Ο εύκολος τρόπος να κάνετε νέες γνωριμίες και σχέσεις!
Με περισσότερα από 535.000 μέλη,
το Sxeseis.gr είναι το μεγαλύτερο ελληνικό site γνωριμιών.
Το Sxeseis.gr συνδυάζει με μοναδικό τρόπο λειτουργίες κοινωνικής δικτύωσης ,σελίδας γνωριμιών, forums και chat rooms δίνοντας στα μέλη του περισσότερες δυνατότητες και ευκαιρίες επικοινωνίας και γνωριμίας, από οποιοδήποτε άλλο μέσο.
Μάθετε περισσότερα για το Sxeseis.gr
Είμαι :
Ενδιαφέρομαι για :
Ημ. Γεννήσης μου :
Κατοικώ :
Νομός :
Περιοχή :
Ουπς! Ξεχάσατε να συμπληρώσετε κάποιες πληροφορίες!
Ουπς! Η ημερομηνία γέννησης δεν είναι σωστή!

Μεγενθυνση στήθους

Σελίδα : 1

elenitr

# 1 στις 4/2/2012
author
Γυναίκα / 29 / Ελεύθερη
Ν. Θεσσαλονίκης / Αγιος Αθανάσιος
Θέματα: 1
Απαντήσεις: 1
'Aρεσαν+: 0%

Μεγενθυνση στήθους

Καλησπέρα είμαι 19 χρονών και δεν έχω αρκετά μεγάλο στηθος ώστε να θεωρείται κανονικό για το μέσο άτομο. Αισθάνομαι μειονεκτηκά στις σεξουαλικές μου επαφές και μου ρίχνει την γυναικία μου αυτοπεποιήθηση. Τι θα μπορούσα να κάνω για να μεγαλώσει εκτός απο πλαστική ?

# 2 στις 6/2/2012
author
Ανενεργό μέλος
Θέματα:
Απαντήσεις:
'Aρεσαν+: %
να μείνεις έγκυος!
αλλά δεν θα σου το συνιστούσα σε αυτήν την ηλικία!

Lora9

# 3 στις 7/2/2012
author
Ανενεργό μέλος
Θέματα:
Απαντήσεις:

Παράθεση:
Originally posted by elenitr
Καλησπέρα είμαι 19 χρονών και δεν έχω αρκετά μεγάλο στηθος ώστε να θεωρείται κανονικό για το μέσο άτομο. Αισθάνομαι μειονεκτηκά στις σεξουαλικές μου επαφές και μου ρίχνει την γυναικία μου αυτοπεποιήθηση. Τι θα μπορούσα να κάνω για να μεγαλώσει εκτός απο πλαστική ?

Τίποτα να μην κάνεις,
να αποδεχθείς αυτό που έχεις,
να μην αφήσεις κανέναν να σε κομπλάρει ,
και στις ερωτικές σου επαφές να δώσεις σημασία σε άλλα σημεία.
Με χάρη και τσαχπινιά θα τα καταφέρεις ...

inioxos52

# 4 στις 7/2/2012
author
Ανδρας / 67 / Σε διάσταση
Ν. Θεσσαλονίκης / Πανόραμα
Θέματα: 27
Απαντήσεις: 7.282
Να θυμασαι πως υπαρχουν αντρες, οι οποιοι γουσταρουν και υποστηριζουν πως τα ωραιοτερα γυναικεια στηθη, ειναι αυτα που χωρανε σε ενα ποτηρι του κρασιου. Βρες εναν απο αυτους. Κυριως ομως, βγαλε απο το μυαλο σου πλαστικες και βλακειες. Τπτ ομορφοτερο απο το φυσικο. Ασε που λενε πως οσες εχουν μικρα στηθη, εχουν υπεροχους κωλους. Λιγο τοχεις αυτο?
...Ναι στην χρηση των Ελληνικων στο διαδικτυο. Σε σας το λεω Ελληνολατρες, που εχετε ακομη Εγγλεζικα ψευδωνυμα. Και δεν εννοω την γραφη...

# 5 στις 7/2/2012
author
Ανενεργό μέλος
Θέματα:
Απαντήσεις:
Mε την μεγεθυνση στηθους αυξανονται οι πιθανοτητες για καρκινο του μαστου κατα 50 %. Μακρια απο τις πλαστικες ανευ λογου και αιτιας!

Και τα πολυ μικρα στηθη ειναι σεξουαλικοτατα και ολα. Εχω φιλες με ανυπαρκτο σχεδον στηθος που ποτε δεν ειχαν προβλημα με κανεναν αντρα. αν ο αλλος σε γουσταρει με τρελλα θα τα γουσταρει και αυτα!

Και αλλωστε οπως μου ειχε πει και ενας γνωστος μου με καθε ειλικρινεια...

''ΟΛΑ τα στηθη ειναι ωραια αρκει να εχεις προσβαση σε αυτα'' !!!

Dardana

# 6 στις 7/2/2012
author
Γυναίκα / 50 / Διαζευγμένη
Ουζμπεκιστάν
Θέματα: 414
Απαντήσεις: 64.651
το πιο πιθανον ειναι οτι ΝΟΜΙΖΕΙΣ πως παραειναι μικρο. σε απερριψε κανενας επειδη εχεις μικρο στηθος; ενιωσες ανεπιθυμητη ή μη επαρκης στο σεξ; μαλλον οχι. στο μυαλο σου ειναι κυριως. εγω νομιζω οτι καλυτερα ειναι να αποδεκτεις το σωμα σου και να μην επεμβεις καθολου.
δεν ακουσες τι εγινε και με τα επικινδυνα εμφυτευματα στηθους;; τρεχουν τωρα καμποσες πανικοβλητες να τα αφαιρεσουν..
ο,τι εχουμε καλυτερα ειναι να ειναι φυσικο!
Tα πράγματα δεν είναι τόσο άσχημα όσο φαίνονται... είναι χειρότερα...
Σελίδα : 1
Δεν μπορείτε να απαντήσετε
lastpost