Ο εύκολος τρόπος να κάνετε νέες γνωριμίες και σχέσεις!
Με περισσότερα από 535.000 μέλη,
το Sxeseis.gr είναι το μεγαλύτερο ελληνικό site γνωριμιών.
Το Sxeseis.gr συνδυάζει με μοναδικό τρόπο λειτουργίες κοινωνικής δικτύωσης ,σελίδας γνωριμιών, forums και chat rooms δίνοντας στα μέλη του περισσότερες δυνατότητες και ευκαιρίες επικοινωνίας και γνωριμίας, από οποιοδήποτε άλλο μέσο.
Μάθετε περισσότερα για το Sxeseis.gr
Είμαι :
Ενδιαφέρομαι για :
Ημ. Γεννήσης μου :
Κατοικώ :
Νομός :
Περιοχή :
Ουπς! Ξεχάσατε να συμπληρώσετε κάποιες πληροφορίες!
Ουπς! Η ημερομηνία γέννησης δεν είναι σωστή!

Δεν ξερω πως να του φερθω πλεον..

Επιλέξτε σελίδα: (1-2)
Σελίδες 12

HighLow

# 21 στις 17/1/2012
author
Ανδρας / 47 / Ελεύθερος
Ελλάδα
Θέματα: 0
Απαντήσεις: 367
'Aρεσαν+: 0%

Παράθεση:
Originally posted by Nikitta

Παράθεση:
Originally posted by HighLow
Είσαι 25 και τα έχεις με το 18άχρονο...
Αυτός θέλει μαμά και εσύ pet

Ναι γιατι μια 25 αρα....σαν μαμα φερεται σωστα...

Ενω εαν ηταν αντρας 25χρ και η κοπελα 18 η απαντηση σου θα ταν ιδια φανταζομαι

Όχι ρε Nikkitaki δε θα ήταν ίδια η απάντηση. Δεν ωριμάζουν με τους ίδιους ρυθμούς οι άντρες και οι γυναίκες...

Sandra-Tzina

# 22 στις 18/1/2012
author
Γυναίκα / 35 / Σε σχέση
Ν. Ημαθίας / Βέροια
Θέματα: 1
Απαντήσεις: 5
θα προτιμουσα να μου συμβουλεψετε καποιους τροπους ωστε να μην χωρισω αλλα να βρω μια ισορροπια μαζι του. τον θελω και δεν γινεται να χωρισω, ειμαι πολυ συναισθηματικος τυπος. αλλωστε ποτε δεν μου αρεζαν οι μεγαλυτεροι κ γενικα αν πεσω σε καποιον μικροτερο μου δεν κοιταζω ηλικια παρα μονο αν τα βρισκουμε.

Sandra-Tzina

# 23 στις 18/1/2012
author
Γυναίκα / 35 / Σε σχέση
Ν. Ημαθίας / Βέροια

Παράθεση:
Originally posted by morgoth
μπορει απλα να μη ταιριαζετε. και τωρα που τα σοροπια αρχιζουν να αραιώνουν φαινονται οι ασυμβατοτητες.

μπα δεν πιστευω υπαρχουν στιγμες πολυ καλες σαν τις αρχικες.. αλλου ειναι το προβλημα :/

Sandra-Tzina

# 24 στις 18/1/2012
author
Γυναίκα / 35 / Σε σχέση
Ν. Ημαθίας / Βέροια

Παράθεση:
Originally posted by kapa3
Καντην με ελαφρα πηδηματακια κ αμα πει κ τιποτα πες του γιατι ετσι γουσταρω..
Οβερ.

αν τ κανω αυτο θα ειναι επειδη μου ειπε κ αυτος την ιδια προταση? δεν ειμαι τετοιος ανθρωπος κ δεν μπορω να φερθω σκληρα...

Sandra-Tzina

# 25 στις 18/1/2012
author
Γυναίκα / 35 / Σε σχέση
Ν. Ημαθίας / Βέροια

Παράθεση:

παιδια μην κολλατε στην ηλικια!!! αν δες σας ειχα αναφερει τις ηλικιες το προβλημα θα ηταν το ιδιο παλι...

# 26 στις 18/1/2012
author
Ανενεργό μέλος
Θέματα:
Απαντήσεις:
'Aρεσαν+: %
Απλα οι ανδρες δεν ειναι οτι δεν μπορουν να μας ακουσουν η να μας καταλαβουν ειναι οτι δεν ΘΕΛΟΥΝ να μας ακουσουν η να μας καταλαβουν σε καποια πραγματα ! Και στο θεμα η συμπεριφορα που σου ειπε "ΓΙΑΤΙ ΕΤΣΙ ΓΟΥΣΤΑΡΩ" κανε και εσυ αυτα που γουσταρεις κοπελια αν νομιζεις οτι τον κανεις να απομακρυνετε απομακρυνσου και εσυ.. γτ ετσι θα σε αναζητησει οσο φευγεις τοσο σε κυνηγα αν δεν σε κυνηγησει τοτε δεν αξιζει κανενας κοπος να ασχοληθεις αλλο πας ΠΑΡΑΚΑΤΩ για ΑΛΛΑ και ΚΑΛΥΤΕΡΑ!

alladin82

# 27 στις 18/1/2012
author
Ανδρας / 39 / Ελεύθερος
Ν. Θεσσαλονίκης / Θεσσαλονίκη
Θέματα: 2
Απαντήσεις: 333
Κοπελια, αυτη ακριβως η συμπεριφορα του ειναι που σε κανει να κολλας. Αν ηταν νορμαλ δε θα σε ελκυε. Τωρα που στη σπαει γουσταρεις και καιγεσαι. Αν θες να τον ταρακουνησεις απεσυρε το ενδιαφερον σου.

mavroskyknos1986

# 28 στις 18/1/2012
author
Γυναίκα / 36 / Σε σχέση
Ν. Αττικής (Πειραιάς) / Αγίος Ιωάννης Ρέντης
Απαντήσεις: 249

Παράθεση:
Originally posted by Sandra-Tzina
θα προτιμουσα να μου συμβουλεψετε καποιους τροπους ωστε να μην χωρισω αλλα να βρω μια ισορροπια μαζι του. τον θελω και δεν γινεται να χωρισω, ειμαι πολυ συναισθηματικος τυπος. αλλωστε ποτε δεν μου αρεζαν οι μεγαλυτεροι κ γενικα αν πεσω σε καποιον μικροτερο μου δεν κοιταζω ηλικια παρα μονο αν τα βρισκουμε.

Κούκλα μου, με συγχωρείς που θα γινω κακια μαζι σου, αλλά δε μου αφηνεις άλλα περιθώρια..

Από αυτά που λες βλέπω ότι τα θέλει ο.. πωπός σου! Οι άντρες (μικροι και μεγάλοι) βρισκουν και τα κάνουν τα κολπάκια τους! Κι όταν εχουν καταλάβει ότι "εισαι πολύ συναισθηματική και δε μπορεις να χωρισεις"?

Ε ρε Γ Λ Ε Ν Τ Ι ΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Εχεις να φας πολύ... φτύσιμο ακόμα από το νιάνιαρο! Και να εισαι σίγουρη ότι θα ρίχνει τρελά γέλια με τους κολλητους του όταν θα τους αφηγείται τα... καψόνια που σου κάνει!

Αν σου αρέσει αυτη η κατασταση, και δε σε πειραζει καθόλου να γίνεσαι σούργελο στα μωρά, συνεχισε , καλά το πας!

Να ξερεις πάντως ότι ποτε κανεις δεν ερωτευτηκε το χαλάκι που εχει για να σκουπίζει τα πόδια του!

HighLow

# 29 στις 19/1/2012
author
Ανδρας / 47 / Ελεύθερος
Ελλάδα
Απαντήσεις: 367

Παράθεση:
Originally posted by Sandra-Tzina

Παράθεση:

παιδια μην κολλατε στην ηλικια!!! αν δες σας ειχα αναφερει τις ηλικιες το προβλημα θα ηταν το ιδιο παλι...

Τότε οι αιτίες του προβλήματος θα ήταν διαφορετικές όμως...
Επιλέξτε σελίδα: (1-2)
Σελίδες 12
Δεν μπορείτε να απαντήσετε