Ο εύκολος τρόπος να κάνετε νέες γνωριμίες και σχέσεις!
Με περισσότερα από 535.000 μέλη,
το Sxeseis.gr είναι το μεγαλύτερο ελληνικό site γνωριμιών.
Το Sxeseis.gr συνδυάζει με μοναδικό τρόπο λειτουργίες κοινωνικής δικτύωσης ,σελίδας γνωριμιών, forums και chat rooms δίνοντας στα μέλη του περισσότερες δυνατότητες και ευκαιρίες επικοινωνίας και γνωριμίας, από οποιοδήποτε άλλο μέσο.
Μάθετε περισσότερα για το Sxeseis.gr
Είμαι :
Ενδιαφέρομαι για :
Ημ. Γεννήσης μου :
Κατοικώ :
Νομός :
Περιοχή :
Ουπς! Ξεχάσατε να συμπληρώσετε κάποιες πληροφορίες!
Ουπς! Η ημερομηνία γέννησης δεν είναι σωστή!

Παρθενικος υμενας- τροποι με τους οποιους σπαει

Σελίδα : 1

loukis34

# 1 στις 8/2/2012
author
Ανδρας / 30 / Σε σχέση
Ν. Ηλείας / Σιμόπουλο
Θέματα: 2
Απαντήσεις: 2
'Aρεσαν+: 0%

Παρθενικος υμενας- τροποι με τους οποιους σπαει

Γεια σας..θελω να σας κανω μια ερωτηση σχετικα με τον παρθενικο υμενα γιατι υπηρξε ενα προβλημα με την κοπελα μου..εχουμε ερθει σε σεξουαλικη επαφη 2 φορες ολο κι ολο αλλα το θεμα ειναι πως πρεπει να προσεχω γιατι δεν θελει η κοπελα μου να σπασει απλα να φτασει στα ορια μεχρι τον υμενα δηλαδη...το θεμα ειναι πως αυτες της 2 φορες που ηρθαμε σε επαφη δεν εσπασε ο υμενας και καπια αλλη φορα χωρις σεξουαλικη επαφη μονο απο το δαχτυλο μου,μου ειπε πως εσταξε μια σταγωνα αιμα και οχι τιν στιγμη εκεινη αλλα μετα απο λιγη ωρα..υπαρχει περιπτωση να εσπασε? επισης δεν ειχε και ιδιαιτερο πονο κατα την πρωτη-δευτερη επαφη μας..

elena8

# 2 στις 12/2/2012
author
Ανενεργό μέλος
Θέματα:
Απαντήσεις:
'Aρεσαν+: %
Συγνωμη γιατι δε θελει να σπασει ο υμενας?

Σεντονι θα κρεμασει?

Sorry για το αστειακι αλλα τα΄παιξα με αυτα που διαβασα!!!

# 3 στις 14/2/2012
author
Ανενεργό μέλος
Θέματα:
Απαντήσεις:
την επομενη φορα δοκιμασε τρυπανι.

methismeno_troufaki

# 4 στις 14/2/2012
author
Γυναίκα / 32 / Σε σχέση
Ν. Ξάνθης / Ξάνθη
Θέματα: 12
Απαντήσεις: 20.565
'Aρεσαν+: 0%
Μην ψάχνεις την ευτυχία, είναι πάντα μέσα σου...

Gaios-Logginos

# 5 στις 7/11/2013
author
Ανενεργό μέλος
Θέματα:
Απαντήσεις:

Παράθεση:
Σχόλιο # 1 από loukis34

Παρθενικος υμενας- τροποι με τους οποιους σπαει Γεια σας..θελω να σας κανω μια ερωτηση σχετικα με τον παρθενικο υμενα γιατι υπηρξε ενα προβλημα με την κοπελα μου..εχουμε ερθει σε σεξουαλικη επαφη 2 φορες ολο κι ολο αλλα το θεμα ειναι πως πρεπει να προσεχω γιατι δεν θελει η κοπελα μου να σπασει απλα να φτασει στα ορια μεχρι τον υμενα δηλαδη...το θεμα ειναι πως αυτες της 2 φορες που ηρθαμε σε επαφη δεν εσπασε ο υμενας και καπια αλλη φορα χωρις σεξουαλικη επαφη μονο απο το δαχτυλο μου,μου ειπε πως εσταξε μια σταγωνα αιμα και οχι τιν στιγμη εκεινη αλλα μετα απο λιγη ωρα..υπαρχει περιπτωση να εσπασε? επισης δεν ειχε και ιδιαιτερο πονο κατα την πρωτη-δευτερη επαφη μας..

Το να εισάγει ένας άνδρας το εργαλείο του στο αιδοίο μιας παρθένας γυναίκας και να μην σπάσει

ο π.υμένας...έχει τέσσερις εξηγήσεις...(αν και έχουν παρατηρηθεί φαινόμενα ελαστικότητας)

1)είσαι τρολ

2)τον έχεις σαν κοντή καρφίτσα (με στρογγυλεμένη άκρη)

3)πήγες με άλλη γυναίκα και γράφεις για άλλη

4)η γυναίκα έχει ψυχολογικό πρόβλημα

Προσωπικά πιστεύω ότι αν πει μια γυναίκα σε έναν άνδρα  "σπρώξε αλλά μην σπάσει"

είναι σαν να δίνει σ'έναν σκύλο μια μπριζόλα και να περιμένει να μην την φάει...

...εξαιρούνται οι εκπαιδευμένοι φυσικά...

(φιλικά)

psaromallis

# 6 στις 7/11/2013
author
Ανενεργό μέλος
Θέματα:
Απαντήσεις:

Ανέκδοτο...

...σχετικό: 

Εκείνη : Είμαι 20 χρονών και είμαι Παρθένα...
Εκείνος (έκπληκτος): Πως τα κατάφερες ;;;
Εκείνη : Από κwλοφαρδία...

Σελίδα : 1
Δεν μπορείτε να απαντήσετε
lastpost