Ο εύκολος τρόπος να κάνετε νέες γνωριμίες και σχέσεις!
Με περισσότερα από 535.000 μέλη,
το Sxeseis.gr είναι το μεγαλύτερο ελληνικό site γνωριμιών.
Το Sxeseis.gr συνδυάζει με μοναδικό τρόπο λειτουργίες κοινωνικής δικτύωσης ,σελίδας γνωριμιών, forums και chat rooms δίνοντας στα μέλη του περισσότερες δυνατότητες και ευκαιρίες επικοινωνίας και γνωριμίας, από οποιοδήποτε άλλο μέσο.
Μάθετε περισσότερα για το Sxeseis.gr
Είμαι :
Ενδιαφέρομαι για :
Ημ. Γεννήσης μου :
Κατοικώ :
Νομός :
Περιοχή :
Ουπς! Ξεχάσατε να συμπληρώσετε κάποιες πληροφορίες!
Ουπς! Η ημερομηνία γέννησης δεν είναι σωστή!

περίπλοκο...

Σελίδα : 1

marianeo

# 1 στις 15/1/2012
author
Γυναίκα / 30 / Ελεύθερη
Ν. Δωδεκανήσου / Ρόδος
Θέματα: 2
Απαντήσεις: 3
'Aρεσαν+: 0%

περίπλοκο...

ποσο δυσκολο ειναι στις μερες μας να κανεις μια σχεση? και απο τις δυο μεριες πιστευω παρα πολυ...λοιπον ειμαι καινοθριο μελος...και με αυτον τον τροπο πιστευω οτι θα με βοηθησει πολυ να ακουσω διαφορες αποψεις...ειμαι 20 και ειναι 30...μακαρι να μπορουσα να καταλαβω τι θελει τελικα απο μενα μου δειχνει ενδιαφερον εχει καταλαβει οτι θελω μια σοβαρη σχεση και εν μπορω να πω οτι μου αρεσουν οι βλακειες...παντα ηθελα να κανω σοβαρες σχεσεις...αλλα ποτε μα ποτε δεν εχει γινει τιποτα...φουλ ερωτευμενη μαζι του...και αυτος το πιστευω...απλα κατι τον κραταει...η ηλικια? προσωπικα προβληματα? οικογενειακα? δεν ξερω....πειτε μου και εσεις....

nefeli_1983

# 2 στις 25/1/2012
author
Γυναίκα / 39 / Ελεύθερη
Ν. Αττικής (Αθήνα) / Αθήνα
Θέματα: 1
Απαντήσεις: 5
'Aρεσαν+: 0%
καλησπέρα!
είναι πραγματικά πολυ δυσκολο να κάνει κανεις μια φυσιολογική και υγειης σχέση και ένας λόγος κατα την γνώμη μου είναι το γεγονός πως κανείς δεν λέει αυτό πραγματικά σκέφτεται και που αισθάνεται καθώς επικρατεί εντονα στις μέρες μας το συναίσθημα καχυποψίας.
Όσον αφορά το προσωπικό σου θέμα θα ήθελα πολύ να σε βοηθήσω αλλα για να το κάνω αυτό θα πρέπει να μου δώσεις περισσότερες λεπτομέρειες.
Σελίδα : 1
Δεν μπορείτε να απαντήσετε
lastpost