Ο εύκολος τρόπος να κάνετε νέες γνωριμίες και σχέσεις!
Με περισσότερα από 535.000 μέλη,
το Sxeseis.gr είναι το μεγαλύτερο ελληνικό site γνωριμιών.
Το Sxeseis.gr συνδυάζει με μοναδικό τρόπο λειτουργίες κοινωνικής δικτύωσης ,σελίδας γνωριμιών, forums και chat rooms δίνοντας στα μέλη του περισσότερες δυνατότητες και ευκαιρίες επικοινωνίας και γνωριμίας, από οποιοδήποτε άλλο μέσο.
Μάθετε περισσότερα για το Sxeseis.gr
Είμαι :
Ενδιαφέρομαι για :
Ημ. Γεννήσης μου :
Κατοικώ :
Νομός :
Περιοχή :
Ουπς! Ξεχάσατε να συμπληρώσετε κάποιες πληροφορίες!
Ουπς! Η ημερομηνία γέννησης δεν είναι σωστή!

Ασφαλιστικά μέτρα!

Επιλέξτε σελίδα: (1-5)
Σελίδες 12345

achinos

# 81 στις 10/2/2012
author
Γυναίκα / 56 / Ελεύθερη
Μονακό
Θέματα: 0
Απαντήσεις: 13.764
'Aρεσαν+: 0%
Αν η αδελφικη σχεση ειναι καλη, τα αδελφια μιλουν μεταξυ τους, κυριως οταν βλεπει το ενα το αλλο ναναι δυστυχισμενο κ ενδιαφερεται, αυτα τα κοριτσια τα τοσο...πιεσμενα σιγουρα συζητουν για τα προσωπικα τους,ειναι βαλβιδες ασφαλειας, σ ενα τετοιο περιβαλλον το διαζυγιο ειναι ταμπου...δεν το προχωραει κανεις ευκολα...ψαχνει τροπους να το αποφυγει...κυριως αν υπαρχουν κ παιδια στη μεση που τα χρεωνεται η γυναικα εξ ολοκληρου...
Παραξενο μου φαινεται πως τοσο πολυ την...εσκασες ρε κοστας κ τα βροντηξε ολα κ γυρισε στη μαμα της...
Το σεξουαλικο λες τοχατε, ζηλειες δεν ειχες...(ηταν κ χοντρουλα καλο αυτο για σενα...ασφαλεια)
Μηπως της τα φορεσες κ δεν το χωνεψε( εβγαλες κανενα αντρας ειμαι κι οτι θελω θα κανω...)

Μηπως την ειχες γραμμενη κ μονο για πλυσιμο, σφουγγαρισμα, νταντεμα, ξεφορτωμα την ειχες αξια...δικο σας χρονο ειχατε;
Μηπως εισαι...τσιγγουνης...τι να πω...θα ρωτησω τη μις μαρπλ...
Αρέσει στο μέλος Marilena-lena

xms263

# 82 στις 22/2/2012
author
Ανδρας / 46 / Παντρεμένος
Ν. Τρικάλων / Ελάτη
Θέματα: 1
Απαντήσεις: 162
φίλε μου όταν η γυναίκα φτάσει να σε κάτσει στο σκαμνί , μάμησε τα ...

για να καταλάβεις τι πρέπει να κάνεις θα σου αναφέρω μια περίπτωση για το πως πρέπει να σκέφτεσαι , αν θες να επιβιώσεις απεναντί της ...
στο γράφω γρήγορα γιατί είναι και αργά , για εμένα ..

χωρισμένος πατέρας παίρνει τα παιδιά του και τα πάει στο mall ...
και τους λέει πάρτε από ένα ζευγάρι παπούτσια , κάνα δυο ρούχα κλπ ...
γιατί δεν θέλω να λέει ο κόσμος ότι επειδή χώρισαν οι γονείς σας δεν ντύνεστε καλά.

μετά από μερικές μέρες πήρε ένα γράμμα από τον δικηγόρο της κυρίας που ούτε λίγο ούτε πολύ του έλεγε να αυξηθεί η διατρόφή και ο λόγος ήταν ότι αφού εχεις παραπάνω λεφτά για δώσιμο για τα παιδιά να το κάνουμε και επίσημο....

να με τι έχεις να κάνεις όταν φτάνει να σε κάτσει στο σκαμνί ...

καλό κουράγιο...

pocopica

# 83 στις 4/3/2012
author
Γυναίκα / 45 / Ελεύθερη
Ν. Αττικής (Αθήνα) / Αθήνα
Θέματα: 1
Απαντήσεις: 15

Παράθεση:
Originally posted by morgoth
ποσο δυσκολο ειναι να παραμερησει καποιος τα προσωπικα του απωθημενα και να σκεφτει με λογικη?

Ο κυκλος της εκδικησης σε περιπτωσεις διαζυγιών βλάπτει τα παιδια. ΤΕΛΕΙΑ ΚΑΙ ΠΑΥΛΑ. Το τι μου κανες σου εκανα ειναι για την ιστορια καθως και το μελοδραμα.. Οποιος εχει ψυχολογικα και τασεις εκδικησεις παει σε ψυχολογο να λυσει τα θεματα του και να ισορροπησει. Για να εχει μια καλυτερη ζωή απο δω και μπρος.
Και κακα τα ψεμματα η αντιδικια στα διαζυγια τρεφεται απο την εκδικηση.

Εκδικηση.... Τα παιδια της οταν μεγαλωσουν με ψυχολογικα δε τα σκεφτεται..

Επιλέξτε σελίδα: (1-5)
Σελίδες 12345
Δεν μπορείτε να απαντήσετε
lastpost