Ο εύκολος τρόπος να κάνετε νέες γνωριμίες και σχέσεις!
Με περισσότερα από 535.000 μέλη,
το Sxeseis.gr είναι το μεγαλύτερο ελληνικό site γνωριμιών.
Το Sxeseis.gr συνδυάζει με μοναδικό τρόπο λειτουργίες κοινωνικής δικτύωσης ,σελίδας γνωριμιών, forums και chat rooms δίνοντας στα μέλη του περισσότερες δυνατότητες και ευκαιρίες επικοινωνίας και γνωριμίας, από οποιοδήποτε άλλο μέσο.
Μάθετε περισσότερα για το Sxeseis.gr
Είμαι :
Ενδιαφέρομαι για :
Ημ. Γεννήσης μου :
Κατοικώ :
Νομός :
Περιοχή :
Ουπς! Ξεχάσατε να συμπληρώσετε κάποιες πληροφορίες!
Ουπς! Η ημερομηνία γέννησης δεν είναι σωστή!

ΘΕΛΩ ΤΙΣ ΑΠΟΨΕΙΣ ΣΑΣ..

Σελίδα : 1

kiki93

# 1 στις 18/2/2012
author
Γυναίκα / 29 / Σε σχέση
Ν. Κοζάνης / Πτολεμαϊδα
Θέματα: 3
Απαντήσεις: 4
'Aρεσαν+: 0%

Θελω τις αποψεις σας..

ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΕΙΜΑΙ ΣΤΑ 19 ΘΕΛΩ ΑΝ ΜΠΟΡΕΙΤΕ ΝΑ Μ ΔΩΣΕΤΕ ΤΙΣ ΑΠΟΨΕΙΣ ΣΑΣ ΦΕΤΟΣ ΕΔΩΣΑ ΠΑΝΕΛΑΔΙΚΕΣ ΠΕΡΑΣΑ ΣΕ ΜΙΑ ΣΧΟΛΗ ΒΕΒΑΙΑ ΜΑΚΡΙΑ ΑΠΟ ΤΟ ΣΠΙΤΙ Μ ΠΗΓΑ....ΝΟΜΙΖΩ ΑΠΟ ΤΟΤΕΣ ΑΡΧΙΣΑΝ ΟΛΑ ΜΑΛΛΟΝ ΑΝΧΟΝΟΜΟΥΝΑ ΔΕΝ ΤΟ ΑΝΤΙΛΑΜΒΑΝΟΜΟΥΝΑ...ΜΕ ΑΠΟΤΕΛΑΣΜΑ Ν ΖΑΛΙΖΟΜΟΥΝΑ Ν ΜΗΝ ΜΠΟΡΟΥΣΑ Ν ΑΝΑΠΝΕΥΣΩ ΚΑΛΑ ΚΑΙ ΝΑ ΚΟΥΡΑΖΟΜΑΙ ΕΥΚΟΛΑ ΜΕ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑ ,ΕΚΑΝΑ ΕΞΕΤΑΣΕΙΣ ΓΕΝΙΚΕΣ ΜΗΠΩΣ ΕΙΧΑ ΑΝΑΙΜΙΑ..ΟΙ ΕΞΕΤΑΣΕΙΣ Μ ΒΓΗΚΑΝ ΜΙΑ ΧΑΡΑ...ΤΙΣ ΕΚΑΝΑ ΤΕΛΗ ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ..ΠΗΓΑ ΚΑΙ ΣΤΟΝ ΚΑΡΔΙΟΛΟΓΟ ΜΟΥ ΜΕ ΕΚΑΝΕ ΚΑΡΔΙΟΓΡΑΦΗΜΑ ΟΚ...ΜΕΤΑ ΑΠΟ ΕΝΑ ΜΗΝΑ ΜΕ ΕΠΟΙΑΣΑΝ ΤΑΧΥΠΑΛΜΙΕΣ..ΝΑ ΣΗΜΕΙΩΣΩ ΟΤΙ ΚΑΘΕ ΕΒΔΟΜΑΔΑ ΕΡΧΟΜΟΥΝΑ ΣΠΙΤΙ ΜΟΥ ΔΕΝ ΜΠΟΡΟΥΣΑ ΝΑ ΚΑΤΣΩ ΕΚΕΙ....ΚΑΙ ΠΟΝΟΙ ΣΤΟ ΣΤΗΘΟΣ.ΕΤΣΙ ΠΗΓ ΣΕ ΕΙΔΙΚΟ ΠΑΘΟΛΟΓΟ ΜΕ ΕΞΕΤΑΣΕ Ο ΙΑΤΡΟΣ ΔΕΝ ΕΙΧΑ ΤΙΠΟΤΑ ΠΑΘΟΛΟΓΙΚΟ ΑΠΛΑ ΕΝΑ ΜΙΚΡΟ ΦΥΣΙΜΑΤΑΚΙ Μ ΕΙΠΕ ΕΠΕΙΔΗ ΕΙΜΑΙ ΑΔΥΝΤΗ...ΜΕΤΑ ΠΑΛΙ ΑΠΟ 1 ΜΗΝΑ ΚΟΥΡΑΖΟΜΟΥΝΑ ΕΥΚΟΛΑ ΚΑΙ ΠΑΛΙ ΕΙΧΑ ΚΑΠΟΙΑ ΔΥΣΠΟΙΝΙΑ....ΕΤΣΙ ΚΑΙ ΠΟΝΟΥΣ ΣΤΗΝ ΠΛΑΤΗ ΚΑΙ ΣΤΟ ΣΤΗΘΟΣ ΕΤΣΙ ΞΑΝΑΕΠΙΣΚΕΦΤΗΚΑ ΤΟΝ ΚΑΡΔΙΟΛΟΓΟ ΜΟΥ...Ο ΟΠΟΙΟΣ Μ ΕΙΠΕ ΕΚΦΡΑΣΤΙΚΑ""ΝΑ ΣΕ ΣΤΕΙΛΩ ΣΕ ΨΥΧΙΑΤΡΟ ΣΤΟ ΤΕΛΟΣ" ΜΕ ΕΚΑΝΕ ΥΠΕΡΥΧΟ...ΔΙΑΠΙΣΤΩΣΕ ΟΤΙ ΕΧΩ ΤΑΧΥΠΑΛΜΙΕΣ..ΚΑΙ ΕΠΙΣΙΣ ΚΑΝΕΙ ΔΙΑΣΤΟΛΗ ΤΟ ΑΙΜΑ ΣΕ ΚΑΠΟΙΑ ΦΛΑΒΑ ΛΟΓΟ ΑΝΧΟΥΣ Η ΕΦΗΒΕΙΣΣ ΝΑ ΠΩ ΠΡΙΝ ΒΓΟΥΝΕ Τ ΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ ΤΩΝ ΠΑΝΕΛΛΙΝΙΩΝ ΔΕΝ ΕΙΧΑ ΤΙΠΟΤΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ ΕΤΣΙ Μ ΕΔΩΣΕ ΚΑΠΟΙΑ ΧΑΠΙΑ ΙΝΤΕΡΑΛ.....Μ ΕΙΠΕ ΕΠΙΣΙΣ ΟΤΙ ΔΕΝ ΒΛΕΠΕΙ ΦΥΣΙΜΑΤΑΚΙ..ΚΑΙΙ Μ ΕΧΕΙ ΚΟΛΛΗΣΗ ΕΧΕΙ 3 ΜΗΝΕΣ ΕΧΩ ΤΑΧΥΠΑΛΜΙΕΣ....ΒΑΖΩ ΤΟ ΧΕΡΙ Μ ΣΤΗΝ ΚΑΡΔΙΑ Μ ΚΑΙ ΑΚΟΥΩ ΟΤΙ ΕΚΤΟΣ ΑΠΟ ΤΟΝ ΗΧΟ ΠΟΥ ΧΤΥΠΑΕΙ Η ΚΑΡΔΙΑ ΝΟΜΙΖΩ ΚΑΝΕΙ ΚΑΙ ΚΑΤΙ ΧΡΟΥ....ΟΤΑΝ ΕΧΩ ΠΟΛΛΟΥΣ ΧΤΥΠΟΥΣ....ΑΜΑ ΕΙΧΕ ΚΑΤΙ Η ΚΑΡΔΙΑ Μ ΔΕΝ ΘΑ ΦΑΙΝΟΤΑΝΕ???ΣΑΣ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΠΟΥ ΔΙΑΒΑΖΕΤΕ ΤΟ ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΚΑΙ ΕΙΝΑΙ ΒΕΒΑΙΑΑ ΛΙΓΟ ΑΣΧΕΤΟ ΜΕ ΤΟ ΣΑΙΤ..ΝΑ ΕΙΣΤΕ ΚΑΛΑ

agxomeni

# 2 στις 27/2/2012
author
Γυναίκα / 39 / Παντρεμένη
Ν. Θεσσαλονίκης / Θεσσαλονίκη
Θέματα: 1
Απαντήσεις: 4
'Aρεσαν+: 0%

Δες το θυροειδη αδενα σου...

Μερικά από αυτά που αναφέρεις είναι συμπτώματα του θυρεοειδή… Κάνε ορμονικές εξετάσεις … Δεν είμαι ειδική, αλλά η ταχυπαλμία που αναφέρεις και η κούραση είναι συμπτώματα …
Σελίδα : 1
Δεν μπορείτε να απαντήσετε