Ο εύκολος τρόπος να κάνετε νέες γνωριμίες και σχέσεις!
Με περισσότερα από 535.000 μέλη,
το Sxeseis.gr είναι το μεγαλύτερο ελληνικό site γνωριμιών.
Το Sxeseis.gr συνδυάζει με μοναδικό τρόπο λειτουργίες κοινωνικής δικτύωσης ,σελίδας γνωριμιών, forums και chat rooms δίνοντας στα μέλη του περισσότερες δυνατότητες και ευκαιρίες επικοινωνίας και γνωριμίας, από οποιοδήποτε άλλο μέσο.
Μάθετε περισσότερα για το Sxeseis.gr
Είμαι :
Ενδιαφέρομαι για :
Ημ. Γεννήσης μου :
Κατοικώ :
Νομός :
Περιοχή :
Ουπς! Ξεχάσατε να συμπληρώσετε κάποιες πληροφορίες!
Ουπς! Η ημερομηνία γέννησης δεν είναι σωστή!

Σχετικά με τους ορους χρησης των chatrooms

Σελίδα : 1

Goldenspace

# 1 στις 2/4/2004
author
Ανδρας / 60 / Ελεύθερος
Ν. Αττικής (Αθήνα) / Φιλοθέη
Θέματα: 4
Απαντήσεις: 51
'Aρεσαν+: 0%

Σχετικά με τους ορους χρησης των chatrooms

Χαιρομαι που δημοσιευθηκαν οι κανονισμοι για τα Chatrooms.
Ηταν πραγματικα κατι ενα κενο μεσα στο site.

Πλην ομως επειδη συχναζω εκει τα chatrooms ειναι αυτοδιαχειριζόμενα.
Δηλαδή μέλη με υψηλη βαθμολογια κανουν χρεη διαχειρηστη.
Και επειδη το οποιοδηποτε μελος μπορει να κανει τον διαχειρηστη αναλογα με το αν θα εχει την υψηλοτερη βαθμολογια την στιγμη που βρισκεται μεσα στο chatroom.....

Μηπως στον κανονισμο αυτο πρεπει να αναφερθουν τα δικαιωματα που θα εχουν (αν εχουν) την ωρα που κανουν και χρεη διαχειρηστη, τις υποχρεωσεις τους απέναντι στα μελη και και κυριως τις υποχρεωσεις τους απεναντι στους ιδιοκτητες (admin) και καθορισμένους διαχειρηστες (moderators) ?

Γιατι κακα τα ψεματα το να αποφασιζουν η να κρινουν μονοι ετσι αυθαιρετα χωρις καποιες βασικες οδηγιες ειναι πολυ ασχημο ειδικα για τα μελη.

Φιλικα
Goldespace

Υ.Γ. Τελικα μαλλον εγινα πολυ δυσκολος !

NASOS BEL

# 2 στις 2/4/2004
author
Ανδρας / 60 / Ελεύθερος
Ν. Αττικής (Αθήνα) / Νέα Φιλαδέλφεια
Θέματα: 6
Απαντήσεις: 124
'Aρεσαν+: 0%
Καταρχάς θέλω και εγώ να πω συγχαρητήρια για τους όρους στο Chat σύμφωνω με τον φίλο Γκολντ και ίσως θα ήθελα να γίνω πιο αυστηρός δεν μπορεί κάποιος ο οποίος με τον οποίο τρόπο έχει κάποιους βαθμούς να είναι και όπερ του chat μήπως πρέπει να γινή κάποια πιο αυστηρή επιλογι?.Όπως και επίσης με το μικρό chat εκεί είναι και ένα μικρό πανηγύρι έχει παρατηρηθεί πολλές φορές άτομα εκεί μέσα να κάνουν προσκλήσεις για κάποια αλλά site όπως τουλάχιστον σε μένα έχει παρατηρηθεί άτομο το οποίο έβριζε μέσα στο chat και τον έκανα μπαν να είναι μέσα στο μικρό και να βρίζει θεούς και δαίμονες
Ευχαριστώ για την υπομονή σας Φιλικά
Σελίδα : 1
Δεν μπορείτε να απαντήσετε
lastpost