Ο εύκολος τρόπος να κάνετε νέες γνωριμίες και σχέσεις!
Με περισσότερα από 535.000 μέλη,
το Sxeseis.gr είναι το μεγαλύτερο ελληνικό site γνωριμιών.
Το Sxeseis.gr συνδυάζει με μοναδικό τρόπο λειτουργίες κοινωνικής δικτύωσης ,σελίδας γνωριμιών, forums και chat rooms δίνοντας στα μέλη του περισσότερες δυνατότητες και ευκαιρίες επικοινωνίας και γνωριμίας, από οποιοδήποτε άλλο μέσο.
Μάθετε περισσότερα για το Sxeseis.gr
Είμαι :
Ενδιαφέρομαι για :
Ημ. Γεννήσης μου :
Κατοικώ :
Νομός :
Περιοχή :
Ουπς! Ξεχάσατε να συμπληρώσετε κάποιες πληροφορίες!
Ουπς! Η ημερομηνία γέννησης δεν είναι σωστή!

ενδειξεις απιστια sos

Επιλέξτε σελίδα: (1-2)
Σελίδες 12

mavroskyknos1986

# 21 στις 19/1/2012
author
Γυναίκα / 36 / Σε σχέση
Ν. Αττικής (Πειραιάς) / Αγίος Ιωάννης Ρέντης
Θέματα: 0
Απαντήσεις: 249
'Aρεσαν+: 0%

Παράθεση:
Originally posted by lizsa
Δεν ειναι καθολου ευκολο να χωρισει ειδικα με τα 4 παιδια και τα 12 χρονια που ειναι μαζι!!! Απλα θεωρω πως πρεπει να την προβληματισει λιγακι παραπανω το θεμα των παιδιων!
Και δε θα εδινα βαση σε αυτο εαν δεν ελεγε και η ιδια οτι πιστευει πολυ στο θεσμο της οικογενειας..

Ε.. ας βρει το κουμπι του να φτασει στο αμην να μιλησει ανοιχτα...

Υ.Γ. Ασε απο ιστοριες αλλο τιποτα!! Να μου τα λενε και να προσπαθω να δειχνω ηρεμη.. ποτε δε μπορουμε να ξερουμε τι συμβαινει ...

ΑΚΡΙΒΩΣ επειδη υπαρχουν παιδιά, ΠΡΕΠΕΙ να χωρισει! Για να τους δωσει ηρεμο, υγιές περιβάλλον και την προσοχη που χρειάζονται, αντι να τρεχει πισω τον άντρα της διαρκως να τον παρακολουθεί στις ακραίες ερωτικες περιπτυξεις του! Ο "κυριος" έχει 4 παιδιά, ειναι υποχρεωμένος να πληρωνει διατροφή για το μεγαλωμα τους!

# 22 στις 19/1/2012
author
Ανενεργό μέλος
Θέματα:
Απαντήσεις:
'Aρεσαν+: %
Ε τι να συμβαινει μωρε?

Ο αντρας σου ειναι μπαισεξουαλ. Παει και με αντρες και με γυναικες. Η σκετο γεκυ και απλα σε παντρευτηκε για βιτρινα(αλλα τα 4 παιδια με προβληματιζουν)κανονικα θα σου εκανε 1 αντε 2 και μετα no σεξ.

Τωρα αν σε απαταει με αντρα με γυναικα με τρανσεξουαλ και με οτι αλλο δεν μπορω να το ξερω. Αλλα σε απαταει, αφου ειδες και τα μυνηματα..

Εχεις δουλεια? Ξεκιναμε απο αυτο κ συζηταμε τα αλλα

# 23 στις 19/1/2012
author
Ανενεργό μέλος
Θέματα:
Απαντήσεις:
πριν κανεις οποιαδηποτε βιαστικη και επιπολαια κινηση, συμβουλεψου δικηγορο...δεν ειναι απλα τα πραγματα ιδιως οταν υπαρχουν και 4 παιδια....καλη δυναμη και υπομονη....

Racina

# 24 στις 20/1/2012
author
Γυναίκα / 45 / Ελεύθερη
Ν. Θεσσαλονίκης / Θέρμη
Θέματα: 1
Απαντήσεις: 760
Ο τιτλος "ενδειξεις απιστιας" ειναι σπο αστοχος εως και γελοιος θα ελεγα οταν διαβασει κανεις το κειμενο......
Καταρχην βαλτα σε μια σειρα...
Ως συζυγος παρτο αποφαση οτι σου τελειωσε.. (πως καταντα ετσι ο γαμος τις γυναικες .. Στα 38 τους ενω μπορουν να ζησουν τόσα να ανεχονται ΤΟΟΟΟΟΣΑ!)

Η διερευνηση της απιστιας του θα βοηθησει μονο αν στο πει ο δικηγορος για να πετυχεις ευνοικους ορους για τα παιδια και εσενα στο δικαστηριο (αν φτασετε εκει εννοειται, μην φερω και το χειροτερο σεναριο σαν αναγκαιο κακο).

Απο τις λιγες σειρες που γραφεις.. να σου πω τι θα εκανα εγω στη θεση σου..

θα χωριζα...

Αν ειναι καλος πατερας θα συνεχισει να ειναι και μετα το χωρισμο
Αν δεν ειναι καλος, καλυτερα να χωρισεις... μπορει να γινει και καλυτερος αν τα βλεπει πιο σπανια

Σε εχει εξευτελισει συναισθηματικα υπο την εννοια οτι σε ζηλευει, σε αναγκαζει να ανεχεσαι καποιες ιδιαιτεροτητες του σεξουαλικες τις οποιες δεν γνωριζες οταν τον παντρευτηκες και πιθανοτατα σε απατα. Το τελευταιο εγω το θεωρω αμελητεο συγκριτικα με τα οσα αλλα περιγραφεις.

Ο χωρισμος θα φερει πολλες αλλαγες στη ζωη σου και στη ζωη των 4 παιδιων.Πρεπει να τις σκεφτεις σοβαρα και να μεριμνησεις για ολα πριν παρεις αποφασεις. Και καλυτερα να συμβουλευτεις ειδικους, δικηγορο οπως λεει και ο george και ψυχολογο για εσενα και τα παιδια. Για να σου δωσει καποιες κατευθυνσεις πως να χειριστεις τα προβλματα που θα προκυψουν.

Αρα..
Χρειαζεσαι καποιους καλους φιλους ή συγγενεις για να σε στηριξουν συναισθηματικα ή υλικα ή πρακτικα , μια δουλεια, εναν καλο δικηγορο και ψυχραιμια.
Εναλλακτικα χρειαζεσαι υπομονη και εξασκημενο λαιμο (για να καταπινει)

Δικη σου ειναι η ζωη, μια ειναι... διαλεξε πως θα τη ζησεις και πως θα μαθεις στα παιδια σου να τη ζουνε.. Γιατι αποτελεις το πιο δυνατο προτυπο για αυτα. Η σταση ζωης σου θα επηρεασει και τη δικη τους.
Κανείς δεν μπορεί να με πειράξει χωρίς την άδειά μου Το τι νιώθεις και το πώς αντιδράς σε κάτι, είναι πάντα δική σου επιλογή.

Aggelo

# 25 στις 20/1/2012
author
Ανδρας / 52 / Σε διάσταση
Ν. Ηλείας / Τραγανό
Θέματα: 26
Απαντήσεις: 7.115
Το ενδειξεις απιστιας που λες στον τιτλο....ειναι πολυ light σε σχεση
μ αυτα που περιγραφεις.
Μας ζητας βοηθεια ! αν εσυ η ιδια δεν μπορεις να επικοινωνησεις με τον
ανδρα σου η αν τοσα χρονια εχετε κρυφα ο ενας απο τον αλλον εμεις
τι μπορουμε να κανουμε ?? να τον κανουμε να στ απολακυψει....
Παντως στο ποστ που γραφεις βαζεις πολλα πραγματα πανω στο τραπεζι
δεν ειναι μονο η απιστια που λες στον τιτλο........
Για μενα το κυριοτερο ειναι οτι δεν προσπαθησες ποτε
να εχετε μια ισοτιμη σχεση απο κει ξεκινανε ολα...
διοτι υπαρχουν παρα πολλοι καλοθεληταδες που αυτο το πραγμα το εκμεταλευονται !!!! δηλαδη οτι ο αλλος ανεχεται...ξανα ανεχεται....
στο καπακι ανεχεται και ουτ το καθ εξης !!!
Εδω που εχουν ερθει τα πραγματα δεν υπαρχουν ευκολες λυσεις....
και αν θες η ζωη σου να αλλαξει ροτα πρεπει να παρεις δυναμικες
αποφασεις !!!

Παράθεση:
Τα προβλήματα φενοταν από την πρώτη στιγμή που παντρευτηκα αλλά δεν τα έβλεπα

Ερωτηση ? πως πρεπει να σε αντιμετωπισουμε διαβαζωντας το παραπανω
σε συνδιασμο οτι εκανες μαζι του 4 παιδια..........
Ζήστο με πάθος...και ας είναι λάθος !!!

# 26 στις 20/1/2012
author
Ανενεργό μέλος
Θέματα:
Απαντήσεις:

Παράθεση:
Originally posted by mkats
θέλω αποσδήποτε να μάθω, κυρίως γιατί του έχω δώσει την ψυχή όλη. σας παρακαλώ βοηθήστε με

Άρον τη ψυχή σου και περιπάτει!!! Κι οπωσδήποτε μακριά του!! Τόσο απλά!! Εύκολα λύση, δύσκολη όμως η διαδικασία της επίλυσης..

mavroskyknos1986

# 27 στις 20/1/2012
author
Γυναίκα / 36 / Σε σχέση
Ν. Αττικής (Πειραιάς) / Αγίος Ιωάννης Ρέντης
Απαντήσεις: 249

Παράθεση:
Originally posted by Racina
. (πως καταντα ετσι ο γαμος τις γυναικες .. Στα 38 τους ενω μπορουν να ζησουν τόσα να ανεχονται ΤΟΟΟΟΟΣΑ!)

Πες τα Ρασίνα!!!!!!!!!!!!!! οι γυναικες εχουμε τεραστια δυναμη, αλλά με την πλυση εγκεφαλου που μας κανουν απο τοτε που ειμαστε μικρες, το ξεχναμε!

loulougi1

# 28 στις 21/1/2012
author
Γυναίκα / 54 / Ελεύθερη
Ν. Αττικής (Αθήνα) / Αθήνα
Απαντήσεις: 2
Κοριτσι μου τι λες;κ καθεσαι;περιβαλλον να σε στηριξει εχεις;αδελφια;γονεις;
φυγε το γρηγοροτερο.Πως θα μπορεσεις να μεγαλωσεις τα παιδακια σου αν πεσεις σε καταθλιψη;Πανω σου στηριζονται αυτα!σε χρειαζονται κ πρεπει να
δειξεις δυναμη για να βγεις απ αυτην την κατασταση.Να ξεφυγεις.Βημα βημα
θ αρχισεις να νιωθεις δυνατη.Μην υποκυψεις σε απειλες.Οσο για τον κυριο;αυτο σε απασχολει;τι κανει αυτος;αυτος η γκει ειναι η του αρεσουν τα
τριο κλπ.το θυμα εισαι εσυ κ τα παιδια.Σταματησε το λοιπον!
Επιλέξτε σελίδα: (1-2)
Σελίδες 12
Δεν μπορείτε να απαντήσετε