Ο εύκολος τρόπος να κάνετε νέες γνωριμίες και σχέσεις!
Με περισσότερα από 535.000 μέλη,
το Sxeseis.gr είναι το μεγαλύτερο ελληνικό site γνωριμιών.
Το Sxeseis.gr συνδυάζει με μοναδικό τρόπο λειτουργίες κοινωνικής δικτύωσης ,σελίδας γνωριμιών, forums και chat rooms δίνοντας στα μέλη του περισσότερες δυνατότητες και ευκαιρίες επικοινωνίας και γνωριμίας, από οποιοδήποτε άλλο μέσο.
Μάθετε περισσότερα για το Sxeseis.gr
Είμαι :
Ενδιαφέρομαι για :
Ημ. Γεννήσης μου :
Κατοικώ :
Νομός :
Περιοχή :
Ουπς! Ξεχάσατε να συμπληρώσετε κάποιες πληροφορίες!
Ουπς! Η ημερομηνία γέννησης δεν είναι σωστή!

Απορίες σχεσίτισσας!!

Σελίδα : 1

tzamam

# 1 στις 15/1/2012
author
Γυναίκα / 60 / Παντρεμένη
Ν. Θεσσαλονίκης / Συκιές
Θέματα: 9
Απαντήσεις: 83
'Aρεσαν+: 0%

Απορίες σχεσίτισσας!!

Από την Παρασκευή το βράδυ - ή μάλλον από τα χαραμάτα του Σαββάτου- απαντώ σε άρθρα του φόρουμ. Με έπιασε οίστρος, δε φταίω!!!!! Κανένα όμως δεν έχει δημοσιευτεί!! Κι αναρωτιέμαι το γιατί... Οφείλω να παραδεχτώ ότι ήμουν κάπως κακιασμένη τα χαράματα Σαββάτου, αλλά μπροστά στην ΑΤΡΟΠΙΝΗ ήμουν αρσακειάδα...(της ΑΤΡΟΠΙΝΗΣ δημοσιεύονται με ρυθμό καταιγιστικό!!) Αφού έβγαλα τα πωθημένα μου, επέστρεψα στα νορμάλ μου... Αλλά ούτε κι τα νορμάλ μου δημοσιεύτηκαν!!! Κι αναρωτιέμαι και πάλι το γιατί...Θέλουν οι θεοί να μου δείξουν ότι δεν έχω ανέβει επίπεδο και ότι έμεινα στην ίδια τάξη? Μήπως πρέπει να παραμείνω στο τσατ?? Μήπως φταίει ότι έχω κι άλλο νικ??? Μήπως φταίει ότι το προφίλ μου είναι κατά 30% αληθινό???? Και τέλος, πως θα κάνω τη ψυχοθεραπεία μου αν δεν μπορώ να ξεσπάω κάπου?????
Βέβαια και το θέμα μου μάλλον θα δημοσιευτεί εκ των υστέρων!!! Οπότε μη μπαίνετε στον κόπο να απαντήσετε!!!

# 2 στις 16/1/2012
author
Ανενεργό μέλος
Θέματα:
Απαντήσεις:
'Aρεσαν+: %
Απο ότι είδα καί εγώ καθυστερεί.
Ισως τής Ατροπίνης νά έχουν θεαματικότητα δι'αυτό.
Νά πούμε ομως ότι είναι σκληρή μα γράφει αλήθειες πού πονάνε.
Αν διάβασες τήν ίστορια τού βάλτου στό θεμα της.
Οπως όλα στήν Ελλαδίτσα οι ενοχλημένοι το κατέβασαν.
Εσύ γιατί έχεις τίς μαυρες σου;

# 3 στις 16/1/2012
author
Ανενεργό μέλος
Θέματα:
Απαντήσεις:
'Aρεσαν+: %

Παράθεση:
Originally posted by tzamam
Από την Παρασκευή το βράδυ - ή μάλλον από τα χαραμάτα του Σαββάτου- απαντώ σε άρθρα του φόρουμ. Με έπιασε οίστρος, δε φταίω!!!!! Κανένα όμως δεν έχει δημοσιευτεί!! Κι αναρωτιέμαι το γιατί... Οφείλω να παραδεχτώ ότι ήμουν κάπως κακιασμένη τα χαράματα Σαββάτου, αλλά μπροστά στην ΑΤΡΟΠΙΝΗ ήμουν αρσακειάδα...(της ΑΤΡΟΠΙΝΗΣ δημοσιεύονται με ρυθμό καταιγιστικό!!) Αφού έβγαλα τα πωθημένα μου, επέστρεψα στα νορμάλ μου... Αλλά ούτε κι τα νορμάλ μου δημοσιεύτηκαν!!! Κι αναρωτιέμαι και πάλι το γιατί...Θέλουν οι θεοί να μου δείξουν ότι δεν έχω ανέβει επίπεδο και ότι έμεινα στην ίδια τάξη? Μήπως πρέπει να παραμείνω στο τσατ?? Μήπως φταίει ότι έχω κι άλλο νικ??? Μήπως φταίει ότι το προφίλ μου είναι κατά 30% αληθινό???? Και τέλος, πως θα κάνω τη ψυχοθεραπεία μου αν δεν μπορώ να ξεσπάω κάπου?????
Βέβαια και το θέμα μου μάλλον θα δημοσιευτεί εκ των υστέρων!!! Οπότε μη μπαίνετε στον κόπο να απαντήσετε!!!

xaxaxaxa

Sxeseis

# 4 στις 16/1/2012
author
Γυναίκα / 50 / Παντρεμένη
Ν. Αττικής (Αθήνα) / Πετρούπολη
Θέματα: 358
Απαντήσεις: 1.282
'Aρεσαν+: 0%
Aπαγορεύθηκε προσωρινά το ελεύθερο posting σε όλους τους συμμετέχοντες σε αυτό το θέμα.

Το θέμα "ατροπίνη" θεωρείται λήξαν από την διαχείριση του Sxeseis και θα θέλαμε να ενημερώσουμε ότι τα μέλη που θα συνεχίσουν να παραβιάζουν τους όρους χρήσης του φόρουμ θα περάσουν επίσης σε προέγκριση.

Το θέμα κλειδώνεται από τους διαχειριστές.

Να ενημερώσουμε και την "ατροπίνη" ότι όλα της τα προφίλ έχουν περάσει σε προέγκριση.
Σελίδα : 1
Δεν μπορείτε να απαντήσετε