Ο εύκολος τρόπος να κάνετε νέες γνωριμίες και σχέσεις!
Με περισσότερα από 535.000 μέλη,
το Sxeseis.gr είναι το μεγαλύτερο ελληνικό site γνωριμιών.
Το Sxeseis.gr συνδυάζει με μοναδικό τρόπο λειτουργίες κοινωνικής δικτύωσης ,σελίδας γνωριμιών, forums και chat rooms δίνοντας στα μέλη του περισσότερες δυνατότητες και ευκαιρίες επικοινωνίας και γνωριμίας, από οποιοδήποτε άλλο μέσο.
Μάθετε περισσότερα για το Sxeseis.gr
Είμαι :
Ενδιαφέρομαι για :
Ημ. Γεννήσης μου :
Κατοικώ :
Νομός :
Περιοχή :
Ουπς! Ξεχάσατε να συμπληρώσετε κάποιες πληροφορίες!
Ουπς! Η ημερομηνία γέννησης δεν είναι σωστή!

ΑΝ ΞΕΡΕΙ ΚΑΝΕΙΣ ΚΑΤΙ??????

Επιλέξτε σελίδα: (1-2)
Σελίδες 12

kaith90

# 1 στις 23/1/2012
author
Γυναίκα / 33 / Σε σχέση
Ν. Χανίων / Κίσσαμος
Θέματα: 1
Απαντήσεις: 2
'Aρεσαν+: 0%

Αν ξερει κανεις κατι???

ΠΑΙΔΙΑ ΓΕΙΑ ΣΑΣ, ΑΝΤΙΜΕΤΩΠΙΖΩ ΕΝΑ ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΠΟΥ ΓΙΑ ΠΟΛΛΟΥΣ ΑΠΟ ΕΣΑΣ ΙΣΩΣ ΦΑΙΝΕΤΑΙ ΑΣΤΕΙΟ ΑΛΛΑ ΕΜΕΝΑ ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΑ ΚΑΤΑΣΤΡΕΦΕΙ ΤΗΝ ΖΩΗ ΜΟΥ.. ΕΧΩ ΕΔΩ ΚΑΙ 3 ΧΡΟΝΙΑ ΣΧΕΣΗ Μ ΕΝΑ ΠΑΙΔΙ ΠΟΥ ΤΥΧΑΙΝΕΙ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ''ΣΥΜΠΕΘΕΡΟΣ''.....ΤΙ ΕΝΝΟΩ? ΤΑ ΑΔΕΛΦΙΑ ΜΑΣ ΕΧΟΥΝ ΗΔΗ ΠΑΝΤΡΕΥΤΕΙ..ΟΠΩΣ ΚΑΤΑΛΑΒΑΙΝΕΤΕ ΜΙΑ ΤΕΤΟΙΑ ΣΧΕΣΗ ΕΦΕΡΕ ΜΕΓΑΛΕΣ ΑΝΤΙΔΡΑΣΕΙΣ..ΠΡΟΣΠΑΘΗΣΑΜΕ ΝΑ ΜΕΙΝΟΥΜΕ ΧΩΡΙΑ ΦΟΒΟΥΜΕΝΟΙ ΜΗΝ ΤΥΧΟΝ Κ ΠΑΘΑΙΝΕ ΚΑΝΕΙΣ ΚΑΤΙ ΟΜΩΣ ΚΑΤΙ ΤΕΤΟΙΟ ΦΑΝΗΚΕ ΑΔΥΝΑΤΟΝ ΑΦΟΥ ΤΟΝ ΑΓΑΠΑΩ Κ ΜΕ ΑΓΑΠΑΕΙ ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΑ.. Η ΕΚΚΛΗΣΙΑ ΕΙΝΑΙ ΔΙΧΑΣΜΕΝΗ ΜΙΑΣ Κ ΤΑ ΕΠΙΣΗΜΑ ΕΓΓΡΑΦΑ ΤΟ ΑΠΑΓΟΡΕΥΟΥΝ ΟΜΩΣ ΟΡΙΣΜΕΝΟΙ ΙΕΡΟΙΣ ΔΕΝ ΒΡΙΣΚΟΥΝ ΚΑΠΟΙΟ ΚΟΛΛΗΜΑ.. ΟΙ ΔΙΚΟΙ ΜΑΣ ΙΣΧΥΡΙΖΟΝΤΑΙ ΟΤΙ ΕΧΟΥΜΕ ΑΙΜΟΜΗΚΤΙΚΕΣ ΣΧΕΣΕΙΣ ΚΑΙ ΟΤΙ Η ΑΜΑΡΤΙΑ ΕΙΝΑΙ ΜΕΓΑΛΗ Κ ΘΑ ΚΑΟΥΜΕ ΣΤΗ ''ΚΟΛΑΣΗ''.. ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΑ ΑΝ ΞΕΡΕΙ ΚΑΝΕΙΣ ΚΑΤΙ ΠΕΡΙ ΑΥΤΟΥ ΜΙΑ ΠΑΡΟΜΟΙΑ ΙΣΤΟΡΙΑ Η ΚΑΤΙ, ΚΑΠΟΙΑ ΙΔΕΑ ΠΟΥ ΘΑ ΜΠΟΡΟΥΣΕ ΝΑ ΒΟΗΘΗΣΕΙ Κ ΝΑ ΤΟΥΣ ΕΞΗΓΗΣΩ ΟΤΙ ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΕΙ ΚΑΠΟΙΟ ΚΩΛΛΗΜΑ ΘΑ ΗΜΟΥΝ ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΑ ΕΥΓΝΩΝΩΝ.. ΕΙΜΑΙ ΣΕ ΑΠΟΓΝΩΣΗ..ΔΕΝ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΤΟΝ ΧΑΣΩ!!!!!!

morgoth

# 2 στις 24/1/2012
author
Ανδρας / 44 / Ελεύθερος
Ν. Αττικής (Αθήνα) / Αθήνα
Θέματα: 2
Απαντήσεις: 3.461
πως γινεται να εχετε αιμομικτικές σχεσεις απο τη στιγμή που δεν ειστε συγγενεις εξ αιματος?
Τελος παντων. ακρη δε θα βγαλετε. Απο τη στιγμή που ειστε εξαρτημενοι απο οικογενειες, αυτοι θα παρεμβαινουν στη ζωη σας.
Για μενα απλά χαραρωσε το και πες στο πατερα σου οτι δεν ειναι τιποτα σοβαρο. Αν βεβαια μπορει να σε ακουσει.. Διοτι ειναι και κρητικαρος αποτι ειδα στο προφιλ σου...

Μια παρατηρηση για τους κρητικαρους των χανίων... Σε ολα τα μπιτς μπαρ οι κρητικοπούλες απο 14 χρονών και πάνω φορανε μαγιο μπραζιλιαν που τα 3/4 του κώλου τους ειναι εξω. Και γινεται της ποπης απο παιχνιδι, καμακι κτλ... Εκει δεν εχουν ευαισθησιες οι κρητικαροι... Επιλεκτική ευθιξια και ηθική δειχνουν..

# 3 στις 24/1/2012
author
Ανενεργό μέλος
Θέματα:
Απαντήσεις:
'Aρεσαν+: %

Παράθεση:
Originally posted by kaith90
ΠΑΙΔΙΑ ΓΕΙΑ ΣΑΣ, ΑΝΤΙΜΕΤΩΠΙΖΩ ΕΝΑ ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΠΟΥ ΓΙΑ ΠΟΛΛΟΥΣ ΑΠΟ ΕΣΑΣ ΙΣΩΣ ΦΑΙΝΕΤΑΙ ΑΣΤΕΙΟ ΑΛΛΑ ΕΜΕΝΑ ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΑ ΚΑΤΑΣΤΡΕΦΕΙ ΤΗΝ ΖΩΗ ΜΟΥ.. ΕΧΩ ΕΔΩ ΚΑΙ 3 ΧΡΟΝΙΑ ΣΧΕΣΗ Μ ΕΝΑ ΠΑΙΔΙ ΠΟΥ ΤΥΧΑΙΝΕΙ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ''ΣΥΜΠΕΘΕΡΟΣ''.....ΤΙ ΕΝΝΟΩ? ΤΑ ΑΔΕΛΦΙΑ ΜΑΣ ΕΧΟΥΝ ΗΔΗ ΠΑΝΤΡΕΥΤΕΙ..ΟΠΩΣ ΚΑΤΑΛΑΒΑΙΝΕΤΕ ΜΙΑ ΤΕΤΟΙΑ ΣΧΕΣΗ ΕΦΕΡΕ ΜΕΓΑΛΕΣ ΑΝΤΙΔΡΑΣΕΙΣ..ΠΡΟΣΠΑΘΗΣΑΜΕ ΝΑ ΜΕΙΝΟΥΜΕ ΧΩΡΙΑ ΦΟΒΟΥΜΕΝΟΙ ΜΗΝ ΤΥΧΟΝ Κ ΠΑΘΑΙΝΕ ΚΑΝΕΙΣ ΚΑΤΙ ΟΜΩΣ ΚΑΤΙ ΤΕΤΟΙΟ ΦΑΝΗΚΕ ΑΔΥΝΑΤΟΝ ΑΦΟΥ ΤΟΝ ΑΓΑΠΑΩ Κ ΜΕ ΑΓΑΠΑΕΙ ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΑ.. Η ΕΚΚΛΗΣΙΑ ΕΙΝΑΙ ΔΙΧΑΣΜΕΝΗ ΜΙΑΣ Κ ΤΑ ΕΠΙΣΗΜΑ ΕΓΓΡΑΦΑ ΤΟ ΑΠΑΓΟΡΕΥΟΥΝ ΟΜΩΣ ΟΡΙΣΜΕΝΟΙ ΙΕΡΟΙΣ ΔΕΝ ΒΡΙΣΚΟΥΝ ΚΑΠΟΙΟ ΚΟΛΛΗΜΑ.. ΟΙ ΔΙΚΟΙ ΜΑΣ ΙΣΧΥΡΙΖΟΝΤΑΙ ΟΤΙ ΕΧΟΥΜΕ ΑΙΜΟΜΗΚΤΙΚΕΣ ΣΧΕΣΕΙΣ ΚΑΙ ΟΤΙ Η ΑΜΑΡΤΙΑ ΕΙΝΑΙ ΜΕΓΑΛΗ Κ ΘΑ ΚΑΟΥΜΕ ΣΤΗ ''ΚΟΛΑΣΗ''.. ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΑ ΑΝ ΞΕΡΕΙ ΚΑΝΕΙΣ ΚΑΤΙ ΠΕΡΙ ΑΥΤΟΥ ΜΙΑ ΠΑΡΟΜΟΙΑ ΙΣΤΟΡΙΑ Η ΚΑΤΙ, ΚΑΠΟΙΑ ΙΔΕΑ ΠΟΥ ΘΑ ΜΠΟΡΟΥΣΕ ΝΑ ΒΟΗΘΗΣΕΙ Κ ΝΑ ΤΟΥΣ ΕΞΗΓΗΣΩ ΟΤΙ ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΕΙ ΚΑΠΟΙΟ ΚΩΛΛΗΜΑ ΘΑ ΗΜΟΥΝ ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΑ ΕΥΓΝΩΝΩΝ.. ΕΙΜΑΙ ΣΕ ΑΠΟΓΝΩΣΗ..ΔΕΝ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΤΟΝ ΧΑΣΩ!!!!!!

Έχω ακούσει μία παρόμοια περίπτωση που συνέβη πριν από ..... 45 χρόνια !!!!!!

Τότε που οι καιροί ήταν πιο χαλεποί και η κοινωνία σε ημιάγρια κατάσταση με το ''φαίνεστε ''.....

Οι σχέσεις αναπτύχθηκαν ταυτόχρονα αλλά επειδή υπήρχαν οι παραπάνω περιορισμοί ...... το ένα ζευγάρι έκανε αγώνα δρόμου και πρωτοπαντρεύτηκε .....

Το δεύτερο ζευγάρι συζούσε ..... και απέκτησε 5 παιδιά .......

Μετά από 10-15 χρόνια κατάφεραν να παντρευτούν σε άλλη ενορία εκτός ορίων νομού ........ και μετά από παράκληση σε ιερείς ..... για τη νομιμοποίηση του ζευγαριού από την εκκλησία καθώς η συζυγική εστία είχε απειληθεί από εξωσυζυγική σχέση του συζύγου στο πρόσφατο τότε παρελθόν .....

Τώρα .... αυτό που αληθεύει είναι πως δεν πρόκειται για αιμομιξία .......
αλλά για την αντίδραση και τις προκαταλήψεις της κοινωνίας που οι άμεσα ενδιαφερόμενοι ακόμα φοβούνται .....

Εάν εκτός από αγάπη σας ενώνουν κοινοί στόχοι και όνειρα ..... ταιριάζετε σαν χαρακτήρες ..... και έχετε συνειδητά επιλέξει να σηκώσετε μαζί τα βάρη του έγγαμου βίου ....... τότε δεν έχετε παρά να επιμείνετε και να στηρίξετε τις επιλογές σας .......

Η ηλικία σου όμως που συνάδει συνήθως με το βαθμό ωρίμανσης και σε συνδυασμό με την ηλικία του νεαρού .....
είναι ανασταλτικός παράγοντας .......

# 4 στις 24/1/2012
author
Ανενεργό μέλος
Θέματα:
Απαντήσεις:

Παράθεση:
Originally posted by morgoth

Επιλεκτική ευθιξια και ηθική δειχνουν..

"Βίος και πολιτεία του Αλέξη Ζορμπά" Καζαντζάκης .....

Οι άνθρωποι είναι τα μόνα πλάσματα που δεν ακολουθούν τη γη στο ταξίδι της .....

Παντού συμβαίνουν στα ίδια ......
Σε κάθε τόπο υπάρχουν άνθρωποι και ανθρωπάκια ......

daka2010

# 5 στις 24/1/2012
author
Γυναίκα / 39 / Σε σχέση
Ν. Θεσσαλονίκης / Αγιος Αθανάσιος
Θέματα: 9
Απαντήσεις: 2.027
Αιμομιξία δεν είναι….

Είσαι 24 ζήσε την σχέση σου και αν είναι να φτάσετε σε σημείο γάμου βλέπετε…

inioxos52

# 6 στις 24/1/2012
author
Ανδρας / 66 / Σε διάσταση
Ν. Θεσσαλονίκης / Πανόραμα
Θέματα: 27
Απαντήσεις: 7.282
Συμφωνα με εγκυκλιο της 23-11-2000 της Ιερας Μητροπολεως Καισαριανης Βυρωνος και Υμηττου με τιτλο ΚΩΛΥΜΑΤΑ ΓΑΜΟΥ προς τους ιερεις της, και στην παραγραφο 5(β), αναγραφεται πως ΑΠΑΓΟΡΕΥΕΤΑΙ δυο αδελφια να παντρευτουν δυο αλλα αδελφια, συμφωνως του (ΝΔ' κανονα της Πενθεκτης Οικουμενικης Συνοδου).

Εαν εν Χριστω αδελφοι ανακαλυψετε τυχον αλλα επισημα εκκλησιαστικα εγγραφα περι του αντιθετου, παρακαλω προσκομισατε ενθαδε, ινα συνδραμωμεν ασμενως και υμεις τους αναξιοπαθουντας ερωτευμενους αδελφας και αδελφους, και βοηθησωμεν οπως επιλυθει το ακανθωδες τουτο θεμα.
...Ναι στην χρηση των Ελληνικων στο διαδικτυο. Σε σας το λεω Ελληνολατρες, που εχετε ακομη Εγγλεζικα ψευδωνυμα. Και δεν εννοω την γραφη...

mathilda

# 7 στις 24/1/2012
author
Ανενεργό μέλος
Θέματα:
Απαντήσεις:
Απαγορευεται και με πολιτκο γαμο.
Εγω θα ελεγα να συνεχισετε την σχεση σας και αν δειτε οτι αντεχει, να πατε σε καμια χωρα του εξωτερικου που ειναι πιο φιλελευθερη και να παντρευτειτε.

daka2010

# 8 στις 24/1/2012
author
Γυναίκα / 39 / Σε σχέση
Ν. Θεσσαλονίκης / Αγιος Αθανάσιος
Θέματα: 9
Απαντήσεις: 2.027

Παράθεση:
Originally posted by inioxos52
Συμφωνα με εγκυκλιο της 23-11-2000 της Ιερας Μητροπολεως Καισαριανης Βυρωνος και Υμηττου με τιτλο ΚΩΛΥΜΑΤΑ ΓΑΜΟΥ προς τους ιερεις της, και στην παραγραφο 5(β), αναγραφεται πως ΑΠΑΓΟΡΕΥΕΤΑΙ δυο αδελφια να παντρευτουν δυο αλλα αδελφια, συμφωνως του (ΝΔ' κανονα της Πενθεκτης Οικουμενικης Συνοδου).

Εαν εν Χριστω αδελφοι ανακαλυψετε τυχον αλλα επισημα εκκλησιαστικα εγγραφα περι του αντιθετου, παρακαλω προσκομισατε ενθαδε, ινα συνδραμωμεν ασμενως και υμεις τους αναξιοπαθουντας ερωτευμενους αδελφας και αδελφους, και βοηθησωμεν οπως επιλυθει το ακανθωδες τουτο θεμα.

Σου πάει καρντάσι… να το προσέξεις...

inioxos52

# 9 στις 24/1/2012
author

Παράθεση:
Originally posted by daka2010

Παράθεση:

Σου πάει καρντάσι… να το προσέξεις...

Καλε καρντασινα τι εννοας? Ουαι υμιν αμαρτωλΗ.
...Ναι στην χρηση των Ελληνικων στο διαδικτυο. Σε σας το λεω Ελληνολατρες, που εχετε ακομη Εγγλεζικα ψευδωνυμα. Και δεν εννοω την γραφη...

Racina

# 10 στις 24/1/2012
author
Γυναίκα / 44 / Ελεύθερη
Ν. Θεσσαλονίκης / Θέρμη
Απαντήσεις: 760

Παράθεση:

Ασε τις παντρειες και αναθεωρησε λιγο τη σχεση σου με τους γονεις σου, τη θρησκεια και τα παραμυθακια που σου ελεγαν οταν ησουν κοριτσακι...

Ο γαμος θελει ωριμοτητα και εσενα δεν σε βλεπω και τοσο ωριμη...
Δικη σου αποψη δεν εχεις για το θεμα? Οι γονεις σου λενε θα καεις στην κολαση? ΕΣΥ τι λες???
Αν εσυ εισαι σιγουρη οτι δεν υπαρχει θεμα δεν χρειαζεσαι να αποδειξεις τιποτα σε κανεναν

Αν περνας καλα μεινε στη σχεση σου, δεν ειναι αιμομιξια σαφως αφου δεν ειστε συγγενεις εξαιματος.

Αν οι γονεις σου χρειαζονται επιβεβαιωση μεσω αλλων παραδειγματων μπορουν να βρουν πολλα.. Μαλλον δεν θελουν να δουν πιο περα και κολλανε στην αποψη τους.Οποτε μην ψαχνεις αδικα, χαμεος χρονος

Ξερεις οι γονεις μας φερνουν στον κοσμο αλλα αυτο δεν τους δινει και το δικαιωμα να μας καταστρεφουν τη ζωη.

Απομακρυνσου, ισορροπησε και αν η σχεση αντεξει ακομη το ξανασκεφτεσαι. Δεν ειναι αναγκη να παντρευτεις απο τα 24.
Καμια φορα εξιδανικευουμε τις απαγορευμενες σχεσεις...
Κανείς δεν μπορεί να με πειράξει χωρίς την άδειά μου Το τι νιώθεις και το πώς αντιδράς σε κάτι, είναι πάντα δική σου επιλογή.

zerox

# 11 στις 24/1/2012
author
Ανδρας / 48 / Διαζευγμένος
Θέματα: 3
Απαντήσεις: 299

Σωστοοο!!!

Παράθεση:
Originally posted by Racina

Καμια φορα εξιδανικευουμε τις απαγορευμενες σχεσεις...

...μην παίρνετε ναρκωτικά.Δεν φτάνουν για όλους...

melst

# 12 στις 24/1/2012
author
Γυναίκα / 40 / Παντρεμένη
Θέματα: 0
Απαντήσεις: 1
Gia sou kopela mou, katarxin apologoume gia tous agglikous xaraktires alla logo provlima pc. stin idia katastash me esena htan kai h aderfh mou prin 2 xronia alla twra eine mazi, pantremenoi kai exoun kai ena pedaki 2 etwn....nai ontws h ekklhsia to pezi diskolh alla an tous milisis den exoun epeixhrhmata na se pisoun....afta pou sou lew einai kypro alla eine akrivws ta idia kai ellada giati to psaksame kai apo ekei giati eine o antras mou apo ellada.otan rwthsame mas eipan ginete alla an pantreftite thn idia wra.....kai ton rwtaw egw (to mhtropoliti tis perioxis mas) kai th ginete an egw mia mera prin to gamo kremotsakistw kai spasw to podi mou mou, akirwnete o gamos kai gia ta dyo zevgaria????h to deftero den pantrevete pote kai xwrizei????kai mou apanta...ti na sou pw koritsi mou afto leei h nomothesi!!!!!!!opote paei o aderfos mou pou htan eidh pantremenos kai tous leei oook tha xwrisoume kai emeis kai tha pantreftoume oloi mazi ksana!!!!! na min sta polilogo tous pantrepse meta apo ligo kero kai malista o idios o mhtropolitis me tis efxes olis tis ieras synodou opos xaraktiristika tous eipe.oso gia tous goneis ne antidroun gia to ti tha pei o kosmos alla mhn axwnese tha tous perasei!!!!!

# 13 στις 24/1/2012
author
Ανενεργό μέλος
Θέματα:
Απαντήσεις:

Παράθεση:
Originally posted by mathilda
Απαγορευεται και με πολιτκο γαμο.
Εγω θα ελεγα να συνεχισετε την σχεση σας και αν δειτε οτι αντεχει, να πατε σε καμια χωρα του εξωτερικου που ειναι πιο φιλελευθερη και να παντρευτειτε.

αυτό πως το ξέρεις??

# 14 στις 24/1/2012
author
Ανενεργό μέλος
Θέματα:
Απαντήσεις:
Όχι θρησκευτικός αλλά ούτε και πολιτικός γάμος μπορεί να γίνει,τουλάχιστον στην Ελλάδα !
Βάσει των άρθρων 1350-1360 του Αστικού κώδικα ο γάμος δεν μπορεί να γίνει στις παρακάτω περιπτώσεις:
- Σε περίπτωση υιοθεσίας, μεταξύ του υιοθετημένου και αυτού που τον υιοθέτησε, καθώς και μεταξύ των απογόνων τους ακόμα και αν έχει λυθεί η υιοθεσία.
- Σε περίπτωση συγγένειας εξ αίματος, από τον πρώτο έως και τον τέταρτο βαθμό ο γάμος θεωρείται αιμομιξία και απαγορεύεται.
- Σε περίπτωση συγγενών εξ αγχιστείας μέχρι και 2ου βαθμού ο γάμος απαγορεύεται, ακόμα κι αν ο γάμος από τον οποίο προήλθε η συγγένεια αυτή έχει λυθεί.
- Συγγενείς θεωρούνται και τα πνευματικά αδέρφια, αυτά δηλαδή που έχουν τον ίδιο νονό.
- Γάμος δεν μπορεί να γίνει και στην περίπτωση που δεν έχει λυθεί ή ακυρωθεί κάθε προηγούμενος.

newyork_

# 15 στις 24/1/2012
author
Ανενεργό μέλος
Θέματα:
Απαντήσεις:

Παράθεση:

ευλογησον δεσποτα!.....

mavroskyknos1986

# 16 στις 25/1/2012
author
Γυναίκα / 35 / Σε σχέση
Ν. Αττικής (Πειραιάς) / Αγίος Ιωάννης Ρέντης
Θέματα: 0
Απαντήσεις: 249

Παράθεση:

Τι αναχρονιστικές αντιλήψεις ειναι αυτες??????? Κοπέλα μου, δεν σας συνδεει το αίμα, αρα ΔΕΝ ΕΙΣΤΕ ΣΥΓΓΕΝΕΙΣ συμφωνα με τους βιολογικους νόμους!!!!!!

Οπότε συνέχισε το , κι αν αξίζει το παλικάρι, προχώρησε το μέχει το τελος!!

kaith90

# 17 στις 25/1/2012
author
Γυναίκα / 33 / Σε σχέση
Ν. Χανίων / Κίσσαμος
Απαντήσεις: 2
ΚΑΤΑΡΧΗΝ ΣΑΣ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΟΛΟΥΣ ΓΙΑ ΤΙΣ ΑΠΑΝΤΗΣΕΙΣ.. ΠΟΛΙΤΙΚΟΣ ΚΑΙ ΒΕΒΑΙΑ ΓΙΝΕΤΑΙ ΜΙΑΣ ΚΑΙ ΕΜΕΙΣ ΗΜΑΣΤΕ 4 ΒΑΘΜΟΥ Κ ΟΧΙ 2.... ΟΣΟ ΑΦΟΡΑΝ ΓΙΑ ΤΟ ΩΡΙΜΟ ΤΗΣ ΗΛΙΚΙΑΣ ΜΟΥ ΠΟΤΕ ΔΕΝ ΗΜΟΥΝ ΑΠΟ ΑΥΤΕΣ ΠΟΥ ΕΛΕΓΕ ΟΤΙ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΠΑΝΤΡΕΥΤΩ ΜΙΚΡΗ Η ΚΑΤΙ ΤΕΤΟΙΟ....ΥΠΟΣΤΗΡΙΖΑ ΟΤΙ ΟΤΑΝ ΒΡΕΘΕΙ Ο ΚΑΤΑΛΛΗΛΟΣ ΑΝΘΡΩΠΟΣ ΤΟΤΕ ΘΑ ΕΙΝΑΙ Η ΚΑΤΑΛΛΗΛΗ ΠΕΡΙΟΔΟΣ, ΚΑΙ ΜΕ ΑΥΤΟΝ ΤΟΝ ΑΝΘΡΩΠΟ ΝΙΩΘΩ ΓΕΜΑΤΗ ΚΑΙ ΠΛΗΡΗΣ..
ΤΗΝ ΔΙΚΗ ΜΟΥ ΑΠΟΨΗ ΤΗΝ ΦΩΝΑΖΩ ΔΥΝΑΤΑ ΣΕ ΟΛΟΥΣ ΤΟΥ ΔΙΚΟΥΣ ΜΟΥ ΜΑ ΤΙ ΝΑ ΚΑΝΩ ΠΟΥ ΟΛΟΙ ΜΑ ΟΛΟΙ ΕΧΟΥΝ ΠΑΡΟΠΙΔΕΣ ΚΑΙ ΔΕΝ ΒΛΕΠΟΥΝ ΤΗ ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΟΤΗΤΑ.. ΣΚΕΦΤΟΜΑΙ ΝΑ ΑΠΕΥΘΥΝΘΩ ΚΑΙ ΣΤΟ ΜΗΤΡΟΠΟΛΙΤΗ ΑΛΛΑ ΦΟΒΑΜΑΙ ΟΤΙ ΔΕΝ ΘΑ ΒΓΕΙ ΟΥΤΕ ΑΠΟ ΚΕΙ ΑΚΡΗ ΜΙΑΣ ΚΑΙ ΟΙ ΚΑΝΟΝΕΣ ΤΟΥΣ ΛΕΝΕ ΑΠΑΓΟΡΕΥΕΤΑΙ.. ΟΜΩΣ ΤΗΣ ΚΑΡΔΙΑΣ ΠΩΣ ΤΗΣ ΛΕΣ ΟΤΙ ΟΛΑ ΑΥΤΑ ΠΟΥ ΣΚΕΦΤΕΤΑΙ ΕΙΝΑΙ ΛΑΘΟΣ??? ΤΙΠΟΤΑ ΚΑΙ ΚΑΝΕΙΣ ΔΕΝ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΜΕ ΠΕΙΣΕΙ ΓΙΑ ΤΟ ΑΝΤΙΘΕΤΟ ΟΜΩΣ ΚΑΙ ΤΟ ΝΑ ΠΡΟΧΩΡΗΣΩ ΦΑΝΤΑΖΕΙ ΤΟΣΟ ΔΥΣΚΟΛΟ ΜΕ ΟΛΑ ΑΥΤΑ ΤΑ ΕΜΠΟΔΙΑ ΠΟΥ ΜΑΣ ΒΑΖΟΥΝ

inioxos52

# 18 στις 25/1/2012
author

Παράθεση:
Originally posted by newyork_

Παράθεση:

ευλογησον δεσποτα!.....

Ευλογιες μετα αντιδωρου, καθ' εκαστην ΔΕ-ΤΕΤ-ΠΑΡ-ΚΥΡ μετα τον εσπερινο.

aseglio

# 19 στις 25/1/2012
author
Ανενεργό μέλος
Θέματα:
Απαντήσεις:

Παράθεση:
..ΔΕΝ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΤΟΝ ΧΑΣΩ!!!!!!

Πέρνα καλα και άσ' τους να λένε.

Λες και θα παντρευτείτε κάνεις

kostas1012

# 20 στις 28/1/2012
author
Ανδρας / 61 / Διαζευγμένος
Απαντήσεις: 26
Στο χωριό μου συνέβει αυτό πριν πολλά χρόνιια και ξλερω ότι ξεπεράστηκε, θα ρωτήσω να μάθω πως....
Επιλέξτε σελίδα: (1-2)
Σελίδες 12
Δεν μπορείτε να απαντήσετε