Ο εύκολος τρόπος να κάνετε νέες γνωριμίες και σχέσεις!
Με περισσότερα από 535.000 μέλη,
το Sxeseis.gr είναι το μεγαλύτερο ελληνικό site γνωριμιών.
Το Sxeseis.gr συνδυάζει με μοναδικό τρόπο λειτουργίες κοινωνικής δικτύωσης ,σελίδας γνωριμιών, forums και chat rooms δίνοντας στα μέλη του περισσότερες δυνατότητες και ευκαιρίες επικοινωνίας και γνωριμίας, από οποιοδήποτε άλλο μέσο.
Μάθετε περισσότερα για το Sxeseis.gr
Είμαι :
Ενδιαφέρομαι για :
Ημ. Γεννήσης μου :
Κατοικώ :
Νομός :
Περιοχή :
Ουπς! Ξεχάσατε να συμπληρώσετε κάποιες πληροφορίες!
Ουπς! Η ημερομηνία γέννησης δεν είναι σωστή!

ΟΙ ΔΥΟ ΟΨΕΙΣ ΤΟΥ ΦΟΡΟΥΜ ΠΟΥ ΕΦΥΓΑΝ......

Επιλέξτε σελίδα: (1-3)
Σελίδες 123

# 21 στις 19/1/2012
author
Ανενεργό μέλος
Θέματα:
Απαντήσεις:
'Aρεσαν+: %
Ρε παιδια τη κανει
η Ζουμερη
η Μιστιριον
η Σκασκασουσου
και μια κυρια που ηταν καθηγητρια και ειχε ενα γιο μεγαλο (κλιμεντινι δεν θυμαμαι καλα)

loden

# 22 στις 20/1/2012
author
Ανδρας / 41 / Ελεύθερος
Ν. Αχαϊας / Ρίο
Θέματα: 1
Απαντήσεις: 50
'Aρεσαν+: 0%
Όψη γίνεσαι στο δευτερόλεπτο... Αρκεί να υπάρχει μια κάτοψη

Για μένα που απλά κοιτάω τον ισότοπο μερικά χρόνια δεν υπάρχει καμια όψη.
Υπάρχει μια τυπική δυτικοκαπιταλιστική αποψή για της σχέσεις απο την πλειονότητα των μελών Όχι οτι ειναι κατακρητέο αυτό απλά τυπικό.

# 23 στις 22/1/2012
author
Ανενεργό μέλος
Θέματα:
Απαντήσεις:
Καλημέρα σας!!
προς τους διαχειριστές :
εγώ θα ήθελα να ρωτήσω γιατί κλειδώθηκε το θέμα μου. Δεν έλαβα κανένα προσωπικο μήνυμα από το σάιτ που να εξηγεί τους λόγους. Επίσης διάβασα το ποστ για τους όρους συζήτησης στο φόρουμ και δεν βρήκα κάποιο σημείο που το θέμα μου να τους παραβίασε. Έχετε την καλοσύνη να μου εξηγήσετε?

Προς τους συμφορουμίτες :
Υπάρχει τρόπος ένα μέλος να στείλει μήνυμα στους διαχειριστές του σάιτ? ήθελα να στείλω για να εκφράσω την παραπάνω απορία μου αλλά δεν βρήκα τέτοια επιλογή. Μπορεί να με διαφωτίσω κάποιος?

Ευχαριστώ

quien

# 24 στις 22/1/2012
author
Ανδρας / 56 / Σε σχέση
Ν. Αττικής (Αθήνα) / Γαλάτσι
Θέματα: 8
Απαντήσεις: 842
Στείλε mail admin Papaki sxeseis.gr

Ποιο θέμα σου κλειδωσαν ?
Life is like sex: if your are too anxious, you are going to fail.

# 25 στις 22/1/2012
author
Ανενεργό μέλος
Θέματα:
Απαντήσεις:
ευχαριστώ quien!

το θέμα είναι στην κατηγορία "σεξουαλικότητα" με θέμα "τρίο και σχέση" (28.12.2011)

achinos

# 26 στις 23/1/2012
author
Γυναίκα / 57 / Ελεύθερη
Μονακό
Θέματα: 0
Απαντήσεις: 13.762
Αφου ρε συ τσακωνοντουσαν ο αρχυτας με τη μαυρη παπια...
Ασε που κ το θεμα δεν ηταν κ κανενα λαιτ...αληθεια τι εκανες; (να δεις που θα παει κι αυτο στο ιδιο μερος σε λιγο)

quien

# 27 στις 23/1/2012
author
Ανδρας / 56 / Σε σχέση
Ν. Αττικής (Αθήνα) / Γαλάτσι
Θέματα: 8
Απαντήσεις: 842

Παράθεση:
Originally posted by marili1980
ευχαριστώ quien!

το θέμα είναι στην κατηγορία "σεξουαλικότητα" με θέμα "τρίο και σχέση" (28.12.2011)

έχει ξανατεθεί το θέμα εδώ http://www.sxeseis.gr/viewthread.php?tid=34288&page=1
Life is like sex: if your are too anxious, you are going to fail.

# 28 στις 23/1/2012
author
Ανενεργό μέλος
Θέματα:
Απαντήσεις:

Παράθεση:
Originally posted by achinos
Ασε που κ το θεμα δεν ηταν κ κανενα λαιτ...αληθεια τι εκανες; (να δεις που θα παει κι αυτο στο ιδιο μερος σε λιγο)

εεε χμ τιποτα δεν εκανα. εκατσα στα αυγα μου...

το φανταστηκα οτι θα ηταν λογω του τσακωμου που αναφερεις... ωστοσο και σε αλλα θεματα τσακωνονται και πιο εντονα μαλιστα.
κατα τη γνωμη μου θα επρεπε να κανουν συσταση στα ατομα που θεωρησαν οτι παραβιαζουν τους ορους και οχι να κλειδωνουν θεματα με το ετσι θελω.
οποτε καταληγω στο οτι δεν τους αρεσε το θεμα.
πολυ παρεμβατικο το βρισκω αυτο εκ μερους του φορουμ.

Sxeseis

# 29 στις 23/1/2012
author
Γυναίκα / 50 / Παντρεμένη
Ν. Αττικής (Αθήνα) / Πετρούπολη
Θέματα: 358
Απαντήσεις: 1.282
Αγαπητό μέλος marili1980,

Πρώτον : Οι διαχειριστές δεν υποχρεούνται (παρακαλούμε διάβασε τους όρους χρήσης) να σε ενημερώνουν για τις διαχειριστικές αποφάσεις που λαμβάνουν στο φόρουμ το οποίο δεν ανήκει στο Ελληνικό Δημόσιο αλλά είναι ΙΔΙΩΤΙΚΟ και διέπεται από τους κανόνες των ιδιοκτητών του.
Συνπεπώς, δεν εκκρεμεί κανένα ενημερωτικό μήνυμα προς εσένα.

Δεύτερο : Θα σε παρακαλούσαμε , εάν θέλεις να παραμείνεις στο φόρουμ του Sxeseis.gr να διαβάσεις τους όρους χρήσης του φόρουμ. Αυτό θα σε βοηθούσε να κατανοήσεις πότε και γιατί κλειδώνονται θέματα.

Sxeseis Support

sunnyeyes-

# 30 στις 23/1/2012
author
Γυναίκα / 44 / Σε σχέση
Ν. Ηρακλείου / Ηράκλειο
Θέματα: 18
Απαντήσεις: 4.925

Παράθεση:
... (να δεις που θα παει κι αυτο στο ιδιο μερος σε λιγο)

Στοιχημα

Ρε παιδια, μιας ο ροκ ανεφερε ατομα διεγραμμενα, μπορει καποιος να μου υπενθυμισει η INDI-GR γιατι ειχε διαγραφτει? Πολυ το πηγαινα αυτο το κοριτσι ειχε κατι πολυ φωτεινο στα γραπτα του. Και η Αιντε μου υπενθυμισε την ζουμερη. Πολυ τρεντυ αποψεις η ζουμερη, μου αρεσε να τη διαβαζω κριμα που διαγραφτηκε.
"Τους δρακους τους σκιζουμε στα τεσσερα... και καμια φορα και στα 8. Δρακοι πολλοι υπηρξανε. Ηλιος ομως ΕΝΑΣ και ΚΑΙΕΙ."

mavroskyknos1986

# 31 στις 23/1/2012
author
Γυναίκα / 36 / Σε σχέση
Ν. Αττικής (Πειραιάς) / Αγίος Ιωάννης Ρέντης
Απαντήσεις: 249

Παράθεση:

http://www.youtube.com/watch?v=YNesP1JOcAA

achinos

# 32 στις 23/1/2012
author
Γυναίκα / 57 / Ελεύθερη
Μονακό
Δεν εξαφανιζονται ρε σαννυ, φαντασματα γινονται...τα ληγμενα νικς, μεχρι να επανερθουν... εξελιγμενα...δεν κακο

sunnyeyes-

# 33 στις 23/1/2012
author
Γυναίκα / 44 / Σε σχέση
Ν. Ηρακλείου / Ηράκλειο

Παράθεση:
Δεν εξαφανιζονται ρε σαννυ, φαντασματα γινονται...τα ληγμενα νικς, μεχρι να επανερθουν... εξελιγμενα...δεν κακο

Ειναι η INDI και η ζουμερη μεσα? Δεν εχω καταλαβει κανενα νικ Λεγεεεε
"Τους δρακους τους σκιζουμε στα τεσσερα... και καμια φορα και στα 8. Δρακοι πολλοι υπηρξανε. Ηλιος ομως ΕΝΑΣ και ΚΑΙΕΙ."

achinos

# 34 στις 23/1/2012
author
Γυναίκα / 57 / Ελεύθερη
Μονακό
Δε χρειαζεται σαννυ, καθε νικ εχει δικαιωμα να ξεχασει το...παρελθον του...να κανει μια καινουργια αρχη...ετσι δε γινεται κ in real life;

achinos

# 35 στις 23/1/2012
author
Γυναίκα / 57 / Ελεύθερη
Μονακό

Παράθεση:
Originally posted by marili1980

Παράθεση:

εεε χμ τιποτα δεν εκανα. εκατσα στα αυγα μου...

Καλυτερα ρε συ, οι φαντασιωσεις ειναι πιο καλα να μενουν...κλειδωμενες στο δωματιο τους...αν κατεβουν στο σαλονι της πραγματικοτητας, ειναι πιθανο αυτη να τις ξεπερασει...με απροσμενες εξελιξεις...

velvet2

# 36 στις 23/1/2012
author
Ανδρας / 54 / Ελεύθερος
Αλλη χώρα
Θέματα: 38
Απαντήσεις: 1.634

Συγγνωμη

Παράθεση:
Originally posted by Sxeseis

Πρώτον : Οι διαχειριστές δεν υποχρεούνται (παρακαλούμε διάβασε τους όρους χρήσης) να σε ενημερώνουν για τις διαχειριστικές αποφάσεις που λαμβάνουν στο φόρουμ το οποίο δεν ανήκει στο Ελληνικό Δημόσιο αλλά είναι ΙΔΙΩΤΙΚΟ και διέπεται από τους κανόνες των ιδιοκτητών του.

Δεύτερο : Θα σε παρακαλούσαμε , εάν θέλεις να παραμείνεις στο φόρουμ του Sxeseis.gr να διαβάσεις τους όρους χρήσης του φόρουμ. Αυτό θα σε βοηθούσε να κατανοήσεις πότε και γιατί κλειδώνονται θέματα.

Sxeseis Support

.....................................

Αντι να κλειδώνετε τα θεματα δεν είναι καλύτερο να κλειδώνεται αυτόν
που οι απαντησεις του και τα σχολια είναι ασχετα με το θεμα

Συγγνώμη γιατι εγω διαβαζω το παρακατω το οποιο ποτε δεν εχει τηρηθει....
Απαντήσεις σε Θέματα.
Τα κείμενα που αποστέλλονται ως απαντήσεις σε ήδη υπάρχον θέμα θα πρέπει να αποτελούν ουσιαστικές απαντήσεις ή σχόλια στο αρχικό θέμα και μόνο. Επίσης μπορούν να αποτελούν προσθήκες, ή διευκρινήσεις, να εκφράζουν συμφωνία ή διαφωνία με απαντήσεις που έχουν δοθεί, πάντα όμως στα πλαίσια του αρχικού θέματος. Απαντήσεις ή σχόλια που το πνεύμα τους είναι άσχετο με το αρχικό θέμα θα διαγράφονται χωρίς προειδοποίηση, επίσης θα διαγράφονται απαντήσεις ή σχόλια που δεν προσφέρουν στην εξέλιξη της συζήτησης.
Δεν είναι οι μεταναστες οι εχθροι μας, εχθροι είναι αυτοι που κλεβουν την ζωη μας.

sunnyeyes-

# 37 στις 23/1/2012
author
Γυναίκα / 44 / Σε σχέση
Ν. Ηρακλείου / Ηράκλειο

Παράθεση:
Δε χρειαζεται σαννυ, καθε νικ εχει δικαιωμα να ξεχασει το...παρελθον του...να κανει μια καινουργια αρχη...ετσι δε γινεται κ in real life;

Kανεις λαθος αχινε μου. Οπως και η Νταρντανα και καποιος αλλος που το ειπε.
Εδω μεσα δεν ειναι real life.

Eδω μεσα, το μονο που μπορεις να γνωρισεις απο εμενα ειναι το συναισθηματικο μου κομματι. Τιποτα αλλο. Η μονη αλληλεπιδραση που μπορουμε να εχουμε, ειναι συναισθηματικης φυσης. Καμία μα καμία αλλη. Για αυτο υπαρχουν emoticons .. απο το emotion. Το μονο που μπορει να καταθεσει καποιος εδω μεσα, ειναι συναισθηματικης φυσης. Τιποτα μα τιποτα αλλο. Διοτι, διαβαζοντας σε.. μονο με το συναισθημα μπορω να καταλαβω "τι εισαι".. Ουτε σε βλεπω.. ουτε σε μυριζω, ουτε σε αγγιζω. Αναγκαστικα λοιπον, λειτουργουμε με συναισθηματα σε ενα φορουμ.

Οποτε, η καθε διαγραφη.. και αλλαγη ψευδωνυμου, δεν εχει να κανει με την real life. Στη ζωη, δεν αλλαζεις ονομα, ουτε ακυρωνεις το παρελθον σου. Στη ζωη, οταν καποιος σου κανει μια μπιπ.. ή αν εσυ κανεις μια μπιπ, δεν τραβας μια διαγραφη.. Ποια real life λοιπον? Καμία απολυτως σχεση. Απλα εδω μεσα, βρισκονται διαφορων ειδων ανθρωποι, που γραφουμε για να αποφορτιστουμε απο το πιο τυρρανοσαυρο ψευδωνυμο μεχρι το πιο μωρο. Παρατηρησε το και ελα πες μου. Απο τον πιο "λογικο" του φορουμ μεχρι τον πιο "ευαισθητο", βουτηγμενος και αυτος στο συναισθημα..

Καμία σχεση λοιπον με real life ... Αληθινα συναισθηματα θα το δεχτω. Αληθινες συμπεριφορες οχι.
Και τελος παντων, εγω απλα ηθελα να πω στα κοριτσια πιο πολυ οτι μου αρεσε να τις διαβαζω. Τη ζουμερη δηλαδη και την INDI και για την τελευταια γιατι διαγραφτηκε να θυμηθω.

# 38 στις 23/1/2012
author
Ανενεργό μέλος
Θέματα:
Απαντήσεις:

Παράθεση:
Originally posted by Sxeseis

Sxeseis Support

αγαπητέ administrator,
όπως έγραψα και παραπάνω διάβασα τους όρους χρήσης του φόρουμ (οι οποίοι, μεταξύ μας, είναι αρκετά γενικοί και επιδέχονται ερμηνείας) και φρονώ ότι παραβιάζονται κατά κόρον σε σωρεία θεμάτων, τα οποία ουδέποτε κλειδώθηκαν.... Δεν χρειάζεται να αναφέρω παραδείγματα. Πιστεύω ότι το κάθε μέλος μπορεί να σκεφτεί τουλάχιστον μερικά.
επίσης, όπως έγραψα παραπάνω, φρονώ ότι θα έπρεπε να γίνει σύσταση σε άτομα που θεωρήσατε ότι παραβιάζουν αυτούς τους όρους και όχι να κλειδώσετε απευθείας το θέμα.
Είναι η γνώμη μου και έχω το δικαίωμα να την εκφράζω. Σωστά?
Κατά τα άλλα θεωρώ το θέμα λήξαν.
Με τιμή,
μαίριλι

achinos

# 39 στις 23/1/2012
author
Γυναίκα / 57 / Ελεύθερη
Μονακό

Παράθεση:
Originally posted by sunnyeyes-

Παράθεση:

Kανεις λαθος αχινε μου. Οπως και η Νταρντανα και καποιος αλλος που το ειπε.
Εδω μεσα δεν ειναι real life.

Eδω μεσα, το μονο που μπορεις να γνωρισεις απο εμενα ειναι το συναισθηματικο μου κομματι. Τιποτα αλλο. Η μονη αλληλεπιδραση που μπορουμε να εχουμε, ειναι συναισθηματικης φυσης....

Σφωνω ρε σάννυ, δεν ειναι real life, προσομοιωση ειναι, απλως οι ιστοριες που διαλεγουμε να διηγηθουμε για τον εαυτο μας ειναι ο τροπος που θελουμε να μας βλεπουνε οι αλλοι, αναλογια ειπα οτι υπαρχει, οχι ομοιοτης.

Δε ξέρω για σενα ισως εισαι μικρη ακομα, αλλα καθως τα χρονια περνουν κ διαγραφες κανεις κ νοιωθεις τον εαυτο σου να αλλαζει, σα να γινεσαι "αλλος" ενα πραμα, κ η συναισθηματικη σου απαντηση στα γεγονοτα που εζησες αλλαζει...εκεινη τη στιγμη, διαλεγεις αλλες ιστοριες να διηγηθεις, η τις ιδιες ιστοριες με αλλο τροπο...
Και για να μη ξεχνιομαστε, το σχολιο δεν ειναι ασχετο με τις δυο οψεις του φορουμ που εφυγαν, ε;

Η ειναι;

somebody961

# 40 στις 23/1/2012
author
Ανδρας / 61 / Σε σχέση
Ν. Αττικής (Αθήνα) / Αθήνα
Θέματα: 100
Απαντήσεις: 12.017

Παράθεση:
Originally posted by velvet2
Αντι να κλειδώνετε τα θεματα δεν είναι καλύτερο να κλειδώνεται αυτόν
που οι απαντησεις του και τα σχολια είναι ασχετα με το θεμα

Αλλοιώνεται η γεύση μεγάλε!
Γιατί αν απαντήσω σοβαρά θα πρέπει να φέρω καταστάσεις παρελθόντος στο μυαλό και στη φόρα και δε γουστάρω πια..
Έει, πού πας; Είναι γκρεμός εκεί! Ε, τότε καλά πάω.
Επιλέξτε σελίδα: (1-3)
Σελίδες 123
Δεν μπορείτε να απαντήσετε