originally posted by morgoth
μπορει απλα να μη ταιριαζετε. και τωρα που τα σοροπια αρχιζουν να αραιώνουν φαινονται οι ασυμβατοτητες.

# 7 στις 16/1/2012
author
Ανενεργό μέλος
Θέματα:
Απαντήσεις:

Παράθεση:
Originally posted by kapa3
Καντην με ελαφρα πηδηματακια κ αμα πει κ τιποτα πες του γιατι ετσι γουσταρω..
Οβερ.

synfono

# 8 στις 16/1/2012
author
Ανενεργό μέλος
Θέματα:
Απαντήσεις:
Καλημέρα!!

Η αλήθεια είναι πως αυτή η διαφορά ηλικίας είναι λίγο @#$%#@@. Αυτός λογικά πρέπει να είναι 18 με 19.. Δυστυχώς το μυαλό των αγοριών δεν λειτουργεί και ειδικα σε αυτην την ηλικία!!
Το ότι κάνει πράγματα τα οποία σε ενοχλούν, τα κάνει επειδή δεν μπορεί να συνειδητοποιήσει ότι όντως σε ενοχλούν και σε εκνευρίζουν!!
Σίγουρα θα έχεις πάρει απαντήσεις όπως:"Ωχ.. πώς κάνεις έτσι", "Τι σε έπιασε πάλι", "Πάλι τρελάθηκες¨,"Εσύ κοριτσάκι μου έχεις πρόβλημα" κλπ...
Δεν φταις εσύ, απλά ο μικρός ακόμη δεν έχει μάθει τι θα πει εξελίσσομαι και είναι λογικό.... Είναι παιδί! Εδώ 25χρονους βλέπουμε και είναι "άλλος για Χαραυγή τράβηξε κι άλλος για Δραπετσώνα", στον κόσμο τους δηλαδή!
Εάν τον θέλεις για κάτι πιο σταθερό, τότε ή θα την κάνεις με ελαφρά πηδηματάκια επειδή δεν προκειται να στρώσει σύντομα --σε 6-7 χρόνια και εάν--, γιατί αλλιώς είναι να κλαις για τον επόμενο μήνα κι αλλιώς για τους επόμενους 6, ή κάνεις υπομονη και περιμένεις να ωριμάσει (για την ακρίβεια αυτός θα ωριμάζει και εσύ θα σαπίζεις)....
Εάν τον έχεις για να περνάς καλά , έχε τον αλλά βρες και κανέναν άλλον!!!

Βασικά τώρα που το ξανασκέφτομαι παράτα τον!!!! Τόσοι άνδρες υπάρχουν ... στο 18 βρήκες και εσύ να κολλήσεις???

serenita

# 9 στις 16/1/2012
author
Γυναίκα / 43 / Ελεύθερη
Ν. Αττικής (Αθήνα) / Νέα Φιλαδέλφεια
Απαντήσεις: 2.278
Ναι σε θεωρει δεδομενη...και ναι δεν τον ενδιαφερει αν σε ενοχλουν καποια πραγματα...και ναι μαλλον σε ενοχλουν αρκετα πραγματα .....αρα????
η καθεσαι καπου που δεν περνας καλα...ή φευγεις...

Παράθεση:
Originally posted by DINDANDON
synfono

χμμμ.....νεο μελος....οτι εχω πετυχει μεχρι τωρα απο εικονιδιο μεχρι συμφωνω.....να ειμαστε ετοιμοι.....
Ο χαμενος τα παιρνει ολα...

# 10 στις 16/1/2012
author
Ανενεργό μέλος
Θέματα:
Απαντήσεις:

Παράθεση:
Originally posted by HighLow

Ναι γιατι μια 25 αρα....σαν μαμα φερεται σωστα...

Ενω εαν ηταν αντρας 25χρ και η κοπελα 18 η απαντηση σου θα ταν ιδια φανταζομαι

# 11 στις 16/1/2012
author
Ανενεργό μέλος
Θέματα:
Απαντήσεις:

Παράθεση:
Originally posted by Nikitta

Παράθεση:
Originally posted by HighLow

Ναι γιατι μια 25 αρα....σαν μαμα φερεται σωστα...

Ενω εαν ηταν αντρας 25χρ και η κοπελα 18 η απαντηση σου θα ταν ιδια φανταζομαι

Arxutas

# 12 στις 16/1/2012
author
Ανδρας / 41 / Ελεύθερος
Ν. Αττικής (Αθήνα) / Μαρούσι
Απαντήσεις: 1.191
Κάτσε εκει που εισαι...μια χαρα ειναι..

Άλλωστε αν δεν ειχες τα μυαλα που εχεις θα μπλεκες με καποιον συνομιληκο τουλαχιστον...

Τιποτα τυχαιο σε αυτη τη γη...
Τίποτα πιο δύσκολο από την ευθύτητα και τίποτα πιο εύκολο από την κολακεία.

mavri_orxidea

# 13 στις 16/1/2012
author
Γυναίκα / 34 / Ελεύθερη
Ελλάδα
Απαντήσεις: 1.147
Δεν εχεις μελον μαζι του δεν θα διαρκεσει πολυ αυτη η σχεση!εσυ θελεις διαφορετικα πραγματα απο τη ζωη σου και αυτος αλλα πραγματα!ειναι πολυ ανωριμος λογω της ηλικιας του!!αναποφεκτα θα ερθει ο χωρισμος!οσο πιο γρηγορα τοσο το καλυτερο για σενα
When I'm good, I'm very good, but when I'm bad, I'm better.

Arxutas

# 14 στις 16/1/2012
author
Ανδρας / 41 / Ελεύθερος
Ν. Αττικής (Αθήνα) / Μαρούσι
Απαντήσεις: 1.191

Παράθεση:
Originally posted by mavri_orxidea
Δεν εχεις μελον μαζι του δεν θα διαρκεσει πολυ αυτη η σχεση!εσυ θελεις διαφορετικα πραγματα απο τη ζωη σου και αυτος αλλα πραγματα!ειναι πολυ ανωριμος λογω της ηλικιας του!!αναποφεκτα θα ερθει ο χωρισμος!οσο πιο γρηγορα τοσο το καλυτερο για σενα

Πεσταν βρεν ορχιδεαν
Τίποτα πιο δύσκολο από την ευθύτητα και τίποτα πιο εύκολο από την κολακεία.

# 15 στις 16/1/2012
author
Ανενεργό μέλος
Θέματα:
Απαντήσεις:
Εδω με μεγαλυτερους δεν βγαζεις ακρη και συ θες να βγαλεις με το 18χρονο,
τι να σου πει και σενα κανεις...

mavri_orxidea

# 16 στις 16/1/2012
author
Γυναίκα / 34 / Ελεύθερη
Ελλάδα
Απαντήσεις: 1.147

Παράθεση:
Originally posted by Arxutas

Παράθεση:
Originally posted by mavri_orxidea

Πεσταν βρεν ορχιδεαν

οκ βρεν αρχυταν
When I'm good, I'm very good, but when I'm bad, I'm better.

tzoulia49

# 17 στις 16/1/2012
author
Ανενεργό μέλος
Θέματα:
Απαντήσεις:
βρε παιδακι μου εσυ 25 κι αυτος 18 και σ εχει δεδομενη ?

αντι να τον παιζεις στα δαχτυλα .....

αυτος εξελιχτηκε μεσα στη σχεση κι εσυ εμεινες στασιμη δηλαδη ......

κοιτα να βρεις εναν αλλον κι αυτον εχε τον ως που να σου τελειωσει .....

σιγα τωρα μην ειναι σοβαρο ενα μικρο παιδι 18 ετων .....

αυτος μονο για να παιζεις τις ελευθερες ωρες σου κανει .....απορω πως κολησες .....

KOLORS

# 18 στις 16/1/2012
author
Ανδρας / 57 / Παντρεμένος
Τατζικιστάν
Θέματα: 25
Απαντήσεις: 2.737

Παράθεση:
Originally posted by tzoulia49
αυτος μονο για να παιζεις τις ελευθερες ωρες σου κανει .....απορω πως κολησες .....

mavroskyknos1986

# 19 στις 17/1/2012
author
Γυναίκα / 36 / Σε σχέση
Ν. Αττικής (Πειραιάς) / Αγίος Ιωάννης Ρέντης
Θέματα: 0
Απαντήσεις: 249

Παράθεση:
Originally posted by Sandra-Tzina
Γεια σας! Ειμαι η Τζινα. Εχω σχεση εδω κ 6 μηνες με εναν κατα 7 χρονια μικροτερο μου αλλα εχουμε ταιριαξει απολυτα. Ειμαστε ακομη ερωτευμενοι ομως υπαρχει καποιο προβλημα... Νομιζω οτι τον κανω να απομακρυνεται.. του λεω πραγματα που με πειραζουν, μου ζηταει συγνωμη αλλα μετα τα ξανακανει με αποτελεσμα να γινομαι εξαλλη να μαλωνουμε κ να λεει οτι εγω ψαχνω αφορμες για να μαλωνουμε. Εγω ομως οταν μου πει κατι που τον πειραζει δεν το ξανακανω. Αυτο που με ενοχλει περισσοτερο ειναι οτι οταν του λεω γιατι το ξανακανε αφου ξερει οτι με πειραζει, μου απανταει με υφακι γιατι ετσι γουσταρει!!! Προσπαθω πολυ να μην μαλωνουμε αλλα αυτος δεν δειχνει το ιδιο! Οταν ειμαστε καλα ειμαστε αρκεταααα ΚΑΛΑ!!! ομως οταν μαλωνουμε εγω κανω την κινηση παντα να τα βρουμε... Τωρα αυτο που με προβληματιζει ειναι οτι νιωθω πως δεν τον νοιαζει οπως παλια αν με δει, αν παμε βολτα. ενω παλια δεν ξεκολλουσε απο πανω μου.. τι να κανω για να ξαναγινει αυτο? Αισθανομαι πως εχω κολλησει πανω του, με θεωρει ισως και δεδομενη!

Βρε κορίτσι μου, οι 18χρονοι κάνουν ΑΜΑΝ για γυρισει να τους κοιτάξει μια 25άρα, κι άν το καταφέρουν, κολλάνε τρελά μαζί της! Θα έπρεπε να τον παίζεις στα δάχτυλα, καλά σου λέει η κοπέλα πιό πάνω! Αν σε ε΄χει κα΄νει παιχνιδάκι ενα 18χρονο αγορακι, τοτε οι μεγαλύτεροι άντρες που είναι πιό πονηροί, σε τι σημειο θα σε φτασουν? Στην καλύτερη περίπτωση θα σε κανουν αλκοολική, στη χειρότερη θα σε στείλουν στο ψυχιατρείο

Για πρόσεχε τον εαυτό σου περισσότερο λοιπόν! Και να εισαι πάντα αξιοπρεπης και περήφανη! Τα παρακάλια δε βοηθανε πουθενα, ούτε στον ερωτα, ουτε στη φιλία, ουτε στα επαγγελματικά!

Να είσαι παντα κυρία απο δω και πέρα, και πίστεψε με, δε θα χασεις!
Α, και άσε το 18 στο νηπιαγωγείο να παίξει με τα Pokemon και βρες έναν ΑΝΤΡΑ!!!!!!!!!

KLELIA22

# 20 στις 17/1/2012
author
Ανενεργό μέλος
Θέματα:
Απαντήσεις:

Παράθεση:
Originally posted by Sandra-Tzina
Αυτο που με ενοχλει περισσοτερο ειναι οτι οταν του λεω γιατι το ξανακανε αφου ξερει οτι με πειραζει, μου απανταει με υφακι γιατι ετσι γουσταρει!!!

Τυφεκισμος.
πουστουδιουλου...

κωλοπαιδα...
Επιλέξτε σελίδα: (1-2)
Σελίδες 12
Δεν μπορείτε να απαντήσετε