Ο εύκολος τρόπος να κάνετε νέες γνωριμίες και σχέσεις!
Με περισσότερα από 535.000 μέλη,
το Sxeseis.gr είναι το μεγαλύτερο ελληνικό site γνωριμιών.
Το Sxeseis.gr συνδυάζει με μοναδικό τρόπο λειτουργίες κοινωνικής δικτύωσης ,σελίδας γνωριμιών, forums και chat rooms δίνοντας στα μέλη του περισσότερες δυνατότητες και ευκαιρίες επικοινωνίας και γνωριμίας, από οποιοδήποτε άλλο μέσο.
Μάθετε περισσότερα για το Sxeseis.gr
Είμαι :
Ενδιαφέρομαι για :
Ημ. Γεννήσης μου :
Κατοικώ :
Νομός :
Περιοχή :
Ουπς! Ξεχάσατε να συμπληρώσετε κάποιες πληροφορίες!
Ουπς! Η ημερομηνία γέννησης δεν είναι σωστή!

ενδειξεις απιστια sos

Επιλέξτε σελίδα: (1-2)
Σελίδες 12

mkats

# 1 στις 19/1/2012
author
Γυναίκα / 51 / Παντρεμένη
Ν. Αττικής (Αθήνα) / Αγία Βαρβάρα
Θέματα: 2
Απαντήσεις: 2
'Aρεσαν+: 0%

ενδειξεις απιστηα σος

τα χαιρετισματά μου σε όλους, ευχομαι να σας βρισκω καλά. είναι η πρώτη φορά που γράφω και ελπίζω στην βοηθειά σας. Είμαι 38 ετών, έχω τέσσερα παιδια και μένω στην Αθήνα. Τα προβλήματα φενοταν από την πρώτη στιγμή που παντρευτηκα αλλά δεν τα έβλεπα, διότι πίστευα πως δεν υπάρχει πονυρια και πως ο ανθρωπός μου δεν θα μου έλεγε ποτέ ψεματα. Πίστευα πολύ στην οικογένεια και προσπαθούσα πάντα να είμαι καλή μάνα, νοικοκυρά, και σύζηγος. Αποτέλεσμα να μου φορτώσει ο σύζηγος όλες όλες τις υποχρεώσεις να με χρεώνει για το οτιδήποτε συνέχεια να γκρινιάζει (τα τρία χαρακτιριστικά του είναι ζηλειάρης μέχρι εκεί που δεν πέρνει, νευρικός, και απερίγραπτα εγωιστής). Είναι τοσες πολές οι άσχημες στιγμές που δεν ξέρω τι να πρωτογράψω. Μέσα σ' όλα αυτά μετά από 12 χρονια γάμου μου αποκάλυψε ότι πολύ νέος ήρθε σε επαφή και με άντρα μια φορά αλλά μέχρι εκεί. Λίγο αργότερα μου είπαι πως του αρεσει να φοράει τα εισώρουχά μου (και τα φόραγε)μετά από κανα χρόνο μου είπαι αν θέλω δέχεται να πάω με κάπιον άλλον αρκεί να ξέρει ποιός είναι ή αν πάλι θέλω να το κάνουμε με άλλα ζευγάρια ή και να βρούμε άλλο άντρα (τριο) ή αν θέλω μόνο να μας βλέπει. Πραγματικά δεν καταλαβα πως απο τη μια μου απαγόρευαι να ντυνομαι να βαφομαι να πηγαινω οπουδηποτε μόνη μου πάντα ελεγχο σε ότι έκανα και στη συνέχεια να ζητάει κάτι τέτοιο? Μετά από 6 μηνες περίπου είδα πόλλά σημάδια απιστίας 'οπως κλησεις με απόκρυψη, μυνηματα ερωτικα αλλά φενοταν ο αριθμος της αδελφή του, και αλλά που με κάνουν σίγουρη πως κάτι συμβαίνει. θέλω να μου πείτε πως μπορώ να τον κάνω να μου πει τι έχει συμβει? Είμαι εδώ και 8 μήνες σε άθλια κατασταση εντελώς απεριποιητη με συμάδια κατάθλιψης, από την μιά προσπαθει να με κάνει να νιώσω καλήτερα από την άλλη δεν μου λέει τίποτα. θέλω αποσδήποτε να μάθω, κυρίως γιατί του έχω δώσει την ψυχή όλη. σας παρακαλώ βοηθήστε με

Pianist_

# 2 στις 19/1/2012
author
Ανενεργό μέλος
Θέματα:
Απαντήσεις:
'Aρεσαν+: %
Δεν νομίζω να είσαι τόσο αφελής που να περιμένεις να σου πεί κιόλας.
Εσένα τώρα αυτό σε νοιάζει φιλη μου?Να σου πεί ?Άν σου πεί τι θα αλλάξει???Αφου έτσι κι αλλιώς τα "σοβαρότερα" δεν είσαι ικανή να τα δείς(Κι ας είναι οφθαλμοφανή!)

Dardana

# 3 στις 19/1/2012
author
Γυναίκα / 50 / Διαζευγμένη
Ουζμπεκιστάν
Θέματα: 414
Απαντήσεις: 64.651

Παράθεση:
Originally posted by mkats
τα χαιρετισματά μου σε όλους, ευχομαι να σας βρισκω καλά. είναι η πρώτη φορά που γράφω και ελπίζω στην βοηθειά σας. Είμαι 38 ετών, έχω τέσσερα παιδια και μένω στην Αθήνα. Τα προβλήματα φενοταν από την πρώτη στιγμή που παντρευτηκα αλλά δεν τα έβλεπα, διότι πίστευα πως δεν υπάρχει πονυρια και πως ο ανθρωπός μου δεν θα μου έλεγε ποτέ ψεματα. Πίστευα πολύ στην οικογένεια και προσπαθούσα πάντα να είμαι καλή μάνα, νοικοκυρά, και σύζηγος. Αποτέλεσμα να μου φορτώσει ο σύζηγος όλες όλες τις υποχρεώσεις να με χρεώνει για το οτιδήποτε συνέχεια να γκρινιάζει (τα τρία χαρακτιριστικά του είναι ζηλειάρης μέχρι εκεί που δεν πέρνει, νευρικός, και απερίγραπτα εγωιστής). Είναι τοσες πολές οι άσχημες στιγμές που δεν ξέρω τι να πρωτογράψω. Μέσα σ' όλα αυτά μετά από 12 χρονια γάμου μου αποκάλυψε ότι πολύ νέος ήρθε σε επαφή και με άντρα μια φορά αλλά μέχρι εκεί. Λίγο αργότερα μου είπαι πως του αρεσει να φοράει τα εισώρουχά μου (και τα φόραγε)μετά από κανα χρόνο μου είπαι αν θέλω δέχεται να πάω με κάπιον άλλον αρκεί να ξέρει ποιός είναι ή αν πάλι θέλω να το κάνουμε με άλλα ζευγάρια ή και να βρούμε άλλο άντρα (τριο) ή αν θέλω μόνο να μας βλέπει. Πραγματικά δεν καταλαβα πως απο τη μια μου απαγόρευαι να ντυνομαι να βαφομαι να πηγαινω οπουδηποτε μόνη μου πάντα ελεγχο σε ότι έκανα και στη συνέχεια να ζητάει κάτι τέτοιο? Μετά από 6 μηνες περίπου είδα πόλλά σημάδια απιστίας 'οπως κλησεις με απόκρυψη, μυνηματα ερωτικα αλλά φενοταν ο αριθμος της αδελφή του, και αλλά που με κάνουν σίγουρη πως κάτι συμβαίνει. θέλω να μου πείτε πως μπορώ να τον κάνω να μου πει τι έχει συμβει? Είμαι εδώ και 8 μήνες σε άθλια κατασταση εντελώς απεριποιητη με συμάδια κατάθλιψης, από την μιά προσπαθει να με κάνει να νιώσω καλήτερα από την άλλη δεν μου λέει τίποτα. θέλω αποσδήποτε να μάθω, κυρίως γιατί του έχω δώσει την ψυχή όλη. σας παρακαλώ βοηθήστε με

καλως την.
κοπελα μου, για να καταλαβω..το προβλημα σου εσενα ειναι να μαθεις τι ακριβως συμβαινει, με ποιον ή ποιαν απιστει;; εμενα άλλο μου κανει απορια και αναρωτιεμαι: εισαι 12 χρονια μ'εναν τυπο που ειναι ζηλιαρης, εγωιστης, νευρικος, κρυφογκεϋ, σου απαγορευει πραγματα, σε κατηγορει για τα παντα, φοραει τα εσωρουχα σου, θελει να σε δει σε τριο, να το κανετε με άλλα ζευγαρια, και εκανες μαζι του και 4 παιδια;; ενω λες οτι απο την αρχη υπηρχαν "αρνητικες" ενδειξεις για το ποιόν του.
να υποθεσω οτι εχει λεφτά; γιατι το οικονομικο ειναι το μόνο θεμα που δεν εθιξες.
και με τα πιο πανω, ξαναρωτω: το μόνο σου προβλημα ειναι με ποιον/α σε κερατωνει;
αυτο ειναι το μόνο ευκολο για να μαθεις. κι αν το μαθεις , θεωρεις οτι θα λυθουν τα προβληματα σου;
Tα πράγματα δεν είναι τόσο άσχημα όσο φαίνονται... είναι χειρότερα...

# 4 στις 19/1/2012
author
Ανενεργό μέλος
Θέματα:
Απαντήσεις:
πωωωωωωωωωωωωτης ποπεως γινεται

# 5 στις 19/1/2012
author
Ανενεργό μέλος
Θέματα:
Απαντήσεις:
Τι έγινε ρε παιδιά??????

Θα έλεγα πως το πρόβλημα δεν είναι ο άντρας αλλά εσύ!!
Μετά από 12 χρόνια θυμήθηκες ότι κάτι δεν λειτουργεί σωστά???????

Όταν εκείνος ζήταγε "βιτρίνα" για κοινωνικούς λόγους, εσύ δεν είχες φωνή να μιλήσεις???
Η αντίδραση σου σε όλο αυτό ήταν να κάνεις οικογένεια?

Λυπάμαι που στο λέω, πιθανότατα όμως τον βοήθησες να στήσει μία αξιοπρεπέστατη εικόνα στον έξω κόσμο, κάνοντας έναν γάμο και φέρνοντας 4 ψυχές στη ζώη, ώστε να μη φάει το κράξιμο που θα πίστευε πως θα έτρωγε, σε περίπτωση που συνειδητά διάλεγε έναν άλλο τρόπο ζωής!! Ένα τρόπο ζωής που πολλές φορές δεν είναι κοινωνικά αποδεκτός!!

Αυτό που θα έπρεπε να συλλογιστείς, χρόνια πριν κατά τη γνώμη μου, είναι εάν από θύμα έχεις γίνει θύτης.....

mavroskyknos1986

# 6 στις 19/1/2012
author
Γυναίκα / 36 / Σε σχέση
Ν. Αττικής (Πειραιάς) / Αγίος Ιωάννης Ρέντης
Θέματα: 0
Απαντήσεις: 249

Παράθεση:

Κοπέλα μου, κοίταξε να σώσεις τα 4 αγγελούδια σου και τον εαυτό σου από αυτη την αρρωστημένη κατάσταση!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Μίλησε επειγοντως με ενα δικηγόρο για την άιτηση διαζυγίου την οποία θα κάνεις ΑΜΕΣΑ!!!!!!!

εΙΝΑΙ ΔΥΝΑΤΟΝ ΝΑ ΜΕΓΑΛΩΝΕΙς ΠΑΙΔΙΆ ΜΕΣΑ ΣΕ ΑΥΤΟ ΤΟ ΤΡΕΛΟΚΟΜΈΙΟ???????

Και μην ακούσω ανοησίες του στυλ : "α όχι , με μενα είναι κακός σύζυγος, αλλά με τα παιδιά ειναι καλός πατερας"! Τα παιδια σου το βλέπουν ότι εισαι δυστυχισμένη και γινονται κι αυτα ακομα πιο δυστυχισμενα! Εκτος αυτού, η ανατροφη παιδιων και μαλιστα τεσσάρων, χρειάζτεται πολυ χρονο και προσοχή απο τη μερια σου, και πως να τους δειξεις αυτη την προσοχη που χρειάζονται, όταν ολημερις κι οληνυκτις κνηγας τον αντρα σου για να μάθεις τις ερωτικες του περιπτύξεις????????

Εισαι ΜΗΤΕΡΑ!!! ΜΗ ΤΟ ΞΕΧΝΑΣ!! Φέρσου υπέυθυνα και ώριμα, αλλιως τα παιδια σου θα σε μισησουν....

# 7 στις 19/1/2012
author
Ανενεργό μέλος
Θέματα:
Απαντήσεις:

Παράθεση:
Originally posted by mavroskyknos1986
Κοπέλα μου, κοίταξε να σώσεις τα 4 αγγελούδια σου και τον εαυτό σου από αυτη την αρρωστημένη κατάσταση!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Μίλησε επειγοντως με ενα δικηγόρο για την άιτηση διαζυγίου την οποία θα κάνεις ΑΜΕΣΑ!!!!!!!

εΙΝΑΙ ΔΥΝΑΤΟΝ ΝΑ ΜΕΓΑΛΩΝΕΙς ΠΑΙΔΙΆ ΜΕΣΑ ΣΕ ΑΥΤΟ ΤΟ ΤΡΕΛΟΚΟΜΈΙΟ???????

Και μην ακούσω ανοησίες του στυλ : "α όχι , με μενα είναι κακός σύζυγος, αλλά με τα παιδιά ειναι καλός πατερας"! Τα παιδια σου το βλέπουν ότι εισαι δυστυχισμένη και γινονται κι αυτα ακομα πιο δυστυχισμενα! Εκτος αυτού, η ανατροφη παιδιων και μαλιστα τεσσάρων, χρειάζτεται πολυ χρονο και προσοχή απο τη μερια σου, και πως να τους δειξεις αυτη την προσοχη που χρειάζονται, όταν ολημερις κι οληνυκτις κνηγας τον αντρα σου για να μάθεις τις ερωτικες του περιπτύξεις????????

Εισαι ΜΗΤΕΡΑ!!! ΜΗ ΤΟ ΞΕΧΝΑΣ!! Φέρσου υπέυθυνα και ώριμα, αλλιως τα παιδια σου θα σε μισησουν....

Να συμπληρώσω κάτι που το ξέχασα πριν...
Και έστω να μη σε μισήσουν τα παιδιά σου, αυτό που κάνεις είναι να τους δίνεις λάθος πρότυπα για τη ζωή.
Έχεις την ευθύνη τους, και το μόνο που θέλεις είναι απλά μια απάντηση από τον άντρα σου???
Στα παιδιά εσύ τι απαντήσεις θα δώσεις όταν θα σε ρωτάνε "γιατί"???
Με τι εφόδια τα βγάζεις προς τα έξω σε έναν κόσμο που δεν υπάρχει προστασία απο πουθενά???
Εδώ κολλάει το "θύτης"!!!!!!!

Εάν νιώθεις ότι χάνεσαι και ότι δεν μπορείς να αντιμετωπίσεις την κατάσταση ζήτα τη βοήθεια κάποιου ειδικού, γιατί εαν συνεχίσεις με αυτούς τους ρυθμούς θα πάρεις στο λαιμό σου άλλες 4 ζωές!

# 8 στις 19/1/2012
author
Ανενεργό μέλος
Θέματα:
Απαντήσεις:

Παράθεση:
Originally posted by Pianist_
Δεν νομίζω να είσαι τόσο αφελής που να περιμένεις να σου πεί κιόλας.
Εσένα τώρα αυτό σε νοιάζει φιλη μου?Να σου πεί ?Άν σου πεί τι θα αλλάξει???Αφου έτσι κι αλλιώς τα "σοβαρότερα" δεν είσαι ικανή να τα δείς(Κι ας είναι οφθαλμοφανή!)

Μην το λες,ίσως και να είναι τοσο αφελής αφού όπως σωστά επισήμανες και συ τα σοβαρότερα δεν είναι ικανή να τα δει.

ioxar

# 9 στις 19/1/2012
author
Γυναίκα / 36 / Παντρεμένη
Ν. Αττικής (Αθήνα) / Ψυχικό
Θέματα: 2
Απαντήσεις: 129

Παράθεση:
μυνηματα ερωτικα αλλά φενοταν ο αριθμος της αδελφή του

Συγνώμη θελω να σου κανω καποιες ερωτησεις:
1ον ο αριθμος ειναι σίγουρα της αδερφής του? Τον έχεις και εσύ?
2ον η αδερφή του είναι παντρεμένη ? Αν ναι δες το λίγο μην τρέχει κάτι με τον άνδρα της αδερφής του...
3ον και σημαντικότερο ΓΙΑΤΙ ΚΑΘΕΣΑΙ ΣΕ ΕΝΑ ΤΕΛΕΙΩΜΈΝΟ ΘΕΜΑ ? Ο ανθρωπος είναι γκέι , εγωιστής και οτιδήποτε μπορεί να φανταστεί ενας ανθρωπος με αυτα που έχεις γράψει. ΦΥΓΕ τωρα απο εκείνον κανεις κακο στον εαυτό σου και πάνω απο ολα στα παιδία σου. λογικά τα παιδιά σου είναι μικρά φαντάσου τι πρότυπο πατέρα ή και άντρα εχουν. Φύγε για να σώσεις τα παιδια σου !!!!

daka2010

# 10 στις 19/1/2012
author
Γυναίκα / 40 / Σε σχέση
Ν. Θεσσαλονίκης / Αγιος Αθανάσιος
Θέματα: 9
Απαντήσεις: 2.027

mavri_orxidea

# 11 στις 19/1/2012
author
Γυναίκα / 34 / Ελεύθερη
Ελλάδα
Θέματα: 1
Απαντήσεις: 1.147

Παράθεση:
Originally posted by ioxar

Παράθεση:

2ον η αδερφή του είναι παντρεμένη ? Αν ναι δες το λίγο μην τρέχει κάτι με τον άνδρα της αδερφής του...
3ον και σημαντικότερο ΓΙΑΤΙ ΚΑΘΕΣΑΙ ΣΕ ΕΝΑ ΤΕΛΕΙΩΜΈΝΟ ΘΕΜΑ ? Ο ανθρωπος είναι γκέι , εγωιστής και οτιδήποτε μπορεί να φανταστεί ενας ανθρωπος με αυτα που έχεις γράψει. ΦΥΓΕ τωρα απο εκείνον κανεις κακο στον εαυτό σου και πάνω απο ολα στα παιδία σου. λογικά τα παιδιά σου είναι μικρά φαντάσου τι πρότυπο πατέρα ή και άντρα εχουν. Φύγε για να σώσεις τα παιδια σου !!!!

When I'm good, I'm very good, but when I'm bad, I'm better.

# 12 στις 19/1/2012
author
Ανενεργό μέλος
Θέματα:
Απαντήσεις:
Το οτι ειχε μια εμπειρια με αντρα δεν τον κανει αυτοματα και γκευ, πολλοι ειναι περιεργοι στο να δοκιμασουν κατι αλλο και ο καθενας εχει διαφορετικες προτιμησεις στο κρεβατι, δεν ειναι αναγκη να υπαρχουν ταμπου πανω σ'αυτο το θεμα.
Τωρα απο κει και περα το μονο που μπορεις να κανεις ειναι να του μιλησεις για αυτη την κατασταση και να μην ριχνεις αλλο τον εαυτο σου. Να του πεις καθαρα τις υποψιες σου, μ'αυτον τον ανθρωπο εχεις 4 παιδια μην ξεχνας, αν και γιατι τα εκανες ενω εβλεπες οτι δεν εισασταν καλα απο την αρχη. ενα παιδι δεν σωζει τιποτα, φταις και συ κατα την γνωμη μου.
Καλα ειναι να λεμε να τον παρατησεις αλλα με 4 κουτσουβελα απο πισω δυσκολο το βλεπω.
Εσενα τωρα το βασικο σου προβλημα ειναι αν σε κερατωνει και μονο?

# 13 στις 19/1/2012
author
Ανενεργό μέλος
Θέματα:
Απαντήσεις:

Παράθεση:

Παράθεση:

Βρε παιδια δεν το καταλαβαίνετε ??? Η γυναίκα θέλει να εθελοτυφλεί!!!!!! Δεν μπορει να καταλάβει οτι καταστρέφει τις ζωες των παιδιών , κι ότι θα βγάλει στην κοινωνία μεθαύριο 4 ζωές ψυχικά ανισόρροπες!!!! Λογικά πιστεύει ότι τα παιδιά δεν επηρεάζονται!

Εγω δεν εχω καταλαβει να θετει το ενδεχομενο του χωρισμου, αλλα να θελει να βρει εναν τροπο να κανει τον αντρα της να μιλησει, ωστε να κανουν μια προσπαθεια να σωσουν το γαμο(!) τους!!!!!!

Και ποιος μας λεει οτι δεν ειναι ετεροθαλή αδέρφια??? Αλλά και αδέρφια να είναι, έχω μία φίλη που το αγόρι της, της είχε ζητήσει να κάνουν τρίο με τον αδερφό του!

# 14 στις 19/1/2012
author
Ανενεργό μέλος
Θέματα:
Απαντήσεις:

Παράθεση:

Παράθεση:

Με προλαβες στις 2 πρωτες αποριες,ακριβως το ιδιο σκεφτηκα με την αδερφη και το νουμερο του κινητου....τσεκαρε το νουμερο και οχι τι αναγραφεται ως αποστολεας....

Θεματοθετρια ο συζυγος σου εχει πολλα θεματα.....ικανοποιησε εαν θελεις την περιεργεια σου ως προς το τι συμβαινει,να προετοιμασεις ομως τον εαυτο σου και για τα χειροτερα σεναρια.....οχι γιατι ειμαι εγω καχυποπτη που στο λεω,αλλα γιατι τετοια ειναι τα δειγματα συμπεριφορας που εχει επιδειξει εκεινος.....κοιτα να εχεις γερο στομαχι και να διατηρησεις την ψυχραιμια σου γιατι εχεις να φροντισεις και 4 παιδια....για αυτο οφειλεις να προετοιμαστεις για οτι και εαν ανακαλυψεις, γιατι θα χρειαστει και να το αντιμετωπισεις κιολας...μετρα τα κουραγια σου και τις αντοχες σου παντως.....

Η υποθεση φευγω δεν ειναι καθολου ευκολη για κανεναν ποσο μαλλον εαν εχεις και 4 παιδια.....ο ανθρωπος ομως αυτος εχει "εκτεθει" αρκετες φορες ως προς τις "ιδιαιτεροτητες" του.....μετρα τι εχει αξια για σενα και τα παιδια σου και δωσε προτεραιοτητα στην υγιη και αξιοπρεπη ανατροφη τους!

Φιλικα.....

# 15 στις 19/1/2012
author
Ανενεργό μέλος
Θέματα:
Απαντήσεις:

Παράθεση:
Originally posted by lizsa

Παράθεση:

Παράθεση:

Βρε παιδια δεν το καταλαβαίνετε ??? Η γυναίκα θέλει να εθελοτυφλεί!!!!!! Δεν μπορει να καταλάβει οτι καταστρέφει τις ζωες των παιδιών , κι ότι θα βγάλει στην κοινωνία μεθαύριο 4 ζωές ψυχικά ανισόρροπες!!!! Λογικά πιστεύει ότι τα παιδιά δεν επηρεάζονται!

Εγω δεν εχω καταλαβει να θετει το ενδεχομενο του χωρισμου, αλλα να θελει να βρει εναν τροπο να κανει τον αντρα της να μιλησει, ωστε να κανουν μια προσπαθεια να σωσουν το γαμο(!) τους!!!!!!

Και ποιος μας λεει οτι δεν ειναι ετεροθαλή αδέρφια??? Αλλά και αδέρφια να είναι, έχω μία φίλη που το αγόρι της, της είχε ζητήσει να κάνουν τρίο με τον αδερφό του!

Καλα υπερβολικη σε βρισκω, ακους ετεροθαλη αδερφια, ειπαμε...
Απεγνωσμενη ειναι η γυναικα, ευκολο το λες εσυ να χωρισεις με 4 παιδια?
Δεν ξερουμε καν την οικονομικη της κατασταση.

Ολοι καλα ειναι να μιλαμε εξω απο το χορο! Απλα εγω δεν εχω καταλαβει τον θελει αυτον τον αντρα γιατι δεν δειχνει και να την πειραξαν πολυ αυτα που τις εχει ζητησει να κανουν, οσο η συμπεριφορα του αν και λεει ιδια ηταν τοσα χρονια.

Οποτε απ'οτι βλεπω το μονο που θελει να μαθει ειναι αν τρωει κερατο και πως να το μαθει!

zerox

# 16 στις 19/1/2012
author
Ανδρας / 49 / Διαζευγμένος
Ν. Αττικής (Αθήνα) / Αθήνα
Θέματα: 3
Απαντήσεις: 299

Α-π-ι-σ-τ-ε-υ-τ-ο

θα σου πρότεινα να χωρίσεις αν δεν τα αντέχεις αυτά τα...σπόρ πλέον.

Αφιερωμένο (λυπάμαι αλλά ΔΕΝ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΑΝΤΙΣΤΑΘΩ και το ποστάρω)

http://www.youtube.com/watch?v=8P_iafKeUZo
...μην παίρνετε ναρκωτικά.Δεν φτάνουν για όλους...

VLEMMA

# 17 στις 19/1/2012
author
Ανενεργό μέλος
Θέματα:
Απαντήσεις:

Παράθεση:
Originally posted by Northern_Light

Μην το λες,ίσως και να είναι τοσο αφελής αφού όπως σωστά επισήμανες και συ τα σοβαρότερα δεν είναι ικανή να τα δει.

...ή "μυθομανής"....

# 18 στις 19/1/2012
author
Ανενεργό μέλος
Θέματα:
Απαντήσεις:
Παιδια μια φορα ποσταρε η γυναικα...καλο ειναι να σκεφτομαστε με τα δεδομενα που εχουμε και να απανταμε....αλλιως καταστροφολογουμε και φτιαχνουμε σεναρια μονοι μας......

Εαν επανελθει με επιπλεον λεπτομεριες ισως σχηματισουμε καλυτερη εικονα....

Φιλικα

# 19 στις 19/1/2012
author
Ανενεργό μέλος
Θέματα:
Απαντήσεις:

Παράθεση:
Originally posted by nefeli_34
Παιδια μια φορα ποσταρε η γυναικα...καλο ειναι να σκεφτομαστε με τα δεδομενα που εχουμε και να απανταμε....αλλιως καταστροφολογουμε και φτιαχνουμε σεναρια μονοι μας......

Εαν επανελθει με επιπλεον λεπτομεριες ισως σχηματισουμε καλυτερη εικονα....

Φιλικα

# 20 στις 19/1/2012
author
Ανενεργό μέλος
Θέματα:
Απαντήσεις:
Δεν ειναι καθολου ευκολο να χωρισει ειδικα με τα 4 παιδια και τα 12 χρονια που ειναι μαζι!!! Απλα θεωρω πως πρεπει να την προβληματισει λιγακι παραπανω το θεμα των παιδιων!
Και δε θα εδινα βαση σε αυτο εαν δεν ελεγε και η ιδια οτι πιστευει πολυ στο θεσμο της οικογενειας..

Ε.. ας βρει το κουμπι του να φτασει στο αμην να μιλησει ανοιχτα...

Υ.Γ. Ασε απο ιστοριες αλλο τιποτα!! Να μου τα λενε και να προσπαθω να δειχνω ηρεμη.. ποτε δε μπορουμε να ξερουμε τι συμβαινει ...

Επιλέξτε σελίδα: (1-2)
Σελίδες 12
Δεν μπορείτε να απαντήσετε